Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Whirlpool VA-Benetton TV 2 @1.75 STS

Dziwi mnie trochę taki wysoki kurs na Benetton. Varese nie gra już w zasadzie o nic. Spadek im nie grozi, puchary raczej też nie. Benetton za to walczy o mistrza i każde zwycięstwo może się okazać na wagę złota. Co prawda Varese u siebie imponuje, wygrywali prawie z każdym (porażki tylko z Romą i Udine), ale meczami na wyjazdach stracili te punkty i szanse na puchary. Myślę, że w tym meczu wygra drużyna bardziej zmotywowana, a taką na pewno będzie Benetton.

Czekam na opinie innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Kinder Bologna - Snaidero Udine under 167,5 pkt @ 1,9 SportingBet

Patrzac na ostatnie wyniki obu druzyn (Kinder Bologna Regio Emilia 94:99 i Snaidero Udine Olimpia Milano 68:101) i h2h
(Snaidero Udine Kinder Bologna 84:104) w tym roku wydaje sie czystym szalenstwem granie na under w tym meczu.
Ale wydaje mi sie ze trener Bologny wyniesie wnioski z przegranej z Regio gdzie ewidentnie grali "kto wiecej wrzuci" Takze Udine przegralo pojedynek na pkt z Milanem. Powinno to zaowocowac lepsza gra w defensywie obu druzyn. Defensywna gre powinien tez wymuszac fakt ze jest to mecz w koncowej fazie rozgrywek i walki o jak najlepsze miejsce przed PO. A ze druzyny dzieli 2 pkt roznicy (Bol 9. Udi 7.) mysle ze zagraja bardziej taktycznie.
Na kozysc underu przemawia tez fakt ze nie zagraja liderzy odu druzyn: w Bologni Bluenthal (20 pkt na mecz) a w Udine Allen (16 pkt na mecz).

tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 14
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 14
ARMANI JEANS MILANO - BIPOP CAR. REGGIANA over 162,5
VERTICAL VIS. CANTU - BENETTON TREVISO over 159,5
wydaje się,że granice zostana przekroczone,co wy na to?
Z kolei na over 165,5 w meczu CARPISA NAPOLI - UPEA CAPO D'ORLANDO nie odważę się- tak na styku .

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
ARMANI JEANS MILANO - BIPOP CAR. REGGIANA over 162,5
VERTICAL VIS. CANTU - BENETTON TREVISO over 159,5
wydaje się,że granice zostana przekroczone,co wy na to?
Z kolei na over 165,5 w meczu CARPISA NAPOLI - UPEA CAPO D'ORLANDO nie odważę się- tak na styku .

fajnie że coś napisałeś , bo tu zwykle nikt nie zagląda , ale może uzasadnij jakoś te typy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Dlaczego kurs na climamio dzisiaj taki wysoki?TAk znam forme Bielli ostatnio,ale bez przesady moim zdaniem,Climamio też musi walczyć...to co biella zrobiła z teramo nawyjezdzie musi robić wrażenie,ale dzisiaj przeciwnik to troche inna półka,a do tego walka z treviso o 1 miejsce...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Vertical V. Cant&#249;-Benetton TV 2 @1.50 STS

Sezon zbliża się do końcowych rozstrzygnięć. Najważniejsze, czyli pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej i przewaga własnego parkietu w fazie play-off rozegra się między zespołami Benettonu i Climamio. W trochę lepszej sytuacji chyba jest Benetton. Obu zespołom pozostały mecze z Udine i Sieną. Ale Treviso ma jeszcze mecz z najsłabszą drużyną legabasket Violą, zaś Bologna ma mecz z Livorno. Ale wracając do meczy dzisiejszych, myślę, że drużyna Benettonu powinna spokojnie wygrać swoje dzisiejsze spotkanie. Jego przeciwnik nie jest zagrożony spadkiem, ani grze w post season. Nie muszą więc wkładać w grę 100%. Za to Treviso - jak najbardziej.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
Dlaczego kurs na climamio dzisiaj taki wysoki?TAk znam forme Bielli ostatnio,ale bez przesady moim zdaniem,Climamio też musi walczyć...to co biella zrobiła z teramo nawyjezdzie musi robić wrażenie,ale dzisiaj przeciwnik to troche inna półka,a do tego walka z treviso o 1 miejsce...


1.65 to dla Ciebie wysoki kurs? Heh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))))) Nie mam czasu napisać dlaczego , ale ten mecz wygra Biella <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Quote
1.65 to dla Ciebie wysoki kurs? Heh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))))) Nie mam czasu napisać dlaczego , ale ten mecz wygra Biella <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Zależy gdzie. Ja widziałem nawet po 1.75-1.8. I też mam wątpliwości do Climamio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Quote
Quote
1.65 to dla Ciebie wysoki kurs? Heh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))))) Nie mam czasu napisać dlaczego , ale ten mecz wygra Biella <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Zależy gdzie. Ja widziałem nawet po 1.75-1.8. I też mam wątpliwości do Climamio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
biella dzisiaj wygra! walcza o po a w domu cholernie mocni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 14
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 14
ARMANI JEANS MILANO - BIPOP CAR. REGGIANA over 162,5
VERTICAL VIS. CANTU - BENETTON TREVISO over 159,5
wydaje się,że granice zostana przekroczone,co wy na to?
Z kolei na over 165,5 w meczu CARPISA NAPOLI - UPEA CAPO D'ORLANDO nie odważę się- tak na styku .

Typy opieram na przeliczaniu punktów na 3 sposoby.
1.średnia z ostatnich 5 meczy nie licząc dogrywek
2.średnia z ostatnich 5 meczy z uwzględnieniem (gospodarz/gość)
3.Ostatni mecz pomiędzy drużynami.
Jeżeli punkty przeliczone wg powyższych sposobów przewyższaja linię ustaloną przez buków to wtedy daję over.
W pierwszych 2 przypadkach tak właśnie jest i dlatego stawiam over.Nie uwzględniam innych elementów( kontuzje , nastroje itd. co rownież ma wpływ na wynik.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Napoli - Orlando
Orlando osłabione brakiem jednego z trzech ogniw -> Cartera. Wraz z Evtimovem i Perrym stanowi o sile Orlando i nie muszę chyba mówić jak duże jest to osłabienie. Napoli bez Stefanssona , i to również spore osłabienie , ale jednak nie tak wielkie jak w Orlando brak Cartera , bo jest go kim zastąpić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 1.17 na Napoli i chyba odważe się powiedzieć że jest to 'pewka' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Cantu - Benetton
W Benettonie mały problem. Nicholas i Bargnani wypadli z drużyny na kilka dni bo byli w Pradze odbierać nagrody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nowo zakontraktowanyM Bryant zagra dopiero w weekend z Livorno. Slokar zagra w masce , a Goree ma jakieś kłopoty ze zdrowiem , i nawet sam Blatt narzeka na drobne urazy swoich graczy. I choć rano byłem przekonany co do tegorocznego mistrza włoch <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to po tych nowinkach już takiej pewności nie mam.

Roseto - Roma
Informacja nie na 100% pewna , ale w Romie zabraknie Schonochiniego i Righettiego. Natomiast średnio się prezentuje sytuacja Roseto , bo mają tylko sześciu graczy , reszta to juniorzy.

Siena - Teramo
W Sienie małe kłopoty ma Pecile i Datome , ale po kontuzji wraca Eze.

Biella - Climamio
Climamio bez Rombaldoniego i Bagaricia. Biella w pełnym składzie , w dodatku skauci z NBA przyjeżdżają oglądać Sefoloshe. Kurs 2.30 na Biellę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hmmm....


Special Thanks for : callahan1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508

Bursztyk nie wiesz czy capel w roseto zagra?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 519
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519
Quote
Bursztyk nie wiesz czy capel w roseto zagra?

to moze ja odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Capel prawdopodobnie znajdzie sie w skladzie, jednak trzeba pamietac, ze przez ostatnich kilka dni nie mial nawet pilki w rekach. Jezeli zagra to z ochraniaczem na lewej dloni, wiec nie liczylbym na jego dobra postawe.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 129
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 129
Pozwólcie ze i ja dorzucę parę słów.

Viola RC - Air Avellino

Przy pomocy tłumacza z włoskiego na angielski próbowałem wgryźć się w zapowiedzi przedmeczowe na stronie LegaBasket.
Z tego co wyczytałem:

Viola RC - Air Avellino (-9,5)

Podobno na ostatnich treningach gosp. pojawiają się kadeci, juniorzy i Grace Connor. Power ma kontuzję i nie wiadomo czy zagra, McCoy też w przerwie miał jakieś problemy zdrowotne.
Najbardziej podobało mi się ostatnie zdanie - które brzmiało w wolnym tłumaczeniu, że trzeba być niespełna rozumu, by postawić chociaż 1 centa na gosp.
Goście max. zmobilizowani, bo po świetnym meczu z Roseto, szanse na utrzymanie zrobiły się naprawdę spore. Więc widzę szanse na złamanie HC.

Siena (-11,5)- Navigo

Handicup wydaje się duży, ale ja tu liczę na +20 gospodarzy.
Ich rezultaty pokazują, że jak tylko jest okazja to demolują rywali (nie tak jak Climamio czy Benetton, które zadowalają się jednocyfrowymi wygranymi). W przerwie na Euroligę (bardzo się Włochom przydała tak na marginesie:) Siena wygrała dwa towarzyskie, w tym z Reggianą 102-72. To pokazuuje, ze chłopakom chce się grać. Trener podkreśla fantastyczną atmosferę w drużynie, tymczasem w Navigo niezadowolenie z sezonu (już o nic praktycznie nie grają)i z tego co wyczytałem zla atmosfera.

Biella - Climamio

Zgadzam się w 100%, że kurs na Biellę kusi. Ja chyba wybiorę HC +3,5, ponieważ obawiam się o minimalną porażkę, jeśli mecz będzie się decydował w ost. sekundach, gdyż gosp. są zdecydowanei mniej doświadczona drużyną, co pokazał mecz w Udine, gdzie prowadzili 79-75, a przegrali 79-82 (0-7 w ost. 2 minutach).

Livorno - Varese

Gosp. praktycznie o nic, tylko katastrofa mogłaby spowodować ich spadek, a Varese też praktycznie o nic, ale trener gości powiedział, że tym meczem rozpoczynają 4-rozdania Pokera, a zwycięstwo w każdym z nich da im ...Play-off. Osobiście strasznie w to wątpię, nie mniej byłbym skłonny zaryzykować małą stawkę na wygraną gości.

AJ Milano - Bipop Carrire

również zgadzam sie z przedmówcą na over. Do statystyk podanych przez wieczka dodałbym słowa trenera gosp., który twierdzi, że znaczący postęp w grze jego podopiecznych dokonał się poprzez poprawę gry w ataku (77 pkt na mecz w 1 rundzie, a w 13 meczach 2 rundy 86 pkt na mecz), dlatego wymaga on szybkiej i intensywnej gry od swoich zawodników przez cale 40 min., gdy dodamy do tego radośnie osttanio grający zespół gości (sezon dla nich praktycznie się skonczył), z nieobliczlanym T. McIntyre (10/10 trójek w Bologni!) to ja tu nie widzę mozliwości underu.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Bursztyk a wogle gratulacje,zawsze fajne info rzucasz z włoskiej,ja dopiero do domu wróciłem ,nie mam dzisiaj znowu czasu zabardzo na myślenie ani sił a ty zawsze rzucasz konkretne info tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
No miałem grać over Napoli ale po przemyśleniu odpuszczam(Bursztyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />)Natomiast zgadzam sie co do Bielli
Zagram też under w meczu Roseto-Roma linia 155.5 co przy brakach obu drużyn i przede wszystkim stylu gry Roseto(długie akcje) wydaje mi sie bardzo prawdopodobne.No i na koniec over Milano-Bipop a dlaczego to już zostało napisane wyżej.Mam nadzieje że McIntyre zachował forme...Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Nie rozumiem tylko jednego.Jak można grać dzisiaj przeciwko Climamio,wiem,że biella może wygrać jak to w sporcie .Ale nie potrafie sobie tego wyobrazić i osobiscie gdybym musiał grałbym climamio,z tym,że nie gram bo zadużo wątpliwosci w głowie mam po waszych postach więc odpuszczam totalnei ten mecz,ale granie moim zdaniem bielli ,w meczu z climamio jest nierozsądne.Ale nic,życze wam tak czytak powodzenia:)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
To co zrorbilo Napoli to poprostu mistrzostwo swiata podbnie jak z wypowiedza massey na stronei PLK huj wie czy sie smiac czy plakac.....

Dołączył: Nov 2005
Posty: 519
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519
Skrot informacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bipop Carire RE-Vertical V. Cant&ugrave;
Po stronie gospodarzy kontuzjowany jest Beard i jego wystep jest mocno zagrozony. Dodatkowo ostatnio problemy ze zdrowiem mial inny podkoszowy (Ortner) i dopiero niedawno powrocil do treningow. W perspektywie rywalizacji ze Stewartem wyglada to srednio.

Lottomatica RM-Carpisa NA
Rzymianie w takim samym skladzie co ostatnio, czyli bez Righettiego i Sconochiniego. Ten ostatni byc moze pojawi sie na lawce, ale nie wiadomo po co, bo sam Pesic mowi, ze Argentynczyk nie zagra. Lottomatika zagra przed ponad 5 tys. fanow (tyle biletow juz sprzedano) i wedlug Pesicia, ma to podzialac mobilizujaco na zespol.

W Carpisie ciagle kontuzjowany Stefansson.

Upea C. d'Orlando-Navigo.it TE
Jezeli mozna trzymac sie doniesien ze srodka tygodnia, to do skladu Upei powinien wrocic Carter (niestety nowych informacji brak i trzeba sie opierac na tym, co mowilo sie przed spotkaniem z Carpisa). Teramo juz swietuje zapewnienie sobie ligowego bytu. Nie graja juz kompletnie o nic.

Benetton TV-Basket Livorno
Juz przed poprzednia kolejka mowilo sie o klopotach zdrowotnych Goree. Nie jest to nic groznego, ale przed play-off ma dostac wiecej odpoczynku i dzis nie zagra. W jego miejsce pozyskany niedawno Travon Bryant. Ogladalem go parokrotnie i mysle, ze powinien dac rade.

Air AV-Angelico BI
Po stronie gospodarzy nie wystapi Bobbit, u ktorego wykryto... THC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

BT Roseto-VidiVici BO
Po kontuzji Blutenthala Virtus zakontraktowal niskiego skrzydłowego Sotirisa Gioulekasa - ostatnio 18,5 pkt w lidze niemieckiej dla norymbergi

Snaidero UD-Viola RC
W zespole gospodarzy planowane debiuty Donatasa Zavackasa i Johna Lucasa (rozgrywajacy, spad z NBA).

Climamio BO-Montepaschi SI
Bagaric podobno juz wyleczyl kontuzje biodra, ale od dwoch tygodni nie trenowal i choc pojawi sie w skladzie, watpliwe zeby zagral. Zabraknie rowniez Rombaldoniego. Podobna sytuacja co z Bagariciem jest z Datome, ktory takze raczej nie zagra, choc teoretycznie Recalcati bedzie mogl go poslac do walki.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Witam, uwazacie ze warto dzisiaj zagrac na Climamio i Rome? Kursy sa dosc zachecajace... Co o tym sadzicie?

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa), 1,262 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1