Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 68 z 70 1 2 66 67 68 69 70
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354

Nie, nie ja to tepie takich 'metroseksualistow' laugh , a na mecze chodze jedynie na Legie i jak graja w Bialymstoku (bo tam mam babcie).
Wszystko rpzez to, ze nie mam czasu bo zajmuje sie zawodowo graniem w siatkowke i treningi + mecze pochlaniaja sporo czasu i do tego jeszcze studia smile .
Ale jak mam wolne to zawsze jestem na Legii . [/quote]

spoko piwo
Jak chcesz chodzić regularnie to się nie żeń grin taka rada

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Bager
Prezydent Tychów
Rodzaj zakładu:
Zwycięzca
Twój typ: Andrzej Dziuba
1.47

przeciez to jest PEWNY ZYSK : O !!
izzi w 1 turze tongue ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by craax
no troszeczke, maczeta, szabla chinska, wszystkie sciegna w rece uciete ( to najbardziej czasochlonne zeby palcami znow ruszac ) i sporo innych ( noga, plecy, rece, druga noga ) ale JEST OK, NIE NARZEKAMY boks smile
gdzie Cie tak pocieli?! blush

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
mialem 10 miesiecy 'dzieki' kibicowaniu, takie juz zycie

ja sie ciesze, ze spadamy, odzyjemy troche smile [/quote]

to nieźle musiałeś oberwać! confused [/quote]
no troszeczke, maczeta, szabla chinska, wszystkie sciegna w rece uciete ( to najbardziej czasochlonne zeby palcami znow ruszac ) i sporo innych ( noga, plecy, rece, druga noga ) ale JEST OK, NIE NARZEKAMY boks smile [/quote]

zawzięty pewnie byłeś? tak cie skroili blush

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Estu 2 smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Originally Posted by Remik83
Estu 2 smile

nie uznany blush

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Pier
mialem 10 miesiecy 'dzieki' kibicowaniu, takie juz zycie

ja sie ciesze, ze spadamy, odzyjemy troche smile

to nieźle musiałeś oberwać! confused [/quote]
no troszeczke, maczeta, szabla chinska, wszystkie sciegna w rece uciete ( to najbardziej czasochlonne zeby palcami znow ruszac ) i sporo innych ( noga, plecy, rece, druga noga ) ale JEST OK, NIE NARZEKAMY boks smile [/quote]

zawzięty pewnie byłeś? tak cie skroili blush
[/quote]
nie skroili, nie mialem barw klubowych wink

Magik priv

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Estudiantes gol, ale nie uznal bo niby spalony. A za h*ja nie bylo frown

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Originally Posted by Cendruś
Estudiantes gol, ale nie uznal bo niby spalony. A za h*ja nie bylo frown

ogladasz mecz? jak sobie Estu radzi?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Co za wuj z sędziego smirk

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by Remik83
Originally Posted by Cendruś
Estudiantes gol, ale nie uznal bo niby spalony. A za h*ja nie bylo frown

ogladasz mecz? jak sobie Estu radzi?
co chwile maja setki.
Wlasnie zmarnowali 2 w przeciagu 3min...

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Bager
Prezydent Tychów
Rodzaj zakładu:
Zwycięzca
Twój typ: Andrzej Dziuba
1.47

przeciez to jest PEWNY ZYSK : O !!
izzi w 1 turze tongue ?

to jest PEWNIAK 100% nie bedzie zadnej 2giej tury smile

Caly klub GKS Tychy (piła i hokej) jak i kibice za Dziubą smile

Nie wiedzialem wogole ze sa na to kursy heh laugh a jak juz ktos napisal ze mozna sie ich na tej stronie spodziewac to zakładałem ze bedzie kurs w granicach 1,10 a nie 1,47 grin

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Bager
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Bager
Prezydent Tychów
Rodzaj zakładu:
Zwycięzca
Twój typ: Andrzej Dziuba
1.47

przeciez to jest PEWNY ZYSK : O !!
izzi w 1 turze tongue ?

to jest PEWNIAK 100% nie bedzie zadnej 2giej tury smile

Caly klub GKS Tychy (piła i hokej) jak i kibice za Dziubą smile

Nie wiedzialem wogole ze sa na to kursy heh laugh a jak juz ktos napisal ze mozna sie ich na tej stronie spodziewac to zakładałem ze bedzie kurs w granicach 1,10 a nie 1,47 grin
http://www.facebook.com/photo.php?f...t=a.106824786015809.8807.104764372888517

Dołączył: Sep 2006
Posty: 477
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 477

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Bager
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Bager
Prezydent Tychów
Rodzaj zakładu:
Zwycięzca
Twój typ: Andrzej Dziuba
1.47

przeciez to jest PEWNY ZYSK : O !!
izzi w 1 turze tongue ?

to jest PEWNIAK 100% nie bedzie zadnej 2giej tury smile

Caly klub GKS Tychy (piła i hokej) jak i kibice za Dziubą smile

Nie wiedzialem wogole ze sa na to kursy heh laugh a jak juz ktos napisal ze mozna sie ich na tej stronie spodziewac to zakładałem ze bedzie kurs w granicach 1,10 a nie 1,47 grin
http://www.facebook.com/photo.php?f...t=a.106824786015809.8807.104764372888517

Kpina smile

Sam zobaczysz o czym mowilem w poniedziałek. Bedzie miażdżace zwyciestwo smile

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Bager
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Bager
Prezydent Tychów
Rodzaj zakładu:
Zwycięzca
Twój typ: Andrzej Dziuba
1.47

przeciez to jest PEWNY ZYSK : O !!
izzi w 1 turze tongue ?

to jest PEWNIAK 100% nie bedzie zadnej 2giej tury smile

Caly klub GKS Tychy (piła i hokej) jak i kibice za Dziubą smile

Nie wiedzialem wogole ze sa na to kursy heh laugh a jak juz ktos napisal ze mozna sie ich na tej stronie spodziewac to zakładałem ze bedzie kurs w granicach 1,10 a nie 1,47 grin
http://www.facebook.com/photo.php?f...t=a.106824786015809.8807.104764372888517

konkurenci sami nie wiedzą jak robić aby włączyc sie do rownej walki tongue

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos...601_104764372888517_389117_4771807_n.jpg

sam zobacz smile żałość

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
zagram go, wyniki pewnie dopiero środa , czwartek, ale kurs dobry wink dodam że jutro wygra Pyrek w TzG laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
wojbest ten tzg moja uwage tez przykul w ostatnim czasie tongue

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by craax
wojbest ten tzg moja uwage tez przykul w ostatnim czasie tongue
no to co myślisz i moim typie laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by craax
wojbest ten tzg moja uwage tez przykul w ostatnim czasie tongue
no to co myślisz i moim typie laugh
ja sprobuje jutro ze gorniak i monika w finale grin

Strona 68 z 70 1 2 66 67 68 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Sensei, JelineK), 483 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,569
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1