Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 48 z 56 1 2 46 47 48 49 50 55 56
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Quote
Quote
Przez godzinę oglądałem TVN24 jak ktoś mi powie, że ich stacja, wypowiedzi prowadzących a także wybór zapraszanych expertów nie jest tendencyjny to mu się w twarz zaśmieje. Druga telewizja Trwam tylko reprezentująca inną opcje polityczno - światopoglądową
przez długie lata uważałem tą stację za umiarkowanie-salonową, dramatycznie zmienili to po wygranej PiS stając się tubą PO, po wygranej Kaczyńskiego zaczynają w skrajnej stronniczności prześcigac i TVTRWAM i TVP Kwaitkowskiego
Z całym szacunkiem ale stronniczości mediów rydzyka nic niepobije.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Szakal, jako zwolennik LPRu powinieneś się cieszyć, może twój ulubieniec Roman Giertych jeszcze załapie się w swojej politycznej karierze na jakąś poważną funkcję (jego udział w "komisji śledcze" raczej nie podchodzi pod to...). Kto wie czy w następnych wyborach w ogóle do sejmu się załapie, tym razem było ledwo ledwo...

Cieszy mnie natomiast to, że mamy odmienne poglądy z Szakalem. Mogę teraz westchnąć z ulgą... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tetfol, PiS jest partią dwóch niezrównoważonych psychicznie bliźniaków, inaczej nie wytłumaczysz ich braku racjonalnego myślenia. Komorowski im nie pasuje? Chyba ze śmiechu zaraz padnę... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wiadomo o co chodzi, trzeba storpedować koalicję by spełnić zakulisowe umowy przedwyborcze zawarte z Rydzykiem i Lepperem. Ale naiwny jest ten elektorat PiSu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Conrad chyba za dużo Roberta Ludluma się naczytałeś, wiesz teorie spiskowe i tym podobne...

A te dwa niezrównoważone psychicznie bliźniaki znacznie lepiej i mądrzej potrafiły rozegrać obie kampanie wyborcze niż twoi idole. To w jakim stopniu zrównoważenia jest Tusk, skoro używając terminologii piłkarskiej "dał się ograć jak dziecko" bliźniakom marnując swoje szanse w sposób amatorski?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Wiadomo o co chodzi, trzeba storpedować koalicję by spełnić zakulisowe umowy przedwyborcze zawarte z Rydzykiem i Lepperem. Ale naiwny jest ten elektorat PiSu...

Muszę się z tym zdaniem zgodzić, nie widzę innego wytłumacznia dla logiki dzisiejszych wydarzeń. My jesteśmy dobrzy, to oni nie chcą koalicji, ale szanujemy swoich wyborców i musimy spełnić swoje obietnice względem nich. Z PO niestety się nie da, ale może z Samoobroną, PSL-em, LPR-em...

PS. Nie głosowałem na PO, fanem Tuska też nie jestem.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
LEPPER wicemarszałkiem.

PiS powoli spłaca poparcie przez Leppera Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
nie wiedziałem czy dac do "Śmieszne" czy tutaj ale może dam tutaj to trochę sie rozluźnimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Mówią, że w demokracji wybiera większość. Ale co się dzieje gdy większość internautów jest w mniejszości wyborczej? Okazują oni masowo swoje niezadowolenie. Głosują w sondach na Onecie i wyrażają swoje odczucia w sposób graficzny oraz w opisach na gadu-gadu, których zbiór prezentujemy:

Kur... ja pierd...
Spieprzaj dziadu!
Powstrzymać atak klonów!
Polska ma półtorametrowego chomika za prezydenta!
Kaczyński prezydentem - zapal świeczkę w oknie na znak żałoby narodowej
Zmieniam obywatelstwo...
Ludzie ludziom zgotowali ten los...
Chłopaki nie kwaczą
No to, k**wa, mamy prezydenta-kurdupla
Ale żescie, k***a, rodacy wybrali prezydenta...
IV Rzeczpospolita Obojga Kaczorów... 5-letnia żałoba narodowa
No i teraz będziemy mieli kaczkę w godle
IV RZESZpospolita i kacza grypa nadchodzą
Jedynym ratunkiem - ptasia grypa
To wybraliście dynastię kaczek, ku*wa
Kaczor, Rydzyk, Lepper - rzeczpospolita kaczkoludowa
Ale głupi ci Polacy (jakby to powiedział Obeliks)
Jeśli jesteś Polakiem, to na 53,52% Media Markt nie jest dla ciebie
Ein Reich, Ein Volk, Zwei kaczoren!
Tusk - nie dla idiotów
SHIT HAPPENS--->Kaczyński
O w kaczą piz*ę...
kwa kwa kwa kwa... k(ur)wa
KOMUNA NADCIAGA... KUPUJCIE SRAJTAŚME!!!!!!!!!!
Fuck the duck
Nie będziemy dumni z Polski...
Dwaj bracia, jeden ch*j na kaczych łapach
K*** Rydzyk, Lepper oraz Kaczor - chłopaki nie płaczą!!!
Faszyzm, komunizm, kaczyzm - do 3 razy sztuka
Będziemy cienko kwakać, nie ma co...
U władzy STOI kaczka CO krótkie NÓŻKI ma, JA mowię JEJ dzień DOBRY a ONA mi KWA kwa tongue
Hymnem Polski "Kaczuszki" (weselne)
LudzieBezPanikiDorwieGoPtasiaGrypaISpokójBędzie
PiSuar + WC Kaczor = niezły kibel
Możesz mnie nazwać ch*jem ale nigdy Kaczyńskim...
Carrol, organizuj mi mieszkanie w Australii, już jadę
Męcz się, panie, w Kaczystanie...
Luz, jak ogłoszą pandemię ptasiej grypy SWAT go zlikwiduje
Idźcie w pi*du karły kacze! Ludu, ja ci nie wybaczę...
Młodzieży polska, formujemy klucz i spie*dalamy do ciepłych krajów!
Kaczor, Kaczor... aaa, gdzie mój paszport...<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
I WSZYSCY RAZEM: KACZOROWI ŻYCZYMY PTASIEJ GRYPY
Boże... Kaczyński prezydentem... nasz kraj schodzi na kaczki...
Jutro na masztach flagi do połowy...
Demokracja to rządy większości, a większość to idioci...
Wstyd mi za głupotę Polaków
Mamy najniższego prezydenta i najbrzydszą pierwszą damę
Rest in PIS
USA ma Katrinę, Ritę i Wilmę, a my Kaczyńskiego
POLSKO! UGOTUJMY JUTRO ROSÓŁ Z KACZKI NA ZNAK PROSTESTU!!!!
No i w PiSdu...
K***a lepszy wróbel w garści niż KACZKA NA PREZYDENTA...
1945 - hiroshima, 1990 - windows , 2005 Kaczynski...
I tak Tusk ma lepszą córkę
Pierścionek z orłem w moherze
Śrut na kaczki - tanio.
Nie martw się narodzie - sezon łowczy już wkrótce!
Kobietę z obcym obywatelstwem poślubię od zaraz.
To wina Leppera - wynajmę snajpera!
A jednak Korwin Mikke miał rację, niektórym powinni zabronić głosować
Witamy w II PRL.
Ostatni raz narodowy socjalizm przynieśli nam w '39... na czołgach...
No to uczymy się kwakać.
Polska - miejsce na świecie gdzie 3/4 ludzi zachorowało na DEBILOZĘ!!
Już przez Kaczyńskiego net mi wolno chodzi
Koniec Polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ide sie napic oczywiscie Tuskie, nie Lecha...
Co za Naród... :/ Wieś wybrała Prezydenta...
Prezydent Kaczor, a pierwsza dama Gąska Balbinka
Rydzyk+Lepper+Gierek+Giertych=Kaczyński. Jak coś takiego można wybrać?
Kolejne 5 lat przesrane
Lepiej z chu*a zrobić skręta niż z kaczora prezydenta
Kaczyński... lol?? ... pora na emigrację?
$&@^ w dupe temu co sprzyja Kaczyńskiemu!
Polacy to PiSdy...
Ein Volk, Ein Reich, Zwei Kaczoren?
Bo my głupie jesteśmy - statystycznie...
Pawiem narodów byłaś i papugą... a teraz ku*wa będziesz kaczką
Cała nadzieja w ptasiej grypie.
55% wyborców powiedziało, że muszę skretynieć, żeby się dostosować.
Stała się wielka tragedia dla Polski i wielka ulga dla Warszawy
Straciliśmy naszego szeryfa - może choć w Warszawie będzie lepiej...
Przynajmniej nie mamy huraganu...
Narodowy Test Inteligencji 2005 - Polacy oblali..


a tak od siebie...faktycznie na moim GG pokazało się kilka z tych opisów..natomiast nei zauważyłem ani jednego pozytywnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
IV Rzeczpospolita hahahaha prawda jest taka, że ludzie zagłosowali za brakiem zmian, czyli za pozostawieniem osłon socjalnych dla nierobów, człowiek który coś umie powinien mieć więcej niż człowiek który nic nie umie, socjalisci mają ponad 300 głosów więc zrobią co chcą, odchudzania biurokracji zaczeło się od przegłosowania 5 wicemarszałków w sejmie ... brawo nieroby, słuszny wybór.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Keep to tylko dowodzi prawidzemu brakowi intelginecji ludzi. Bo są dwie sprawy, jedna jest taka ze nielubienie Kaczyńskiego jest obecnie trendy. Druga, że w tym kraju mamy samych znawców polityki, co naogladali sie przez czas kampanii telewizji i na tym ich wiedza sie konczy.

I pisze to jako wiekszy sympatyk PO niż PiS, bynajmniej w kwestiach gospodarczych. Własciwie jedyna fajna rzecz, w tych twoich opisow to to, że ktoś przyznal racje JKM;p

Ale nie o tym chcialem bo tak naprawde połowa z tych statusowców nie powinna miec prawa glosu i w ogóle żal rozprawiac sie o takiej glupocie.

W nawiazaniu do koalicji, a w zasadzie jej braku. To wszystko przez SLD;p Taka prawda. Mam wrazenie ze czesciowo nieswiadomie wykonali oni kapitalny wrecz dla siebie ruch. Bo gdyby wybory były na wiosne - tak jak zgodnie z obietnicą miały być, to koalicje mielibysmy już dawno. Co najwyzej wybory prezydenckie by nią zachwiały, ale jakos by funkcjonowala.

Co do oceny PO - ja rozumiem ich rozgoryczenie, ale pokazują oni, przede wszystkim np Komorowski ze honor jest dla nich wazniejszy niż polska racja stanu. Wolą być w opozycji czyli nie robic w zasadzie przez 4 lata nic, niż objąc 8 resortów w tym niektore bardzo ważne i miec wpływ na program rządu. Naprawde, PO miała taki przelomowy moment w swojej działalnosci - pomijajac wczesniejszą zamiane liderów. Chodzi mi o przyjecie w szeregi pewnej Hanny, prowadzące pózniej m.in do wywalenia Zyty.

Co to będzie z tym rządem mniejszosciowym, ewentualną koalicja, trudno powiedziec. Jako urodzony optymista ludze sie ze jesli rozleci sie to z hukiem to w nowych wyborach UPR uzbiera przzwoity wynik. Realizm mówi ze zwyciezy wtedy SLD/Samoobrona - nie dzięki;]

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
I specjalnie dla ciebie najnowszy kawal polityczny:

Prezydent TUSK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dla rozluźnienia atmosfery i ja wkleję powyborczy joke:

[Linked Image]
Ten po prawej to prezydent Polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
nie no przepraszam, za kolejny post, ale przewinąlem forum i spojrzalem znów w to co przedtsawil tu Keep i naprawde zrobilo mi sie przykro. To jest dowód megagłupoty tego narodu, braku jakiegokolwiek myslenia, totalnej manipulajci mediów.

I jednak jest sens poswiecac temu pare zdan - bo to jest wieksza porazka i prawdziwy dramat Polski niż rządy kogokolwiek!!

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
kazdy kandydat Platformy po za Komorowskim i Hanna Gronkiewicz-Waltz, ktora w kampanii tez wsławiła sie wyjatkowym chamstwem, to tak jakby było odwrotnie tzn. Platforma ma premiera i wiecej miejsc a PiS proponuje na marszalka ... Kurskiego
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
To wszystko przez SLD;p Taka prawda.
Ja bym poszedł dalej. Za tym muszą stać żydzi.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
i masoni...

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Quote
kazdy kandydat Platformy po za Komorowskim i Hanna Gronkiewicz-Waltz, ktora w kampanii tez wsławiła sie wyjatkowym chamstwem, to tak jakby było odwrotnie tzn. Platforma ma premiera i wiecej miejsc a PiS proponuje na marszalka ... Kurskiego
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nieporównuj tego buraka Kurskiego do Komorowskiego bo tych ludzi niemożna mieżyć jedną miarą.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Quote
Ja bym poszedł dalej. Za tym muszą stać żydzi.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jeżeli masz na myśli lobby 'superprezydenta' Kwaśniewskiego, to w sumie trafileś;]]]

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Nie mam z tym nic wspólnego, ale zapytam Jolę...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
szuakm do przeczytania obiektywnego i obszernego życiorysu Komorowskiego, bo z tego co pamiętam to tylko że to stary UD-ek, poźniej wyszedł chyba razem z Rokitą i działał w SKL zostając w pewnym monmencie ministrem obrony gdzie nie zrobił nic żeby ruszyć stary komunistyczny beton który do dzisiaj niepodzielnie tam rządzi

Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
Quote
A te dwa niezrównoważone psychicznie bliźniaki znacznie lepiej i mądrzej potrafiły rozegrać obie kampanie wyborcze niż twoi idole. To w jakim stopniu zrównoważenia jest Tusk, skoro używając terminologii piłkarskiej "dał się ograć jak dziecko" bliźniakom marnując swoje szanse w sposób amatorski?

"Marnując swoje szanse"? Nie wiem, ja słyszałem od Tuska, że nic nie obiecuje oprócz pracy na rzecz poprawienia sytuacji w Polsce. Jasne, że mógł obiecywać wszystko i być może wygrać... ale takiego prezydenta to ja nie chcę. Niestety mam.
Przy okazji, podobają mi się tłumaczenia niektórych wyborców PiS-u: PiS bierze szeroko rozumianą administrację, a PO oddaje gospodarkę, bo oni się na niej lepiej znaja. Ja się pytam od kiedy??? Jeszcze kilka dni temu to PiS miał przecież najlepszy program gospodarczy...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
dobra. to jest ustawka na kolejny rząd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> za 3 tygodnie Marcinkiewicz powie, że niestety w takich okolicznościach nie może prowadzić rządu. partia desygnuje jarka na premiera, a ten w ostateczności dla dobra państwa i ich obywateli zbuduje silny rząd lpr+pis+samoobrona+psl.
opozycja - sld+po.
wybory 2009 sld 39% po 34% pozostałe partie pozmieniają nazwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
platforma obywatelska zapomniala ze juz sie skonczyla kampania i juz jestesmy po wyborach 1-nych i 2-gich.
3 dni minely od ostatnich wyborow a oni dalej prowadza jakas blizej nikomu nieznana kampanie i gierke polityczna.
po jest partia ktora poza haslem 3 razy 15 nie ma zadnego konkretnego programu politycznego.
malo tego nie miala i nie ma rezerwowego planu na wypadek co dalej po niewybraniu tuska na prezydenta.
czy grozi rozlam platformie tego nie wiem ale platforma po wyborach nie moze sie otrzasnac nie mowiac juz o tusku,ktory jak narazie nie moze sprostac rzeczywistosci po 23 pazdziernika.
kiedy pis wygralo wybory parlamentarne chcieli zeby prezes pisu byl premierem...
teraz kiedy prezydentem nie zostal tusk nie chce zeby byl nawet marszalkiem.
takze brak jakiejkolwiek logiki i konsekwencji wsrod czlonkow platformy obywatelskiej.
nie trzeba topic platformy jak ktos mawial ona sie po prostu sama zatapia.
a przeciez obiecali wyborcom koalicje popisowa.

Strona 48 z 56 1 2 46 47 48 49 50 55 56

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, ANZELMO, Sensei, aker, forty, alfa, Lukasz111), 2,564 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1