|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46 |
Wiadomo co i jak w tej sprawie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Poyebany jestes? IDzi do kopalni kopac dalej...
Sprawy pozakladane wszystkie wygrane i nie wyciagaj juz starych tematow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 353 |
Dlaczego ma nie wyciagac tego tematu? Niech nowi uzytkownicy dowiedza sie jak sts traktuje swoich klientow i niech sie zastanowia kilka razy zanim postawia tam swoj zaklad. Nie wszyscy wiedza o sprawie Lemgo, dlatego w punktach stsu wciaz widze ludzi obstawiajacych swoje kupony (a moze znajacy sprawe, dalej tam graja :eek: ). Ciekawe czy jest to mozliwe, ze doczekamy w koncu czasow, gdy nasz narod zmadrzeje i sytuacja ta sie zmieni. Gdyby przestano grac w stsie, bukmacherze zrozumieliby w koncu ze to oni zabiegaja o klienta a nie my o buka. Polacy... ehh szkoda slow, chyba ze w Waszych miastach jest inaczej i punkty stsu swiaca pustkami :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198 |
A o co chodziło w tej sprawie????
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6 |
a nie czytałes tematu? co? za długi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
Oryginalnie wysłał gburekk: [qb]Dlaczego ma nie wyciagac tego tematu? Niech nowi uzytkownicy dowiedza sie jak sts traktuje swoich klientow i niech sie zastanowia kilka razy zanim postawia tam swoj zaklad. Nie wszyscy wiedza o sprawie Lemgo, dlatego w punktach stsu wciaz widze ludzi obstawiajacych swoje kupony (a moze znajacy sprawe, dalej tam graja :eek: ). Ciekawe czy jest to mozliwe, ze doczekamy w koncu czasow, gdy nasz narod zmadrzeje i sytuacja ta sie zmieni. Gdyby przestano grac w stsie, bukmacherze zrozumieliby w koncu ze to oni zabiegaja o klienta a nie my o buka. Polacy... ehh szkoda slow, chyba ze w Waszych miastach jest inaczej i punkty stsu swiaca pustkami :rolleyes: [/qb] buahahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba bylo napisane w punktach nastepnego dnia ze z powodu bledow technicznych nastapil blad i rozlicza zaklad po kursie 1.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198 |
Oryginalnie wysłał amst: [qb]a nie czytałes tematu? co? za długi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Czytałem pierwszą stronę i kawałek drugiej. Dalej były jakieś wykłady pseudo-prawników. Co to jest Lemgo? Chodziło o reklamację jakiegoś meczu czy cuś? I nie śmiać się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
dali kurs na mecz Lemgo ktos tam zamiast 1,15-5,00 na lemgo dali 5,00 a to najlepsza druzyna niemieckiej ligi pilki recznej.Wszyscy na to postawili liczac ze nikt sie nie skapnie(ja tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) ale na drugi dzien w punktach bylo napisane ze nastapil blad i bedzie rozliczone po kursach 1.00 a w dniu meczu mozna juz bylo stawiac po wlasciwych kursach wiec nie wiem o co te pretensje
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Pretensje o to kolego, ze ci co zalozyli sprawe wygrali z STS i odebrali kupony x5 a nie zwrot jak ty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb]Pretensje o to kolego, ze ci co zalozyli sprawe wygrali z STS i odebrali kupony x5 a nie zwrot jak ty.[/qb] to w takim razie co dwa tygodnie sa takie bledy i co sprawe mam im za kazdym razem zakladac jak sie pomylą? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46 |
Piotrekmilan masz wszystkich w domu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
Oryginalnie wysłał nawoj_junior: [qb]Piotrekmilan masz wszystkich w domu ?[/qb] w przeciwienstwie do ciebie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46 |
to dlaczego zadajesz takie denne pytanie ? Albo klamiesz albo nie masz wszystkich w domu .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
Oryginalnie wysłał nawoj_junior: [qb]to dlaczego zadajesz takie denne pytanie ? Albo klamiesz albo nie masz wszystkich w domu .[/qb] mam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a co zazdroscisz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Jakbyś w tym meczu postawił na Lemgo np.5000zł, równoczesnie grając na remis u innego buka za700 i na porażkę za 1200zł tobyś wiedział gdzie tkwi problem.A ponadto był to mecz,o ile dobrze pamiętam,gdzie była konieczność grania w 3komb.i na tym też trochę ludzi popłynęło
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92 |
słuchajcie, Ci którzy pytaja co jakis czas co z tym meczem i jakie wyniki waszych walk z bukami "o sprawiedliwosc" mają rację..
dlaczego Szakal sie wsciekasz ???? przecież też taki był cel tej walki żeby inni wiedzieli,że można z bukami walczyć nie tylko kursami ale i w sądzie jak sytuacja jest wątpliwa i uwazamy że racja jest po naszej stronie...
szumu było wiele i odgrażania..i jezeli rzeczywiście ktos z STS wygrał w sądzie ( tu mam inne informacje..wiem z pewnych źródeł ze sts poszedł na ugode z kilkoma osobami) ale jeżeli w sądzie rzeczywiście ktos wygrał to
NALEZY O TYM GŁOSNO MÓWIC i WYCIĄGAC TEMAT
bo może w przyszłości pomóc nam to w identycznych/podobnych sytuacjach...
taki widze główny cel tej walki
niestey konkretów mało a nie widze sensu żeby ukrywać fakt że ktoś wygrał w sądzie...
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151 |
Sprawa Lemgo dowodzi że zwykły człowiek musi sie mocno namęczyć żeby aby wydżeć co swoje np takiemu molochowi jak STS. Bo co nas obchodzą te ich "oczywiste pomłki "( cytat z odp na reklamacje).Troche to wszystko niepoważne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
To teraz juz rozumiem dlaczego Pavel wogole nie wyszedl na kort. Expekt mu zaplacil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629 |
Bardzo dziwne, że temat został założony na forum, sporo trąbienia, a teraz "cisza sza" ??? W innym wypadku jak kogoś spotka w przyszłości jakakolwiek "niesprawiedliwość" ze strony buka, można to potraktować jako "prywatną sprawę", a nie jak tutaj przedstawiano "sprawę wszystkich graczy".
Ważne by wiedzieć jaka argumentacja wygrała. I jeżeli ewentualna przegrana sts wynikła ze złego sformułowania regulaminu, to czy został on już poprawiony, a więc na przyszłość takich zdarzeń nie warto grać. Nie śledzę regulaminu sts bo tam nie gram.
Czy też wygrała argumentacja: "mam kupon to mam zawarty zakład i wygrana niezależnie od regulaminu mi się należy". Bo jeżeli tak, dlaczego buki internetowe są chronione przed takimi sytuacjami regulaminem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka