|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508 |
W reggio calabria dzis amerykanie zagraja czy rezerwy same moze ktos sie orientuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508 |
jakies newsy w skladach na dzisiejsza kolejke ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155 |
Na dzisiaj zagrałem jednego singla ale grubo(jak zwykle) a mianowicie under 165.5 w meczu Udine-Benneton.Widać po kursie że wiekszość gra na over bo kursy na to 1.8(Expekt)a ja zagrałem under po kursie 1.95 i bede sie tego trzymał.Po pierwsze Benneton walczy o pierwsze miejsce a Udine o trzecie ale chodzi o to że obie mają o co walczyć i mecz bedzie wyrównany i jakoś nie wierze w szaleńcze tempo tego spotkania.Po drugie Udine nie bedzie szalec tylko zagra w stylu Livorno z dokładnymi w miare długimi akcjami.I właśnie styl gry Udine jest dla mnie gwarantem tego underu.Jak dla mnie w meczu linia bedzie osculowac miedzy 155 a 163 ale bedzie spokojnie bo sporo rzucą w końcówce.Polecam i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039 |
przy absencji Stefanssona i Greera warto chyba rozwazyc under 169.5 na meczu Napoli jakies opinie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Co myślicie o handi na:
Viola RC v Climamio BO +23.0/-23.0
wiem że faworyt w nawet powiem więcej zwyciesca tego meczu "jest" tylko jeden ale czy handi -23 na Clime nie zawiele trochę. W lidze Viola tylko raz i to dwie kolejki temu przegrała taką ilością punktów!! To co drugie z rzędu spotkanie u siebie znów taka klęska. Wypowiedzcie się proszę. Ja oczywiście myślę o +23 na Viola. Ten kurs wystawił GB. Pozdrawiam LART
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155 |
Ja osobiście nigdy nie gram takich wysokich handi,chociaż pewnie Climamio je przeskoczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />ale to Twoja decyzja i Twije pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Jednak zagrałem - tak jak mówisz moje pieniądze ale ja nie pytam Was za ile grac i czy grać tylko co o tym sądzicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Już i tak poszło to zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155 |
Wszystko zależy od Climamio bo jeśli by im zależało to rozjadą ich ponad 40-stoma,ale nie znam wyjściowego składu,ale jeżeli już wyjdą pierwszą piątką to będą ich oszczędzać...ale tak prawde powiedziawszy to nawet rezerwy(ale aż tak to tego meczu nie odpuszczą) ich rozjadą...Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Dzisiaj zdecydowanie stawiam na Benetton. Z Livorno kompromitacja. Porażka na Palavarde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Jedna z dwóch w tym sezonie... Livorno i Tau , podobne klasą drużyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale wróćmy do meczu. Benetton w niedzielę trafił zaledwie 5 trójek , chyba sie musieli bardzo starać żeby rzucać obok kosza. zwykle wpada im sporo , zdecydowanie więcej niż 5/20. Udine to drużyna mocna , nie przeczę. Ale nie wyobrażam sobie również , by w tej części sezonu , Benki mogły przegrać 2 spotkania. Poza tym olbryzmia przewaga pod tablicami Benettonu.
Benetton -2 , 7/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
Bursztyk a nie lepeij zagrac na rome?? ktora wlaczy o to zeby nie zajac 7 pozycji a teramo gra o nic a do tego gra beznadziejnie graja u sibie no i roma zawsze tam wygrywala ale ja tam sie nie znam;) zreszta roma juz poszla;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Bursztyk a nie lepeij zagrac na rome?? ktora wlaczy o to zeby nie zajac 7 pozycji a teramo gra o nic a do tego gra beznadziejnie graja u sibie no i roma zawsze tam wygrywala ale ja tam sie nie znam;) zreszta roma juz poszla;) Masz racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Roma też przegrała. I też wygra najprawdopodobniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale Teramo to taka drużyna , której jak siadają trójki i trafi jej sie mecz , a zdarza się tak często , to wygra z każdym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Upsss. Przepraszam. Nie podałem ważnej informacji , którą wyczytałem dopiero teraz :/
Goree nie zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Upsss... najmnocniej przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Goree gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zasadził dotąd 7 punktów nawet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Specjaliści - Callahan, Bursztyk i inni do dzieła. Infa brak to nie ma czego wybrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Putanie numero uno: czy będzie grał L.Greer ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
ziomy wlasnie ile gra zespolow w lidze wloskiej fazie play oo8 czy moze16 ? dziek za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
Wie ktoś dlaczego kursy na UPEA CAPO D'ORLANDO są takie wysokie w meczu z Roseto? Wiem, że goście zagrają bez żadnej motywacji, ale mimo wszystko nawet grając o pietruszkę powinni nawiązac walkę z Roseto, a nawet wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
kurczak123 --> 8 druzyn gra w play-off (tak samo jak w lidze hiszpańskiej) - 2 druzyny spadają z ligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
jak roseto wygra to air mimo zwyciestwa spada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Czy są jakieś poważne absencje w drużynach Treviso i Sieny oraz ich przeciwników? Bo chciałbym postawić grubiej na ten dubelek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
W Bennetonie Siskauskas nie zagra. Więcej informacji jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka