|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
|
|
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639 |
apofis - PJ_8 0-14 1m
Bayern Monachium - Juventus - 1 - 1 Panathinaikos - Barcelona - 0 - 2 Villarreal - Benfika - 3 - 1 Fenerbahce - Schalke - 1 - 1 Chelsea - Betis - 2 - 1 Lokomotiv M. - Espanyol - 2 - 1 Dnipro - Alkmaar - 2 - 2 Besiktas - Bolton - 1 - 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 83 |
sADAM - Bradek
Bayern Monachium - Juventus - 1 - 0 Panathinaikos - Barcelona - 0 - 2 Villarreal - Benfika - 2 - 1 Fenerbahce - Schalke - 2 - 1 Chelsea - Betis - 2 - 0 Lokomotiv M. - Espanyol - 1 - 0 Dnipro - Alkmaar - 1 - 1 Besiktas - Bolton - 0 - 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
Bayern Monachium - Juventus - 1 - 1 Panathinaikos - Barcelona - 1 - 2 Villarreal - Benfika - 1 - 1 Fenerbahce - Schalke - 3 - 1 Chelsea - Betis - 3 - 1 Lokomotiv M. - Espanyol - 2 - 1 Dnipro - Alkmaar - 2 - 1 Besiktas - Bolton - 2 - 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 130 |
Bayern Monachium - Juventus - 0 - 1 Panathinaikos - Barcelona - 0 - 1 Villarreal - Benfika - 2 - 1 Fenerbahce - Schalke - 2 - 0 Chelsea - Betis - 1 - 0 Lokomotiv M. - Espanyol - 1 - 1 Dnipro - Alkmaar - 0 - 1 Besiktas - Bolton - 1 - 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Bayern Monachium - Juventus - 1 - 1 Panathinaikos - Barcelona - 1 - 2 Villarreal - Benfika - 2 - 1 Fenerbahce - Schalke - 1 - 0 Chelsea - Betis - 1 - 0 Lokomotiv M. - Espanyol - 1 - 0 Dnipro - Alkmaar - 1 - 1 Besiktas - Bolton - 1 - 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> [color:"blue"]Rivaldinho[/color] vs MaRcIn_7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
Bayern Monachium - Juventus - 0 - 0 Panathinaikos - Barcelona - 0 - 2 Villarreal - Benfika - 1 - 1 Fenerbahce - Schalke - 1 - 1 Chelsea - Betis - 1 - 0 Lokomotiv M. - Espanyol - 1 - 0 Dnipro - Alkmaar - 0 - 0 Besiktas - Bolton - 1 - 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Podaję typy za VIVE
Bayern Monachium - Juventus - 1 - 1 Panathinaikos - Barcelona - 1 - 1 Villarreal - Benfika - 1 - 0 Fenerbahce - Schalke - 2 - 1 Chelsea - Betis - 2 - 0 Lokomotiv M. - Espanyol - 1 - 0 Dnipro - Alkmaar - 1 - 1 Besiktas - Bolton - 1 - 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
g00niek vs Goldi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Bayern Monachium - Juventus - 1 - 0 Panathinaikos - Barcelona - 0 - 2 Villarreal - Benfika - 1 - 1 Fenerbahce - Schalke - 2 - 2 Chelsea - Betis - 3 - 1 Lokomotiv M. - Espanyol - 1 - 0 Dnipro - Alkmaar - 1 - 2 Besiktas - Bolton - 2 - 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Bayern Monachium - Juventus - 0 - 0 Panathinaikos - Barcelona - 0 - 3 Villarreal - Benfika - 1 - 0 Fenerbahce - Schalke - 2 - 1 Chelsea - Betis - 1 - 0 Lokomotiv M. - Espanyol - 2 - 0 Dnipro - Alkmaar - 1 - 2 Besiktas - Bolton - 1 - 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Bayern Monachium - Juventus - 1 - 1 Panathinaikos - Barcelona - 2 - 3 Villarreal - Benfika - 3 - 1 Fenerbahce - Schalke - 1 - 3 Chelsea - Betis - 2 - 1 Lokomotiv M. - Espanyol - 1 - 1 Dnipro - Alkmaar - 1 - 1 Besiktas - Bolton - 1 - 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
Bayern Monachium - Juventus - 1 - 2 Panathinaikos - Barcelona - 0 - 1 Villarreal - Benfika - 1 - 1 Fenerbahce - Schalke - 1 - 2 Chelsea - Betis - 3 - 0 Lokomotiv M. - Espanyol - 1 - 1 Dnipro - Alkmaar - 1 - 2 Besiktas - Bolton - 3 - 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
kewin[/color] vs Soudal [color:"orange"]
Bayern Monachium - Juventus - 1 - 0 Panathinaikos - Barcelona - 0 - 2 Villarreal - Benfika - 2 - 0 Fenerbahce - Schalke - 0 - 1 Chelsea - Betis - 1 - 0 Lokomotiv M. - Espanyol - 1 - 1 Dnipro - Alkmaar - 2 - 0 Besiktas - Bolton - 0 - 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Bayern Monachium - Juventus - 2- 2 Panathinaikos - Barcelona - 1 - 3 Villarreal - Benfika - 1 - 1 Fenerbahce - Schalke - 2 - 1 Chelsea - Betis - 2 - 1 Lokomotiv M. - Espanyol - 2 - 1 Dnipro - Alkmaar - 1 - 2 Besiktas - Bolton - 1 - 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
Fenerbahce - Schalke - 1 - 1 Chelsea - Betis - 2 - 1 Lokomotiv M. - Espanyol - 1 - 1 Dnipro - Alkmaar - 1 - 1 Besiktas - Bolton - 2 - 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 15 |
Fenerbahce - Schalke - 1 - 2 Chelsea - Betis - 2 - 0 Lokomotiv M. - Espanyol - 1 -0 Dnipro - Alkmaar - 1 - 1 Besiktas - Bolton - 0 - 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
czemu tu się nic nie dzieje jakieś podliczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
wlasnie dlaczego nie ma drugiej rundy kto dalej awansowal itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
PS: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> podobno UEFA nie ma kasy aby wypłacić zwycięscom 1 rundy eliminacji ... i chyba dalej grać niebędziemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
Najwazniejsze jest wziecie udzialu, wszyscy jestesmy zwyciezcami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
j amusialem chyb aawansowac bo miałem wolny los buahah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka