|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Czesc Pozwolilem sobie podac wyniki meczy rewanzowych (mam nadzieje ze niezostane zjedzony przez organizatora ze zjadlem mu prace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pary pierwszej rundy eliminacji LM:-REWANZE
Bayern Monachium - Juventus - 2 - 1 Panathinaikos - Barcelona - 0 - 0 Villarreal - Benfika - 1 - 1 Fenerbahce - Schalke - 3 - 3 Chelsea - Betis - 4 - 0 Lokomotiv M. - Espanyol - 0 - 1 Dnipro - Alkmaar - 1 - 2 Besiktas - Bolton - 1 - 1
ezop - seba stop--0--8--(0-14)--awans seba stop Ronni - wesul*--0--23----(0-11)--awans- wesul Lord_Viader - Feher*--0--19--(0--13)-awans- feher Keep - Czerstwy Chleb--11--12--(15--17)--awans-- Czerstwy Chleb McBoss - Samos--0--9---(o-9)--awans Samos INEZ - Paweł*---7--15--(14-0)--awans INNEZ nefer - Anthrator--10--8---(17-8)--awans nefer _Korver_ - kurson---0--12--(0-16)awans kurson Lipiniorz - kazik*--0--20--(0-9)--awans - kazik v3n0m - fart?--16--0--14-0 apofis - PJ_8 --0--11--0--14 lysy75 - marlon* ---13--13--15--15 donbagino - baca02 ---0--17--0-23 larsson - Ghost---- 10--15---0--12 krostoskristof - viva*-- 0--14--0-0 krzysiekow - kurczak123*-- 9-19--12-14 Bradek - sADAM----- 0--11--0--13 Lopez - muchi*-- 0--14--0-13 Zabielany87 - mich89 --0--24--0-14 KIDD - maggie --0--12---0-7 ja3o - Bobek23*-- 0--18---0-17 Bosy - grzesiek2*--- 0--12---0-14 Kameleon - Gregov ---0--12--0-0 tokara - ketjow*-- 18--18--13--13 Lempus - Batman02*-- 11--15--15--16 bronston - vson bronston -12--0---6-0 majner - kolus3d --0--19---0-16 Andrei - DANI1927 *--7--16--16--13
kotletoss - gbasmuggy---0-0--10--0 kewin - SOUDAL*--- 11--19---11--12 dymeczek - paweldworzańczyk-- 13--14---12--9 christo - timek*--- 0--12---0--14 gryzonko - cartmann---12--0---0-0 gryzonko g00niek - g00niek _Goldi_*--20-0--15--0 Rivaldinho - MaRcIn_7---13---15--0 czołg - wolny los
PARY NIETYPUJACE kuba81 - Aslan*- GREENN - Ojro- wHiTe_StAr - Cukier*-- robeks4 - GEREMI-- Sieku_21 - rockemen-- kamil#15 - Gherman--0-0 Salvador Dali - domin--0-0 edson - Pinez*---0-0-
MAM NADZIEJE ZE POMYLEK NIE BEDZIE --POZDRAWIAM --trzeba jeszcze dokoptowac chyba 5 uczestnikow -z przegranych (3 juz jest bo remisowe pojedynki byly)
Last edited by grzesiek2; 27/10/2005 09:46.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
kurxzak chyba cos sie pomylies ja gralem w parze z ketjow ale ten gosciu podal 3 typy identyczne jak moje i jego nie sa liczone te poniewaz ja zzrobiem to wczesniej i wygralem a nie jakis remis
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638 |
Lipiniorz - kazik*--0--20--(0-9)--awans - lipiniorz
cos chyba pomylka ???!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
kurxzak chyba cos sie pomylies ja gralem w parze z ketjow ale ten gosciu podal 3 typy identyczne jak moje i jego nie sa liczone te poniewaz ja zzrobiem to wczesniej i wygralem a nie jakis remis ale wyslal sprostowanie i podal 3 mecze z innymi rezultatami bayern-1-1 vilareal-1-1 i lokomotiw--2-1 policz teraz niemam czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639 |
Dzieki za pomoc i sory że nie mogłem tego odrazu zrobić jakoś nie miałem czasu w tym tygodniu mam nadzieje że wybaczycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639 |
Tak dla jasności sytuacji:
ROZSTAWIENI W 2 RUNDZIE ELIMINACJI:
[T]-error, gopi, [g]um[p], sebkos, Experto, bolec25, Bolek177, Da Bartek, KsUBA, silas, Lechu, OYama, Pitersson, RAMBO33, A.S.Romek, Blancorn, Meister, Emilio, Jakubosiu, pill, qlman, tomczak7, żyła, retoox, kolpol, takizwykły, miszelek, Szarakan, grzech.
ZWYCIĘZCY III RUNDY ELIMINACJI:
czołg, Rivaldinho, g00niek, gryzonko, timek, dymeczek, paweldworzańczyk, SOUNDAL, kotletoss, DANI1927, kolus3d, bronston, Batman02, tokara, ketjow, Gregow, grzesiek2, Bobek23, maggie, mich89, muchi, sADAM, kurczak123, viva, Ghost, baca02, lysy25, marlon, PJ_8, v3n0m, kazik, kurson, nefer, INNEZ, Czerstwy Chleb, feher, wesul, seba stop, Samos SZCZĘŚLIWA SZÓSTKA SPOŚRÓD PRZEGRANYCH: : Keep, Anthrator, krzysiekow, Lempus, Andrei, kewin ŁĄCZNIE 74 OSOBY
Gratuluje wszystkim awansu losowanie już nie długo i pierwsze spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
P.S. Naniosłem poprawki ponieważ nie uwzględniłem Samosia, dlatego dodatkowo awansowała tylko 6 przegranych, a nie jak pisałem wcześniej 7
Last edited by grzesiek2; 29/10/2005 08:52.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319 |
kurxzak chyba cos sie pomylies ja gralem w parze z ketjow ale ten gosciu podal 3 typy identyczne jak moje i jego nie sa liczone te poniewaz ja zzrobiem to wczesniej i wygralem a nie jakis remis Witam tokara nie wiem czy zauważyłeś, ale jeśli nie to chciałbym Cię poinformować że nie jestem żadnym gościem lecz zarejstrowanym użytkownikiem a twoje pretensje też nie są uzasadnione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Tak dla jasności sytuacji:
ROZSTAWIENI W 2 RUNDZIE ELIMINACJI:
[T]-error, gopi, [g]um[p], sebkos, Experto, bolec25, Bolek177, Da Bartek, KsUBA, silas, Lechu, OYama, Pitersson, RAMBO33, A.S.Romek, Blancorn, Meister, Emilio, Jakubosiu, pill, qlman, tomczak7, żyła, retoox, kolpol, takizwykły, miszelek, Szarakan, grzech.
ZWYCIĘZCY III RUNDY ELIMINACJI:
czołg, Rivaldinho, g00niek, gryzonko, timek, dymeczek, paweldworzańczyk, SOUNDAL, kotletoss, DANI1927, kolus3d, bronston, Batman02, tokara, ketjow, Gregow, grzesiek2, Bobek23, maggie, mich89, muchi, sADAM, kurczak123, viva, Ghost, baca02, lysy25, marlon, PJ_8, v3n0m, kazik, kurson, nefer, INNEZ, Czerstwy Chleb, feher, wesul, seba stop. SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA SPOŚRÓD PRZEGRANYCH: : Keep, Paweł, Anthrator, krzysiekow, Lempus, Andrei, kewin ŁĄCZNIE 74 OSOBY
Gratuluje wszystkim awansu losowanie już nie długo i pierwsze spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Sorka ze robie zamieszanie, ale chyba zostalem pominiety pomimo tego ze wygralem swoj pierwszy pojedynek ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 220 |
a dlaczego mnie tu nie ma??:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
a dlaczego mnie tu nie ma??:/ Musi zapomnieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639 |
Bo grasz dopiero od 3 rundy eliminacji. Następnym razem przeczytajcie lepiej regulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639 |
Jeszcze raz sory że znowu wszystko tak późno obiecuje że to było ostatni raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Teraz pary II RUNDY ELIMINACJI
Szarakan* - v3n0m lempus - retoox* SOUNDAL - DANI1927 grzech* - Feher INEZ - kolpol* wesul - lysy75 gopi* - paweldworzańczyk bronston - KsUBA* mich89 - dymeczek Meister* - Anthrator muchi - Experto* Czerstwy Chleb - grzesiek2 [T]-error* - g00niek tokara - takizwykły* kurczak123 - baca02 Da Bartek* - Andrei kotletoss - Bolek177* sebkos* - seba stop kewin - Pitersson* timek - kolus3d żyła* - Batman02 kurson - bolec25* pill* - krzysiekow gryzonko - A.S.Romek* Samos - czołg Lechu* - Ghost kazik - RAMBO33* Blancorn* - sADAM viva - miszelek* silas* - marlon Keep - tomczak7* Jakubosiu* - ketjow maggie - nefer PJ_8 - OYama* qlman* - Bobek23 Rivaldinho - Emilio* [g]um[p] - Gregov
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
a gdzie mecze do typowania ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639 |
Mecze podam ja tylko cos wynajde. Twist dalej nie przeczytałeś regulaminu grasz od 3 rundy dopiero
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638 |
ja moge podac mecze ? szybko znajde !!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
mógłbym się dowiedzieć co jaki czas będą rozgrywane pojedynki w tym konkursie? bo nie wiadomo czego i kiedy się spodziewać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 167 |
grzesiek sie chyba zawiesił w akcji :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
to bedzie dluuuuuuuuuuga edycja LM cos mi sie zdaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|