[/color]"> [/color]">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
[color:"red"] Panowie proszę nie robić tutaj działu śmieszne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]

Last edited by sebkos; 10/03/2006 14:31.
Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Cantu zagra dzisiaj osłabione bez Jonesa i Litwina Katelynasa...ponadto Kebab nie trenowal ostatnio z powodu choroby ale i tak dzisiaj gram na gospodarzy bo uwazam gosci za jednych z najslabszych druzyn LEGABASKET
Cantu -4.5
6/10

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Cantu zagra dzisiaj osłabione bez Jonesa i Litwina Katelynasa...ponadto Kebab nie trenowal ostatnio z powodu choroby ale i tak dzisiaj gram na gospodarzy bo uwazam gosci za jednych z najslabszych druzyn LEGABASKET
Cantu -4.5
6/10
niestety ale tercet z Teramo(Holland Crispin Ryan mial dzisiaj dzien konia...Kebab zagral bardzo dobrze ale sam nie byl w stanie wygrac tego spotkania...
Nie zmieniam zdania ,ze zespol gosci to jeden z najslabszych zespolow wloskiej ekstraligi...
mam nadzieje ,ze nie poplyneliscie tak ostro jak ja:/

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4
Panowie jak myslicie bedzie jutro 2 w meczu Milano-Montepaschi Siena ?? mysle ze to mozna smialo grac... i niezly kursik co Wy na to?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
Panowie jak myslicie bedzie jutro 2 w meczu Milano-Montepaschi Siena ?? mysle ze to mozna smialo grac... i niezly kursik co Wy na to?

Nie wydaje mi sie... Siena ma kłopoty ze składem... kilku graczy wygizdują kibice... ciekawe jak się ten konflikt zakończy... i czy do jutra? wątpie...

Milano ostatnio świetny wynik z Avellno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale jak wiadomo , często po najgorszym wyniku przychodzi bardzo dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A Milan takie wzloty i upadki miewał...

60-73 ze Sieną właśnie , 78-79 z Teramo i 70-85 z Climamio...a później +19 z Benettonem...

Nie znam sytuacji kadrowej Milano... ale kursy mi nie odpowiadają... Na Milano za 1.5 , hmm , no nie bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Na Siene za 2.3 , też nie bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
Witam to mój pierwszy post na forum i na początek moja ulubiona koszykówka i liga włoska.Dzisiaj tylko jeden mecz a mianowicie Avellino-Udine.Wadług mnie zwycięstwo Udine nie jest takie pewne i zdecydownie proponuje obstawić w tym meczu under 166.5.Udine należy oczywiście do drużyn overowych ale grając z underowymi takimi jak Avellino przyjmuje ich styl gry świdczu o tym chociażby niedawny mecz z Dorlando gdzie linia wyniosła jak dobrze pamiętam około 145pkt.A więc to polecam na dzisiaj i życze skutecznego typowania

Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
No i 86-77 dla Udine,ale wbrew temu under niezagrożony,choć ten wyskok z 54 punktami w IV kwarcie troche mnie zaskoczył.Ciekawe czy ktoś skorzystał...,ale mniejsza o to jutro kolejny mecz przed nami i do południa coś skrobne.Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
misiek-perełka --> dzieki za typ. Chciałem postawić na over w tym meczu bo na http://www.prosoccer.gr/basketball-prediction.html szanse na własnie over oceniano na 80 %. Coś mnie na szczęście powstrzymało i zdecydowałem się zagrać na Udine z handicapem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Mecz przebiegał spokojnie chociaz ten zryw gospodarzy w koncówce meczu troche mnie zaniepokoił. Na szczescie typ okazał sie dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. PZDR

Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
a jaka sytuacja w Sienie ? czy nadal w druzynie istnieje jakis konflikt ? ja dzisiaj mysle ze Siena powinna pokonac druzyne Virtus Bologny ale nie siedze dokladnie w srodku druzyn i nie wiem jak sytuacja kadrowa obydwu zespolow i jakie atmosfery w druzynie, dlatego prosilbym o jakies wypowiedzi na temat dzisiejszego meczu.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
Atmosfera od dłuższego czasu nie jest najlepsza,zawodnicy specjalnie nie narzekają na kontuzje ale zdecydowanie gorzej z formą.Siena jest teraz drużyną ciągniętą przez jednego Kaukenasa, a pozostali Hamilton czasem wyskoczy z formą ,Eze ,Boisa ,Woodward,Thomas bez formy bo jak inaczej można to nazwać...Vidivici też ostatnio nie specjalnie mocne ale handi na nich +6.5 wygląda obiecująco,według mnie to mogą się pokusić i o zwycięstwo ale mimo wszystko bedzie ciężko.Linia ustawiona na poziomie 157.5pkt według mnie nie do grania choć jak już coś to bardziej under.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
No i zasłużone zwycięstwo Vidivici,na jutro tylko jeden mecz a mianowicie Teramo-Armani over 164 tym razem z toto-mixa.Wyjaśnienie proste dwie overowe drużyny grajace pod publiczność(mam nadzieje że skuteczność rzutów z gry Armani wyniesie przynajmniej 45%) znajdujące się w tabeli z dala od siebie,gra powinna być szybka i licze na przekroczenie granicy 170 pkt.Jak dla mnie 8/10 a to sporo,prosił bym też w miare możliwości o relacjonowanie meczu na priv(nr tel. zostawie w odpowiednim miejscu)ze względu na pilny wyjazd w czasie trwania meczu.Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
Polecam też under 158 w meczu Calabria-Cantu,Gospodarze bedą chcieli w końcu wygrać a nie dość że są drużyną która mało rzuca to bedą się starać mocno bronić.Zastanawiam sie czy nie puścić to w dublu z meczem Armani,i też bym jutro prosił o relacje.To na tyle i powodzenia jutro(właściwie dzisiaj) w godzinach wieczornych.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
Ładnie wygląda też under 160.5 w meczu Benneton-Roseto.Roseto to najbardziej underowa drużyna ligi, którą uważam obok Calabri za najsłabszą.Dzisiaj sobie nie porzucają,a nie chce mi sie też wierzyć by Bennetonowi chciało się ich rozjeżdżać(myślą też o eurolidze i bardzo ważnym meczu z Panathinaikosem)-wystarczy im jakieś 15-20pkt.Zakładając że Roseto nie rzuci więcej jak 70 mamy całkiem ładny under.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
Undery Bennetonu i Calabri weszły niezagrożone ale to co zrobiło Teramo i Armani popsuło mi zupełnie humor(co nawet nie poprawia fakt że i tak wyszedłem na plus).Po pierwsze Teramo które wiem że jest słabe ma zaledwie 5(!)punktujących graczy w tym Hollanda(nie mam większych zastrzeżeń) i Crispina który co prawda rzucił 30 pkt ale swoją skutecznością ...koszykówka to jest gra zespołowa!i tego sie powinien nauczyc.Po drugie to za dużo grali faul...no ale jak sie nie potrafi inaczej.....Co do Armani-oj zawodzą chłopcy zawodzą...,a o 45% skuteczności z gry to mogłem pomarzyć!Spodziewałem sie też wiekszej ilości rzutów ...podpadli oj podpadli....Tak więc pierwszy weekend z ligą włoską kończe ze skutecznoscią 4/5 nawet całkiem całkiem choć ciągle szkoda że chłopcy z Mediolanu nie mieli nawet połowy tej skutecznosci....Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Zaskakująco łatwo wszedł Benetton <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - ja zawsze mam opory przed typowaniem handicapów gdzie faworytowi odejmujemy ponad 10 punktów bo nie raz już sie na tym przejechałem - po trzech kwartach faworyt wygrywa 20-ma punktami po to by ostatecznie wygrac np. tylko 5-ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Tym razem jednak bardo pewne zwycięstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
ROSETO - CARPISA NAPOLI - co sądzicie o dzisiejszym meczu? Moim zdaniem Carpisa jest w stanie spokojnie pokryć handicap (-6,5 punkta), ale Roseta mimo, że słabe to jednak gra u siebie dlatego daje tylko 7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
No jak dla mnei napoli dzis wygalda smakowicie:) ale ja oczywsice gram bez handicapu:)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Hehehe... rano miałem pisać o tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Gram 10/10 na Napoli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Carpisa po prostu musi to wygrać... jeśli przegra , będzie miała bilans 17-9 i przy zwycięstwach Armani z Climamio + Udinese z Varese + Sieny z Cantu + Romy z Biellą , spada na 8. pozycję... do tego Bucchi na pewno nie dopuści <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Lekko kontuzjowany jest tylko Jon Stefansson , ale już trenuje , jest wszystko ok i zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Również świeżo zakontraktowany Brandon Hunter zagra troche więcej niż w ostatnim meczu z Varese (2 minuty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />)

Natomiast Roseto to ekipa która w ostatnim czasie bardzo sie posypała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Odkąd odszedł nie mogący sie wyleczyć z kontuzji pierwszy strzelec Luis Flores (20.6 ppg + 3.7 rpg) opcje ofensywne znacznie się zmniejszyły , co i widać po wynikach... 67 punktów w Livorno , 53 w Treviso , 65 z Biellą , 63 w Varese... Roseto 2-9 u siebie , win tylko z Varese i Avellino...

Będzie dla mnie prawdziwym szokiem wygrana gospodarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Handi 6-punktowe spokojnie do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Dzieki Bursztyk za fachowy komentarz - przekonałes mnie - gram na Napoli z handicapem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
Tak dzisiaj pewne zwycięstwo Napoli i under 163.5 w Sportingbecie.Dla Napoli mecz z bardziej underowym niż Varese-Roseto a co za tym idzie Napoli nie będzie się musiało specjalnie do tego przykładac bo i tak powinni zdecydowanie wygrac.Wyrównana może być jedynie 1 kwarta-bo więcej czasu Greer nie będzie potrzebował na rozkręcenie się...Pozdrawiam

Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, $-man, Sensei, bukma, forty, burbon), 1,375 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,701
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1