|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Nie, nie ja to tepie takich 'metroseksualistow'  , a na mecze chodze jedynie na Legie i jak graja w Bialymstoku (bo tam mam babcie). Wszystko rpzez to, ze nie mam czasu bo zajmuje sie zawodowo graniem w siatkowke i treningi + mecze pochlaniaja sporo czasu i do tego jeszcze studia  . Ale jak mam wolne to zawsze jestem na Legii . [/quote] spoko Jak chcesz chodzić regularnie to się nie żeń  taka rada
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Prezydent Tychów Rodzaj zakładu: Zwycięzca Twój typ: Andrzej Dziuba 1.47
przeciez to jest PEWNY ZYSK : O !! izzi w 1 turze  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
no troszeczke, maczeta, szabla chinska, wszystkie sciegna w rece uciete ( to najbardziej czasochlonne zeby palcami znow ruszac ) i sporo innych ( noga, plecy, rece, druga noga ) ale JEST OK, NIE NARZEKAMY boks smile gdzie Cie tak pocieli?! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
mialem 10 miesiecy 'dzieki' kibicowaniu, takie juz zycie ja sie ciesze, ze spadamy, odzyjemy troche  [/quote] to nieźle musiałeś oberwać!  [/quote] no troszeczke, maczeta, szabla chinska, wszystkie sciegna w rece uciete ( to najbardziej czasochlonne zeby palcami znow ruszac ) i sporo innych ( noga, plecy, rece, druga noga ) ale JEST OK, NIE NARZEKAMY  [/quote] zawzięty pewnie byłeś? tak cie skroili
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Estu 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Estu 2  nie uznany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
mialem 10 miesiecy 'dzieki' kibicowaniu, takie juz zycie ja sie ciesze, ze spadamy, odzyjemy troche  to nieźle musiałeś oberwać!  [/quote] no troszeczke, maczeta, szabla chinska, wszystkie sciegna w rece uciete ( to najbardziej czasochlonne zeby palcami znow ruszac ) i sporo innych ( noga, plecy, rece, druga noga ) ale JEST OK, NIE NARZEKAMY  [/quote] zawzięty pewnie byłeś? tak cie skroili [/quote] nie skroili, nie mialem barw klubowych  Magik priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Estudiantes gol, ale nie uznal bo niby spalony. A za h*ja nie bylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Estudiantes gol, ale nie uznal bo niby spalony. A za h*ja nie bylo  ogladasz mecz? jak sobie Estu radzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Co za wuj z sędziego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Estudiantes gol, ale nie uznal bo niby spalony. A za h*ja nie bylo  ogladasz mecz? jak sobie Estu radzi? co chwile maja setki. Wlasnie zmarnowali 2 w przeciagu 3min...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Prezydent Tychów Rodzaj zakładu: Zwycięzca Twój typ: Andrzej Dziuba 1.47
przeciez to jest PEWNY ZYSK : O !! izzi w 1 turze  ? to jest PEWNIAK 100% nie bedzie zadnej 2giej tury  Caly klub GKS Tychy (piła i hokej) jak i kibice za Dziubą Nie wiedzialem wogole ze sa na to kursy heh  a jak juz ktos napisal ze mozna sie ich na tej stronie spodziewac to zakładałem ze bedzie kurs w granicach 1,10 a nie 1,47 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Prezydent Tychów Rodzaj zakładu: Zwycięzca Twój typ: Andrzej Dziuba 1.47
przeciez to jest PEWNY ZYSK : O !! izzi w 1 turze  ? to jest PEWNIAK 100% nie bedzie zadnej 2giej tury  Caly klub GKS Tychy (piła i hokej) jak i kibice za Dziubą Nie wiedzialem wogole ze sa na to kursy heh  a jak juz ktos napisal ze mozna sie ich na tej stronie spodziewac to zakładałem ze bedzie kurs w granicach 1,10 a nie 1,47  http://www.facebook.com/photo.php?f...t=a.106824786015809.8807.104764372888517
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 477
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 477 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Prezydent Tychów Rodzaj zakładu: Zwycięzca Twój typ: Andrzej Dziuba 1.47
przeciez to jest PEWNY ZYSK : O !! izzi w 1 turze  ? to jest PEWNIAK 100% nie bedzie zadnej 2giej tury  Caly klub GKS Tychy (piła i hokej) jak i kibice za Dziubą Nie wiedzialem wogole ze sa na to kursy heh  a jak juz ktos napisal ze mozna sie ich na tej stronie spodziewac to zakładałem ze bedzie kurs w granicach 1,10 a nie 1,47  http://www.facebook.com/photo.php?f...t=a.106824786015809.8807.104764372888517Kpina Sam zobaczysz o czym mowilem w poniedziałek. Bedzie miażdżace zwyciestwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
zagram go, wyniki pewnie dopiero środa , czwartek, ale kurs dobry  dodam że jutro wygra Pyrek w TzG 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
wojbest ten tzg moja uwage tez przykul w ostatnim czasie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
wojbest ten tzg moja uwage tez przykul w ostatnim czasie  no to co myślisz i moim typie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
wojbest ten tzg moja uwage tez przykul w ostatnim czasie  no to co myślisz i moim typie  ja sprobuje jutro ze gorniak i monika w finale 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|