|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
ja z polskiej ligi to mogę z pamięci pierwsze jedenastki wszystkich drużyn wymienić. A ty co wiesz o australijskiej ? Znasz chociaż jednego zawodnika ? Młody grając na overy nie trzeba znać zawodników, wystarczy tylko zobaczyć kilka meczów danej drużyny i już wiesz jak grają. Ja często gram overy w tej lidze na live...oczywiście jak mam czas, i wchodzi mi 8-9 na 10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ja na polską piłkę nie narzekam ani trochę pod względem bukmacherskim  po za tym trafianie nie ma wiele wspólnego z poziomem ligi. Chelsea przegrała z Sunderlandem, ile osób to przewidziało ? Czy to znaczy, że Premiership jest żałosna ? P.S. Dalej uważasz ligę walijską za lepszą od polskiej ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
ja z polskiej ligi to mogę z pamięci pierwsze jedenastki wszystkich drużyn wymienić. A ty co wiesz o australijskiej ? Znasz chociaż jednego zawodnika ? Młody grając na overy nie trzeba znać zawodników, wystarczy tylko zobaczyć kilka meczów danej drużyny i już wiesz jak grają. Ja często gram overy w tej lidze na live...oczywiście jak mam czas, i wchodzi mi 8-9 na 10  Ciiiiiii  zeby cokolwiek grac trzeba znac pierwsze jedenastki wszystkich druzyn  ...Tymbardziej do overow to potrzebne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Mlody lepiej napisz co sadzisz o moich meczach a nie w konwersacje wchodzisz ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Ja próbuję ale przegraną i under 2.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
ja na polską piłkę nie narzekam ani trochę pod względem bukmacherskim  po za tym trafianie nie ma wiele wspólnego z poziomem ligi. Chelsea przegrała z Sunderlandem, ile osób to przewidziało ? Czy to znaczy, że Premiership jest żałosna ? P.S. Dalej uważasz ligę walijską za lepszą od polskiej ?  Pod wzgledem over/under jak najbardziej  bo ja TYLKO to gram  P.S. Po co sie od rana spinasz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
czy ja coś takiego napisałem ? Nie. Po prostu wiem sporo o polskiej lidze i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
P.S. Po co sie od rana spinasz?  jestem wyczulony na niektóre dziwne zachowania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
P.S. Po co sie od rana spinasz?  jestem wyczulony na niektóre dziwne zachowania  OK nastepnym razem zanim cokolwiek napisze zastanowie sie czy nikogo nie urażę tym  (zero ironi)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
Ja próbuję ale przegraną i under 2.5  a cos powaznego sie dzieje? bo skoro grasz przeciwko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125 |
Kursy na Dolcan idą w dół
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Kursy na Dolcan idą w dół Dawno pograne. Izi 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
...ja mam swoj system gry i realizując go jestem zawsze na plus. raz wiekszy raz mniejszy ale co miesiac wychodzi plus... tutaj wszyscy sa co miesiac plus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Flota to zawsze trudny teren, a to przez kawał drogi a to przez boisko - jedno z mniejszych w lidze, i pokazują to statystyki Floty u siebie. U nas niby trener Pyrdoł mówi, że po jelitówce nie ma śladu, ale kto wie? Jeśli Flota nie chce stracić kontaktu z czołówką to powinna wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
bo na BA wyczytalem ze Flota bez 3 obroncow Flisiewicz,Mazurkiewicz i Rygielski jednak nie wiem jak wazne to sa oslabienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
mecz floty na tvp sport o 12:45
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Jest gdzies u naziemnych mozliwosc grania ekstraklasy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Ligi australijskie w kopaną, w kosza, czy inne ich sporty są zajebiste do grania  Uwielbiam pakować się w tamte zakłady 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187 |
Ja próbuję ale przegraną i under 2.5  Witam.W ilu udajecie sie do Swinoujscia?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|