|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
ps. czy nie uważasz, że tak naprawdę to Ty sam pisząc Żyd z małej litery i wycierając nimi swoją ..... tak naprawdę jesteś antysemitą (choć jest ich nie mało), bo nie masz dla nich szacunku jako dla narodowości. Nie, nie uważam. Bardzo kiepska próba odwrócenia kota ogonem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Nie poparliście Korwina to teraz macie bagno , zastanówcie sie troche ludzie nie jest Wam głupio ? A ty to czasem niepopierałes Kaczyńskiego w II turze??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
http://www.joemonster.org./article.php?sid=5209 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Nocna zmiana część 2 ? [ wybory2005.interia.pl] Tylko , kto mu to sfilmuje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629 |
KAŻDY kto ośmieli napisać lub powiedzieć coś nieprzychylnego o prawicy jest w NAJLEPSZYM PRZYPADKU STRONNICZY i ręcznie sterowany przez siły nieprzyjazne prawicy, a w innym jest po prostu żydem, masonem, komuchem czy pedałem. Zwyczajnie kłamiesz, prowadzimy rozmowy tu na tym forum, kierujemy wypowiedzi do innych jego uczestników, nie odbywa się to w jakiejś próżni, i proszę pokaż mi wypowiedzi na tym forum, choć nie śledzę wypowiedzi na bieżąco, że ktoś ze stałych uczestników tej dyskusji nazywa innych "żydem, masonem czy pedałem". Nie chce mi się. ................ To, że nie chcesz ......... nie daje Ci prawa do pisania ............ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341 |
Donald jest, a przynajmniej sprawia wrażenie człowieka wykształconego i kulturalnego ale jest w podobnym stopniu [co Lepper] upośledzony, co pokazuje po wyborach. Masz rację, jiro Polityk, który szanuje siebie i swoich wyborców (gdy ktoś pluje - nie udaje, że deszcz pada), polityk, który nie pcha się za wszelką cenę do żłobu, musi być upośledzony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tak trudno pojąć, że nie wszyscy politycy uznają za standard qrwienie się na wszelkie sposoby, byle tylko dorwać się do żłobu?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Ale PiS odstawia szopkę. Wybór Leppera tłumaczyli tym że dobrze żeby każdy klub miał swojego wicemarszałka. Tymczasem dzisiaj okazuje się że niema zgody ze strony PiS żeby Niesiołowski ze strony PO został wice-marszałkiem senatu.
Lepper TAK, Komorowski i Niesiołowski NIE.
I oni jeszcze mają czelność zapraszać PO do rozmów. Przecież odrazu widać że PO w tej koalicji nic by niemiała do powiedzenia bo jeśli PiS chciał by cos przeforsować na co niezgadzała by sie PO to zawsze mogliby skożystać z pomocy Samoobrony, LPR i PSL-u.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Wybory sie skonczyly Kaczory dostaly sie do koryta, wiec mozna polozyc lache na wyborcow. Typowe Kaczorowe TKM.
Mam nadzieje ze nie uda stworzyc sie rzadu i Kwasniewski jak najszybciej rozpisze nowe wybory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Jedyne na co zacieram rece to czytanie swietnych felietonow Piotra Gadzinowskiego (na ktorego glosowalem) i Urbana w tygodniku NIE... Nawet jesli wyjade to prenumerata musowa.. Gorsze jednak jest to ze po tej lekturze smiechu bedzie z 5 minut a potem przyjdzie dluzsza pora na placz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jestem ciekaw co takiego SLD musiałby zrobić, żebyś przestał głosować na nich. Rozumiem, że poseł sld i paru innych w więzieniu to za mało. Ilu ich miałoby tam jeszcze trafić ? Czy sld dokonało więcej złego czy dobrego. Rozumiem, że o latach 1945-1989 to nawet przez moment nie bierzesz pod uwagę. I na tle tego, konkretnie bracia Kaczyńscy, jakby ich nie oceniać, czego takiego złego już dokonali będąc u władzy, i czy da się to porównanać do dokonań przy władzy sld i jej poprzedników. ps. Wyborcy Leppera to wcześniej głównie wyborcy sld, czy obraziłeś się na nich, czy także sld się obraziła, że lud nie chce dziś głosować na "partię ludu pracującego, walczącego o szczytne ideały klasy pracującej". Wszak to Miller cywilizował Leppera 4 lata temu, kiedy ten był duuużo słabszy. Rozumiem, że jak lud miałby zagłosować na Leppera, SLD lub powiedzmy na PIS, to rozumiem jedynym słusznym wyborem jest SLD, ciekawe czemu. Adam zgadza sie czasow 45-89 nie biore pod uwage.. Moze to i zle ze nie pamietam i nie chce pamietac ile wycierpial nasz narod, byc moze nie jestem przez to prawdziwym patriota.. Ale chce, powtarzam bardzo chce aby w Polsce bylo dobrze.. Zgadza sie rzady SLD byly fatalne... ale ja glosowalem na czlowieka, ktorego znam osobiscie i wiem ze ten czlowiek zrobi wszystko aby w Polsce bylo lepiej, czy to piorem czy glowa... A to ze jego pomysly niestety upadaja... Poza tym na kogo mam glosowac majac lewicowe poglady? Na PiS? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Moze i nie byloby to takie bardzo glupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie uwazam sie za "betonowy" elektorat SLD... Obejrzalem programy wielu partii z wielu stron i niestety nie bylo dla mnie innego wyjscia... Na co licze? Licze na to ze do tego programu ktory ma SLD w koncu zostana dopasowani wlasciwi ludzie.... Oczywiscie nie przez nastepne 4 lata... A moze powstanie jakas nowa partia lewicowa z calkiem nowymi ludzmi.. ale na to bym nie liczyl.. Popatrzylem sie jednak na nasz scene polityczna i przed wyborami parlamentarnymi i prezydenckimi i doszedlem do wniosku: wciaz to samo... ci sami ludzie, inne tylko opakowania.. Powiem jeszcze tyle, ja nie czuje jakiejs nienawisci do Kaczynskich czy Tuska, uwierz mi ze chcialbym na nich zaglosowac za 4 lata, o niczym innym nie marze jak o dobrych pociagnieciach politycznych ktore rusza nam gospodarke, dadza ludziom godziwa place za prace itd itp... Doszedlem do wniosku ze niektorzy tutaj maja zelazna konsekwencje i to jest "be" tamto "cacy" i zdania nie zmienia "do konca swiata i jeden dzien dluzej..." Ja sie ciesze, gdyz moje poglady sa dosc elastyczne, nie mylic jednak z choragiewka na wietrze.. Wiem czego chce, domyslam sie czego chca ludzie i jak ktos robi cos dobrze i ze szczerym zapalem to nawet jesli to bedzie polityk LPR PiS czy Samoobrony przyklasne temu... Niestety sporo jest takich ludzi ktorzy zamiast zareagowac pozytywnie beda rzucali klody pod nogi tym ktorzy chca dobrze.. A to co sie dzieje obecnie wsrod klasy politycznej wola o pomste do nieba i przypomina mi.... <censored> Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Lepper TAK, Komorowski i Niesiołowski NIE. Zamiary są po prostu jasne. PiS robi to samo co kiedyś Miller i SLD: daje Lepperowi wiarygodność i buduje jego pozycję. Dzisiaj się dowiadujemy, że na 100% został kupiony stołek wicemarszałka dla Leppera (cały PiS głosował "za", po prostu hańba), ale obraz tego przedstawienia jest jeszcze większy. Największy sprzymierzeniec pseudokatolickiego Radia Maryja, ostoją nienawiści i zacofania, jest przecież marszałek sejmu Marek Jurek. Hańba, żebada, wstyd. Kaczyńscy sprzedali nie tylko swoją godność, ale także godność i zaufanie władnych wyborców, i tym samym dołączyli do tej samej klasy polityków co Leszek Miller i jego banda. Niestety nie będziemy dumni z takiej Polski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Wybory sie skonczyly Kaczory dostaly sie do koryta, wiec mozna polozyc lache na wyborcow. Typowe Kaczorowe TKM.
Mam nadzieje ze nie uda stworzyc sie rzadu i Kwasniewski jak najszybciej rozpisze nowe wybory. Jeżeli tak się stanie to w ciemno można stawiać ,że ENDRIU bedzie "na pudle"(i czy tego chce PO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />) PS .Ciekawe jakie bedą kursy na typ Samoobrona -WIN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />,bo trzeba będzie grubo stawiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
aha jakby ktos mial watpliwosci co do skrotu TKM
Teraz Kurwa My
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
widzę że sporo tu ludzi o poglądach liberalno-konserwatywnych, to dobrze, może za 10-15 lat gdy komunizm odejdzie w zapomnienie, a Polską porządzą kaczyńscy i lepper ludzie zagłosują na jedynie słuszną drogę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
przedterminowe wybory w styczniu wygrałoby PiS przed Samoobroną i SLD, LPR w ogóle nie weszłoby do Sejmu a PO dostałoby max. 15% głosów, ale do wyborów nie dojdzie, teraz Marcinkiewicz przepadnie, i w kolejnym rozdaniu premierem będzie J.Kaczyński w koalicji z PO, ktoś z PSL w koalicji PiS-PSL-SO lub Rokita w koalicji PiS-PSL-ok. 45 posłów PO (konserwatyści)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Polityk, który szanuje siebie i swoich wyborców (gdy ktoś pluje - nie udaje, że deszcz pada), polityk, który nie pcha się za wszelką cenę do żłobu, musi być upośledzony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tak trudno pojąć, że nie wszyscy politycy uznają za standard qrwienie się na wszelkie sposoby, byle tylko dorwać się do żłobu?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Andj, Tusk Plusk powtarza się na każdym kroku - "PiS chce Samoobrony jako koalicjanta", "Wiedziałem o tym przed wyborami ale nie powiedziałem" dzień w dzień to samo ILE MOŻNA ? PiS mówi że chce stworzyć koalicję z PO, prosi PO o wystawienie innego kandydata na marszałka ale oni nic sobie z tego nie robią. Upośledzony człowiek i tyle, ale jeśli powstanie koalicja PiS-Samoobrona to przeproszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tusk oczywiście jako podwójny przegrany ma prawo rządać większości ministerstw dla PO i tu nie rozumiem jakim prawem PiS chce mieć przyjanmniej tyle samo 'stołków' co PO. Panie Kaczyński, panie Marcinkiewicz wstyd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tusk nie pcha się do koryta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, nie pcha ponieważ na drodze staneli mu wyborcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, teraz próbuje zrobić dla siebie jak najwięcej miejsca z tego co mu rzucą wygrani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713 |
przedterminowe wybory w styczniu wygrałoby PiS przed Samoobroną i SLD, LPR w ogóle nie weszłoby do Sejmu a PO dostałoby max. 15% głosów, ale do wyborów nie dojdzie, teraz Marcinkiewicz przepadnie, i w kolejnym rozdaniu premierem będzie J.Kaczyński w koalicji z PO, ktoś z PSL w koalicji PiS-PSL-SO lub Rokita w koalicji PiS-PSL-ok. 45 posłów PO (konserwatyści) Jak już masz tą szklaną kulę to dawaj wyniki najbliższej kolejki np ligi polskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Gdy tydzień temu bawiłem sie w proroka: Conrad: Jeśli rzeczywiście tak jest (JKM właśnie wierzy, że Kaczory rozważają inną kolicją, w której skład weszłaby Samoobrona...) to tylko idiota by zagłosował teraz na Kaczyńskiego. maciey: "Niestety nie ma gwarancji, że w tym kraju jest ich mniej niż 50%... Po wczorajszym "posiedzeniu" jasno widać, że PiS chce jak najwięcej stanowisk i dla nich będzie grał w jednej drużynie nawet z diabłem. Koalicja z PO miała być dla naprawienia sytuacji Polski, ale widać, że szalę zaczyna przeważać inna koalicja w imię większej liczby stanowisk. Podejrzewam, że po wyborach prezydenckich okaże się, że Marcinkiewiczowi nie uda się skonstruować rządu i będzie następne "nie chcę ale muszę" - tym razem w wykonaniu J. Kaczyńskiego. I zafundują nam nasi rodacy prezydenta Kaczyńskiego, premiera Kaczyńskiego i rząd oszołomów z PiSu, LPRu i Samoobrony. Zbieramy podpisy, robimy referendum i wprowadzamy monarchię, za głupi jesteśmy na demokrację." to pisałeś: trwa nagonka pod hasłem: Kaczyński Lepper dwa bratanki Zaczynasz widzieć, można by rzec - w końcu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Jeszcze parę ciekawych Twoich wypowiedzi, ale wtedy szklana kula była chyba popsuta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> : nie wierze w żadną koalicje z Samoobroną, teoretycznie moze z PSL i LPR (ale tu nie ma wiekszości), ale z Samoobroną nawet nieteoretycznie, byłoby to SAMOBÓJSTWO dla PiS, jak ktos sie czepia że Samoobrona glosowała razem z PiS, to PO głosowało razem z LPR i SLD, a teza że SLD czy LPR chodzi o jakąś "kulture parlamentarną" jest absurdem, na to że powstanie koalicja PiS-PO wystawiłbym kurs 1.01 [/qoute]
[quote]zobaczymy po wyborach, mam nadzieje że PiS wypnie się na Leppera
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713 |
Andj, Tusk Plusk powtarza się na każdym kroku - "PiS chce Samoobrony jako koalicjanta", "Wiedziałem o tym przed wyborami ale nie powiedziałem" Co trzeźwiejsi na forum też wiedzieli i pisali o tym od dawna. dzień w dzień to samo ILE MOŻNA ? PiS mówi że chce stworzyć koalicję z PO, prosi PO o wystawienie innego kandydata na marszałka ale oni nic sobie z tego nie robią. Upośledzony człowiek i tyle Kiedy do Ciebie dotrze, że liczą sie czyny a nie słowa. Mówić można wiele rzeczy, ale tylko "cenzura autora posta" będzie w nie wierzył, jeżeli ktoś kto deklaruje jedno robi coś zupełnie przeciwnego. Ale zaślepienie w idola ludzka rzecz, nie Ty pierwszy, nie ostatni... Tusk nie pcha się do koryta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, nie pcha ponieważ na drodze staneli mu wyborcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, teraz próbuje zrobić dla siebie jak najwięcej miejsca z tego co mu rzucą wygrani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Taaaa i lekką reką rezygnuje ze wspaniałej przecież <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oferty PiS. Dziwne to, dają mu tych stołków od cholery, wystarczy dla całej PO, a on nie chce, mimo, że wg Ciebie chce. Zaczynasz się poruszać po niedostępnych dla mnie poziomach logiki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Gdyby PiS naprawdę poważnie myślało o koalicji z PO to Komorowskiego na marszałka sejmu by zaakceptowali. BO niby jakie zarzuty stawiali Komorowskiemu?? Ze w kampani niezbyt pochlebnie wypowiadał się o PiS. A jak w kampani PiS wypowiadał się o PO to już chyba jasnie panowie z PiS zapomnieli. To oni narzucili taką formę kampanii a nie PO. A sam Komorowski jest politykiem poważnym i doświadczonym i napewno bardziej kompetentnym niż ten cały Jurek poplecznik Rydzyka. Dziwi mnie że na marszałka wybierają osobe która w sejmie głosowało przeciwko wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej.
PiS mówi Komorowskiemu i PO NIE, a z drugiej strony mówi Lepperowi TAK, osobie która ma 3 prawomocne wyroki na karku. Jak to traktować? Kolejny przykład dzisiaj wybór Leppera uzasadniali że klub ma prawo wystawiac kandydata jakiego chce, ale dzisiaj PO niemiała już takiego szczęścia bo jej kandydat przepadł w głosowaniu i PO niebędzie miała wicemarszałka w senacie. Lepper TAK Niesiołowski NIE. ALe zaraz w programie u Lisa czy na debacie w jedynce politycy PiS-u bedą mówić że chcą koalicji z PO, lyle że dotychczasowe głosowania pokazują raczej to że PiS chce koalicji z Samoobroną.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|