|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
No szkoda - zabrakło jednego punktu (70-76), ale ostatnio duzo meczów miw esżło jednym bądź dwoma punktami więc jest ok. Po dwóch kwartach Napoli przegrywało 40-28 i sensacja wisiała w powietrzu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Cantu - Siena Dla Sieny to bardzo ważny mecz... Jeśli Siena go przegra , wielce prawdopodobne jest jej wypadnięcie poza czołową czwórkę , co ma przełożenie w systemie meczów w PO (pierwsze 4 teamy grają więcej meczy w PO u siebie) jednak zagrają dziś bez Eze... a więc pod tablicami zostanie jedynie Chiacig... poza tym , nadal nie wiadomo co ze skłóconymi Pecile i Jamelem ...
A w Cantu zgoła odmienna atmosfera Do teamu dołączył D. Bennerman i z Reggio Calabria rzucił 17 punktów + zebrał 1 piłke i zaliczył 4 asysty.... Po kontuzji wrócił również p. Jones , rzucił 12 punktów + zebrał 2 piłki i zaliczył 2 przechwyty...
Ja w tym meczu żadnej promocji nie widzę 1.65 na Sienę , wprawdzie konkretna propozycja , jednak ja Montepaschi w tym sezonie zupełnie nie ufam...
Stewart i Bennerman będą poważnym zagrożeniem pod koszem graczy MPS'u <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Capo D'Orlando - Viola Reggio Calabria Natomiast jeśli mówimy o meczach 'do gry' to jeżeli kogoś zadowala 1.10-1.15 , to D'Orlando spokojnie można dziś grać.. Calabria jest całkowicie rozsypana... a zawodnicy tacy jak Carter , Perry , Esposito , Evtimov , Praskievicuis... a jeżeli spojrzymy w tabelę , to tak naprawdę , Orlando jeszcze nie jest 'uchronione' przed spadkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> To dla nich mecz z serii tych o '4 punkty'
W Reggio atmosfera fatalna , najlepszy gracz (Capin) od dawna nie grający , również dziś najprawdopodobniej nie wzmocni swej drużyny..
Handi 12 punktowe zastanawia mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Capo jeszcze nikogo nie zdemolowało w tym sezonie... może czas na pierwszy raz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155 |
Jak dla mnie na dzisiaj to pięknie wygląda under 171pkt w meczy Avelino-Teramo(a taki wystawiło Pinnacle i to po jakim kursie!)Nie chce mi sie wierzyc żeby przeskoczyli tę linię, Avelino czasem wystrzeli z formą, ale nie sądze by ją mieli w tym meczu, zresztą mecz będzie na styku i sądzę że i obrona lepsza więc myśle że będzie przynajmniej jedna kwarta ponizej 35pkt, a tego sie już łatwo nie da nadrobić...Dodatkowo też bardzo prawopodobny powinien być over 166.5 w meczu Vidivici-Livorno(dwie overowe druzyny,do tego meczu bardziej mi pasuje linia z meczu Avellino....)I na koniec atrakcyjne jest tez handi na Livorno +8.5 które gra coraz lepiej...Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Woodward (Siena) również nie zagra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601 |
Jak dla mnie na dzisiaj to pięknie wygląda under 171pkt w meczy Avelino-Teramo(a taki wystawiło Pinnacle i to po jakim kursie!)Nie chce mi sie wierzyc żeby przeskoczyli tę linię, Avelino czasem wystrzeli z formą, ale nie sądze by ją mieli w tym meczu, zresztą mecz będzie na styku i sądzę że i obrona lepsza więc myśle że będzie przynajmniej jedna kwarta ponizej 35pkt, a tego sie już łatwo nie da nadrobić...Dodatkowo też bardzo prawopodobny powinien być over 166.5 w meczu Vidivici-Livorno(dwie overowe druzyny,do tego meczu bardziej mi pasuje linia z meczu Avellino....)I na koniec atrakcyjne jest tez handi na Livorno +8.5 które gra coraz lepiej...Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla tego Pana. Zaryzykowalem jego underki i overki i wlazlo elegansko ! Dzieki !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155 |
No i wszystko ładnie i przyjemnie, no i bardzo sie ciesze że ktoś skorzystał,a swoją drogą to naprawde nie wiem czym kierowało się Pinnacle wystawiając taką linię w meczu Avellino....a ja już widze ładne underki i overki za tydzień...Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155 |
Dzisiaj jak zwykle jeden mecz Varese-Cantu.Kurs na Varese niski ale jak dla mnie gospodarze nie powinni mieć większych problemów.Natomiast linia pkt ustawiona jest na 154.5 i z tego co obserwuje to wszyscy rzucają się na under.Jak dla mnie jednak mimo ostatnich niskich wyników Varese(no w końcu to drużyna obok Roseto najbardziej underowa)to według mnie w tym meczu sobie porzucają sporo tak jak i Cantu(ale ci troche mniej...)Tak więc dzisiaj nie zgadzam się z większością....i widze OVER 154.5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155 |
Czasem lepiej nic nie pisać...ale grając under/over zdarza się to nieraz...jak zwykle tak niewiele,a zarazem tak wiele...Dobrze że chociaż Varese nie zawiodło choć przestraszyłem sie tego zrywu Cantu na początku IV kwarty...Narazie to tyle...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
Ja zagrałem Varese -8,5 pkt. na jednym kuponie (singiel) i do tego ich wygraną po kursie 1.20 w zakładzie kombinacyjnym. Troche szczesliwie ale jednak weszły obydwa kupony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155 |
No to szybko:1)Livorno-Udine 1,według mnie wygrają gospodarze bo ostatnio grają naprawde ciekawą koszykówke,a Udine wygrywa ale mnie wcale nie przekonuje a kurs ma Livorno 2.1 całkiem,całkiem....2)over 160.5 w meczu Biella-Vidivici a czemu?bo zagra ofensywne Vidivici a Biella lubi sie do takich drużyn dostosowywać,a wiec szybkie akcje i byle tylko skutecznośc zbytnio nie zawodziła, ale jak dla mnie over pewny....Nara
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155 |
Dzisiaj poszedł grubo under 153.5 w Sienie.Napisze tylko że mecz o stawke i drużyny underowe.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717 |
na dzisiaj interesuja mnie 4 mecze
VidiVici - Climamo 1 ( kurs ok 1,75 )
Teramo - Roseto 1 ( kurs ok 1,40 )
Cantu - Livorno 1 ( kurs ok 1,50 )
Udine - Biella 1 ( kurs ok 1,55 )
Z tych meczy oczywiscie najciekawiej zapowiadaja sie derby w Bologni, dla gospodarzy Virtusa ( VidiVici ) to ogromna szansa na doskoczenie do scislej czolowki bo roznica punktowa jest minimalna, 4 punkty do wicelidera, dzisiejszego przeciwnika to bardzo niewiele. Mysle ze warto sporbowac na gospodarzy po tak wyrownanym kursie, choc latwo nie bedzie.
Narazie nie analizowalem skladow personalnych na dzisiejsze mecze ani zadnych nowinek, opieram sie tylko na swoim wlasnym przekonaniu.
Zastanaiwia mnie troche wysoki kurs jak na Snaidero Udine w pojedynku z Biella, wydaje mi sie ze Snaidero Udine to zdecydowany faworyt i gospodarze nie powinni miec wiekszego problemy z Biella, jednak kurs powyzej 1,50 jest troche zaskakujacy i powinienem to sprawdzici i sprawdze dlaczego tak jest
Ponadto dwa mecze, mysle ze Cantu i Teramo nie powinni miec wiekszych problemow ze swoimi przeciwnikami, odpowiednio Livorno i Roseto. Mysle ze akurat w przypadku tych zespol atut gospodarza to zdecydowanie wiecej niz tylko wlasna hala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
Ktos moze mi napisac, ile zespolow spada z ligi lub gra baraze z innymi druzynami.....? Nie wiem jaki jest system we wloszech z gory dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519 |
Z ligi spadaja dwie druzyny, dwie ostatnie po sezonie zasadniczym. W poprzednim roku zdarzylo sie tylko tak, że z ligi spadla jedynie ostatnia druzyna, jednak byl to przypadek szczegolny - zbankrutowal zespol z czolowki (Scavolini Pesaro) i to on jako drugi opuscil LegaBasket.
Jezeli chodzi o sezon obecny to w beznadziejnej sytuacji jest Reggio Calabria, ktora ma do rozegrania szesc meczow, a do miejsca gwarantujacego pozostanie w lidze traci cztery wygrane. Nawet dzialacze juz chyba sobie odpuscili, bo ostatnio zwolnili swojego najlepszego strzelca, Vincenta Yarbrough. Teoretycznie jednak, o pozostanie w lidze walcza jeszcze wszyscy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519 |
Zastanaiwia mnie troche wysoki kurs jak na Snaidero Udine w pojedynku z Biella, wydaje mi sie ze Snaidero Udine to zdecydowany faworyt i gospodarze nie powinni miec wiekszego problemy z Biella, jednak kurs powyzej 1,50 jest troche zaskakujacy i powinienem to sprawdzici i sprawdze dlaczego tak jest Jest tu pewien haczyk. Kontuzjowany jest Jerome Allen, czyli pierwszy rozgrywajacy Snaidero, a jednoczesnie najlepszy strzelec i najlepiej podajacy zawodnik zespolu (16 punktow i 3 asysty na mecz). Ma jakies problemy z miesniami w lewej nodze i jego wystep stoi pod bardzo duzym znakiem zapytania. Ostatnio w ogole nie trenowal i choc trener bardzo chce zeby zagral, w przypadku jakiegokolwiek bolu w kontuzjowanej nodze, pozostawi go na lawce. Problemy ze zdrowiem ma tez Silvio Gigena (6 pkt. i 4 zb. na mecz).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 129 |
Gregorian, Napisałem obszerną zapowiedź tego meczu po angielsku: http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?t=46921Dla mnie faworytem tego meczu jest Biella, nie mam czsu tłumaczyć tego wszystkiego na polski, napisze wiec tylko, ze jest to mecz pomiędzy dwoma najlepszymi druzynami w rundzie rewanżowej. Biella przegrała w niej zaledwie dwa mecze z Carpisą A 83-84 i z Benettonem u siebie 70-73. Jednak ostatnie kilka meczów to prawdziwy popis Bielli. Wygrana w Romie i zdemolowanie Virtusa Bologna u siebie (96-67) robią duże wrażenie. Co ważniejsze z każdym meczem grają lepiej, w przeciwieństwie do Udine, które mimo ostanich zwycięstw męczyło się ze znacznie słabszymi przeciwnikami. Gdybym był pewien ze Allen nie zagra, postawiłbym na Biellę naprawde duże pieniądze, ale nawet jeśli zagra wciąz warto postawić na gości, również wersja z handicuem (+4,5) jest bardzo wartościowa. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679 |
Witam Jestem lajkonikiem jesli chodzi o ligę włoską. chcialbym zagrac nastepujace meczyki grajac na gospodarzy z handi
1.Climamio Bologna - Navigo It Teramo 2.Lauretana Biella - Viola Reggio Calabria 3.Lottomatica Roma - Air Avellino
Biella i Lottomatica walczą o play offy a Climano o 1 miejsce z Benettonem, wiec motywacja jakas tam jest
Co sądzicie o tych meczykach ? Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199 |
Handi we wloskiej to zawsze duze ryzyko. Starczy zobaczyc jakie wyniki ma u siebie czesto Skiper czy Lotto. Mnie dzis zastanawia Milan. Nie maja swietnej sytuacji i przydaloby sie wygrac a Livorno juz o nic. 1.55 na Armani Jeans.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155 |
Po pirwsze Avelino walczy o utrzymanie,po drugie Biella wygra ale handi 21 to bardzo dużo(takich nie lubie grać),a Juanka -w meczu Livorno-Milano sobie porzucają bo to bedzie szybki mecz a stawka meczu niewysoka i co tu mówić według mnie koszykówka nastawiona bardziej na atak aniżeli na obrone,ale to według mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|