Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 44 1 2 10 11 12 13 14 43 44
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Originally Posted by Kibickr
Originally Posted by Vilaggio
Originally Posted by Kibickr
Panowie co na dzisiaj? Mecze godne polecenia? wink Co myślicie o Polsce ?


cały czas bylem przekonany do WKS, ale teraz patrze bez Drogby i Kalou zagrają i mam dylemat..

No właśnie, choć i tak niestety mają lepszych grajków od naszych smile Nie wiem czy najlepszym rozwiązaniem nie będzie postawić na over smile


w bet365 jest też fajna opcja.. Remis-nie ma zakładu, na WKS jest 1.72, wątpie zeby nasi to wygrali...

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
WP dla was coś opracowało jak zwykle laugh
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Polacy-sa-4-razy-tansi-od-graczy-Wybrzeza-Kosci-Sloniowej,wid,12859147,wiadomosc.html

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Arabia- Ghana over 0,5 kurs 2 poszło

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Originally Posted by serek
Originally Posted by Luvstruck
Originally Posted by serek
A co myślicie o meczu Szwecja-Niemcy?
Dobry kurs na naszych sąsiadów
Których ? Zachodnich czy północnych ? tongue
Moim zdaniem każdy wynik możliwy, jeśli miałbym coś grać to over i BTS smile

Chodziło mi o zachodniach oczywiśćie laugh
Niemcy myślę że wygrają to spotkanie.
Składy nie wiecie gdzie mogę znaleśc tego meczu?
Niemcy wygrają bo to Niemcy ? tongue
1 Andreas Isaksson - 2 Mikael Lustig, 13 Andreas Granqvist, 4 Daniel Majstorovic, 17 Oscar Wendt - 8 Anders Svensson [K], 9 Kim Källström - 7 Sebastian Larsson, 16 Pontus Wernbloom, 21 Christian Wilhelmsson - 6 Ola Toivonen.
W porównaniu do ostatniego meczu z Holandią brak Zlatana, który w poniedziałek w Malmö odbierał szwedzką złotą piłkę laugh i Elmandera, od pierwszej minuty Källström i Wendt.
Hamrén tradycyjnie ofensywnie, Szwedzi wogóle ostatnimi czasy wzorują się na Niemcach czy Holendrach, jeśli chodzi o pomysł na drużynę 'narodową' i samą grę. Obecnie jest to solidny europejski średniak, wcześniej wspomniani to jednak klasa wyżej, co udowodniło niedawne 1-4 z Tulipanami.
U Szkopów sporo nieobecnych, pierwszej 11tki chyba jeszcze nie podali ...

Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
Originally Posted by Luvstruck
Originally Posted by serek
Originally Posted by Luvstruck
Originally Posted by serek
A co myślicie o meczu Szwecja-Niemcy?
Dobry kurs na naszych sąsiadów
Których ? Zachodnich czy północnych ? tongue
Moim zdaniem każdy wynik możliwy, jeśli miałbym coś grać to over i BTS smile

Chodziło mi o zachodniach oczywiśćie laugh
Niemcy myślę że wygrają to spotkanie.
Składy nie wiecie gdzie mogę znaleśc tego meczu?
Niemcy wygrają bo to Niemcy ? tongue
1 Andreas Isaksson - 2 Mikael Lustig, 13 Andreas Granqvist, 4 Daniel Majstorovic, 17 Oscar Wendt - 8 Anders Svensson [K], 9 Kim Källström - 7 Sebastian Larsson, 16 Pontus Wernbloom, 21 Christian Wilhelmsson - 6 Ola Toivonen.
W porównaniu do ostatniego meczu z Holandią brak Zlatana, który w poniedziałek w Malmö odbierał szwedzką złotą piłkę laugh i Elmandera, od pierwszej minuty Källström i Wendt.
Hamrén tradycyjnie ofensywnie, Szwedzi wogóle ostatnimi czasy wzorują się na Niemcach czy Holendrach, jeśli chodzi o pomysł na drużynę 'narodową' i samą grę. Obecnie jest to solidny europejski średniak, wcześniej wspomniani to jednak klasa wyżej, co udowodniło niedawne 1-4 z Tulipanami.
U Szkopów sporo nieobecnych, pierwszej 11tki chyba jeszcze nie podali ...

No właśnie , a z tefo co czytałem to Niemcy będą grali żelaznym składem,którym grają praktycznie cały czas.
Szwecja jest dobrym zespołem ale brakuje im dużo do Niemców.
Po za tym Polski atak , załatwi Szwedów laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Originally Posted by serek
Po za tym Polski atak , załatwi Szwedów laugh
Chyba nie tym razem paniczu wink

Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
O to skład Niemców:Jednak nawet nie zostali powołani "Polacy" laugh
22. Rene Adler
20. Jerome Boateng
0. Marcel Schmelzer
5. Heiko Westermann
17. Per Mertesacker
18. Toni Kroos
6. Sami Khedira
21. Marko Marin
9. Kevin Grosskreutz
7. Bastian Schweinsteiger
23. Mario Gomez

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
jest już znany skład WKS na dzisiejszy mecz?

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by Vilaggio
Originally Posted by Kibickr
Originally Posted by Vilaggio
Originally Posted by Kibickr
Panowie co na dzisiaj? Mecze godne polecenia? wink Co myślicie o Polsce ?


cały czas bylem przekonany do WKS, ale teraz patrze bez Drogby i Kalou zagrają i mam dylemat..

No właśnie, choć i tak niestety mają lepszych grajków od naszych smile Nie wiem czy najlepszym rozwiązaniem nie będzie postawić na over smile


w bet365 jest też fajna opcja.. Remis-nie ma zakładu, na WKS jest 1.72, wątpie zeby nasi to wygrali...

stadion Lecha jest szalony:) daje dziwnie dobra emocję i tam wszystko moze sie zdarzyć także wiesz...

2;1 dla PL (euforia ,zachwyt i przypisanie ME) smile

tak tylko wspomniałem

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Trener kadry potwierdził dzisiejszy skałd: 4-5-1

Fabiański
Sadlok, Wojtkowiak, Jodłowiec, Piszczek
Matuszczyk, Murawski, Obraniak, Mierzejewski, Błaszczykowski Lewandowski

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
a jaki sklad wks na dzis?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
boks slovakia

Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
addict
addict
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
czemu ruscy jeszcze nie zaczęli??

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
boom slovakia 1

Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
belgia score!!!!!!!!!!!!!!!!

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
ruskie już w pape ;]

Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
addict
addict
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
ruski bramkarz się popisał...nie ma co frown

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
czy ktos zna sklady na dzisiaj holandii i argentyny?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
zadna niespodzinka smile
ruski to ruski

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
belgia [email protected] od obecnego wyniku boks

Strona 12 z 44 1 2 10 11 12 13 14 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, Lukasz111, burbon, rafal08, cigar, forty), 1,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,285
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1