Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Reggio oslabione 3 graczy zdobywjacych okolo 8-10 pkt w meczu
ja wiem o 2 kontuzjach

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 169
W
member
member
W Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 169
kto ma kontuzje nazwiska prosze jak mozna

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Ryan Humphrey (5,8 ppg , 4,1 rpg) , Joey Beard (12,5 ppg , 7 rpg) ...to Ci dwaj kontuzjowani
Ricky Minard (8,8 ppg , 2,7 rpg) jednak grał ale jego dobra gra nie pomogła Bipop ,który przgrał frajersko drugi mecz pod rzad..

Last edited by zw1; 04/02/2006 03:03.
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
Angelico Biella - Montepaschi Siena

Całkiem niezły HC na MPS (-2,5 pkt)- 1,87 expekt.
Pierwsze spotkanie 86:58 więc pewnie. MPS w gazie. Generalnie spokojnie powinni poradzić sobie z Biellą - jedyne co niepokoi - 8 lutego ważny wyjazdowy mecz z Ulkerem.

Tak więc - dziś najlepsi mogą być oszczędzani. Mmimo wszystko z takim hc spróbuję. Ktoś dysponuje wiarygodnym info o kontuzjach?

pozdrawiam
w_nie

Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
Quote
Angelico Biella - Montepaschi Siena

Całkiem niezły HC na MPS (-2,5 pkt)- 1,87 expekt.
Pierwsze spotkanie 86:58 więc pewnie. MPS w gazie. Generalnie spokojnie powinni poradzić sobie z Biellą - jedyne co niepokoi - 8 lutego ważny wyjazdowy mecz z Ulkerem.

Tak więc - dziś najlepsi mogą być oszczędzani. Mmimo wszystko z takim hc spróbuję. Ktoś dysponuje wiarygodnym info o kontuzjach?

pozdrawiam
w_nie
Jakbyś wykrakał. Niestety same dzieciaki grają nie ma możliwośc żeby wygrali a co dopiero handicap

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Viola R. Calabria - Roseto Basket 1 1.74 [b][/b] 5/10

Czy aby 9 porazek z rzedu na własnym parkiecie to nie za duzo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
Złamanego grosza na Calabrię bym nie postawił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ten zespół trochę przypomina Noteć - często, w trakcie sezonu, wpada w tarapaty finansowe, ale zespół gra dalej, bo to jedyna rozrywka w miasteczku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

O klasie obcokrajowców, których tam zatrudniają, najlepiej świadczy to, że parę lat jednym z najlepszych graczy tej ekipy był Piotr Karolak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Czasem gram na przełamanie, ale muszą być jakieś symptomy lepszej gry (tydzień temu pisałem np. o Manresie - nie wygrała u siebie od 30 października, ale po wyjazdowym zwycięstwie z Pamesą Walencja można było liczyć, że wygra u siebie mimo kursów 3,0-3,3; i wygrała).

Tu żadnych symptomów nie widzę. Biorę Roseto, które ostatnich 5 z 6 meczów przegrało, ale z mocarzami - z Lottomaticą wyraźnie, później z Virtusem, Sieną i Climamio po walce, tylko 2-5 oczkami. Z kim mają wygrywać, jak nie z RC? Kursy od 2,05 do 2,25 to, jak dla mnie, promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
dzis wiec poznym wieczorem w miasteczku bedzie pokaz sztucznych ogni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nie twierdzę, że RC pewno tego nie wygra... Ale szanse, że się przełamią, chyba nie większe niż 30% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
wiem jest olimpiada ale ktos znajscy sie na rzeczy mogby podac info o meczach
AVELINO-SIENA
BIELLA-TREVISO

czy jest szansa na zwyciestwa gosci ? jakies info o kontuzjach itp

wielkie dzieki pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
kurczak123... osobiście odradzam Ci granie na Treviso... mają poważne osłabienia w składzie => Siskauskas , Mordente , Popovic , Zissis... z Ljubljaną przegrali 77-95... Biella dość mocna u siebie , a Benetton bez rewelacji na wyjeździe... za tydzień rozpoczyna się we Włoszech Puchar Włoch... w tym kraju te rozgrywki są bardzo prestiżowe... wydaje mi się że Treviso nie wygra tego meczu , a kurs 1,6 na Bielle polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Siena nie wiem jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
kurczak123... osobiście odradzam Ci granie na Treviso... mają poważne osłabienia w składzie => Siskauskas , Mordente , Popovic , Zissis... z Ljubljaną przegrali 77-95... Biella dość mocna u siebie , a Benetton bez rewelacji na wyjeździe... za tydzień rozpoczyna się we Włoszech Puchar Włoch... w tym kraju te rozgrywki są bardzo prestiżowe... wydaje mi się że Treviso nie wygra tego meczu , a kurs 1,6 na Bielle polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Siena nie wiem jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

to wlasnie lubie wartosciowe informacje naprawde jestem wdzieczny a jako znajacy sie troszke na fachu mogbys w miare mozliwosci przytoczyc sytuacje SIENY bo wlasnie z tych dwoch "faborytow "chcialbym jednego dac na glowny kupon bo w poprzedniej kolejce oby dwa zespoly przegraly swe mecze(i przezto upatruje tu jakiejs mobilizacji w tych zespolach)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Upss , najświeższy news mówi że Siskauskas i Mordente pojechali do Bielli... ale nadal myślę że zobaczymy w tym meczu home win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Siena? Hmm nie wiem co mam myśleć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +handi na gospodarzy wydaje mi się dobrym wyjściem... na pewno nie 1,45 na Siene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
Upss , najświeższy news mówi że Siskauskas i Mordente pojechali do Bielli... ale nadal myślę że zobaczymy w tym meczu home win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Siena? Hmm nie wiem co mam myśleć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +handi na gospodarzy wydaje mi się dobrym wyjściem... na pewno nie 1,45 na Siene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

to moze ciekawie byc kurcze sam niewiem

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Sprawa ma się tak :
W piątek byłem absolutnie przekonany co do zwycięstwa Bielli... Siskauskas , Mordente , Zissis i Popovic to za dużo... nie dali by rady... jednak Mordente + Siska wracają... no i sprawa się komplikuje... ale za tydzień ten puchar.. no i myśle że troszke mogą odpuścić jutro.. a biella jak zawsze mocna i skoncetrowana u siebie... szczerze mówiąc im bliżej meczu , tym więcej wątpliwości.. ale już zagrane i to grubo , więc pozostaje wierzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> teraz patrze że Prija z BA ostro gra Sienę z handi...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
Sprawa ma się tak :
W piątek byłem absolutnie przekonany co do zwycięstwa Bielli... Siskauskas , Mordente , Zissis i Popovic to za dużo... nie dali by rady... jednak Mordente + Siska wracają... no i sprawa się komplikuje... ale za tydzień ten puchar.. no i myśle że troszke mogą odpuścić jutro.. a biella jak zawsze mocna i skoncetrowana u siebie... szczerze mówiąc im bliżej meczu , tym więcej wątpliwości.. ale już zagrane i to grubo , więc pozostaje wierzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> teraz patrze że Prija z BA ostro gra Sienę z handi...

juz mecz TREVISO jest wycofany z ferty sts to jest bardzo dziwne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Włoski buk SNAI , również wycofał to zdarzenie... Nie chce głośno nic mówić , bo za 1,6 rzeczywiście nie opłaca się grać na Biellę , ale właśnie domowym zwycięstwem pachnie mi ten mecz , zwłaszcza po dzisiejszych dywagacjach... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 29
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 29
Witam.Sądzę, że po ostatniej porażce z Biellą gracze Montepaschi poradzą sobie z nie najlepiej spisującą się drużyną Avellino.Chcę postawić Sienę za większą stawkę.Czy są jakieś osłabienia istotne w teamie Sieny?Dziękuję.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 55
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 55
dzisiaj 1 mecz w lidze włoskiej a mianowicie Cantu - Teramo jak wam sie wydaje kto to wygra dzisie?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
dzisiaj 1 mecz w lidze włoskiej a mianowicie Cantu - Teramo jak wam sie wydaje kto to wygra dzisie?
wg mnie ten co rzuci więcej punktów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 1,293 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,242
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1