1 @1.40 [i][color:"red"]Jest to mecz o 5 miejsce w tabeli. Obydwa zespoly sa..."> 1 @1.40 [i][color:"red"]Jest to mecz o 5 miejsce w tabeli. Obydwa zespoly sa...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#425049 14/01/2006 08:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
[color:"blue"]Mostostal Kędzierzyn-Koźle[/color] - Resovia Rzeszow ---> 1 @1.40

[i][color:"red"]Jest to mecz o 5 miejsce w tabeli. Obydwa zespoly sa uznawane za jedyne, ktore moga sprawic niespodzianke i pokonac kogos z ligowej "czworki". Mostostal jeszcze nie pokonal nikogo z "czworki" ale Resovia to zrobila pokonujac tydzien temu na wlasnym parkiecie Jastrzebie 3:1. Mostostal jest wyzej w tabeli wyprzedajac Rzeszow o trzy punkty. Niestety Resovia byla cztery razy lepsza od Mostostalu. Trzy razy wygrala w meczach towarzyskich przed sezonem oraz w pierwszej rundzie 3:2 choc prowadzac 2:0 Mostostal zdolal sie podniesc i doprowadzic do tie-breaku. Dwoch czlonkow Resovii ma za soba pobyt w Mostostalu. Jest nim libero Duszan Kubica i trener Jan Such. Zespoly wystapia w najsilniejszych skladach ale nie wszyscy sa w pelni sil. W Mostostalu dochodzi do siebie rozgrywajacy Petr Zapletal a w Resovii z powodu urazow lzej trenowali Tomasz Jozefacki, Tomasz Kamuda i Zbigniew Zielinski. Kto wygra ten mecz to bedzie bliski zajecia piatej pozycji po fazie zasadniczej. DO BOJU MOSTOSTAL !!!

Bonus: Unibet
#425050 14/01/2006 20:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Dobry...

Kolejny dzień z PLS bez niespodzianek, choć blisko było w Kędzierzynie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

I tym samym 4/4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , a ja wybrałem tylko Warszawę do swojego combosa i po I secie troszkę zwątpiłem, no ale wszystko dobrze się skończyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jutro....


15:00 TV4

[Linked Image] vs [Linked Image] 2 @1.75

Wicemistrz kraju podejmuje Mistrza Polski. Jest to HIT 11 kolejki w PLS. Czy PZU Olsztyn pokona lokomotywę z Bełchatowa? Czy są w stanie w ogóle nawiązać równorzędną walkę? Na te i inne pytania, już jutro znajdziemy odpowiedź. Czy Wspaniały dokona cudu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

W minionym tygodniu obie ekipy grały w pucharach. W LM Skra przegrała w Białogradzie z tamtejszym Lokomotivem 1-3, ale pokazała się naprawdę z bardzo dobrej strony, o czym świadczą wyniki w poszczególnych setach. Olsztyn też bardzo dobrze zaprezentował się w Grecji...przegrał z tamtejszym PAO 2-3 i w rewanżu u siebie na pewno będą faworytami. Takie wyniki świadczą że jutro bardzo prawdopodbne jest kapitalne widowisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jutro na pewno nie wystąpi w ekipie gospodarzy Marcin Nowak, który wciąż leczy kontuzję achillesa. Na domiar złego pod znakiem zapytania stoi występ również Pawła Papke - który nie dokończał środowego meczu w Atenach z powodu bólu nogi.

Moim zdaniem to jednak Skra jutro będzie się cieszyć... Są jak dla mnie ekipą, która w tej rundzie może naprawdę nie przegrać żadnego meczu...Bo jeżeli ten mecz wygra, to później tylko ma ciężki mecz w Jastrzębiu, no i u siebie z Częstochową...
Jakoś sobie nawet nie mogę wyobrazić jak Zagumny i spółka mieliby pokonać jutro zespół z Bełchatowa? W Olsztynie no mamy... tego Gruszkę[który, jak właśnie czytam, zagrał baaaaardzo dobry mecz z PAO] czy też Bąkiewicza... nie wiadomo czy zagra Papke... a po drugiej stronie... ? Wlazły,Winiar, Krzysztof oraz Andrzej Stelmachowie - doświadczenie i rutyna... Szczerbaniuk++Wnuk, oraz kapitaalnie ostatnio grający IGŁA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W zmęczenie zespołu Skry nie wierzę.

Tak więc mi wychodzi:

SKRA ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#425051 15/01/2006 09:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
AZS Olsztyn - [color:"blue"]Skra Belchatow[/color] ---> 2 @1.65

[i][color:"red"]Obydwa zespoly rozegraly mecze w tygodniu i zrobily duze wrazenia, ale Skra jednak zrobila wieksze. Skra walczyla jak rowny z rownym. W drugim secie wygrywajac z Mistrzem Europy Lokomotivem do 16 i przegrywajac sety roznica dwoch punktow. W Olsztynie nowy trener Waldemar Wspanialy, ktory odnosil wspaniale sukcesy w Mostostalu m.in. 3 miejsce w Europie i od razu lepsza gra. Przynajmniej tak mi sie wydaje bo wygrywajac dwa sety z Panathinaikosem Ateny to tez jest sukces. Mieli nawet szanse wygrac...prowadzili 4:2 w tie-breaku, ale musial opuscic parkiet Pawel Papke, ktory rozgrywal bardzo dobre spotkanie i nie wiadomo czy wystapi w dzisiejszym spotkaniu. Olsztyn w ostatniej kolejce PLS stracil seta ze slabiutkim Sosnowcem. Skra ma siedem punktow przewagi nad Olsztynem i tylko dwa sety stracone. Mazur gra prawie caly czas jednym skladem i moze to sie odbic w pozniejszym czasie, kiedy przyjdzie zmeczenie i zaczna tracic punkty. Mysle ze Skra zdobedzie w tym spotkaniu komplet punktow i powiekszy przewage nad Olsztynem do 10 punktow.

#425052 15/01/2006 16:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
PZU AZS Olsztyn - BOT Skra Bełchatów 1:3 (24:26, 25:21, 22:25, 18:25)


Kapitalne 3 sety pod względem siatkarskim, emocje naprawdę na najwyższym stopniu... Oglądaliśmy mecz walki... Olsztyn baaaaaardzo chciał dziś wreszcie zatrzymać Skrę... no ale cóż wyszło jak wyszło...

Najbardziej dziś podobał mi się Wlazły. Nie z tego powodu że pochodzi z Wielunia, ale z taką skutecznością i z taką swobodą jaką on zdobywał dziś pkt, to naprawdę... No i ten pkt 23-21 w 3 secie, klaaaaasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dziękuję Skrze, bo jednak dziś im zaufałem i się nie zawiodłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Skraaaaaaaaaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

XI kolejka - 5/5, świetna kolejka dla nas (grających) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#425053 20/01/2006 09:35
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
[*] Pila (+1.5) - Olsztyn 1.4 sts

Olsztyn w meczu ze Skra zagral dwa bardzo dobre sety, z PAO rowniez dwa. Wystarczy dolozyc trzeciego i mecz sam sie wygra. Marcina Nowaka (ktory na ten mecz juz wroci) z powodzeniem zastepowal Marcin Mozdzonek. Na ataku wybor pomiedzy Papke a Siebeckiem ktory rozegral bardzo dobre spotkanie z PAO. Wiadomo ze AZS ma ostatnio problemy z przyjeciem zagrywki (Grucha, Kucinski), rzut oka na ranking-w zagrywce Joker na przedostatnim miejscu, w przyjeciu na ostatnim. Nie mam wiecej pytan. Poprzedni mecz zakonczyl sie zwyciestwem Olsztyna 3:0 (22,22,18).


[*] Wroclaw (+1.5) - Jastrzebie 1.3 sts

Jastrzebie po kompromitacji w Rzeszowie rozgromilo, zdemolowalo, rozbilo zespol Energii. Gwardia zmierza prosto do II ligi, Wegiel walczy o 2,3 miejsce w tabeli przed play off. Wydaje sie ze wszystkie spory na linii trener-zawodnicy-zawodnicy zostaly juz wyjasnione. Goscie wyjda najsilniejszym skladem na ten mecz, Bosek drugi raz nie da sie ograc bedac faworytem. Poprzedni mecz to 3:0 (18,17,20). Uwaga-mecz w piatek o 19.

#425054 20/01/2006 12:32
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
[color:"red"][...ciach...]po co bezsensownie cytować posty? [/color]

rzeczywiście mecz Jstrzębiia dzisiaj o 19.00 a w sts jest ten mecz w sobotę o 18.00 więc o co chodzi - jesli zagram dziś na nich w sts to jak będą liczyć ? coś im się porypało

[color:"green"]Jak dziś zagrasz to będzie zakład ważny. [/color]

Last edited by Giertyszek; 20/01/2006 12:47.
#425055 20/01/2006 21:28
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Joker Pila - [color:"blue"]AZS PZU Olsztyn[/color] ---> (+1.5) 2 @1.40

[i][color:"red"]Przed 12 kolejka Polskiej Ligi Siatkowki Olsztyn i Jastrzebie mialo po 23 punkty. Dzisiaj Jastrzebie wygralo za trzy punkty wiec zeby zrownac sie punktami i zblizyc sie do drugiego miejsca (Czestochowa gra w niedziele z liderem Skra Belchatow) musi te spotkanie wygrac za trzy punkty. Pila walczy o play off i raczej powinna zajac ta osma pozycje, ma przewagi 5 punktow nad Sosnowcem i Wroclawiem. Odkac przyszedl Waldemar Wspanialy Olsztyn zaczal lepiej grac. Tydzien temu bardzo dobrze zagrali w dwoch pierwszych setach ze Skra Belchatow, ale ostatecznie przegrali 1:3. Ostatni mecz miedzy tymi druzynami zakonczyl sie wynikiem 3:0 dla Olsztyna i mysle ze powtorzy sie ten wynik. W tygodniu Olsztyn gral w Top Teams Cup z Panathinaikosem Ateny i zagral pieciosetowy pojedynek, przegrywajac ostatecznie 2:3. Mam nadzieje ze nie beda odczuwac zmeczenia i zdobeda pewnie trzy punkty.
P.S. Transmisja na zywo w TV4 o 13:00
P.S.2 Jutro rano napisze cos na temat meczu Mostostalu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#425056 21/01/2006 08:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Polska Energia Sosnowiec - [color:"blue"]Mostostal Kedzierzyn-Kozle[/color] ---> (+1.5) 2 @1.40

[i][color:"red"]Mostostal po wygranej z Resovia Rzeszow kontynuuje serie wygranych z druzynami plasujacymi sie nizej od nich. Mostostal jak narazie zmierza do zajecia piatej pozycji po rundzie zasadniczej w PLS. Po cichu licze ze powalcza o czwarta pozycje, maja u siebie z gornej czesci tabeli tylko Skre Belchatow na wyjezdzie, ale bedzie to bardzo trudne. Polska Energia walczy o utrzymanie, zajmujac przed ostatnia pozycje i maja tyle samo punktow co ostatni zespol w tabeli PLS Gwardia Wroclaw. Zgromadzili tylko po cztery punkty. Mostostal w rewanzowej rundzie wygral dwa mecze po rzad. Postara sie to zmienic nowy trener, kiedys grajacy w Mostostalu Radoslaw Panas, ktory zostal trenerem ekipy z Sosnowca. W debiucie przegral jednak tydzien temu gladko z Jastrzebskim Weglem zdobywajac tylko 42 punkty. Wydaje sie wiec, ze jedynym atutem gospodarzy w konfrontacji z coraz lepiej spisujacymi sie kedzierzynianami bedzie wlasnak hala. Wojciech Drzyzga trener Mostostalu zapewnia ze nie beda lekcewazyc przeciwnika i beda grali tak jak z lepszym. Planuja wygrac te spotkanie za trzy punkty, innego scenariuszu sobie nie wyobraza. W pierwszym meczu Mostostal wygral u siebie 3:1 z Sosnowcem. Mozliwe ze Mostostal sie rozluzni i wygra mecz ze strata jednego seta. Zapomnialem jeszcze napisac przed meczem z Resovia Rzeszow, ze Mosto rozegral sparing z mistrzem Egiptu Ahly Sporting Club. Mostostal wygral ten mecz 4:1 (21, 21,-21, 24, 21). W druzynie mistrza Egiptu wystepuje ośmiu reprezentantow kraju, lecz nie byli zbyt wymagajacym przeciwnikiem. Trenerzy przed meczem umowili sie na rozegranie pieciu setow. Poczatek spotkania o 17:00. DO BOJU MOSTOSTAL !!!

#425057 21/01/2006 08:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
w mixie dziś dalej wisi mecz Wroclawia z Jastrzębiem czuje że trzeba spróbować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#425058 21/01/2006 09:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
zastanawiam sie co pewniejsze do zagrania resowia-warszawa 1 czy sosnowiec-mostostal 2 kursy 140 i 1.30 chyba jednak zagram rzeszowian poniewaz graja u siebie a rzadko tam zawodza z rownymi druzynami podobno nie bedzie gralo kilku waznych zawodnikow w resovi ale wraca do coraz lepszej gry pilarz i chyba powinni wygrac rzeszowiani byc moze 3:2 ale i tak zwyciestwo
co do mostostalu jedzie do slabego sosnowca i mysle ze rowniez powinno wejsc marcel gromadowski i spolka poinni chyba pokonac energie ktora ma sklad zdecydowanie slabszy a i i gra na ich parkiecie nie daje im takiego handi jaki wedlug mnie daje wlasny parkiet rzeszowian

#425059 21/01/2006 09:42
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
O 10.22 Jastrzebie poszlo w stsie,moze bedzie zwrot ale zawsze dopoki mozna to warto dorzucic do kuponu.

#425060 21/01/2006 11:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
o 11 bylem wyslac kuponik minnymi Wroclaw (+1.5) - Jastrzebie 1.3 na 2 sts, teraz szukam na pls.pl a ten mecz byl chyba wczoraj?? 1:3 , myle sie czy tez blad " specjalistow"sts'ie?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#425061 21/01/2006 11:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Quote
o 11 bylem wyslac kuponik minnymi Wroclaw (+1.5) - Jastrzebie 1.3 na 2 sts, teraz szukam na pls.pl a ten mecz byl chyba wczoraj?? 1:3 , myle sie czy tez blad " specjalistow"sts'ie?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

[i][color:"red"]Mecz Gwardia Wroclaw - Jastrzebie odbyl sie wczoraj i zakonczyl sie wynikiem 1:3, wiec zobaczymy jak to bedzie liczyl STS w razie wygranej. Ja ten mecz dolozylem do kuponu po kursie 1.3 . Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#425062 21/01/2006 12:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
live do ligi polskiej poprosze

#425063 21/01/2006 14:47
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262

#425064 21/01/2006 15:52
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
[*] Belchatow - Czestochowa 1.25 baw 1.22 profeck

Niestety, doszlo juz do takiej sytuacji ze kursy na Skre przestaja byc oplacalne. Pierwszy team gra z drugim a kurs na faworyta starczy na hot doga. Handicapow nie zauwazylem u zadnego buka (gdybym mial hc 2.5 na Czewe...).

Polecam Skre z kilku wzgledow:
-osoba m.in. Winiarskiego; wiadomo jak byli gracze druzyny przeciwnej mobilizuja sie na takie spotkania
-zgranie, forma, stabilny sklad gospodarzy
-Mazur ciagle pozostaje w cieniu trenerow z wiekszym doswiadczeniem tj Skorka i Gosciniaka; nie ma to jak przylac profesorowi
-Woicki; wzrost nie ma znaczenia w siatkowce? Zapraszam do bloku (polecam film instruktazowy z meczu sprzed roku Czewa-Olsztyn w 1/2 play off)
-MacKienzie/Kocik; na kogo trenerzy nie postawia i tak beda klopoty: albo z przyjeciem albo z atakiem
-Jurkiewicz; chyba kibice Czewy zgodza sie ze mna ze ten zespol stac na lepszego srodkowego

Osobiscie kibicuje zespolowi z Czestochowy, badz co badz AZSy musza sie trzymac razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W tym jednak przypadku Skra posiada wiecej argumentow: zagrywka, przyjecie, gra srodkiem. Mecz obu druzyn w tym sezonie: Skra - Czewa 3:0, 3:1. Mam tylko nadzieje ze ogladniemy wiecej niz 3 sety a widowisko bedzie emocjonujace, nie to co dzisiejszy shit w TV.

#425065 22/01/2006 08:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
OKS w Profie jest handi +1.5 ale nie wiem czy cie to zadawala

#425066 27/01/2006 10:29
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
OKsfan` trzeba do końca wierzyć jeśli sie kibicuje danej druzynie. Byłem na wczesniejszym meczu Skry i AZS`u który Skra wygrała 3-1 - ale to tylko na życzenie Częstochowian - bo w pierwszym i drugim secie byli o wiele lepsi a mimo to było 1-1 - no a pozniej to juz wszyscy wiedzą co było.;)
----------------------------------------------------------
Na nadchodzącą kolejkę:


Rzeszow-Pila @ 1.2

Rzeszów ostatnio w świetnej formie. Myśle ze powinnie ograć Pilan - choć Ci tez nie są słabi - z Olsztynem pierwszego seta mieli juz prawie wygraego ale coś nie poszło. Myśle ze będzie ciekawy mecz. Rzszów musi gonić MOstostal - traci do niego 3 pkt.Piła tez ratuje sie przed końcowymi miejscami w tabeli i musi zdobywać punkty. Więc ciekawy mecz - ale myśle ze `jedyneczka` <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
---------------------------------------------------------
Warszawa-Sosnowiec

tego meczu nie ruszam - Warszawa ostatnio nie zachwyca - Sosnowiec przegrał po zaciętym meczu z mostostalem - moze być ciekawie. Jednak myśle zz zwycięży Wawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />@ 1.30
----------------------------------------------------------
Kedzier.-Wroclaw @ 1.15

Tutaj zdecydowanie Kędzierzyn. Zajmuje 5 miejsce w tabeli i traci sporo punktów do czwartego Jastrzębia - więc musi gonić. Mostostal z jednym z najlepszych polskich atakujących ligii gra z ostatnim miejscem tabeli. Wrocław beniaminek rozgrywek - nie zachwyca i wroci chyba do 1B.Pewne zwycięstwo Mostostalu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
----------------------------------------------------------
Jastrzeb.-Belchat. @ 1.5

Jastrzębie wyraznie w dołku. Skra po przegranej z AZS`em będzie chciała pokazać ze to ona jest najlepsza i wygrać ten mecz. Porazka z Częstochową była duzym zaskoczeniem - szczególnie po pierwszej partii wygranej przez Skre 25-12 (siatkarski pogrom). mysle ze Skra zagra swoją siatkówkę - i wygra ten mecz. Ma juz tylko 3 pkt przewagi nad Częstochową. Z drugiej strony Jastrzębie musi zdobywać punkty - bo Olsztyn i Częstochowa uciekają.Jednak SKRA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
----------------------------------------------------------
Czestoch.-Olsztyn 1 @ 1.5

AZS ! AZS ! Mecz dwóch AZSÓW - Częstochowa wychodzi powoli na swój wysoki poziom. Olsztyn ze Wspaniałym grają dobrze - jednak nie wiem czy pokonają Czewe po ich wygranej ze Skrą. Częstochowa niesiona wygraną z tamtego tygodnia myśle ze dzis będzie chciała ograć równiez Olsztyn i mieć juz spokojnie 2 miejsce przed Po a moze i powalczyć o pierwsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kto wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> AZS Częstochowa ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />




No to tyle ... sie rozpiusałem troszke.
Poizdrowienia z Wielunia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#425067 27/01/2006 12:10
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
z tej kolejki Rzeszów + Kędzierzyn Koźle $$$

[color:"red"]zapraszam do Private Picks [/color]

Last edited by Giertyszek; 02/02/2006 22:06.
#425068 27/01/2006 18:39
Dołączył: Jul 2005
Posty: 3,074
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 3,074
Czy jutro warto grac na skre ?? Moim zdaniem tak drużyna wypoczęta nie grała w tym tygodniu Ligi Mistrzów i w najbliższym tygodniu też nie grają w LM więc nie mają się co oszczędzać i zagrają na pełnym gazie z Jastrzębiem a kurs 1,50 jest zachecający ja spróbuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jastrzębie-Skra 2

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,256
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1