Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 46 z 55 1 2 44 45 46 47 48 54 55
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
Monaco puke

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Marian
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Marian
Polonia 3 czyli po zawodach wink

ale Śląsk ładnie zagrał smile
ano pod wodzą Oresta zaczęli coś grać i mam nadzieję że się utrzymamy wink

z takim składem powinniście walczyć o puchary, jakaś pierwsza 6 smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Marian
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Marian
Polonia 3 czyli po zawodach wink

ale Śląsk ładnie zagrał smile
ano pod wodzą Oresta zaczęli coś grać i mam nadzieję że się utrzymamy wink

z takim składem powinniście walczyć o puchary, jakaś pierwsza 6 smile
ano gdyby patrzyć na skład, to faktycznie TOP 8 ligi, no ale nazwiska nie grają, wystarczy spojrzeć na tabele żeby się o tym uświadomić wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Remik83
wiec wrzucaj przemyslane typy


ty mi lepiej powiedz co to się na tych Mysłowicach wyprawia, co kogoś spotkam to wpierdol dostał

wczoraj nie źle pojechali z kumplem na przystanku obok Tesco frown

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Originally Posted by Jose
Originally Posted by Remik83
wiec wrzucaj przemyslane typy


ty mi lepiej powiedz co to się na tych Mysłowicach wyprawia, co kogoś spotkam to wpierdol dostał

wczoraj nie źle pojechali z kumplem na przystanku obok Tesco frown

pod ktorym tesco?

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
zagram za w czasu

Melbourne - Brisbane bts + Perth bramka boks


Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Remik83
Originally Posted by Jose
Originally Posted by Remik83
wiec wrzucaj przemyslane typy


ty mi lepiej powiedz co to się na tych Mysłowicach wyprawia, co kogoś spotkam to wpierdol dostał

wczoraj nie źle pojechali z kumplem na przystanku obok Tesco frown

pod ktorym tesco?


tam koło Ciebie na Mickiewicza

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Originally Posted by Jose
Originally Posted by Remik83
Originally Posted by Jose
Originally Posted by Remik83
wiec wrzucaj przemyslane typy


ty mi lepiej powiedz co to się na tych Mysłowicach wyprawia, co kogoś spotkam to wpierdol dostał

wczoraj nie źle pojechali z kumplem na przystanku obok Tesco frown

pod ktorym tesco?


tam koło Ciebie na Mickiewicza

nic nie slyszalem kolo ktorej to bylo?

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Trafnej nocki boks

Idę spać

Jutro praca znów

Do jutra toast

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by młody gniewny
Polonia 1x @2.10
Polonia @4.33 DNB

Bez jaj, kadrowo to są o klasę lepsi. Do tego Ruch osłabiony...

pozwolę sobie zaksięgować piwo kasa

pięknie wpadło

ładnie rozpracowany typ w przerwie meczu piwo

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Juve - Roma po over to za cash , a na sportowo AS ROMA po WIN !!!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
@Remik83 ok. 2:00 było, w każdym bądź razie o 2:30 był u mnie

łeb rozjebany, noga dość solidnie rozcięta

mówił że bez pytania, jeb jeb i spierdolili...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by vecchio cucs
Juve - Roma po over to za cash , a na sportowo AS ROMA po WIN !!!
Qrwa, Vecchio, te szmaty z Ladbrokes'a nie wypłaciły mi na czas i jestem w d...pie. Miało być QUATRO a tak, jest czekanie na przelew...
Teraz już tylko sportowo - "Lupi" nie przegrają. I za to własnie podnoszę szklaneczkę ginu z tonikiem toast

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Originally Posted by Jose
@Remik83 ok. 2:00 było, w każdym bądź razie o 2:30 był u mnie

łeb rozjebany, noga dość solidnie rozcięta

mówił że bez pytania, jeb jeb i spierdolili...

masakra , jakis czas temu tez jakiemus chlopakowi natrzaskali w autobusie przy tesco podobno wbili do autobusu i zaczeli mu zelazkiem po glowie nawalac , z tego co slysze to dosc niebezpieczne to miasto sie zrobilo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Jose
@Remik83 ok. 2:00 było, w każdym bądź razie o 2:30 był u mnie

łeb rozjebany, noga dość solidnie rozcięta

mówił że bez pytania, jeb jeb i spierdolili...
To jak zjawię się w PL, to może wypijemy u mnie?... Ojro też będzie miał bliżej grin

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Remik83
Originally Posted by Jose
@Remik83 ok. 2:00 było, w każdym bądź razie o 2:30 był u mnie

łeb rozjebany, noga dość solidnie rozcięta

mówił że bez pytania, jeb jeb i spierdolili...

masakra , jakis czas temu tez jakiemus chlopakowi natrzaskali w autobusie przy tesco podobno wbili do autobusu i zaczeli mu zelazkiem po glowie nawalac , z tego co slysze to dosc niebezpieczne to miasto sie zrobilo


ja słyszałem że wpadli do autobusu 77 w nocy o 1:30 co przez Skotnicę jedzie z pałami i napierdalali jak popadnie... frown

tydzień temu inny kumpel dostał na baniolu wpierdol, też porządnie, wyszedł tylko po mamę bo wracała z pracy...

ja sam dwa dni temu spierdalałem ale to na Klachowcu ok. 23:00, więc mnie to wcale nie dziwi wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
najlepiej to po zmroku sie nie wychylac hehe bo niedlugo to z maczetami latac beda

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
roma po gola do ht !!!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by Jose
@Remik83 ok. 2:00 było, w każdym bądź razie o 2:30 był u mnie

łeb rozjebany, noga dość solidnie rozcięta

mówił że bez pytania, jeb jeb i spierdolili...
To jak zjawię się w PL, to może wypijemy u mnie?... Ojro też będzie miał bliżej grin


fajnie by było wybrać się na jakiś szpil, potem do baru skuć mordy grin

Strona 46 z 55 1 2 44 45 46 47 48 54 55

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, aker, Akhu, alfa, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,089
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1