Kamsky/Anand x @ 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Gelfand @ 4.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Jednak wczoraj dobrze zrobilem, ze zagralem malo. Dzis i jutro niestety egzaminy wiec chyba odpuszcze granie. Zagralbym na remis Kamsky'ego ale to w moim odczuciu nie jest valuebet a progresje srednio lubie. Rowniez odpuszcze kolejny typ na zwyciestwo Gelfanda. Jedyne co mi sie tak na szybko podoba to Ivanchuk @ 2.60 i to zagram.