Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 30 1 2 7 8 9 10 11 29 30
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Bezdomny
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by BKS
Originally Posted by vecchio cucs
Bezdomny ... z tym Heraclesem to pojechałeś ,strzelili w 1 minucie
laugh

a może się Bezdomnemu Heracles z Achillesem pomerdał smirk


z Veendamem pomylił mi się
zresztą kupon w kosz
BKS przyszedł ledwo i over 2.5 w Lyngby mad
laugh

co gramy u kangurów ?

over raczej odpada ... hm.... kornery ?

nie wiem sam ... confused

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Cracovia away win, nie jest głupia myśl... to już ostatni dzwonek ...
no chyba, że overek .... ?

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by craax
Originally Posted by Bager
Originally Posted by C18_adam
dzis jak dla mnie 3 ciekawe mecze tongue

Wisla - Legia typ 2 ...

Widzew - Cracovia typ 2

Dortmund - HSV typ 2

boks

wątpie
to je ono cool

BVB nie przegra tego spotkania, Legia wydaje sie dobrym typem a co do Craxy to wydaje mi sie ze stac ich co najwyzej na remis (sentymenty na bok)

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by ARTUROS8
Bager jak widzisz mecz u kangurów o 10.30 ?

zobacze pierwsze 10/15 minut i cos trzeba bedzie zagrac smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by BKS
Cracovia away win, nie jest głupia myśl... to już ostatni dzwonek ...
no chyba, że overek .... ?

przestan z tym win Cracovi ,nie robmy jaj ,ja na taka druzyne nie

postawie pln-a ale zycze powodzenia

przy odrobinie szczescia Cracovia mogla wygrac juz z Wisla

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Bager ale Cracovia nie moze wiecznie przegrywac, to juz w 'progresje' idzie bo my mamy duzo lepszy sklad niz wyniki a Widzew w dolku, z reszta napisalem dwa zdania w temacie o tym meczu

BVB czuje, ze wygra ale olewam ten mecz, za to L wydaje mi sie dobrym pomyslem z opcja DNB bo dawno remisu nie mieli

oczywiscie Willem jeszcze dzisiaj

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by BKS
Cracovia away win, nie jest głupia myśl... to już ostatni dzwonek ...
no chyba, że overek .... ?

przestan z tym win Cracovi ,nie robmy jaj ,ja na taka druzyne nie

postawie pln-a ale zycze powodzenia

przy odrobinie szczescia Cracovia mogla wygrac juz z Wisla
na Widzew chyba niezly kurs jak nie widzisz szans na wynik Cracovii

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by craax
Bager ale Cracovia nie moze wiecznie przegrywac, to juz w 'progresje' idzie bo my mamy duzo lepszy sklad niz wyniki a Widzew w dolku, z reszta napisalem dwa zdania w temacie o tym meczu

BVB czuje, ze wygra ale olewam ten mecz, za to L wydaje mi sie dobrym pomyslem z opcja DNB bo dawno remisu nie mieli

oczywiscie Willem jeszcze dzisiaj
tam już chyba lepiej OVER pograć

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by craax
Bager ale Cracovia nie moze wiecznie przegrywac, to juz w 'progresje' idzie bo my mamy duzo lepszy sklad niz wyniki a Widzew w dolku, z reszta napisalem dwa zdania w temacie o tym meczu

BVB czuje, ze wygra ale olewam ten mecz, za to L wydaje mi sie dobrym pomyslem z opcja DNB bo dawno remisu nie mieli

oczywiscie Willem jeszcze dzisiaj
tam już chyba lepiej OVER pograć
ja zadem over, Tilburg boks

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by pacyfista
ładnie wyglada ten Hamburg jeszcze do dubla mozna Villareal sobie zagrac a do tripla Japonie w siatke
Pacyfista kpisz sobie grin?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Krystian
Originally Posted by pacyfista
ładnie wyglada ten Hamburg jeszcze do dubla mozna Villareal sobie zagrac a do tripla Japonie w siatke
Pacyfista kpisz sobie grin?

taka zlosliwosc z mojej strony z rana
ale juz jest dobrze ,przejdzmy do powaznej dyskusji

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
no, bo juz myslalem ze czegos nie zrozumialem laugh
piwo

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by craax
Bager ale Cracovia nie moze wiecznie przegrywac, to juz w 'progresje' idzie bo my mamy duzo lepszy sklad niz wyniki a Widzew w dolku, z reszta napisalem dwa zdania w temacie o tym meczu

BVB czuje, ze wygra ale olewam ten mecz, za to L wydaje mi sie dobrym pomyslem z opcja DNB bo dawno remisu nie mieli

oczywiscie Willem jeszcze dzisiaj

Wiem craax i sam bardzo bym chcial aby w koncu wygrali ale jak dotad na wyjezdzie zdobyli (o ile sie nie myle) jedna bramke. Oby sie chlopaki przełamali juz dzisiaj. Ja wezme Cracovie X2 po @1,95 i over2,5 @2,15

Co do meczu w Dortmundzie to uwazam ze typ X2 na HSV nie jest dobrym pomysłem. Borussia przegra swoj pierwszy mecz na wyjezdzie (moje przeczucie). Biore czysto 1 @1,70

(L) piekny kurs mozna próbowac. ale ja wezme troche ostrożniej X2 @1,50 i over2,5 @2,10

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
pytanie: podochodziły wam dziś przelewy na ing? bo normalny dzień roboczy a 0 czegokolwiek.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785

ja dzisiaj w Krakowie uwazam ze x2 lub 2 dnb
co do over/under

to raczej under

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Gold Coast boks boks

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
GKS Tychy - Lechia Zielona Gora 1 @1,40

ale to dopiero jutro grin

Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
Originally Posted by Bager
[quote=craax]
(L) piekny kurs mozna próbowac. ale ja wezme troche ostrożniej X2 @1,50 i over2,5 @2,10
Na over 2.5 choćby w bet365 można złapać 2.35 smile

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Gold Coast 1

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by JuN
Gold Coast boks boks

boks

Strona 9 z 30 1 2 7 8 9 10 11 29 30

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, alfa, rafal08, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma), 1,284 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,698
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1