Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Więcej informacji odnośnie kontuzji etc. nie podano. Myślę że Siena - Roma to no bet. Nie umiem sobie wyobrazić przebiegu tego meczu.

Benetton bez Siskaskasa. hmm. Armani nie takie słabe jak się wydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Myśle że będzie ciekawie. Mimo że to PO , zaryzykowałbym over 158.5.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
[Linked Image] Benetton Treviso - AJ. Milano [color:"green"] [/color] [Linked Image]


We włoszech rozpoczeły się pley - off.Przed nami 1 spotkanie pomiedzy druzynami BENETTON TREVISO i ARMANI JEANS MILANO .bemneton po zasadniczej cześci rozgrywek uplasował się na pozycji wicelidera tracac do niego tylko 2 pkt.Zawdziecza to bardzo dobrym wystepom na własnym parkiecie gdzie odniósł 16 z 17 spotkań.Tym razem zmierzy się z druzyna która zajęła 7 lokate .Druzyny spotkały się na parkiecie gospodarzy 6 krotnie z czego 5 krotnie górą byli koszykarze Benettonu wygrywając odpowiednio :88:75 - 80:61 - 82:60 - 82:77 - 82:65.
Osobiscie sklaniam sie ku hendi-6,5 na benetton po kursie 1,85

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
[Linked Image] Carpisa Napoli - Snaidero Udine [color:"green"] [/color] [Linked Image]


Przed nami 1 mecz tych zespołów w fazie pley-off.Drużyny po zakończeniu sezony zasadniczego uplasowały się na miejscach odpowiednio czwartym i piatym.Drużyna Napoli miała doskonała koncówke sezonu wygrywając 5 z 6 ostatnich spotkań.Zaś drużyna z Udine zaledwie 2 z ostatnich 6 meczy.Obie drużyny w hali Carpisa Napoli spotykały się 3 krotnie i za każdym razem lepsi okazywali się gospodarze wygrywajac odpowiednio 110:91 - 103:88 - 91:74. Jak widać za każdym razem zwyciestwa były zdecydowane i przekonujace .Widocznie maja już tą druzyne świetnie rozpracowaną bo wygrywali z nimi średnio 17 pkt. Ja dziś zdecydowałem się zagrać hendikapem na gospodarzy -7,5 w expekcie.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Namówiony przez jednego z najlepszych typerów od basketu spróbuje dzisiaj over Napoli 170.5.
Wraca po rekowalescencji Lynn Greer-świetny grajek znany z naszych parkietów MVP sezonu zasadniczego ligi włoskiej...
Lynn bardzo lubi szybką gre i z nim Caprisa gra zdecydowanie szybciej...W obu spotkanieach sezonu z Udine było dużo punktów i momo ,że to już PO spodziewam sie podobnego scenariusza w dniu dzisiejszym...
5/10

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Przepraszam , ale po jakiej rekonwalescencji? jeden mecz tylko ominął <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
Po pierwszej serii pley-off bez niespodzianek .Kiedy i w jakim meczu faworyt może się potknać?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
Dzisiaj drugi mecz pomiedzy Lottomatica Roma a Montepaschi Siena. Pierwszy w Sienie wygrali gospodarze, czy dzis takze wygraja gospodarze tym razem z Rzymu ? Szczerze to sam nie wiem co o tym myslec, ta para jest strasznie wyrownana i tutaj wszystko moze sie zdarzyc, mysle jednak ze wieksze szanse trzeba dawac gospodarzom i tak tez jest w przypadku bukmacherow, ktorzy oferuja na Lottomatice kursy w okolicach 1,45-1,55.

Sklanialbym sie ku zagraniu gospodarzy z Bodiroga w skladzie, ale tak do konca przekonany nie jestem.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zagrałem tak :

Roma - Siena 2(+4,5)
Kurs:1,85 /Unibet/
Stawka:3/10

Montepaschi wyjdzie z tej pary jako zwycięzca,tak myslę.
Pytanie tylko w jakich rozmiarach bedzie ta wygrana.
Dzis wg mnie mecz na styku i dlatego poboba mi się plusowy handicap na Sienę,przecież w La lega taki handi to rzadkość :-)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
...przecież w La lega taki handi to rzadkość :-)

Przesada Amkw że taki handi to żadkość, sądzę znowu inaczej jak ty i gram ... Roma -4,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
PS. No i oczywiście Roma wygra rywalizację w tej parze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Ja osobiscie gram dzisiaj tak jak amkwish Montepaschi +4,5 chcoiaz zastanawiam sie nawet nad zagraniem czystej dwójki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Lottomatica to dla mnie najbardziej frajerski zespół ligi włoskiej --> przejechałem sie na nich dwa razy: gdy grali z Hapoelem w pucharze ULEB i z Cantu w lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Mysle ze mecz bedzie wyrównany, początkowo Lottomatica moze prowadzić kilkoma punktami ale potem to się wyrówna i wszystko rozstrzygnie się w koncówce tongue - trudno mi sobie wyobrazić to zeby Lottomatica wygrała ten mecz 5-ma punktami lub wiecej chociaz w sporcie jak wiadomo wszystko jest mozliwe.

Drugiego meczu nie ruszam - Armani wydaje mi sie druzyną lepsza od Romy i ma duze szanse zeby wygrać. Jedyna opcją na ten mecz jak dla mnie jest chyba over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
MJankowski -> myslałem nad overem,ale smiem twierdzić,że Benetton musi poszukać szansy w defence,takze wyszło....no bet w drugim meczu wieczoru.

Seb -> po dzisiejszym będzie 2:0 dla mnie :-)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
No i musze odszczekać to co napisałem - po 3 kwartach prawdziwy pogrom Sieny :| - nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
MJankowski -> myslałem nad overem,ale smiem twierdzić,że Benetton musi poszukać szansy w defence,takze wyszło....no bet w drugim meczu wieczoru.

Seb -> po dzisiejszym będzie 2:0 dla mnie :-)

Ech....tym razem wyszłó na Twoje,zwracam honor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Musże to jeszcze przeanalizować,alerzeczywiscie wychodzi na to,ze to roma moze wyjść dalej z tej pary.

Kompromitacja Montepaschi w Rzymie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
siemka co sadzicie dzisiaj znowu o overku 170 w meczu Udine-Napoli ? mysle ze te ekipy znowu zastosuja taktyke run & gun <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Ta , over według mnie. I wygrana Napoli. Udine spuchło i nie zapowiada sie żeby miało dzisiaj wygrać ze zdecydowanie lepszym Napoli. Co prawda własny parkiet działa na korzyść graczy Snaidero , ale widać było w pierwszym meczu , że te dwie drużyny dzieli olbrzymia różnica. Liczę że dobra postawa Greera i Masona , zapewni Napoli gładkie 3-0. kurs ponad 2 warty gry. Co do overa , którego zagrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , myśle że 170 punktów to dużo , jednak jak gra Napoli wie każdy. Jak gra Udine , też wie każdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Over 170 6/10
Napoli 4/10

Forza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
Może niewniose wiele do wypowiedzi o meczu Udine-Napoli , ale wiele osob postawilo całkiem spore sumki(300 -500 zł ) w profku do ktorego chodze.We włoszech dużą role odgrywa własna hala mam nadzieje że tym razem tak niebedzie bo tez zagralem na Napoli .Wg mnie są zdecydowanie lepsi końcówka sezonu tez o tym świadczy.Napili niejest faworytem tego meczu lecz wysokie kursy ponad 2 zachęcaja do gry.Jesli Udine wygra to wydaje mi się że różnicą około 5 pkt .

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Coś czuje ze buki solidnie zarobią przez ten weekend na koszykówce europejskiej bo to co sie teraz dzieje w lidze wloskiej i hiszpańskiej to jakas farsa. Wczoraj Montepaschi i Benetton dostały solidny wpierdol - dzisiaj po 3 kwartach Climamio przegrywa 20 punktami z Biellą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> - w Hiszpanii Tau poległo z kretesem a i Barca naarzie starsznie się męczy z Realem. Co do meczu Napoli to chyba jedynym sensownym wyjsciem jest over w kontekscie tych wszystkich weekendowych wyników.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
to jest jakiś skandal w tych Włoszech, drużyny, które powinny roznosić rywali kilkunastoma punktami kładą się na parkiecie i nie walczą..

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Jeszcze nie było away win w tej edycji Play Off <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Czyli Napoli będzie pierwsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
to jest jakiś skandal w tych Włoszech, drużyny, które powinny roznosić rywali kilkunastoma punktami kładą się na parkiecie i nie walczą..

Brak słów na ta bandę - ciekawe tylko jaka druzyna to basketowy Juventus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (poozon, betowiec), 2,692 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1