|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742 |
Nacional strzelac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,096 |
Nacional strzelac  popieram
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Na jutrzejszy ranek już mam singielek: Finał azjatyckiej LM - irański Zobahan "powiezie" Koreańców. Dla mających szansę zagrać OVER, polecam właśnie to. Pewniejsze  Jakieś argumenty? W betfair na over 2,5 jst teraz 2,18  Co Cię skłania do overa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742 |
Nacional czerwona, to chyba bye wygrana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Wiem craax i sam bardzo bym chcial aby w koncu wygrali ale jak dotad na wyjezdzie zdobyli (o ile sie nie myle) jedna bramke. Oby sie chlopaki przełamali juz dzisiaj. Ja wezme Cracovie X2 po @1,95 i over2,5 @2,15
Co do meczu w Dortmundzie to uwazam ze typ X2 na HSV nie jest dobrym pomysłem. Borussia przegra swoj pierwszy mecz na wyjezdzie (moje przeczucie). Biore czysto 1 @1,70
(L) piekny kurs mozna próbowac. ale ja wezme troche ostrożniej X2 @1,50 i over2,5 @2,10 4/5 izunia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Kto dostał bana ?  nikt  Spokojnie było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Kto dostał bana ?  nikt  Spokojnie było  Właśnie widziałem... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
burdy po meczu Wisła-Legia na forum mecz.pl?  został ktoś ranny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Tylko psychicznie. My cierpimy po pogromie, reszta albo odczuwa radość po zwycięstwie albo daje upust swoich kompleksów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ale meczyk jak na polską ligę bardzo dobry, ani razu mnie nie korciło aby przełączyć na inny program. Nie często to się zdarza gdy oglądam polską ekstraklasę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
dobrze że się zakazy nie posypały.... coś mi się obiło o uszy w wiadomościach że od poniedziałku nie wolno palić w miejscach publicznych min na stadionie a min kara to 500zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
no meczyk na poziomie nawet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Nie wyobrażam sobie rozmowy przy piwie bądź wódce bez fajki.  Pojebane przepisy, wojny trzeba aby ta cała unia i inne rządy zajęły się czymś na prawdę poważnym.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Nie wyobrażam sobie rozmowy przy piwie bądź wódce bez fajki.  Pojebane przepisy, wojny trzeba aby ta cała unia i inne rządy zajęły się czymś na prawdę poważnym. nie musisz truc innych zeby zarzyc wyimaginowanej przyjemnosci
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
oczywiscie chodzilo mi o rozmowy wsrod ludzi ktorzy nie pala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
w Krakowie od tych kominów czasami jest taki nektar w powietrzu że argumenty o truciu innych nie przemawiają do mnie zbytnio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
kominów z Huty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Nie wyobrażam sobie rozmowy przy piwie bądź wódce bez fajki.  Pojebane przepisy, wojny trzeba aby ta cała unia i inne rządy zajęły się czymś na prawdę poważnym. nie musisz truc innych zeby zarzyc wyimaginowanej przyjemnosci Pierdolisz jak najęty, wyborcza czy TVN Ci to wmówiły o tym truciu innych ? Ludzie tyle lat pali gdzie popadło i nikt się o to nie czepiał, nagle zaczęli porządek wielce robić i oczywiście z wielką pompą. Gdy idę do restauracji często wybieram dla niepalących bo faktycznie dym przeszkadza przy jedzeniu. Ale w barze... bez jaj ! Są miejsce oddzielone i to w zupełności wystarczy, gdy z kimś idę do baru i wybieramy miejsce dla niepalących jakoś nie przeszkadza mi że ktoś pali w drugim rogu sali. Nawet dymu nie czuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
ciekaw jestem co powie Orłoś dzisiaj w teleexpresie, o ile on bedzie prowadzil. znowu zazartuje? ze legia wygrala z wisla? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|