Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
Wiadomo co i jak w tej sprawie ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Poyebany jestes? IDzi do kopalni kopac dalej...

Sprawy pozakladane wszystkie wygrane i nie wyciagaj juz starych tematow.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 353
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 353
Dlaczego ma nie wyciagac tego tematu? Niech nowi uzytkownicy dowiedza sie jak sts traktuje swoich klientow i niech sie zastanowia kilka razy zanim postawia tam swoj zaklad. Nie wszyscy wiedza o sprawie Lemgo, dlatego w punktach stsu wciaz widze ludzi obstawiajacych swoje kupony (a moze znajacy sprawe, dalej tam graja :eek: ).
Ciekawe czy jest to mozliwe, ze doczekamy w koncu czasow, gdy nasz narod zmadrzeje i sytuacja ta sie zmieni. Gdyby przestano grac w stsie, bukmacherze zrozumieliby w koncu ze to oni zabiegaja o klienta a nie my o buka.
Polacy... ehh szkoda slow, chyba ze w Waszych miastach jest inaczej i punkty stsu swiaca pustkami :rolleyes:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
A o co chodziło w tej sprawie????

Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
a nie czytałes tematu? co? za długi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Quote
Oryginalnie wysłał gburekk:
[qb]Dlaczego ma nie wyciagac tego tematu? Niech nowi uzytkownicy dowiedza sie jak sts traktuje swoich klientow i niech sie zastanowia kilka razy zanim postawia tam swoj zaklad. Nie wszyscy wiedza o sprawie Lemgo, dlatego w punktach stsu wciaz widze ludzi obstawiajacych swoje kupony (a moze znajacy sprawe, dalej tam graja :eek: ).
Ciekawe czy jest to mozliwe, ze doczekamy w koncu czasow, gdy nasz narod zmadrzeje i sytuacja ta sie zmieni. Gdyby przestano grac w stsie, bukmacherze zrozumieliby w koncu ze to oni zabiegaja o klienta a nie my o buka.
Polacy... ehh szkoda slow, chyba ze w Waszych miastach jest inaczej i punkty stsu swiaca pustkami :rolleyes: [/qb]
buahahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
chyba bylo napisane w punktach nastepnego dnia ze z powodu bledow technicznych nastapil blad i rozlicza zaklad po kursie 1.00

Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
Quote
Oryginalnie wysłał amst:
[qb]a nie czytałes tematu? co? za długi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Czytałem pierwszą stronę i kawałek drugiej. Dalej były jakieś wykłady pseudo-prawników. Co to jest Lemgo? Chodziło o reklamację jakiegoś meczu czy cuś? I nie śmiać się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
dali kurs na mecz Lemgo ktos tam zamiast 1,15-5,00 na lemgo dali 5,00 a to najlepsza druzyna niemieckiej ligi pilki recznej.Wszyscy na to postawili liczac ze nikt sie nie skapnie(ja tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) ale na drugi dzien w punktach bylo napisane ze nastapil blad i bedzie rozliczone po kursach 1.00 a w dniu meczu mozna juz bylo stawiac po wlasciwych kursach wiec nie wiem o co te pretensje

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pretensje o to kolego, ze ci co zalozyli sprawe wygrali z STS i odebrali kupony x5 a nie zwrot jak ty.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]Pretensje o to kolego, ze ci co zalozyli sprawe wygrali z STS i odebrali kupony x5 a nie zwrot jak ty.[/qb]
to w takim razie co dwa tygodnie sa takie bledy i co sprawe mam im za kazdym razem zakladac jak sie pomylą? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
Piotrekmilan masz wszystkich w domu ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Quote
Oryginalnie wysłał nawoj_junior:
[qb]Piotrekmilan masz wszystkich w domu ?[/qb]
w przeciwienstwie do ciebie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
to dlaczego zadajesz takie denne pytanie ? Albo klamiesz albo nie masz wszystkich w domu .

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Quote
Oryginalnie wysłał nawoj_junior:
[qb]to dlaczego zadajesz takie denne pytanie ? Albo klamiesz albo nie masz wszystkich w domu .[/qb]
mam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a co zazdroscisz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Jakbyś w tym meczu postawił na Lemgo np.5000zł, równoczesnie grając na remis u innego buka za700 i na porażkę za 1200zł tobyś wiedział gdzie tkwi problem.A ponadto był to mecz,o ile dobrze pamiętam,gdzie była konieczność grania w 3komb.i na tym też trochę ludzi popłynęło

Dołączył: Sep 2003
Posty: 92
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92
słuchajcie, Ci którzy pytaja co jakis czas co z tym meczem i jakie wyniki waszych walk z bukami "o sprawiedliwosc" mają rację..

dlaczego Szakal sie wsciekasz ???? przecież też taki był cel tej walki żeby inni wiedzieli,że można z bukami walczyć nie tylko kursami ale i w sądzie jak sytuacja jest wątpliwa i uwazamy że racja jest po naszej stronie...

szumu było wiele i odgrażania..i jezeli rzeczywiście ktos z STS wygrał w sądzie ( tu mam inne informacje..wiem z pewnych źródeł ze sts poszedł na ugode z kilkoma osobami) ale jeżeli w sądzie rzeczywiście ktos wygrał to

NALEZY O TYM GŁOSNO MÓWIC i WYCIĄGAC TEMAT

bo może w przyszłości pomóc nam to w identycznych/podobnych sytuacjach...

taki widze główny cel tej walki

niestey konkretów mało a nie widze sensu żeby ukrywać fakt że ktoś wygrał w sądzie...

pozdrawiam

Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
Sprawa Lemgo dowodzi że zwykły człowiek musi sie mocno namęczyć żeby aby wydżeć co swoje np takiemu molochowi jak STS. Bo co nas obchodzą te ich "oczywiste pomłki "( cytat z odp na reklamacje).Troche to wszystko niepoważne

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1
Takie rzeczy dzieja sie nie tylko w STS [info.onet.pl]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Quote
Oryginalnie wysłał BleBlOk:
[qb]Takie rzeczy dzieja sie nie tylko w STS [info.onet.pl][/qb]
To teraz juz rozumiem dlaczego Pavel wogole nie wyszedl na kort. Expekt mu zaplacil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
Bardzo dziwne, że temat został założony na forum, sporo trąbienia, a teraz "cisza sza" ??? W innym wypadku jak kogoś spotka w przyszłości jakakolwiek "niesprawiedliwość" ze strony buka, można to potraktować jako "prywatną sprawę", a nie jak tutaj przedstawiano "sprawę wszystkich graczy".

Ważne by wiedzieć jaka argumentacja wygrała. I jeżeli ewentualna przegrana sts wynikła ze złego sformułowania regulaminu, to czy został on już poprawiony, a więc na przyszłość takich zdarzeń nie warto grać. Nie śledzę regulaminu sts bo tam nie gram.

Czy też wygrała argumentacja: "mam kupon to mam zawarty zakład i wygrana niezależnie od regulaminu mi się należy". Bo jeżeli tak, dlaczego buki internetowe są chronione przed takimi sytuacjami regulaminem.

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, rafal08), 1,796 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,766
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1