|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Stosunek do gejów mój też nie jest taki zupełnie obojętny, ale CR nim nie jest. Dla niektórych to i ja mógłbym uchodzić za geja  czyli tez se usta szminkujesz i nosisz takie szaliczki gdy swieci slonce :> dobra konczmy ten temat... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Stosunek do gejów mój też nie jest taki zupełnie obojętny, ale CR nim nie jest. Dla niektórych to i ja mógłbym uchodzić za geja  lepiej tak nie pisz , bo jeszcze craax zrobi demonstracje pod Twoimi oknami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Za tydzien wielki mecz pewne X2 na Real M. z Barceloną !!!!!!! tak Real wygra spokojnie Barca huja gra i bez formy a Krolewscy w zajebistej formie az milo sie patrzy na ich gra meczrnie barcy w kazdym meczu ... tak Real wygra spokojnie Barca huja gra i bez formy ... rozlozylo mnie totalnie  powodzenia .. ja zagam -1 barce i bede szczesliwy  jak Ty zobaczysz -1 to jestem yeti  myslisz ze barca pozwoli hasac po swojej polowie eipie z madrytu..? moze jakis zaklad pieniezny na wygra i porazke.. remis.. w gre wchodza min.. 2 klocki....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Real jeszcze jeden 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Stosunek do gejów mój też nie jest taki zupełnie obojętny, ale CR nim nie jest. Dla niektórych to i ja mógłbym uchodzić za geja  lepiej tak nie pisz , bo jeszcze craax zrobi demonstracje pod Twoimi oknami  dobry zart, szacun  jestes niezly
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
remis zwrot 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Remik nie blaznuj, naprawde nie blaznuj, nosisz szaliczki, koszulki obcisle, zel na glowie, Twoja sprawa, ale nie blaznuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Panowie posiada ktos strone z statystykami meczowymi naszej kochanej ekstraklasy , szczegolnie interesuje mnie mecz Legia-Arka i ilosc roznych w tym meczu . Jesli ktos pomoze bede bardzo wdzieczny za okazala pomoc  5-4 dla Legii z tego co pamietam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Stosunek do gejów mój też nie jest taki zupełnie obojętny, ale CR nim nie jest. Dla niektórych to i ja mógłbym uchodzić za geja  tutaj nikt nie mowi ze jest tylko ze wyglada jak ciota zaraz po meczu koszula w rece i w telebim czy skala na brzuchu nie znikla przez 90 minut gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Remik nie blaznuj, naprawde nie blaznuj, nosisz szaliczki, koszulki obcisle, zel na glowie, Twoja sprawa, ale nie blaznuj  chlopie ochlon troszke bo widze zylka za bardzo podskoczyla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Remik nie blaznuj, naprawde nie blaznuj, nosisz szaliczki, koszulki obcisle, zel na glowie, Twoja sprawa, ale nie blaznuj  swoja droga. krysia sie troche ponoszy z swoja osobowoscia .. czyt. narcyz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Remik nie blaznuj, naprawde nie blaznuj, nosisz szaliczki, koszulki obcisle, zel na glowie, Twoja sprawa, ale nie blaznuj  chlopie ochlon troszke bo widze zylka za bardzo podskoczyla  mi ? zero nerwow z mojej strony, ale uszczypliwego pajacowania nie lubie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
remis zwrot  juz Rafter sie zakladal ktory golab odleci pierwszy z drzewa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
myslisz ze barca pozwoli hasac po swojej polowie eipie z madrytu..? moze jakis zaklad pieniezny na wygra i porazke.. remis.. w gre wchodza min.. 2 klocki.... 2000pln?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
pomadka to szminkowanie sobie ust ?  szaliczków nie noszę, ale używam lakieru i mam dwie różowe koszule np. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Panowie posiada ktos strone z statystykami meczowymi naszej kochanej ekstraklasy , szczegolnie interesuje mnie mecz Legia-Arka i ilosc roznych w tym meczu . Jesli ktos pomoze bede bardzo wdzieczny za okazala pomoc  5-6 dla Legii z tego co pamietam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Panowie posiada ktos strone z statystykami meczowymi naszej kochanej ekstraklasy , szczegolnie interesuje mnie mecz Legia-Arka i ilosc roznych w tym meczu . Jesli ktos pomoze bede bardzo wdzieczny za okazala pomoc  5-4 dla Legii z tego co pamietam ponoc Arka wykonala 6 a Legia 4 , tak mi niby bukmach rozliczyl a mialem powyz 10.5 i tu jest problem , musze poszukac wiarygodnego zrodla z tymi statami ale na obecna chwile mam pod duza..gorke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Wojtas ja Ci beta zapodaje, a ty jeszcze nosem kręcisz i ironizujesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Benzema co dotkniecie pilki to klops 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|