|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
nie mogę zagrać AKO w Paddym? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Pliskova  a było mega mega ciężko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,169
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,169 |
Pliskova dziękuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Slavek, Siemko lub Klemek - tak będzie się nazywała polska maskotka piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku. Ukraińska otrzyma imię Slavko, Strimko lub Ladko. Wyboru dokonają kibice w głosowaniu, które potrwa do 3 grudnia. wpierdul, Sibko i GLadko patroni bukmacherki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Marcel grasz coś jeszcze 'na teraz' ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Pliskova win  A miałem grać ją po 5,5  i się bałem  Honcova i Broady 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Karsiyaka solidna ekipa turecka,grozna u siebie.Ostatnio w lidze dwa wysokie zwyciestwa.Zadar to zupelnia inna ekipa niz w poprzednim sezonie.Najlepsi gracze odeszli.Gra sie opiera na dwoch doswiadczonych graczach Car i Vladovic,reszta to mlodziez bez doswiadczenia na arenie miedzynarodowej.Kurs na Turkow ok.1.40
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Marcel grasz coś jeszcze 'na teraz' ? kolejny napalony, NA TERAZ bo na pozniej to nie moze byc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Broady już połamana  eh
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Slavek, Siemko lub Klemek - tak będzie się nazywała polska maskotka piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku. Ukraińska otrzyma imię Slavko, Strimko lub Ladko. Wyboru dokonają kibice w głosowaniu, które potrwa do 3 grudnia. wpierdul, Sibko i GLadko grekom jak przyjadą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Marcel grasz coś jeszcze 'na teraz' ? kolejny napalony, NA TERAZ bo na pozniej to nie moze byc  craax dlaczego się wpier*%&sz między wódkę a zakąskę ?  na Śląsku za to w pysk się dostaje..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Marcel grasz coś jeszcze 'na teraz' ? kolejny napalony, NA TERAZ bo na pozniej to nie moze byc  craax dlaczego się wpier*%&sz między wódkę a zakąskę ? na Śląsku za to w pysk się dostaje..a w Krakowie ...  nie jestes moja kategoria wagowa przypuszczam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Broady już połamana  eh to raczej nie był dobry wybór
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Slavek, Siemko lub Klemek - tak będzie się nazywała polska maskotka piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku. Ukraińska otrzyma imię Slavko, Strimko lub Ladko. Wyboru dokonają kibice w głosowaniu, które potrwa do 3 grudnia. wpierdul, Sibko i GLadko grekom jak przyjadą. i nie tylko !! ale widzisz Anfalast, w Krakowie turnieju nie dali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Slavek, Siemko lub Klemek - tak będzie się nazywała polska maskotka piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku. Ukraińska otrzyma imię Slavko, Strimko lub Ladko. Wyboru dokonają kibice w głosowaniu, które potrwa do 3 grudnia. wpierdul, Sibko i GLadko grekom jak przyjadą. Czy kolega ma coś do Greków? :> 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Marcel grasz coś jeszcze 'na teraz' ? kolejny napalony, NA TERAZ bo na pozniej to nie moze byc  craax dlaczego się wpier*%&sz między wódkę a zakąskę ? na Śląsku za to w pysk się dostaje..a w Krakowie ...  nie jestes moja kategoria wagowa przypuszczam  znasz przypowieść o Dawidzie i Goliacie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Broady już połamana  eh to raczej nie był dobry wybór  0-3* w 8 minut
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
znasz przypowieść o Dawidzie i Goliacie ?  uwazaj Craax!! bedzie w ciebie kamieniami rzucal!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Marcel grasz coś jeszcze 'na teraz' ? kolejny napalony, NA TERAZ bo na pozniej to nie moze byc  craax dlaczego się wpier*%&sz między wódkę a zakąskę ? na Śląsku za to w pysk się dostaje..a w Krakowie ...  nie jestes moja kategoria wagowa przypuszczam  a tak z ciekawosci ile wazysz ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|