Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508

W reggio calabria dzis amerykanie zagraja czy rezerwy same moze ktos sie orientuje?

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
jakies newsy w skladach na dzisiejsza kolejke ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
Na dzisiaj zagrałem jednego singla ale grubo(jak zwykle) a mianowicie under 165.5 w meczu Udine-Benneton.Widać po kursie że wiekszość gra na over bo kursy na to 1.8(Expekt)a ja zagrałem under po kursie 1.95 i bede sie tego trzymał.Po pierwsze Benneton walczy o pierwsze miejsce a Udine o trzecie ale chodzi o to że obie mają o co walczyć i mecz bedzie wyrównany i jakoś nie wierze w szaleńcze tempo tego spotkania.Po drugie Udine nie bedzie szalec tylko zagra w stylu Livorno z dokładnymi w miare długimi akcjami.I właśnie styl gry Udine jest dla mnie gwarantem tego underu.Jak dla mnie w meczu linia bedzie osculowac miedzy 155 a 163 ale bedzie spokojnie bo sporo rzucą w końcówce.Polecam i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
przy absencji Stefanssona i Greera warto chyba rozwazyc under 169.5 na meczu Napoli jakies opinie ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Co myślicie o handi na:

Viola RC v Climamio BO +23.0/-23.0

wiem że faworyt w nawet powiem więcej zwyciesca tego meczu "jest" tylko jeden ale czy handi -23 na Clime nie zawiele trochę. W lidze Viola tylko raz i to dwie kolejki temu przegrała taką ilością punktów!! To co drugie z rzędu spotkanie u siebie znów taka klęska. Wypowiedzcie się proszę. Ja oczywiście myślę o +23 na Viola. Ten kurs wystawił GB. Pozdrawiam LART

Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
Ja osobiście nigdy nie gram takich wysokich handi,chociaż pewnie Climamio je przeskoczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />ale to Twoja decyzja i Twije pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Jednak zagrałem - tak jak mówisz moje pieniądze ale ja nie pytam Was za ile grac i czy grać tylko co o tym sądzicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Już i tak poszło to zobaczymy.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
Wszystko zależy od Climamio bo jeśli by im zależało to rozjadą ich ponad 40-stoma,ale nie znam wyjściowego składu,ale jeżeli już wyjdą pierwszą piątką to będą ich oszczędzać...ale tak prawde powiedziawszy to nawet rezerwy(ale aż tak to tego meczu nie odpuszczą) ich rozjadą...Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Dzisiaj zdecydowanie stawiam na Benetton. Z Livorno kompromitacja. Porażka na Palavarde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Jedna z dwóch w tym sezonie... Livorno i Tau , podobne klasą drużyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ale wróćmy do meczu. Benetton w niedzielę trafił zaledwie 5 trójek , chyba sie musieli bardzo starać żeby rzucać obok kosza. zwykle wpada im sporo , zdecydowanie więcej niż 5/20. Udine to drużyna mocna , nie przeczę. Ale nie wyobrażam sobie również , by w tej części sezonu , Benki mogły przegrać 2 spotkania. Poza tym olbryzmia przewaga pod tablicami Benettonu.

Benetton -2 , 7/10

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Bursztyk a nie lepeij zagrac na rome?? ktora wlaczy o to zeby nie zajac 7 pozycji a teramo gra o nic a do tego gra beznadziejnie graja u sibie no i roma zawsze tam wygrywala ale ja tam sie nie znam;) zreszta roma juz poszla;)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
Bursztyk a nie lepeij zagrac na rome?? ktora wlaczy o to zeby nie zajac 7 pozycji a teramo gra o nic a do tego gra beznadziejnie graja u sibie no i roma zawsze tam wygrywala ale ja tam sie nie znam;) zreszta roma juz poszla;)

Masz racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Roma też przegrała. I też wygra najprawdopodobniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale Teramo to taka drużyna , której jak siadają trójki i trafi jej sie mecz , a zdarza się tak często , to wygra z każdym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Upsss. Przepraszam. Nie podałem ważnej informacji , którą wyczytałem dopiero teraz :/

Goree nie zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Upsss... najmnocniej przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Goree gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zasadził dotąd 7 punktów nawet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Specjaliści - Callahan, Bursztyk i inni do dzieła. Infa brak to nie ma czego wybrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Putanie numero uno: czy będzie grał L.Greer ?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
ziomy wlasnie ile gra zespolow w lidze wloskiej fazie play oo8 czy moze16 ? dziek za info

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Wie ktoś dlaczego kursy na UPEA CAPO D'ORLANDO są takie wysokie w meczu z Roseto? Wiem, że goście zagrają bez żadnej motywacji, ale mimo wszystko nawet grając o pietruszkę powinni nawiązac walkę z Roseto, a nawet wygrać.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
kurczak123 --> 8 druzyn gra w play-off (tak samo jak w lidze hiszpańskiej) - 2 druzyny spadają z ligi.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
jak roseto wygra to air mimo zwyciestwa spada.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Czy są jakieś poważne absencje w drużynach Treviso i Sieny oraz ich przeciwników? Bo chciałbym postawić grubiej na ten dubelek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
W Bennetonie Siskauskas nie zagra. Więcej informacji jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, rafal08), 3,109 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,783
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1