|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948 |
Monaco 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Polonia 3 czyli po zawodach  ale Śląsk ładnie zagrał  ano pod wodzą Oresta zaczęli coś grać i mam nadzieję że się utrzymamy  z takim składem powinniście walczyć o puchary, jakaś pierwsza 6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Polonia 3 czyli po zawodach  ale Śląsk ładnie zagrał  ano pod wodzą Oresta zaczęli coś grać i mam nadzieję że się utrzymamy  z takim składem powinniście walczyć o puchary, jakaś pierwsza 6  ano gdyby patrzyć na skład, to faktycznie TOP 8 ligi, no ale nazwiska nie grają, wystarczy spojrzeć na tabele żeby się o tym uświadomić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
wiec wrzucaj przemyslane typy ty mi lepiej powiedz co to się na tych Mysłowicach wyprawia, co kogoś spotkam to wpierdol dostał wczoraj nie źle pojechali z kumplem na przystanku obok Tesco 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
wiec wrzucaj przemyslane typy ty mi lepiej powiedz co to się na tych Mysłowicach wyprawia, co kogoś spotkam to wpierdol dostał wczoraj nie źle pojechali z kumplem na przystanku obok Tesco  pod ktorym tesco?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
zagram za w czasu Melbourne - Brisbane bts + Perth bramka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
wiec wrzucaj przemyslane typy ty mi lepiej powiedz co to się na tych Mysłowicach wyprawia, co kogoś spotkam to wpierdol dostał wczoraj nie źle pojechali z kumplem na przystanku obok Tesco  pod ktorym tesco? tam koło Ciebie na Mickiewicza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
wiec wrzucaj przemyslane typy ty mi lepiej powiedz co to się na tych Mysłowicach wyprawia, co kogoś spotkam to wpierdol dostał wczoraj nie źle pojechali z kumplem na przystanku obok Tesco  pod ktorym tesco? tam koło Ciebie na Mickiewicza nic nie slyszalem kolo ktorej to bylo?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Trafnej nocki  Idę spać Jutro praca znów Do jutra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Polonia 1x @2.10 Polonia @4.33 DNB
Bez jaj, kadrowo to są o klasę lepsi. Do tego Ruch osłabiony... pozwolę sobie zaksięgować  pięknie wpadło ładnie rozpracowany typ w przerwie meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Juve - Roma po over to za cash , a na sportowo AS ROMA po WIN !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
@Remik83 ok. 2:00 było, w każdym bądź razie o 2:30 był u mnie
łeb rozjebany, noga dość solidnie rozcięta
mówił że bez pytania, jeb jeb i spierdolili...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Juve - Roma po over to za cash , a na sportowo AS ROMA po WIN !!! Qrwa, Vecchio, te szmaty z Ladbrokes'a nie wypłaciły mi na czas i jestem w d...pie. Miało być QUATRO a tak, jest czekanie na przelew... Teraz już tylko sportowo - "Lupi" nie przegrają. I za to własnie podnoszę szklaneczkę ginu z tonikiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
@Remik83 ok. 2:00 było, w każdym bądź razie o 2:30 był u mnie
łeb rozjebany, noga dość solidnie rozcięta
mówił że bez pytania, jeb jeb i spierdolili... masakra , jakis czas temu tez jakiemus chlopakowi natrzaskali w autobusie przy tesco podobno wbili do autobusu i zaczeli mu zelazkiem po glowie nawalac , z tego co slysze to dosc niebezpieczne to miasto sie zrobilo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
@Remik83 ok. 2:00 było, w każdym bądź razie o 2:30 był u mnie
łeb rozjebany, noga dość solidnie rozcięta
mówił że bez pytania, jeb jeb i spierdolili... To jak zjawię się w PL, to może wypijemy u mnie?... Ojro też będzie miał bliżej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
@Remik83 ok. 2:00 było, w każdym bądź razie o 2:30 był u mnie
łeb rozjebany, noga dość solidnie rozcięta
mówił że bez pytania, jeb jeb i spierdolili... masakra , jakis czas temu tez jakiemus chlopakowi natrzaskali w autobusie przy tesco podobno wbili do autobusu i zaczeli mu zelazkiem po glowie nawalac , z tego co slysze to dosc niebezpieczne to miasto sie zrobilo ja słyszałem że wpadli do autobusu 77 w nocy o 1:30 co przez Skotnicę jedzie z pałami i napierdalali jak popadnie...  tydzień temu inny kumpel dostał na baniolu wpierdol, też porządnie, wyszedł tylko po mamę bo wracała z pracy... ja sam dwa dni temu spierdalałem ale to na Klachowcu ok. 23:00, więc mnie to wcale nie dziwi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
najlepiej to po zmroku sie nie wychylac hehe bo niedlugo to z maczetami latac beda
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
@Remik83 ok. 2:00 było, w każdym bądź razie o 2:30 był u mnie
łeb rozjebany, noga dość solidnie rozcięta
mówił że bez pytania, jeb jeb i spierdolili... To jak zjawię się w PL, to może wypijemy u mnie?... Ojro też będzie miał bliżej  fajnie by było wybrać się na jakiś szpil, potem do baru skuć mordy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|