Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
[Linked Image]

Panowie opamiętajcie się z tym tenisem wink , tu facet wyrażnie przegina tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Ups sory nie ten temat

Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Zaprezentowano oficjalne maskotki Euro 2012 [Linked Image]

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Zjednoczone Emiraty Arabskie boks

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Klikam z kolegą o progresji na remisy wink

Tzn on chce się tym zająć, staram się mu napisać, że to nie jest takie proste.
Oprócz San Jose z NHL nie przychodzi mi żadna dluga seria bez remisu.
Możecie mi z piłki jakieś dłuższe serie przypomnieć ? smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
chyba legia nie ma w tym sezonie remisu...

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261
go ahead w II holenderskiej ze 2-3 lata temu

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by barciu
chyba legia nie ma w tym sezonie remisu...
Legia rzeczywiście nie ma ale co to za seria wink

Chodzi mi o takie 20 i więcej spotkań tongue

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by mercyfulek new
go ahead w II holenderskiej ze 2-3 lata temu
To już fajna seria, dzięki smile

Sprawdziłem i 2007/2008 dopiero w 25 kolejce remis crazy

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by mercyfulek new
go ahead w II holenderskiej ze 2-3 lata temu

Wczoraj mieli remis - Emmen
1 - 1
G.A. Eagles

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by Platini
Klikam z kolegą o progresji na remisy wink

Tzn on chce się tym zająć, staram się mu napisać, że to nie jest takie proste.
Oprócz San Jose z NHL nie przychodzi mi żadna dluga seria bez remisu.
Możecie mi z piłki jakieś dłuższe serie przypomnieć ? smile

A progresja na porażke czołowych ekip typu Barca, Real, Chelsea, itp....przeciez co kolejka na ich przeciwników sa w miare wysokie kursy, czasem nawet dwucyfrowe....hmmmm

przykładem porazka Barcy z Heraclesem (23.00) wink Rangersów u siebie z Hibernianem (13.00)

Ja to poluje już od jakiegos czasu (5etap jak narazie) na porażke Porto w lidze wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by Platini
Klikam z kolegą o progresji na remisy wink

Tzn on chce się tym zająć, staram się mu napisać, że to nie jest takie proste.
Oprócz San Jose z NHL nie przychodzi mi żadna dluga seria bez remisu.
Możecie mi z piłki jakieś dłuższe serie przypomnieć ? smile

A progresja na porażke czołowych ekip typu Barca, Real, Chelsea, itp....przeciez co kolejka na ich przeciwników sa w miare wysokie kursy, czasem nawet dwucyfrowe....hmmmm

przykładem porazka Barcy z Heraclesem (23.00) wink Rangersów u siebie z Hibernianem (13.00)

Ja to poluje już od jakiegos czasu (5etap jak narazie) na porażke Porto w lidze wink

Chyba kolego zły zespół wybrałeś co do tej porażki smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by Verbatim
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by Platini
Klikam z kolegą o progresji na remisy wink

Tzn on chce się tym zająć, staram się mu napisać, że to nie jest takie proste.
Oprócz San Jose z NHL nie przychodzi mi żadna dluga seria bez remisu.
Możecie mi z piłki jakieś dłuższe serie przypomnieć ? smile

A progresja na porażke czołowych ekip typu Barca, Real, Chelsea, itp....przeciez co kolejka na ich przeciwników sa w miare wysokie kursy, czasem nawet dwucyfrowe....hmmmm

przykładem porazka Barcy z Heraclesem (23.00) wink Rangersów u siebie z Hibernianem (13.00)

Ja to poluje już od jakiegos czasu (5etap jak narazie) na porażke Porto w lidze wink

Chyba kolego zły zespół wybrałeś co do tej porażki smile

Dlaczego zły wink Ja tego nie uwazam za zły. A co wg Ciebie Porto sie nie potknie wkoncu ??? Będa wygrywac wszystko co leci ??? Wątpie wink. Pamietam mecz Barcy z Herculesem i też kazdy nie widział szans Herculesa w potyczce na Camp Nou, nawet ja(stawiałem Barce z handi) a jak sie skonczyło kazdy o tym wie wink. Powiem tak kazdej ekipie zdarza sie wpadka z zespołami które mieszcza sie gdzies w dolnej połówce tabeli badz strefie spadkowej wink. Dlatego nie powiedizane to jest ze Porto wkoncu nie wdupi wink bo wdupi, potrzeba tylko czasu. A tak swoja droge to lepiej byłoby aby juz za niespełna 2,3 kolejki Porto wdupiło bo potem juz naprawde wieksze pieniadze bede musiał ładowac w ich porazki tongue Dlatego z jednej strony progresja nie jest taka łatwa. Bo jak nie masz kasy na taką gre to nawet nie nalezy zaczynac, bo moze byc seria nawet i 20spotkan bez porazki a grac trzeba co kolejke, podwajac stawke smile
Pamietam jkaies nie wiem ile lat temu, znajomy grał na porazke Arsenalu bodajże od 23kolejki smile i jak sie skonczyło ?? Arsenal został mistrzem Angli i co ciekawa BEZ ŻADNEJ PORAŻKI. Kolega sie wtedy wkur....porzadnie bo przegrał nie mało kasy łącznie...wiec to nie takie kolorowe wink oby tak nie było z Porto smile

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Originally Posted by Pinturicchio
Zjednoczone Emiraty Arabskie boks

czerwień dla Kuwejtu w 52 min. kostka


boks

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Szkocja OVER 2,5 to chyba nie jest głupi pomysł

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by wojbest1987
Szkocja OVER 2,5 to chyba nie jest głupi pomysł

Też o tym myslałem wink Raczej powinni ukrecic overka wink Ale najgorzej ze widzi mi sie tam wynik 2-0 blush no i tu zagadka czy handi czy over wink

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Bierze ktoś Cypr ?????

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Originally Posted by Pinturicchio
Originally Posted by Pinturicchio
Zjednoczone Emiraty Arabskie boks

czerwień dla Kuwejtu w 52 min. kostka


boks

raz flaczki! aplauz

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Platini
Klikam z kolegą o progresji na remisy wink

Tzn on chce się tym zająć, staram się mu napisać, że to nie jest takie proste.
Oprócz San Jose z NHL nie przychodzi mi żadna dluga seria bez remisu.
Możecie mi z piłki jakieś dłuższe serie przypomnieć ? smile

Grałem kiedyś progresją na remisy...największa seria była na pewno ponad 30! nie pamiętam ligi. W NHL też grałem i to z powodzeniem.

Trzeba pamiętać aby wybierać drużyny defensywne, underowe ze słabą ofensywą, wtedy szanse zdecydowanie rosną smile
Jak ktoś ma chęć pogadać ze starym progresowiczem, zapraszam na priv papa

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Kuwejt
Under/Over gra (under/over 1.5) - Typ: 2 2,00

Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1