Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 20 1 2 4 5 6 7 8 19 20
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Czesc
Pozwolilem sobie podac wyniki meczy rewanzowych (mam nadzieje ze niezostane zjedzony przez organizatora ze zjadlem mu prace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


Pary pierwszej rundy eliminacji LM:-REWANZE


Bayern Monachium - Juventus - 2 - 1
Panathinaikos - Barcelona - 0 - 0
Villarreal - Benfika - 1 - 1
Fenerbahce - Schalke - 3 - 3
Chelsea - Betis - 4 - 0
Lokomotiv M. - Espanyol - 0 - 1
Dnipro - Alkmaar - 1 - 2
Besiktas - Bolton - 1 - 1




ezop - seba stop--0--8--(0-14)--awans seba stop
Ronni - wesul*--0--23----(0-11)--awans- wesul
Lord_Viader - Feher*--0--19--(0--13)-awans- feher
Keep - Czerstwy Chleb--11--12--(15--17)--awans-- Czerstwy Chleb
McBoss - Samos--0--9---(o-9)--awans Samos
INEZ - Paweł*---7--15--(14-0)--awans INNEZ
nefer - Anthrator--10--8---(17-8)--awans nefer
_Korver_ - kurson---0--12--(0-16)awans kurson
Lipiniorz - kazik*--0--20--(0-9)--awans - kazik
v3n0m - fart?--16--0--14-0
apofis - PJ_8 --0--11--0--14
lysy75 - marlon* ---13--13--15--15
donbagino - baca02 ---0--17--0-23
larsson - Ghost---- 10--15---0--12
krostoskristof - viva*-- 0--14--0-0
krzysiekow - kurczak123*-- 9-19--12-14
Bradek - sADAM----- 0--11--0--13
Lopez - muchi*-- 0--14--0-13
Zabielany87 - mich89 --0--24--0-14
KIDD - maggie --0--12---0-7
ja3o - Bobek23*-- 0--18---0-17
Bosy - grzesiek2*--- 0--12---0-14
Kameleon - Gregov ---0--12--0-0
tokara - ketjow*-- 18--18--13--13
Lempus - Batman02*-- 11--15--15--16
bronston - vson bronston -12--0---6-0
majner - kolus3d --0--19---0-16
Andrei - DANI1927 *--7--16--16--13

kotletoss - gbasmuggy---0-0--10--0
kewin - SOUDAL*--- 11--19---11--12
dymeczek - paweldworzańczyk-- 13--14---12--9
christo - timek*--- 0--12---0--14
gryzonko - cartmann---12--0---0-0 gryzonko
g00niek - g00niek _Goldi_*--20-0--15--0
Rivaldinho - MaRcIn_7---13---15--0
czołg - wolny los

PARY NIETYPUJACE
kuba81 - Aslan*-
GREENN - Ojro-
wHiTe_StAr - Cukier*--
robeks4 - GEREMI--
Sieku_21 - rockemen--
kamil#15 - Gherman--0-0
Salvador Dali - domin--0-0
edson - Pinez*---0-0-

MAM NADZIEJE ZE POMYLEK NIE BEDZIE --POZDRAWIAM --trzeba jeszcze dokoptowac chyba 5 uczestnikow -z przegranych (3 juz jest bo remisowe pojedynki byly)

Last edited by grzesiek2; 27/10/2005 09:46.
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
kurxzak chyba cos sie pomylies ja gralem w parze z ketjow ale ten gosciu podal 3 typy identyczne jak moje i jego nie sa liczone te poniewaz ja zzrobiem to wczesniej i wygralem a nie jakis remis

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
Lipiniorz - kazik*--0--20--(0-9)--awans - lipiniorz

cos chyba pomylka ???!!!!!!!!

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
kurxzak chyba cos sie pomylies ja gralem w parze z ketjow ale ten gosciu podal 3 typy identyczne jak moje i jego nie sa liczone te poniewaz ja zzrobiem to wczesniej i wygralem a nie jakis remis

ale wyslal sprostowanie i podal 3 mecze z innymi rezultatami
bayern-1-1
vilareal-1-1
i lokomotiw--2-1

policz teraz niemam czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Dzieki za pomoc i sory że nie mogłem tego odrazu zrobić jakoś nie miałem czasu w tym tygodniu mam nadzieje że wybaczycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Tak dla jasności sytuacji:

ROZSTAWIENI W 2 RUNDZIE ELIMINACJI:

[T]-error, gopi, [g]um[p], sebkos, Experto, bolec25, Bolek177, Da Bartek, KsUBA, silas, Lechu, OYama, Pitersson, RAMBO33, A.S.Romek, Blancorn, Meister, Emilio, Jakubosiu, pill, qlman, tomczak7, żyła, retoox, kolpol, takizwykły, miszelek, Szarakan, grzech.

ZWYCIĘZCY III RUNDY ELIMINACJI:

czołg, Rivaldinho, g00niek, gryzonko, timek, dymeczek, paweldworzańczyk, SOUNDAL, kotletoss, DANI1927, kolus3d, bronston, Batman02, tokara, ketjow, Gregow, grzesiek2, Bobek23, maggie, mich89, muchi, sADAM, kurczak123, viva, Ghost, baca02, lysy25, marlon, PJ_8, v3n0m, kazik, kurson, nefer, INNEZ, Czerstwy Chleb, feher, wesul, seba stop, Samos
SZCZĘŚLIWA SZÓSTKA SPOŚRÓD PRZEGRANYCH: :
Keep, Anthrator, krzysiekow, Lempus, Andrei, kewin
ŁĄCZNIE 74 OSOBY

Gratuluje wszystkim awansu losowanie już nie długo i pierwsze spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

P.S.
Naniosłem poprawki ponieważ nie uwzględniłem Samosia, dlatego dodatkowo awansowała tylko 6 przegranych, a nie jak pisałem wcześniej 7

Last edited by grzesiek2; 29/10/2005 08:52.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
Quote
kurxzak chyba cos sie pomylies ja gralem w parze z ketjow ale ten gosciu podal 3 typy identyczne jak moje i jego nie sa liczone te poniewaz ja zzrobiem to wczesniej i wygralem a nie jakis remis

Witam
tokara nie wiem czy zauważyłeś, ale jeśli nie to chciałbym Cię poinformować że nie jestem żadnym gościem lecz zarejstrowanym użytkownikiem a twoje pretensje też nie są uzasadnione.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Quote
Tak dla jasności sytuacji:

ROZSTAWIENI W 2 RUNDZIE ELIMINACJI:

[T]-error, gopi, [g]um[p], sebkos, Experto, bolec25, Bolek177, Da Bartek, KsUBA, silas, Lechu, OYama, Pitersson, RAMBO33, A.S.Romek, Blancorn, Meister, Emilio, Jakubosiu, pill, qlman, tomczak7, żyła, retoox, kolpol, takizwykły, miszelek, Szarakan, grzech.

ZWYCIĘZCY III RUNDY ELIMINACJI:

czołg, Rivaldinho, g00niek, gryzonko, timek, dymeczek, paweldworzańczyk, SOUNDAL, kotletoss, DANI1927, kolus3d, bronston, Batman02, tokara, ketjow, Gregow, grzesiek2, Bobek23, maggie, mich89, muchi, sADAM, kurczak123, viva, Ghost, baca02, lysy25, marlon, PJ_8, v3n0m, kazik, kurson, nefer, INNEZ, Czerstwy Chleb, feher, wesul, seba stop.
SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA SPOŚRÓD PRZEGRANYCH: :
Keep, Paweł, Anthrator, krzysiekow, Lempus, Andrei, kewin
ŁĄCZNIE 74 OSOBY

Gratuluje wszystkim awansu losowanie już nie długo i pierwsze spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Sorka ze robie zamieszanie, ale chyba zostalem pominiety pomimo tego ze wygralem swoj pierwszy pojedynek ...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 220
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 220
a dlaczego mnie tu nie ma??:/

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Quote
a dlaczego mnie tu nie ma??:/

Musi zapomnieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
Mnie też nie ma =/

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Bo grasz dopiero od 3 rundy eliminacji. Następnym razem przeczytajcie lepiej regulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Jeszcze raz sory że znowu wszystko tak późno obiecuje że to było ostatni raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Teraz pary II RUNDY ELIMINACJI

Szarakan* - v3n0m
lempus - retoox*
SOUNDAL - DANI1927
grzech* - Feher
INEZ - kolpol*
wesul - lysy75
gopi* - paweldworzańczyk
bronston - KsUBA*
mich89 - dymeczek
Meister* - Anthrator
muchi - Experto*
Czerstwy Chleb - grzesiek2
[T]-error* - g00niek
tokara - takizwykły*
kurczak123 - baca02
Da Bartek* - Andrei
kotletoss - Bolek177*
sebkos* - seba stop
kewin - Pitersson*
timek - kolus3d
żyła* - Batman02
kurson - bolec25*
pill* - krzysiekow
gryzonko - A.S.Romek*
Samos - czołg
Lechu* - Ghost
kazik - RAMBO33*
Blancorn* - sADAM
viva - miszelek*
silas* - marlon
Keep - tomczak7*
Jakubosiu* - ketjow
maggie - nefer
PJ_8 - OYama*
qlman* - Bobek23
Rivaldinho - Emilio*
[g]um[p] - Gregov

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
a gdzie mecze do typowania ?

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
a ja?

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Mecze podam ja tylko cos wynajde. Twist dalej nie przeczytałeś regulaminu grasz od 3 rundy dopiero

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
ja moge podac mecze ? szybko znajde !!!!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
mógłbym się dowiedzieć co jaki czas będą rozgrywane pojedynki w tym konkursie?
bo nie wiadomo czego i kiedy się spodziewać

Dołączył: May 2004
Posty: 167
W
member
member
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 167
grzesiek sie chyba zawiesił w akcji :/

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
to bedzie dluuuuuuuuuuga edycja LM cos mi sie zdaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 6 z 20 1 2 4 5 6 7 8 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, rafal08, Akhu, 11kera11, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,670 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1