|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
Panowie co na dzisiaj? Mecze godne polecenia?  Co myślicie o Polsce ? cały czas bylem przekonany do WKS, ale teraz patrze bez Drogby i Kalou zagrają i mam dylemat.. No właśnie, choć i tak niestety mają lepszych grajków od naszych  Nie wiem czy najlepszym rozwiązaniem nie będzie postawić na over  w bet365 jest też fajna opcja.. Remis-nie ma zakładu, na WKS jest 1.72, wątpie zeby nasi to wygrali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
WP dla was coś opracowało jak zwykle  http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Polacy-sa-4-razy-tansi-od-graczy-Wybrzeza-Kosci-Sloniowej,wid,12859147,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Arabia- Ghana over 0,5 kurs 2 poszło
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360 |
A co myślicie o meczu Szwecja-Niemcy? Dobry kurs na naszych sąsiadów Których ? Zachodnich czy północnych ?  Moim zdaniem każdy wynik możliwy, jeśli miałbym coś grać to over i BTS  Chodziło mi o zachodniach oczywiśćie  Niemcy myślę że wygrają to spotkanie. Składy nie wiecie gdzie mogę znaleśc tego meczu? Niemcy wygrają bo to Niemcy ?  1 Andreas Isaksson - 2 Mikael Lustig, 13 Andreas Granqvist, 4 Daniel Majstorovic, 17 Oscar Wendt - 8 Anders Svensson [K], 9 Kim Källström - 7 Sebastian Larsson, 16 Pontus Wernbloom, 21 Christian Wilhelmsson - 6 Ola Toivonen. W porównaniu do ostatniego meczu z Holandią brak Zlatana, który w poniedziałek w Malmö odbierał szwedzką złotą piłkę  i Elmandera, od pierwszej minuty Källström i Wendt. Hamrén tradycyjnie ofensywnie, Szwedzi wogóle ostatnimi czasy wzorują się na Niemcach czy Holendrach, jeśli chodzi o pomysł na drużynę 'narodową' i samą grę. Obecnie jest to solidny europejski średniak, wcześniej wspomniani to jednak klasa wyżej, co udowodniło niedawne 1-4 z Tulipanami. U Szkopów sporo nieobecnych, pierwszej 11tki chyba jeszcze nie podali ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
A co myślicie o meczu Szwecja-Niemcy? Dobry kurs na naszych sąsiadów Których ? Zachodnich czy północnych ?  Moim zdaniem każdy wynik możliwy, jeśli miałbym coś grać to over i BTS  Chodziło mi o zachodniach oczywiśćie  Niemcy myślę że wygrają to spotkanie. Składy nie wiecie gdzie mogę znaleśc tego meczu? Niemcy wygrają bo to Niemcy ?  1 Andreas Isaksson - 2 Mikael Lustig, 13 Andreas Granqvist, 4 Daniel Majstorovic, 17 Oscar Wendt - 8 Anders Svensson [K], 9 Kim Källström - 7 Sebastian Larsson, 16 Pontus Wernbloom, 21 Christian Wilhelmsson - 6 Ola Toivonen. W porównaniu do ostatniego meczu z Holandią brak Zlatana, który w poniedziałek w Malmö odbierał szwedzką złotą piłkę  i Elmandera, od pierwszej minuty Källström i Wendt. Hamrén tradycyjnie ofensywnie, Szwedzi wogóle ostatnimi czasy wzorują się na Niemcach czy Holendrach, jeśli chodzi o pomysł na drużynę 'narodową' i samą grę. Obecnie jest to solidny europejski średniak, wcześniej wspomniani to jednak klasa wyżej, co udowodniło niedawne 1-4 z Tulipanami. U Szkopów sporo nieobecnych, pierwszej 11tki chyba jeszcze nie podali ... No właśnie , a z tefo co czytałem to Niemcy będą grali żelaznym składem,którym grają praktycznie cały czas. Szwecja jest dobrym zespołem ale brakuje im dużo do Niemców. Po za tym Polski atak , załatwi Szwedów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360 |
Po za tym Polski atak , załatwi Szwedów  Chyba nie tym razem paniczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
O to skład Niemców:Jednak nawet nie zostali powołani "Polacy"  22. Rene Adler 20. Jerome Boateng 0. Marcel Schmelzer 5. Heiko Westermann 17. Per Mertesacker 18. Toni Kroos 6. Sami Khedira 21. Marko Marin 9. Kevin Grosskreutz 7. Bastian Schweinsteiger 23. Mario Gomez
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
jest już znany skład WKS na dzisiejszy mecz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Panowie co na dzisiaj? Mecze godne polecenia?  Co myślicie o Polsce ? cały czas bylem przekonany do WKS, ale teraz patrze bez Drogby i Kalou zagrają i mam dylemat.. No właśnie, choć i tak niestety mają lepszych grajków od naszych  Nie wiem czy najlepszym rozwiązaniem nie będzie postawić na over  w bet365 jest też fajna opcja.. Remis-nie ma zakładu, na WKS jest 1.72, wątpie zeby nasi to wygrali... stadion Lecha jest szalony:) daje dziwnie dobra emocję i tam wszystko moze sie zdarzyć także wiesz... 2;1 dla PL (euforia ,zachwyt i przypisanie ME) tak tylko wspomniałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Trener kadry potwierdził dzisiejszy skałd: 4-5-1
Fabiański Sadlok, Wojtkowiak, Jodłowiec, Piszczek Matuszczyk, Murawski, Obraniak, Mierzejewski, Błaszczykowski Lewandowski
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
a jaki sklad wks na dzis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
 slovakia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580 |
czemu ruscy jeszcze nie zaczęli??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
belgia score!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580 |
ruski bramkarz się popisał...nie ma co 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337 |
czy ktos zna sklady na dzisiaj holandii i argentyny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
zadna niespodzinka  ruski to ruski
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
belgia [email protected] od obecnego wyniku 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|