|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
na dzis Legia  na dzis Odra Wodzisaw  wedlu tabeli wychodzi x  a wedlug tego co sie dzieje w tym klubie to moze wyjsc na ich przegrana  a ja Wam mowie, ze dzisiaj Oderka WIN 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
dawno Legia remisu nie miala, dawno  zakładając że Arka będzie się bronić w 11, to szansa na bramki znikoma, 0:0 bardzo realne..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Dolcan - Odra U2.5 Flota - ŁKS U2.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dawno Legia remisu nie miala, dawno  zakładając że Arka będzie się bronić w 11, to szansa na bramki znikoma, 0:0 bardzo realne.. wlasnie, a Legia wirtuozami w ataku pozycyjnym nie jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
w sumie kurs na u2.5 Legii lepszy niz na wygrana hmmm ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
gdzie ta druga bramka w Melbourne ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
w sumie kurs na u2.5 Legii lepszy niz na wygrana hmmm ... dodajac fakt iz arka- najlepsza obrona w lidze to typ jak najbardziej interesujacy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
gdzie ta druga bramka w Melbourne ?  dryga bramka- druga połowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
w sumie kurs na u2.5 Legii lepszy niz na wygrana hmmm ... dodajac fakt iz arka- najlepsza obrona w lidze to typ jak najbardziej interesujacy najlepsza po Cracovii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no to nagraliscie na tych wynalazkach swoich, jak Wam sie kur.. nuuuudziiiii nie zal Wam wygranej kasy na powaznych typach tracic na takiej glupiej zabawie i potem odrabiac na powaznych typach, na ktorych powinniscie zarabiac a nie 'odrabiac zabawe' ? ale czuje, ze to walka z wiatrakami Panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
piszecie ze w Odrze zle ale w Dolcanie tez nie najlepiej pod wzgledem finansowym bo o to chyba chodzi,a jak sytuacja GKP?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Ja nie wiem jak mozecie w Polskiej lidze obstawiać U/O? Przeciez to jest taka żałosna kopanina ze nigdy nic nie wiadomo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ja nie wiem jak mozecie w Polskiej lidze obstawiać U/O? Przeciez to jest taka żałosna kopanina ze nigdy nic nie wiadomo  Melbourne Heart - Adelaide United FC (under/over 2.5) Under/Over gra - Typ: 2 1,95 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Ja nie wiem jak mozecie w Polskiej lidze obstawiać U/O? Przeciez to jest taka żałosna kopanina ze nigdy nic nie wiadomo  Melbourne Heart - Adelaide United FC (under/over 2.5) Under/Over gra - Typ: 2 1,95  Problemy z czytaniem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
sam się zastanów nad tym co napisałeś, a wcześniej pograłeś.
nikt Ci polskiej piłki oglądać nie każę, obstawiać też. I nie jest to żałość, jak to określiłeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
ogladacie Melbourne? sa jakies dobre sytuacje bramkowe? przerzucilem sie na inny meczyk i mam dylemat czy juz tu kontrowac czy nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ja z polskiej ligi to mogę z pamięci pierwsze jedenastki wszystkich drużyn wymienić. A ty co wiesz o australijskiej ? Znasz chociaż jednego zawodnika ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
ja z polskiej ligi to mogę z pamięci pierwsze jedenastki wszystkich drużyn wymienić. A ty co wiesz o australijskiej ? Znasz chociaż jednego zawodnika ? Ja znam Robbie Fowler gdzieś tam pyka  Mądrze piszesz Młody. Nie znasz, nie graj. Szczerze nie kumam takiego grania na czuja. Ja biorę się tylko za to o czym mam jakieś tam pojęcie, albo chociaż ktoś ma i się zna - to mogę zaryzykować na podstawie czyjeś wiedzy typa. No chyba, że oglądam jakiś mecz, wtedy widzę co się dzieje i na żywo można coś puścić na podstawie przebiegu gry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
sam się zastanów nad tym co napisałeś, a wcześniej pograłeś.
nikt Ci polskiej piłki oglądać nie każę, obstawiać też. I nie jest to żałość, jak to określiłeś. napisałem o Polskiej lidze i graniu w niej U/O a pogralem cos na czym akurat sie znam tak samo jak na naszej kopanej ja z polskiej ligi to mogę z pamięci pierwsze jedenastki wszystkich drużyn wymienić. A ty co wiesz o australijskiej ? Znasz chociaż jednego zawodnika ? gratuluje  moze kiedys do jakiegos konkursu Cie zaproszą ja mam swoj system gry i realizując go jestem zawsze na plus. raz wiekszy raz mniejszy ale co miesiac wychodzi plus a jak widze  Wasze po każdej kolejce naszej Ekstraklasy to smiac mi sie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|