Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 49 z 56 1 2 47 48 49 50 51 55 56
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
więc niech ten PiSS sobei bierze i rządzi...
po co się oglądają na PO?
na co czekają?
przeciez wygrali...do roboty
a co ich obchodzi PO...po co się przejmowac przegranymi?
jedziecie chłopaki..budujcie i sprzątajcie ten bajzel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
i jeszcze jedno pytanie mi się nausnęło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

skoro tak bardzo PiSS nei chciał Komorowskeigo...to po kiego ch**a głosowali na niego żeby został wicemarszałkiem?
skoro się wg nich nei nadaje na szefa..to i na zastępcę tez chyba nie
może mi ktoś odpowie bo ja nei wiem

a Lepper znowu w Prezydium Sejmu...Boże widzisz i nie walisz piorunami w ta Wiejską?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
IV Rzeczpospolita hahahaha prawda jest taka, że ludzie zagłosowali za brakiem zmian, czyli za pozostawieniem osłon socjalnych dla nierobów, człowiek który coś umie powinien mieć więcej niż człowiek który nic nie umie, socjalisci mają ponad 300 głosów więc zrobią co chcą, odchudzania biurokracji zaczeło się od przegłosowania 5 wicemarszałków w sejmie ... brawo nieroby, słuszny wybór.

Jerome, dokładnie tak samo myślę. Absurdalne są stwierdzenia naszych lokalnych ekspertów, że PiS to prawica i konserwatyści. Chyba, że chodzi oczywiście o utrzymanię nurtu PRLu...

Buszmen zapewne się zgodzi ponieważ sam podważa stwierdzenie, że Tusk to liberał i wie także, że konserwatyści na ogół zaciskają pas jeśli chodzi o wydatki państwa a nie zachowują się jak godni następcy Gierka i Gomułki. "Kiełbasa wyborcza" za 24 mld złotych (czy to 28 albo 32 mld)? Nic dziwnego, że waluta i giełda lecą w dół...

KeeP, świetny post, nieźle się pośmiałem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Wy na prawdę wierzycie ,że poszło o Komorowskiego?????, przecież i w platformie i w pisie są sprytni ludzie o taką duperele jaką jest spór o wybór marszałka nikt z tych partii nie zawracałby sobie głowy.
To taki parawan medialny dla mas , a Wy jak dzieci , to łykacie.

Nie jest to tez spor o Polske liberalną czy solidarną, jak też się tu niektórym wydaje.Zauważcie ,ze PO wcale nie rwie włosy o resorty gospodarcze, które notabene w wiekszości wg koncepcji Marcinkiewicza przypadłyby Platformie.
O co jest więc ten spór?

Spór jest o Ministerstwo Spraw Wewnętrzych kto ma MSW ten kontroluje agenture , która w tym kraju stanowi Państwo w Państwie .Co pokazały rownież i te wybory , jak choćby sprawa Jaruckiej czy sondaże na zlecenie,powiem wiecej poprzez agenturę mozna kontrolować w tym kraju sadownictwo , administrację ,a nawet gospodarke .Dlatego taka mordercza jest ta walka o te" kluczowe" ministrstwo miedzy Pisem a PO

Pozdrawiam
ELDORADO

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Quote
Spór jest o Ministerstwo Spraw Wewnętrzych kto ma MSW ten kontroluje agenture , która w tym kraju stanowi Państwo w Państwie .Co pokazały rownież i te wybory , jak choćby sprawa Jaruckiej
Mam rozumieć, że SLD załatwiło swojego kandydata??

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Quote
Spór jest o Ministerstwo Spraw Wewnętrzych kto ma MSW ten kontroluje agenture , która w tym kraju stanowi Państwo w Państwie .Co pokazały rownież i te wybory , jak choćby sprawa Jaruckiej czy sondaże na zlecenie,powiem wiecej poprzez agenturę mozna kontrolować w tym kraju sadownictwo , administrację ,a nawet gospodarke .Dlatego taka mordercza jest ta walka o te" kluczowe" ministrstwo miedzy Pisem a PO

Pozdrawiam
ELDORADO

zgadza się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dlatego PiSS zaroponował podzielić te ministerstwo i oddac PO administrację a sobie zostawić sprawy wewnętrzne

zauważamy i nie łykamy..chyba nie chcemy być posądzeni o kanibalizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Teftol ,kiedy wypłynęła ta sprawa ,Sld praktycznie już nie rządziło , władza była w rekach Belki (jako marionetki układu ).
KeeP o żeś TY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
dokładnie Eldorado , jeśli weźmie to PIS może być nieciekawie wolałbym mimo wszystko żeby PO wzięło to ministerstwo .

Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
Lewactwo sądzi, że krzykiem poprawi swoją pozycję, ... ale skutek jest zawsze odwrotny. Kto agresywnie atakuje to przegrywa.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Quote
Teftol ,kiedy wypłynęła ta sprawa ,Sld praktycznie już nie rządziło , władza była w rekach Belki (jako marionetki układu ).
KeeP o żeś TY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ministrem MSWiA w rządzie Belki był Ryszard Kalisz przez lata pracujący w Kancelarii Prezydenta. Naprawde trudno przypuszczać żeby Kalisz pogrążał kandydata popieranego przez pałac prezydencki. A przecież gdyby nie sprawa Jaruckiej to kto wie czy Cimoszewicz niebyłby dzisiaj prezydentem.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
Quote
A przecież gdyby nie sprawa Jaruckiej to kto wie czy Cimoszewicz niebyłby dzisiaj prezydentem.

co najwyżej puszczy białowieskiej, elektorat po paru żubrach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Quote
Absurdalne są stwierdzenia naszych lokalnych ekspertów, że PiS to prawica i konserwatyści.

Niechcąc zaczynać po raz kolejny suchej dyskusji na ten temat, nawet jeśli podważałbyś przyrównywanie PiS do partii konserwatywnej to napewno jest im bliżej do tej ideologii niż PO do liberalizmu chociaż oczywiście Platforma jest za ograniczeniem ingerencji Państwa w rynek czy prawem do aborcji, do eutanazji i równymi prawami dla homoseksualistów, w tym za prawnym uznaniem związków homoseksualnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.


-----
Formułka z Wikipedii na temat Konserwatyzmu ...

Konserwatyzm w najszerszym znaczeniu to postawa wyrażająca niechęć do zmian, czasami utożsamiana z autorytaryzmem. Przeciwnicy konserwatyzmu, zaznaczają też, że łączy się on z nietolerancją i dogmatyzmem.

W znaczeniu politycznym konserwatyzm to termin odnoszący się do jednej z wielu filozofii lub ideologii politycznych, także na określenie opcji politycznej reprezentowanej przez wiele współczesnych partii politycznych (zwykle kojarzonych z prawicą). Jako idea polityczna termin ten po raz pierwszy użyty został na początku XIX wieku przez zwolennika restauracji François René de Chateaubriand.

Konserwatyści często odwołują się do takich wartości, jak tradycja, religia, naród, rodzina, hierarchia, autorytet, odpowiedzialność, wolność osobista, własność, poszanowanie prawa.

-----


Pozdrawiam , zacofany chłop pańszczyźniany z ciemnogrodu omotany przez neo-komunę wilczając w to Radio Maryja z czarnym DJ'ejem na czele i trochę mniej przypalonym Andrzejem Lepperem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Quote
Quote
Spór jest o Ministerstwo Spraw Wewnętrzych kto ma MSW ten kontroluje agenture , która w tym kraju stanowi Państwo w Państwie .Co pokazały rownież i te wybory , jak choćby sprawa Jaruckiej czy sondaże na zlecenie,powiem wiecej poprzez agenturę mozna kontrolować w tym kraju sadownictwo , administrację ,a nawet gospodarke .Dlatego taka mordercza jest ta walka o te" kluczowe" ministrstwo miedzy Pisem a PO

Pozdrawiam
ELDORADO

zgadza się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dlatego PiSS zaroponował podzielić te ministerstwo i oddac PO administrację a sobie zostawić sprawy wewnętrzne

zauważamy i nie łykamy..chyba nie chcemy być posądzeni o kanibalizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kaczorki to sa jednak przebiegle stworzenia.PO dostanie wszystkie resorty ktore sa najbardziej odpowiedzialne ale i zarazem najbardziej rozliczane prze spoleczenstwo.Sami zas sobie wezma administracje i przy okazji beda zapewne robili efektowny pokaz teczek,wkoncu trzeba rozliczyc komuchow bo inaczej w tej naszej IV RZeczypospolitej bogatsi beda coraz bogatsi a biedni coraz biedniejsi <LOL> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
PO spotkaa los uni wolnosci jesli wejda do tej "kaczej koalicji"

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
a przeciez obiecali wyborcom koalicje popisowa.
Tylko, że to PiS miał dołączyć do nich a nie odwrotnie. Tusk i spółka nie mogą znieść porażki w wyborach i teraz rozgrywają gierki polityczne próbując wyszarpać jak najwięcej stołków (pewnie już przed wyborami sobie porozdzielali, a teraz się okazało że jest ich za mało).

Nie wiem na co oni liczą, może na nowe wybory?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
MSW chcą wszyscy, Min. Zdrowia nie chce nikt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Marcinkiewicz właśnie ujawnił że w Platformie jednoosobowo decyzje pozedjmuje Donald Tusk i to dzięki niemu mamy te wszystkie spory, który napędza elektorat Lepperowi i innym, dzięki Bogu że podziękowaliśmy temu "człowiekowi z zasadami" pare dni temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
MArcinkiewicz na pewno ma razję...wszechwładny wszechwiedzący Naczelnik PiSSu

własnei się zastanawiam jakby się potoczyły wybory gdyby PO wbrew temu ci mówią PiSSy poprowadziłą agresywną kampanię np emitując taki spocik:

podjeżdża gość do domu /tańszego o 7%/ samochodem /tańszym o 7%/ zatankowanym do pełna benzyną /tańszą o 7%/ wchodzi patrzy na żonę w kiecce /tańszej o 7%/ idzie do kuchni pięknie urządzonej bo przeciez tańsza o 7% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> otwiera lodówkę /tańszą o 7%/ patrzy...pusto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mówi: zbieraj się jedziemy na zakupy...musimy dopełnić lodówkę do pełna..kase mam bo nei zabierają mi już tyle procentów z wypłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kupimy tez misia bo i tak na niego wystarczy chociaz jest trochę droższy niż w tamtym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam

PS. nei chce koalicji...nei chcę żeby PO upaprała się w gównie jak kiedyś UW...wziąć resort zdrowia to chyba samobój <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
właśnie słyszałem na TVN24 o postulatach PO:

* chcieli mieć więcej ministrów niż PiS (chyba im się w głowach pop***** )
* chcieli podatku liniowego ( a następnego dnia po wyborach zgodnym chórem mówili że nie ma na niego szans bo przegrali wybory)
* chcieli MSWiA ( tu przynajmniej spór jest jasny )


Tak oto PO stawiając nierealne żądania pokazuje że ma w dupie wszystko to co mówiła/obiecywała przed wyborami o koalicji. Pokazuje też że ma w dupie wyborców, tak jak wyborcy mieli w dupie Tuska.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
PiS ma już prezydenta, PiS ma już premiera, PiS ma już marszałka sejmu!!
Ich jedyną niespełnioną ambicją jest jeszcze stanowisko prymasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Quote
Ich jedyną niespełnioną ambicją jest jeszcze stanowisko prymasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Nie,nie to stanowisko jest własnie zarezerwowane dla PO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> - niech sie ciesza chociaz tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
Właśnie trwa "Debata", najważniejszą rzeczą dla nowego marszałka było pokazanie, że nie pozwoli mówić na Rydzyka Rydzyk i nakazał Niesiołowskiemu zwracać się per ojciec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> (co ten na szczęście wyśmiał).
Swoją drogą to definitywnie po koalicji wg. Rokity i Niesiołowskiego. Tzn. będzie, ale ta przewidywana już od dawna (długi trzeba spłacić): PiS+Samoobrona+LPR.
Ziobro jest gość, 3 raz głosują ramie w ramię z Samoobroną i LPR i kpi sobie, że nadal wierzy w koalicję z PO i że to wina PO, że nie będzie koalicji.

Strona 49 z 56 1 2 47 48 49 50 51 55 56

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1