|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Bezdomny ... z tym Heraclesem to pojechałeś ,strzelili w 1 minucie  a może się Bezdomnemu Heracles z Achillesem pomerdał  z Veendamem pomylił mi się zresztą kupon w kosz BKS przyszedł ledwo i over 2.5 w Lyngby  co gramy u kangurów ? over raczej odpada ... hm.... kornery ? nie wiem sam ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Cracovia away win, nie jest głupia myśl... to już ostatni dzwonek ... no chyba, że overek .... ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
dzis jak dla mnie 3 ciekawe mecze  Wisla - Legia typ 2 ... Widzew - Cracovia typ 2 Dortmund - HSV typ 2  wątpie to je ono  BVB nie przegra tego spotkania, Legia wydaje sie dobrym typem a co do Craxy to wydaje mi sie ze stac ich co najwyzej na remis (sentymenty na bok)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Bager jak widzisz mecz u kangurów o 10.30 ? zobacze pierwsze 10/15 minut i cos trzeba bedzie zagrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Cracovia away win, nie jest głupia myśl... to już ostatni dzwonek ... no chyba, że overek .... ? przestan z tym win Cracovi ,nie robmy jaj ,ja na taka druzyne nie postawie pln-a ale zycze powodzenia przy odrobinie szczescia Cracovia mogla wygrac juz z Wisla
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Bager ale Cracovia nie moze wiecznie przegrywac, to juz w 'progresje' idzie bo my mamy duzo lepszy sklad niz wyniki a Widzew w dolku, z reszta napisalem dwa zdania w temacie o tym meczu
BVB czuje, ze wygra ale olewam ten mecz, za to L wydaje mi sie dobrym pomyslem z opcja DNB bo dawno remisu nie mieli
oczywiscie Willem jeszcze dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Cracovia away win, nie jest głupia myśl... to już ostatni dzwonek ... no chyba, że overek .... ? przestan z tym win Cracovi ,nie robmy jaj ,ja na taka druzyne nie postawie pln-a ale zycze powodzenia przy odrobinie szczescia Cracovia mogla wygrac juz z Wisla na Widzew chyba niezly kurs jak nie widzisz szans na wynik Cracovii
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Bager ale Cracovia nie moze wiecznie przegrywac, to juz w 'progresje' idzie bo my mamy duzo lepszy sklad niz wyniki a Widzew w dolku, z reszta napisalem dwa zdania w temacie o tym meczu
BVB czuje, ze wygra ale olewam ten mecz, za to L wydaje mi sie dobrym pomyslem z opcja DNB bo dawno remisu nie mieli
oczywiscie Willem jeszcze dzisiaj tam już chyba lepiej OVER pograć
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Bager ale Cracovia nie moze wiecznie przegrywac, to juz w 'progresje' idzie bo my mamy duzo lepszy sklad niz wyniki a Widzew w dolku, z reszta napisalem dwa zdania w temacie o tym meczu
BVB czuje, ze wygra ale olewam ten mecz, za to L wydaje mi sie dobrym pomyslem z opcja DNB bo dawno remisu nie mieli
oczywiscie Willem jeszcze dzisiaj tam już chyba lepiej OVER pograć ja zadem over, Tilburg 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ładnie wyglada ten Hamburg jeszcze do dubla mozna Villareal sobie zagrac a do tripla Japonie w siatke Pacyfista kpisz sobie  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ładnie wyglada ten Hamburg jeszcze do dubla mozna Villareal sobie zagrac a do tripla Japonie w siatke Pacyfista kpisz sobie  ? taka zlosliwosc z mojej strony z rana ale juz jest dobrze ,przejdzmy do powaznej dyskusji
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
no, bo juz myslalem ze czegos nie zrozumialem  
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Bager ale Cracovia nie moze wiecznie przegrywac, to juz w 'progresje' idzie bo my mamy duzo lepszy sklad niz wyniki a Widzew w dolku, z reszta napisalem dwa zdania w temacie o tym meczu
BVB czuje, ze wygra ale olewam ten mecz, za to L wydaje mi sie dobrym pomyslem z opcja DNB bo dawno remisu nie mieli
oczywiscie Willem jeszcze dzisiaj Wiem craax i sam bardzo bym chcial aby w koncu wygrali ale jak dotad na wyjezdzie zdobyli (o ile sie nie myle) jedna bramke. Oby sie chlopaki przełamali juz dzisiaj. Ja wezme Cracovie X2 po @1,95 i over2,5 @2,15Co do meczu w Dortmundzie to uwazam ze typ X2 na HSV nie jest dobrym pomysłem. Borussia przegra swoj pierwszy mecz na wyjezdzie (moje przeczucie). Biore czysto 1 @1,70
(L) piekny kurs mozna próbowac. ale ja wezme troche ostrożniej X2 @1,50 i over2,5 @2,10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
pytanie: podochodziły wam dziś przelewy na ing? bo normalny dzień roboczy a 0 czegokolwiek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ja dzisiaj w Krakowie uwazam ze x2 lub 2 dnb co do over/under
to raczej under
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Gold Coast 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
GKS Tychy - Lechia Zielona Gora 1 @1,40 ale to dopiero jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461 |
[quote=craax] (L) piekny kurs mozna próbowac. ale ja wezme troche ostrożniej X2 @1,50 i over2,5 @2,10 Na over 2.5 choćby w bet365 można złapać 2.35 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|