Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
#424715 14/10/2005 09:43
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
Edmonton Oilers - Dallas Stars
Typ : Edmonton (60')
Kurs : 2,15
Buk : World Bet

Bonus: Unibet
#424716 14/10/2005 10:00
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
TYP: 2 (włączne z dogrywką i karnymi)
Kurs: 1.57
Buk: BaW

#424717 14/10/2005 12:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
juz jeden typer wycofał sie z oddawania typów...chyba sie na mnie obraził ... po tym jak nienapisał 60 lub OT a ja mu niezaliczyłem... no cóż jednego do liczenia mniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Użytkownik ten wycofał się gdyż nie został mu zaliczony typ w którym nie trzeba podawać, czy to jest 60 czy OT. Udowodnił to organizatorowi konkursu w PW. I nie obraził się tylko nie widzi sensu startowania w konkursie którego organizator najpierw w PW przyznaje sie do błędu, za kilka godzin zmienia zdanie a na przytoczone fakty nie umie odpowiedzieć.
Pozdrawiam.

#424718 14/10/2005 15:01
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
Quote
juz jeden typer wycofał sie z oddawania typów...chyba sie na mnie obraził ... po tym jak nienapisał 60 lub OT a ja mu niezaliczyłem... no cóż jednego do liczenia mniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Użytkownik ten wycofał się gdyż nie został mu zaliczony typ w którym nie trzeba podawać, czy to jest 60 czy OT. Udowodnił to organizatorowi konkursu w PW. I nie obraził się tylko nie widzi sensu startowania w konkursie którego organizator najpierw w PW przyznaje sie do błędu, za kilka godzin zmienia zdanie a na przytoczone fakty nie umie odpowiedzieć.
Pozdrawiam.

[color:"red"]autor odpowiada:

po 1 - to nie jest żaden konkurs tylko zabawa...w typ dnia...
po 2 - sa pewne zasady ktore zostały wczesniej ustalone...
po 3 - tylko typ na "X" niemusi zawierać...60 lub OT...
po 4 - KIDD oddałes typ na 'x2" a gdyby po remisie w 3 tercjach wygrali po dogrywce gospodarze? jakbym miał potraktowac ten typ? a gdyby akurat ten typ dotyczył "OT" ? ....dlatego oszczedziłem sobie kłopotów...i po prostu go niezaliczyłem...gdyż niemiał zaznaczonego 60 lub OT...
po 5 to nie mecz piłkarski ze wczesniej decyzje podjete niemozna zmienic....po przedyskutowaniu tego problemu ... doszedłem do wniosku ze niema podstaw aby ten typ zaliczyc...
po 6 organizator ma prawo do błedu...wstaje rano o 4:30 i kłade sie spać o 23....jesli ktos myśli ze moja dyspozycja przez cały dzien wynosi 100% tro sie grubo myli...napisanie całego podsumowania dnia zajmuje mi około 40 min...z reszta niejestem robotem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Tu jestem konsekwentny...niema zaznaczonego [60 lub OT] niezaliczam !!! koniec kropka...kto chce może sie obrazić....ale powtarzam to tylko zabawa...nikt za podawanie typów...niepobiera ani niesa mu zabierane profity... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/color]

#424719 14/10/2005 17:17
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
Philadelphia
1.72
60 min
unibet

#424720 14/10/2005 17:53
Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
colorado - chicago
typ 1 -1,5 HC
kurs 2,9 including overtime and shoot-outs
bet and win

#424721 14/10/2005 18:17
Dołączył: May 2003
Posty: 272
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 272
Witam

Colorado-Chicago
Typ:Colorado (-1,5) (60min)
kurs:2,9
buk:Betandwin

pozdrawiam

#424722 14/10/2005 18:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
KIDD oddałes typ na 'x2" a gdyby po remisie w 3 tercjach wygrali po dogrywce gospodarze? jakbym miał potraktowac ten typ? a gdyby akurat ten typ dotyczył "OT" ? ....dlatego oszczedziłem sobie kłopotów...i po prostu go niezaliczyłem...gdyż niemiał zaznaczonego 60 lub OT...
Kewin organizujesz zabawę w typ dnia a nie znasz się na ofertach bukmacherów dotyczących tej zabawy?
Odpowiadam na Twoje pytanie - gdyby po remisie po 3 tercjach gospodarze wygrali po dogrywce to musiałbys potraktować typ jako 1, a więc nie zaliczyć mi typu. Zajrzyj sobie do oferty unibetu i zobacz czy jest tam oferta na to, że drużyna nie przegra w czasie 60 min. Przecież gdybym podał swój typ:

Montreal-Ottawa
X2 60
Unibet

to kurs musiałbym sobie sam wymyśleć.



Kewin wszystkie te Twoje podpunkty obalam jednym.

Po ostatniej reformie w NHL gdzie nie może mecz się zakończyc remisem to typ 2 oznacza zwycięstwo gościa w regulaminowym czasie gry, natomiast X2 oznacza zwycięstwo gościa w normalnym czasie lub po dogrywce. Czyli można potraktować, że typ X2 to jest to samo co typ 2 na OT. Ja nie napisałem "2 OT" tylko wybrałem formę "X2"

Koniec dyskusji. Drugi raz Ci piszę, że się nie obrażam. Poprostu wskazałem Twój błąd, Ty go nie naprawiłeś więc nie chce mi się dalej typować.

#424723 14/10/2005 18:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 56
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 56
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />mecz: [color:"blue"] COL AVALANCHE - CHI BLACKHAWKS [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />typ: [1] [color:"red"] COL AVALANCHE [/color] [60']
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />kurs: [color:"green"] 1,95 [/color] ,
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />buk: [color:"purple"]Betandwin [/color]

#424724 14/10/2005 18:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks
typ-1
kurs-1,95
buk-expekt
czas-60min

#424725 14/10/2005 18:48
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Quote
[b] [color:"blue"] niektorzy to sie nigdy nienauczą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

LOYD juz 3 raz niepodałes czy to

60 czy OT....wogole 3 panów wyżej....narazie waszych typów niema <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

w expekcie niema dogrywek wiec nie podaje a tak pozatym jezeli ktos podaje suchy typ np. 2 to chyba jest logiczne ze wygraja goscie w regulaminowym czasie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

koncze tutaj typowanie bo kolega wymysla jakies dziwactwa a miala to byc zabawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdo

#424726 14/10/2005 18:49
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Minnesota - Vancouver
typ Minnesota (60)
kurs 2.7
buk B&W

#424727 14/10/2005 18:52
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Dallas Stars v Edmonton Oilers (z dgrwk i krnm)
Typ: 1
Kurs: 2,32
Buk: B&W

#424728 14/10/2005 18:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
w expekcie niema dogrywek wiec nie podaje a tak pozatym jezeli ktos podaje suchy typ np. 2 to chyba jest logiczne ze wygraja goscie w regulaminowym czasie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Tutaj musze stanąć w obronie Kewina. Goły typ 2 np w Unibecie znajduje się w pozycjach: na 60 min i na 60 min z ewentualną dogrywką i rzutami karnymi. Więc podanie gołej 2 nie pokazuje jednoznacznie na co gramy.

#424729 14/10/2005 18:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
[color:"red"]
Jeżeli komuś niepodobają sie zasady prosze nieoddawać typów...to chyba logiczne...ja niemam zamiaru bawić sie w bukmachera...ani biegać po bukach...po to sa zasady zeby mi ułatwić...a wy robicie z tego afere...mowa o dwóch panach wyżej...jakoś inni potrafia sie dostosować i jakoś im to nieprzeszkadza...chyba ze obaj panowie płaca jakies pieniadze za dodatkowo napisane znaki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ...wiadomo że zawsze w grupie znajdzie ktoś kto komu spadnie z głowy korona...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> nadal niezaliczam i NIEBEDE zaliczać typów bez wyraźnego zaznaczenia...czy to sie komuś podoba czy nie...

temat niejest od pisania swoich żalów...takie sprawy załatwiajmy na priv

#424730 14/10/2005 19:21
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
[quote][b][color:"green"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />[/color]


[b][color:"blue"]podsumowanie #8 -->[12.10 środa][/color]

[color:"red"][01] +657 [06:00] [5W] frend30
[02] +518 [07:01] [1W] Masiu
[03] +363 [06:03] [3W] hunter
[04] +325 [06:02] [3W] Tigeer
[05] +301 [05:02] [1L] Rafek
[06] +258 [02:01] [1L] komombo
[07] +250 [05:02] [2W] luksi
[08] +240 [03:03] [1W] tom1ak
[09] +205 [02:01] [1L] el_fryzjer
[09] +205 [05:03] [2W] ukasz77
-----------------------------------------
[11] +170 [04:02] [1W] g00niek
[12] +160 [02:01] [1L] Jankesi
[13] +105 [01:00] [1W] okan
[14] +080 [04:03] [1L] djLukee
[14] +080 [02:01] [1W] beholder
[16] +050 [03:05] [3L] Belisariusz
[17] +045 [05:04] [2L] Air7
[18] +015 [04:04] [1L] michael89
[19] +012 [05:04] [2L] lukboj
[20] +010 [02:02] [1L] macq

[/color]
[21] -005 [01:01] [1W] vonseb
[21] -005 [04:05] [2W] sedo
[23] -007 [02:02] [1L] Pawcio1
[24] -010 [01:02] [1W] Oleek
[25] -025 [03:03] [3L] President1927
[26] -030 [01:01] [1L] Fan33
[26] -030 [03:03] [2L] smerfoo
[28] -060 [02:02] [1L] Besiktas
[29] -070 [04:04] [1L] mopsig
[30] -100 [00:01] [1L] Sławysz
[30] -100 [00:01] [1L] cuba917
[30] -100 [00:01] [1L] Kylo_Masters
[30] -100 [00:01] [1L] superges
[34] -105 [01:02] [1L] chudy
[35] -130 [01:02] [1L] Kemper
[35] -130 [01:02] [2L] luk1988
[37] -160 [03:04] [1L] trulli
[38] -200 [00:02] [2L] yagb
[38] -200 [00:02] [2L] Lipiniorz
[40] -203 [03:04] [1L] lupus
[41] -210 [02:04] [1L] ROB77
[42] -233 [02:04] [1L] buubi
[43] -240 [01:03] [3L] maverick
[44] -256 [04:05] [2L] [T]-error
[45] -265 [02:04] [3L] Buczy
[46] -280 [02:06] [1L] kewin
[47] -285 [02:07] [2L] david121
[48] -300 [00:03] [3L] Maciek
[48] -300 [00:03] [3L] marzano
[50] -310 [01:04] [1L] Damian_bet
[51] -330 [01:04] [2L] young
[52] -335 [02:05] [3L] Bzyku
[53] -410 [01:05] [1L] INEZ
[54] -480 [01:06] [1W] kazik
[55] -600 [00:06] [6L] MarJa




<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [color:"green"] TYLKO buki NETOWE....[/color]


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> pisanie 60' lub dogrywka+karne....niedotyczy typów [color:"blue"] na remisy [/color]..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> [color:"blue"]podaje prawidłowy przykład....

Detroit-Dallas
typ: 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> (60') lub (dogrywka+karne) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> <-- to jest bardzo ważne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
kurs: 1.80
buk: BAW[/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#424731 14/10/2005 19:22
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
[b][color:"green"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> KOREKTA[/color]


[b][color:"blue"]podsumowanie #9 -->[13.10 czwartek][/color]

[color:"blue"]"][01] +657 [06:00] [5W] frend30
[02] +518 [07:01] [1W] Masiu
[03] +363 [06:03] [3W] hunter[/color]
==========================================
[color:"red"][04] +325 [06:02] [3W] Tigeer
[05] +301 [05:02] [1L] Rafek
[06] +258 [02:01] [1L] komombo
[07] +250 [05:02] [2W] luksi
[08] +240 [03:03] [1W] tom1ak
[09] +205 [02:01] [1L] el_fryzjer
[09] +205 [05:03] [2W] ukasz77
-----------------------------------------
[11] +170 [04:02] [1W] g00niek
[12] +160 [02:01] [1L] Jankesi
[13] +105 [01:00] [1W] okan
[14] +080 [04:03] [1L] djLukee
[14] +080 [02:01] [1W] beholder
[16] +050 [03:05] [3L] Belisariusz
[17] +045 [05:04] [2L] Air7
[18] +015 [04:04] [1L] michael89
[19] +012 [05:04] [2L] lukboj
[20] +010 [02:02] [1L] macq

[/color]
[21] -005 [01:01] [1W] vonseb
[21] -005 [04:05] [2W] sedo
[23] -007 [02:02] [1L] Pawcio1
[24] -010 [01:02] [1W] Oleek
[25] -025 [03:03] [3L] President1927
[26] -030 [01:01] [1L] Fan33
[26] -030 [03:03] [2L] smerfoo
[28] -060 [02:02] [1L] Besiktas
[29] -070 [04:04] [1L] mopsig
[30] -100 [00:01] [1L] Sławysz
[30] -100 [00:01] [1L] cuba917
[30] -100 [00:01] [1L] Kylo_Masters
[30] -100 [00:01] [1L] superges
[34] -105 [01:02] [1L] chudy
[35] -130 [01:02] [1L] Kemper
[35] -130 [01:02] [2L] luk1988
[37] -160 [03:04] [1L] trulli
[38] -200 [00:02] [2L] yagb
[38] -200 [00:02] [2L] Lipiniorz
[40] -203 [03:04] [1L] lupus
[41] -210 [02:04] [1L] ROB77
[42] -233 [02:04] [1L] buubi
[43] -240 [01:03] [3L] maverick
[44] -256 [04:05] [2L] [T]-error
[45] -265 [02:04] [3L] Buczy
[46] -280 [02:06] [1L] kewin
[47] -285 [02:07] [2L] david121
[48] -300 [00:03] [3L] Maciek
[48] -300 [00:03] [3L] marzano
[50] -310 [01:04] [1L] Damian_bet
[51] -330 [01:04] [2L] young
[52] -335 [02:05] [3L] Bzyku
[53] -410 [01:05] [1L] INEZ
[54] -480 [01:06] [1W] kazik
[55] -600 [00:06] [6L] MarJa




<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [color:"green"] TYLKO buki NETOWE....[/color]


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> pisanie 60' lub dogrywka+karne....niedotyczy typów [color:"blue"] na remisy [/color]..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> [color:"blue"]podaje prawidłowy przykład....

Detroit-Dallas
typ: 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> (60') lub (dogrywka+karne) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> <-- to jest bardzo ważne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
kurs: 1.80
buk: BAW[/color]

#424732 14/10/2005 20:11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
Dallas Stars u Edmonton Oilers
typ: under 6 (60min)
kurs: 2.05
BAW

#424733 14/10/2005 20:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 87
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 87
Colorado - Chicago
typ: Colorado -1,5 (60 min)
kurs: 2,90
buk: betandwin
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#424734 14/10/2005 20:22
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
[b][color:"red"]Philadelphia vs Pittsburgh [/color]
typ: Philadelphia -1.5
[color:"orange"]2.63 [60'] Pinnacle

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK, alfa, burbon, aker), 1,568 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,776
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1