|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Czyli prezydenta wybrali nam ludzie z wykształceniem podstawowym, zawodowym i średnim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W sumie w demokracji głos profesora uniwersytetu liczy sie tyle co głos analfabety, ale jednak niesmak zostaje. Z drugiej strony nie znam nikogo u siebie na roku, kto głosowałby na Kaczyńskiego.
Jednym słowem - to jest Wasz prezydent, nie nasz.
Pozdrawiam
P.S Uważajcie, podobno grozi nam kacza grypa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Juz po zawodach wiec nie ma co bic piany ale z powyzszym sie zgadzam w 100%, prezydenta wybrali nam ludzie ktorzy dali sie nabrac na populistyczne haselka Kaczynskich, biedni, o niskim wyksztalceniu, w wiekszosci ze wsi. nie chce tym nikogo urazic bo chocby tutaj na tym forum jest paru ktorzy glosowali na Kaczynskiego i nie spelniaja powyzszego ale mimo wszystko bedzie to prezydent tej mniej rozgarnietej czesci Polakow, tak naprawde wspolczuje tym madrzejszym (z tego forum) bo macie prezydenta wisnie ktorego nie raz bedziecie sie wstydzic. ehhh, sobie tez wspolczuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
a kogo proponujesz?? lewica będzie w tym sejmie w głebokiej opozycji wiec raczej nie będzie miała okazji się niczym wykazać, liderzy z partii poza parlamentarnych nie mają żadnych szans bo nie będzie ich w mediach, kandydaci tzw. niepartyjni tez nie mają szans (co pokazuje sprawa Religi), po za tym pozycje do kandydowania buduje się przez długie lata, oczywiscie może w tym sejmie wyrosnąć jakiś nowy lider (jak Giertych w poprzednim) ale nowe twarze to są w koalicji a w opozycji same stere i to mocno przerzedzone
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539 |
Czyli prezydenta wybrali nam ludzie z wykształceniem podstawowym, zawodowym i średnim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W sumie w demokracji głos profesora uniwersytetu liczy sie tyle co głos analfabety, ale jednak niesmak zostaje. Z drugiej strony nie znam nikogo u siebie na roku, kto głosowałby na Kaczyńskiego. Jednym słowem - to jest Wasz prezydent, nie nasz. Pozdrawiam P.S Uważajcie, podobno grozi nam kacza grypa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> chciabym sie rowniez do tego dolaczyc, zreszta wskazywalem na taki elektorat juz po pierwszej rundzie,
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Zorro, mówiąc że Kaczyński czy Tusk nie będą mieli szans za 5 lat przewidujesz czarną przyszłość rządowi PiS. Zero zaufania ...
Na dzień dzisiejszy nie widać kandydata który byłyby zdolny do kandydowania będąc zarazem 'dobrym' kandydatem. 5 lat to długi okres czasu w którym można bez większych problemów wykreować takiego kandydata, ale jeśli spełniłby się taki scenariusz w którym PoPiS straci zaufanie w siłę urośnie Andrzej Lepper, dodatkowo możliwość kandydowania w następnych wyborach rozważał wczoraj Lech Wałęsa ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539 |
pamietam jakis czas temu program "co z ta polska" rzecz byla o zlamaniu przez kaczynskiego prawa i nie zezwolenie na parade homoseksualistow,
jeden z gosci powiedzial abysmy sie strzegli bo moze dojsc niedlugo do kaczyzmu w polsce (chodzi tu oczywiscie o braci kaczynskich, nie Tuska) potraktowalem to wtedy jako niemozliwe i absurdalne aby polacy mogli do tego doprowadzic! a jednak!! stalo sie!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> tu jest wszystko mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
mysle że za 5 lat jesli nie będzie kompromitacji to Kaczyński wygra w cuglach, jeśli będzie to Tusk nie ma szans (chyba że nie dojdzie do koalicji), Lepper ani Wałęsa tez nie mają szans, myśle że to będzie ktoś z nowej lewicy, jakiś młody ,przebojowy lider (bo inny nie ma szans), ale taki narazie sie nie kroi, tylko on miałby szanse z Kaczyńskim w 2 turze za 5 lat (oczywiscie pod warunkiem kompromitacji ekipy PiS)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Olejniczak będzie za 5 lat w 2 turze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
faktycznie Olejniczak ma duże szanse zwłaszcza że mimo że jest młody to nie jest z Nowej Lewicy (ideologicznie jest w centrum), miałby duże szanse przejąć elektorat wiejski, a wtedy zdecydowali by miejscy liberałowie (ideologiczni) którzy wybraliby go jako mniejsze zło, wadą jest jego młody wiek i to że jeszcze niczym się nie wykazał i w tej kadencji raczej się nie wykaże mając za sobą klub starych skompromitowanych towarzyszy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Juz po zawodach wiec nie ma co bic piany ale z powyzszym sie zgadzam w 100%, prezydenta wybrali nam ludzie ktorzy dali sie nabrac na populistyczne haselka Kaczynskich, biedni, o niskim wyksztalceniu, w wiekszosci ze wsi. i chyba trzeba się przyzwyczaić, że ten elektorat będzie decydował dopóty, dopóki w kraju nie będzie lepiej i ludzie będą bardziej zadowoleni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
pamietam jakis czas temu program "co z ta polska" rzecz byla o zlamaniu przez kaczynskiego prawa i nie zezwolenie na parade homoseksualistow,
jeden z gosci powiedzial abysmy sie strzegli bo moze dojsc niedlugo do kaczyzmu w polsce (chodzi tu oczywiscie o braci kaczynskich, nie Tuska) potraktowalem to wtedy jako niemozliwe i absurdalne aby polacy mogli do tego doprowadzic! a jednak!! stalo sie!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> tu jest wszystko mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> wyraz Polska pisany w różnych odmianach z małej litery, natomiast Tusk z dużej . Tusk i jego wykształcony z dużego miasta wyborca .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018 |
Czyli prezydenta wybrali nam ludzie z wykształceniem podstawowym, zawodowym i średnim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W sumie w demokracji głos profesora uniwersytetu liczy sie tyle co głos analfabety, ale jednak niesmak zostaje. Z drugiej strony nie znam nikogo u siebie na roku, kto głosowałby na Kaczyńskiego. Jednym słowem - to jest Wasz prezydent, nie nasz. Pozdrawiam P.S Uważajcie, podobno grozi nam kacza grypa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> slabiej wyksztalceni Polacy glosowali na lepiej wyksztalconego kandydata i na odwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Miałem pisać o Olejniczaku ale jest zbyt młody i co za tym idzie zbyt małe doświadczenie oraz ma zaplecze w postaci PZPR - w szczególności to drugie go dyskwalifikuje.
Ale to dopiero za 5 lat, prawdopodobnie Kaczyński będzie dobrym prezydentem a mnie nie będzie w Polsce jak szybko zrobię mgr i doktorat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
Zatem zostałem analfabetą. Wiwat zwycięska drużyna p. Niesiołowskiego. pozdrawiam wykształconych innaczej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
hpc to że ktoś ma średnie, zawodowe czy podstawowe wykształcenie nieznaczy że jest analfabetą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
hpc to że ktoś ma średnie, zawodowe czy podstawowe wykształcenie nieznaczy że jest analfabetą. napisze wiecej oznacza, że nim nie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to takie wyjasnienie dla tych wyksztalconych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nirtz, "PiS nie zgodzi się na Komorowskiego który po wyborach mieszał PiS z błotem."
PiS to taka druga Samoobrona, dużo krzyku o nic. Jeśli Platforma wysunie Komorowskiego na marszałka to nim zostanie i tyle. Dorn ma tu tyle do powiedzenia co pszczółka Maja. Zresztą Komorowski powiedział czystą prawdę o dorwaniu się do władzy przez PiSuar: "Po prostu szkoda Polski". Nic dodać, nic ująć... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ozzy123, "Jednym słowem - to jest Wasz prezydent, nie nasz."
Dokładnie. Reprezentant hołoty oraz najgorszych i najbardziej prymitywnych elementów w tym kraju (szukał nawet zaplecza w antypolskiej i antykatolickiej radiostacji sponosorowanej przez Kreml) na pewno nie będzie moim prezydentem. Podobnie bym postąpił jak by Lepper został prezydentem - w sumie to taki "trzeci bliźniak". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przynajmniej Kwaśniewski (pomimo wielu błędów i mojego chłodnego stosunku do niego) wprowadził Polskę za swojej kadencji do NATO i Unii Europejskiej. Chwała mu za to.
z o R r o, "mam nadzieję, że do tego czasu doczekamy ludzi godnych objąć ten urząd, którzy będą chcieli kandydować."
Oby tak się stało, bo obecnie na arenie międzynarodowej nie mamy powodu do dumy tylko trzeba będzie się wstydzić za tego zawiłego i zakompleksionego kurdupla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
panowie nie ma co się podniecać Tusk przegrał na własną prośbę, jego sztab był gorzej przygotowany, bądźmy szczerzy jeszcze tydzień temu miał wygraną w kieszenii, ktoś powie ale sondaże są be i w ogóle, a ja powiem: GOWNO PRAWDA, to jest statystyka tu nei ma błędów, od pewnego czasu była TENDENCJA WZROSZTOWA dla kaczora, z ponad 10-12% przewaga zmalała do 4% (czyli granica bledu statystycznego) tendecja była, zawsze nieco niedoszacowana jest wieś, więć takiego wyniku trzeba było się spodziewać, ja głosowałem na Tuska ale już w połowie tygodnia wiedziałem, że kaczor wygra, dlatego nie dziwię się, że w sztabie Kaczora są głosy, że byli pewnbi wygranej. Tusk był bezbarwny, Kaczor umiał trafić do ludzi, Tusk mówił dużo, a z tego nic nie wynikało, Kaczor zwięźle i prosto. Miałem Tuska i jego sztab za ludzi lepiej przygotowanych, mieli wygraną w kieszenii i to spartaczyli, jak oni chcieli rządzić sprawnie krajem jak nie umieli dowieźć wygranej do końca??? Sondaże trzeba umieć czytać!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
jeszcze w wieczór wyborczy Conrad pisał: "Zanim odpowiem to po pierwsze moje serdeczne gratulacje dla nowego Prezydenta Rzeczpospolitej. Mam nadzieję, że będę mile zaskoczony jego prezydenturą." ale dzisiaj juz wraca stara retoryka: "Reprezentant hołoty oraz najgorszych i najbardziej prymitywnych elementów w tym kraju (szukał nawet zaplecza w antypolskiej i antykatolickiej radiostacji sponosorowanej przez Kreml) na pewno nie będzie moim prezydentem."; ja rozumiem ze mozna byc zdenerwowanym jeśli kandydta na którego się głosowało przegrał, ale to niczego już nie zmieni, rozmawiałem właśnie ze znajomym, głosował na Tuska, po wynikach był w szoku i wściekły, ale juz sie otrząsnął, teraz mówi że nie będzie nic złego mówił o Kaczyńskim, oceni go dopiero po trzech miesiącach prezydentury; apeluje do wyborcow Tuska o przysłowiowe 100 dni bez ataków, może przyszły prezydent nas zaskoczy i będzie jak to dzisiaj i wczoraj wielokrotnie podkreślał "prezydentem zgody"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Czarnym Koniem nastepnych wyborów lub tych za 10 lat może być Tomasz Lis (osoba znana ,obyta na salonach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />,reprezentatywna ,majaca dobry kontatkt z szeroko pojetą publicznością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />(wyborcy) Ps. Oczywiście pod warunkiem ,że ekipa Kaczorowskich nie da ciała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
i nie myślcie, że gdyby Tusk dostał poparcie Radia M i Leppera to by odmówił, to jest naiwne, Kaczyński sprawnie to poparcie wykorzystał, nie zaciągnął zobowiązań, ale głosy dostał, nie powiedział nawet dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|