Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 53 z 56 1 2 51 52 53 54 55 56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
koalicji z Samoobroną nie ma i mam nadzieje ze nie będzie, że jest to twierdzi Tusk, dając wtedy kurs 1.01 na koalicje PO-PiS nie przewidziałem dziecinnego zachowania Tuska, własnie dzięki niemu gdyby doszło do przyspieszonych wyborów PO dostałoby max. 10-15% czyli tylko głosy betonu, mam radę dla Platformy zeby ocalić resztki przyzwoitowści: wywalić Tuska i wejść do rządu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dzisiaj głównym problemem jest Tusk

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
A sam Komorowski jest politykiem poważnym i doświadczonym i napewno bardziej kompetentnym niż ten cały Jurek poplecznik Rydzyka. Dziwi mnie że na marszałka wybierają osobe która w sejmie głosowało przeciwko wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej.
nie wiem skąd masz takie informacje, Jurek głosował za, był przeciw na początku lat 90., jakoś chetnie tu przyrównuje się Jurka do Rydzyka a co powiecie o Niesiołowskim, przy nim Jurek to łagodny baranek, czy Platforma (a dokładniej Tusk , który jak przyznał sam Niesiołowski, uparł się żeby on i tylko on był jedynym kandydatem PO na wicemarszałka) wystawiając polityka o "najbardziej niewyparzonej gębie" w kraju i nienawidzacego Kaczyńskich z powodów osobistych (jak Wałęsa) nie było zaognieniem sytuacji???

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Nirtz jak wogule można robić koalicję z PiS partia która głosi hasła o odnowie moralnej o budowie IV Rzeczpospolitej a na samym początku urządzają sobie handel stołkami. To ma byc IV Rzeczpospolita?? Jak można mówić o koalicji z partią która kandydatom PO mówi nie a popiera kandydaturę Leppera na wicemarszałka?? Przecież oni nietraktują poważnie PO, bardziej poważnie traktuja Leppera. Tak wskazują dotychczasowe głosowania w sejmie i podejmowane decyzje. To nie jest problem Tuska to jest problem PiS-u.

JiroJiro Tusk o koalicje PiS z Samoobroną pytał Kaczyńskiego podczas jednej z debat. Pytał czy PiS planuje koalicje z Samoobroną i czy PiS poprze kandydaturę Leppera na wicemarszałka. Chciał deklaracji Kaczyńskiego że PiS niebędzie popierał kandydatury Leppera na to stanowisko. A co usłyszał otóż Kaczyński zaczął wtedy wypominać Tuskowi fakt że poparł go Urban. mówił cytuję "za każdym razem jak pan powie Lepper ja powiem Urban". Niewypominaj Tukowi że dopiero teraz mówi o takiej koalicji bo pytał się Kaczyńskiego o to przed wyborami a odpowiedzi nieusłyszeliśmy.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Z tego co pamiętam jak było głosowanie w sejmie nad wstapieniem do Unii Europejskiej to Jurek jako jedyny poseł z PiS głosował przeciw.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
Quote
JiroJiro Tusk o koalicje PiS z Samoobroną pytał Kaczyńskiego podczas jednej z debat. Pytał czy PiS planuje koalicje z Samoobroną i czy PiS poprze kandydaturę Leppera na wicemarszałka. Chciał deklaracji Kaczyńskiego że PiS niebędzie popierał kandydatury Leppera na to stanowisko. A co usłyszał otóż Kaczyński zaczął wtedy wypominać Tuskowi fakt że poparł go Urban. mówił cytuję "za każdym razem jak pan powie Lepper ja powiem Urban". Niewypominaj Tukowi że dopiero teraz mówi o takiej koalicji bo pytał się Kaczyńskiego o to przed wyborami a odpowiedzi nieusłyszeliśmy.

Zaraz, zaraz, jak to nie, odpowiedź była. Stanowcze (buhaha) nie. W tej debacie twierdził jeszcze, że nic nie wie o liście od Leppera z cennikiem za poparcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Tetfol dziwi mnie że chwalisz Jurka, przypominając jego zaslugi[nie wiem prawde mówiac czy tak bylo rzeczywiscie]. Wrogowie naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi, nawet jesli nienawidzą tego wroga z innych pobudek.

Poza tym, już pomijajac własne poglady - co to jest już naprawde jak za czasów ZSRR, że za mówienie prawdy o Unii[czyt. dostrzeganie ze jest ona trupem gospodarczym, socjalistyczno - biurokratycznym motlochem, ktory jako UE nie istnieje i prawdopodobnie nigdy nie powstanie, a to co jest dzis i tak rozleci sie z hukiem] ma byc ktos przesladowany? Daj spokój,wiem ze w szkołach uczą ze UE jest dobra dla Polski, rozumiem ze piszą o tym w GW i mówia w nieprywatnych, rezymowych[koncesjonowanych] mediach. Ale no daj spokój, teraz już pomijajac ze mozesz sobie uwazac ze WE jest dla Polski dobra to wykazujesz sie meganietoelrancją dla innych poglądów. I to zakrawa o jakis dyktat, megamanipulacje.

Prawda jest taka ze to ze byl przeciw UE to moze o nim tylko i wylacznie dobrze swiadczyc, ale o tym w TV nie powiedzą. Swoją drogą jestem ciekaw co będą tam mówic za te 5-6 lat kiedy ZSRE rozleci sie z hukiem.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
[quote]Ale PiS odstawia szopkę. Wybór Leppera tłumaczyli tym że dobrze żeby każdy klub miał swojego wicemarszałka. Tymczasem dzisiaj okazuje się że niema zgody ze strony PiS żeby Niesiołowski ze strony PO został wice-marszałkiem senatu.

Lepper TAK, Komorowski i Niesiołowski NIE.

I oni jeszcze mają czelność zapraszać PO do rozmów. Przecież odrazu widać że PO w tej koalicji nic by niemiała do powiedzenia bo jeśli PiS chciał by cos przeforsować na co niezgadzała by sie PO to zawsze mogliby skożystać z pomocy Samoobrony, LPR i PSL-u. [/quote
o Boze kiedy do was przyjmiecie do wiadomosci ze takie sa zasady gry!!!!!!!!!!!!!!ZWYCIEZSCA BIERZE WSZYSTKO11111111111 NIE LICZA SIE SPOSOBY DOTARCIA DO ZWYCIESTWA111!!!!!!!!!!!!!! a LEPPER czy to komus pasuje czy nie jest 3 sila polityczna tego kraju i to jego glosy zdecydowaly o dzisiejszej sytuacji!!!!!to sa niestety realia i wydaje mi sie ze to on jest prawdziwym zwyciesca tych wyborow!!!!tak nie jest to moj idol!!!!!!!!!!!!ale glupota politykow wynosi go na piedestal!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
Quote
koalicji z Samoobroną nie ma i mam nadzieje ze nie będzie

Formalnej być może nie będzie, ale nieformalna jest i będzie, kto tego nie widzi ten jest kompletnie zaślepiony.

Quote
że jest to twierdzi Tusk, dając wtedy kurs 1.01 na koalicje PO-PiS nie przewidziałem dziecinnego zachowania Tuska, własnie dzięki niemu gdyby doszło do przyspieszonych wyborów PO dostałoby max. 10-15% czyli tylko głosy betonu, mam radę dla Platformy zeby ocalić resztki przyzwoitowści: wywalić Tuska i wejść do rządu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dzisiaj głównym problemem jest Tusk

Jasne, znowu fakty nie pasuja do teorii i znowu tym gorzej dla faktów.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Gierki PO ciąg dalszy wystawiamy ludzi nie do zaakceptowania przez PIS i póżniej się plujemy, że PIS nie przyjmuje danej kandydatury. Ludzie nie bądzcie śmieszni jak może PIS wybrać na kluczowe stanowisko w Polsce człowieka (ludzi) którzy owarcie mówili (mówią) że PIS to wieśniaki, debile, chołota, ich rządy będą o dupe rozbić etc. Wybaczcie, ale czemu miałby niby służyć taki wybór wg mnie tylko i wyłącznie dalszej destrukcji i kłutnią. Rząd AWS - UW już raz żeśmy przerabiali - ja dziękuję nie chcę powtórki z przeszłości. W obecnej sytuacji najlepszym rozwiązaniem byłby podział w samej PO, ale do tego chyba narazie nie dojdzie gdyż na dzień dzisiejszy Rokita nie jest wystarczająco mocny i stworzenie rządu z PISem. Drugą opcją całkiem rozsądną było by stworzenie rządu mniejszościowego i zapewne taki scenariusz będzie miał miejsce.
Co do koalicji z Samoobroną wolałbym się nie wypowiadać, ale biorąc pod uwagę, że Lepper chciałby mieć wpływ na 3-4 resorty, które zresztą PIS bez większego problemu jest skłonny odstąpić, to koalicja narodowo-ludowa wydaje się również czymś realnym, a czy złym dla Polski tego nie podejmuje się prognozować. Jednym z plusów byłby niewątpliwy spadek poparcia dla partii Leppera.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
jeszcze chcialem powwiedziec jedna rzecz - napisal wam wczoraj Eldorado o co kłoci sie PiS i PO, a wy dalej analizujecie tą bajeczke o Komorowskim itd? No dajcie spokój, troche powagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
Quote
Gierki PO ciąg dalszy wystawiamy ludzi nie do zaakceptowania przez PIS

LOL, rzeczowi krytycy są nie do zaakceptowania, a przestępca jak najbardziej...
WITAMY W IV RP

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
domin gierki PO??? Lepper jest do zaakceptowania przez PiS a Nisiołowski czy Komorowski to nie? Nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem Niesiołowskiego ale bez przesady do Leppera to mu daleko a Lepper poparcie PiS otrzymał.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
Gierki PO ciąg dalszy wystawiamy ludzi nie do zaakceptowania przez PIS i póżniej się plujemy, że PIS nie przyjmuje danej kandydatury. Ludzie nie bądzcie śmieszni jak może PIS wybrać na kluczowe stanowisko w Polsce człowieka (ludzi) którzy owarcie mówili (mówią) że PIS to wieśniaki, debile, chołota, ich rządy będą o dupe rozbić etc.
dokładnie tak, to tak jakby to forum było sejmem i PO wystawiwiłoby na marszałka... Conrada (tez mówił o hołocie, debilach, Pisuarach) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Quote
Dziwne to, dają mu tych stołków od cholery, wystarczy dla całej PO, a on nie chce, mimo, że wg Ciebie chce. Zaczynasz się poruszać po niedostępnych dla mnie poziomach logiki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Maciey : Poczekajmy do poniedziałku ile Tusk zdoła zagarnąć dla siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Tetfol : Popracie dla Leppera na vicemarszałka to spłata długu i postąpiłby tak każdy poważny człowiek - zaciągasz dług - musisz go honorowo spłacić. Natomiast bajka o koalicji to już zupełnie co innego ... (W czasie debat 'wyczytałem' następującą treść : poprzemy Leppera na marszałka ale o koalicji nie może być mowy).

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Ludzie co wy piszecie. Nie będe się kłócił bo mam wbite w polityke.Ale wystarczy zobaczyć na kaczorów. Widać,że to chore osobowości. Domin każda kandydatura PO jest zła. Kogo PO nie zaproponowałoby to będzie źle. Dla Polski to wielki cios jeśli chodzi o rządy kaczorów. Oni zachłanni są na władze. Słowa prezydenta-elekta mówią chyba wszystko o osobowości kaczorów: "Panie Prezesie melduje wykonanie zadania". Kto uważa,że miał być to dowcip jest w błędzie. Zresztą sam Kaczyński powiedział w tvp 1 że mówił to całkiem serio. PiS od początku nie chciało wchodzić w koalicje z PO. Tylko chciało zamydlić oczy ludziom,że tak właśnie będzie. Ja ciesze się z tego że prawdopodobny jest sojusz LPR Samoobrona i PSL z PiSem. Polska ponisoła wielką klęske popierając Kaczyńskich. Teraz nie widzicie co zrobiliście(mówie tu do osób które głosowały na PiS) ale nie długo przejrzycie na oczy. "Polak mądry po szkodzie" to jest powiedzenie właśnie określające Polaków. Tak było w przeszłości i tak jest teraz. Wstyd mi tego co zrobiliście Polsce. Mam nadzieje że Polacy kiedyś zmądrzeją wkońcu. Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Kto nie jest tusknięty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , niech sobie poczta , o tym miałem Wam napisać , ale inny zrobił to lepiej

"Jeszcze w poprzedniej kadencji, obecny wicemarszałek Sejmu ; Andrzej Lepper, mający trzy lub cztery wyroki na koncie (sam zainteresowany tego nie pamięta) ogłosił jakoby na Wiejskiej skończył się Wersal. Można uznać, że były to słowa prorocze, odnoszące się nie tyle do Wiejskiej, ale do całej Polski oraz obecnej sytuacji (po)wyborczej.

Za ów Wersal, którego wicemarszałek dokładnie nie zdefiniował lub też zdefiniował błędnie, możemy bowiem uznać środowisko zwane Salonem. Ze sztandarowymi postaciami III Najjaśniejszej Rzeczpospolitej wywodzącymi się jeszcze z UD, KLD oraz nieboszczki, nieświętej pamięci Unii Wolności, obecnie przemianowanej na jakże nowoczesną i europejską Partię Demokratyczną demokraci.pl. Możemy mieć to szczęście, że do obecności PDecji; w Sejmie ;wyborcy jeszcze nie dorośli;. Z owym środowiskiem grupującym tak ;zasłużone postacie; dla Polski, jak Adam Michnik, Bronisław Geremek, Tadeusz Mazowiecki związana jest również poważna część Platformy Obywatelskiej lub jak wolą inni ;Platformy Obietnic;.

To właśnie na ;Platformę Obietnic&;, tfu... Platformę Obywatelską spadł jakże ciężki i trudny obowiązek obronienia resztek wpływów ;Salonu;, a może nawet nie wpływów, a samej egzystencji. Tylko czy zdoła temu podołać? Na razie ponosi klęskę za klęską. Wybory parlamentarne i prezydenckie, mimo olbrzymich środków medialnych zaangażowanych przez przyjazne massmedia, zostały przegrane z kretesem. Lech Kaczyński został prezydentem. Tekę prezesa Rady Ministrów zamiast ;premiera z Krakowa; ma objąć ;premier z Gorzowa; Kazimierz Marcinkiewicz.

Można by rzec: ;Gwałtu, rety, co się dzieje...?, przecież to nie miało tak wyglądać. Po nieboszczce Uni Wolności wiele się nie spodziewano, ale żeby Platforma nie objęła przynajmniej jednego z kilku najwyższych urzędów w państwie? Toż nawet fotel marszałka Sejmu, było nie było drugiej osoby w państwie, objął nie ;konserwatysta z PO ; Bronisław Komorowski, ale katolicko-narodowy zamordysta ; Marek Jurek (w jego poglądy gospodarcze nie wnikajmy, choć na pewno jest on bardziej wolnorynkowy niż bracia Kaczyńscy razem wzięci plus poseł Dorn).

Zatem kiedy przyszło do tworzenia koalicji, Platforma nie miała wyboru, musiała jakoś spróbować utrzymać status quo. Jak to zrobić? Za pomocą Ministerstwa Finansów, Skarbu, tudzież Gospodarki zrobić się tego raczej nie da. Tutaj to można sobie najwyżej ;poreformować gospodarkę, ale nie ratować skórę kolesiom. Zatem głównym punktem przetargu o stanowiska stały się: MSWiA, Ministerstwo Sprawiedliwości oraz urząd koordynatora ds. służb specjalnych. Już podatek liniowy nie był najważniejszy, prywatyzacja zeszła na drugi plan, to właśnie resorty siłowe stały się głównym punktem gry. Dla niektórych gry o wszystko...

Po ostatnich wydarzeniach może się okazać, iż powstanie autorski rząd PiSu, ;po cichu; wspierany przez SO, PSL oraz LPR. Czy tak się stanie? Wszystko zależy od determinacji PiSu oraz tego czy nie przestraszy się ;opinii publicznej;, jakże chętnie wyrażanej przez usłużnych dziennikarzy z TVP, TVN, Polsatu i innych ;niezależnych; mediów. Największym mankamentem takiego rządu byłyby na pewno sprawy gospodarcze, gdyż programowy ;solidaryzm pisowski może doprowadzić wyłącznie do zwiększenia socjalu (nie mówiąc już o ;janosikach; z Samoobrony), co zakończy się prawdopodobnie zwiększeniem bezrobocia, jeszcze większym zadłużeniem Polski, a nawet bankructwem czy to ZUSu, czy to służby zdrowia. W czasie głosowań, nawet jeśli PiS zechciałby iść droga wolnorynkową, ;liberalna; Platforma w ramach zemsty znalazłaby tyle wymówek, że właściwie nie byłoby szans na wolnorynkowe reformy.

Taki scenariusz byłby zatem powtórzeniem historii AWSu, ze wszystkim tego konsekwencjami. Po kolejnych wyborach zawiązałaby się koalicja centrolewicowa, która już w pełni doprowadziłaby do ;europeizacji; Państwa Polskiego. Jedynym wyjściem, o ile PiS ma szczere zamiary co do rozbicia mafijnego układu rządzącego Polską, wydaje się konsolidacja wszystkich środowisk narodowych, konserwatywnych i konserwatywno-liberalnych pod wspólnym szyldem oraz doprowadzenie do przyspieszonych wyborów. Wtedy pod hasłami: ;solidaryzmu; (który zresztą później można różnie interpretować), walki z układami mafijnymi, korupcją, dodając do tego krytykę dorobku III RP, propozycjami obniżek podatków dla przedsiębiorców, można iść do wyborów, biorąc na cel liberalną (w sensie światopoglądowym) i europejską; część sceny politycznej. Tylko czy ludzi trzymających obecnie klucz do Polski stać na podjęcie takiego ryzyka oraz czy wystarczyłoby im odwagi? "

Dariusz Czubak

Pozdrawiam Wszystkich w Tym temacie, tuskniętych również <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
to jest mój tutaj ostatni post.

Dobranoc
Eldorado

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
dobry tekst, chociaż ja akurat nie wierzę w taką aż wszechwładzę agentów w Polsce którzy stoją za wszystkim (z wypowiedzi znajomego ktory pracuje w ABW wiem że ludzie tam pracujący poprostu boją sie jak zwykli i większośc działa jak im władza z prawicy czy lewicy zagra);
co do ostatniego akapitu, piekna wizja ale nierealna, PiS nie zdobyłby bezwzglednej wiekszości w przyspieszonych wyborach, ma na to szanse po 4 latach dobrego rządzenia ale na pewno nie teraz, obecna sytuacje jest rzeczywiscie patowa, PO nie chce koalicji gdzie miałaby rzadzić gospodarką, z drugiej strony rządy Samoobrony w gospodarce to katastrofa, pozostaje tylko liczyc na wizjonerstwo Jarosława Kaczyńskiego, który już nie takie problemy rozwiązywał i co pokazały wyniki ostatnich wyborów robił to bardzo skutecznie

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
domin gierki PO??? Lepper jest do zaakceptowania przez PiS a Nisiołowski czy Komorowski to nie? Nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem Niesiołowskiego ale bez przesady do Leppera to mu daleko a Lepper poparcie PiS otrzymał.

Lepper został tylko albo aż vicemarszałkiem. Chciałbym przypomnieć tylko, że piastował już ten urząd i wtedy posłom z PO jakoś wielce to nie przeszkadzało, ale mniejsza z tym.
Co do gierek PO zdania nie zmienie, a powołanie na marszałka sejmu Jurka było naturalnym posunięciem ze strony PIS-u. Ponieważ rozmowy w sprawie koalicji były w martwym punkcie (poranne wypowiedzi Rokity, Komorowskiego) to rzeczą oczywistą było, że PIS nie może sobie w tak niepewnej sytuacji pozwolić na obsadzeniemarszałka z PO bądz co bądz być może partii opozycyjnej do mniejszościowego rządu. Jednakże Jurek jasno określił, że jest skłonny zrezyknować dla dobra koalicji.
Tak więc dla mnie przynajmniej sprawa jest wciąż otwarta. PO przystępuje do rozmów dostaje 8-9 resortów, Marszałka Sejmu i Vice senatu i biorą się do pracy. Problem na dzień dzisiejszy jest tylko i wyłącznie w personaliach i mimo wszystko wygórowanych rządaniach PO.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
no ale jak PO wystawia na marszałka sejmu, o którym od dawna PiS mówi że im nie pasuje.... na wicemarszałka senatu proponują Niesiołowskiego o którym nikt w tym sejmie oprócz PO dobrego słowa nie powie włącznie z PiS.

Mają przecież dużo ludzi, a wystawiają akurat tych dwóch, których PiS w żaden sposób nie może zaakceptować. To ma być choćby milimetr dobrej woli?

Wyraźnie widać, że Rokita myśli bardziej o państwie a Tusk myśli o własnej dupie i podrażnionych ambicjach. Szkoda, że to nie Rokita rządzi w PO, to pewnie nie było by całej tej szopki.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
no ale jak PO wystawia na marszałka sejmu Komorowskiego, o którym(...)


tak miało być - złośliwy chochlik drukarski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 53 z 56 1 2 51 52 53 54 55 56

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka), 853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,159
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1