Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#425069 27/01/2006 20:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam.

Tak szybko, bo jutro ważny mecz właśnie ze Skrą, który trzeba wygrać - Amperek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

===

Mój główny typ co do jutrzejszych spotkań to:


Jastrzębie - Skra 2 @1.50

Skra po porażce u siebie z Częstochową w poprzednim tyg. na własnym parkiecie, będzie chciała wszystkim udowodnić że był to jeden dzień słabszy... Kto oglądał to widział jaki był Mazur zdenerowany tą porażką... Jastrzębie? Noo... musi gonić w sumie Olsztyn i Czewę, ale jakoś nie widzi mi się ich jutrzejsze zwycięstwo, niby ten Bułgar bardzo dobry Kostan.. ale czy jest on w stanie jutro sam wygrać mecz? Nie sądzę, na wszystkich pozycjach to Skra ma o wieeele jak dla mnie lepszych zawodników i to jutro będzie kluczem do zwycięstwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

===

Mostostal - Gwardia 1 @1.15

Myślałem że będzie jakieś @1.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />, ale widać że po walce Wrocławia w poprzedniej kolejce z Jastrzębiem... buki doceniły to, wystawiając całkiem, całkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> @1.15 - które spokojnie można dostawić do głównego combosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Rzeszów - Piła 1 @1.20

Resovia powinna spokojnie ograć Piłę... Lecz jak już wybierać to wybrać z takim samym kursem Mosto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Warszawa - Sosnowiec no bet

No chyba jednak Warszawa... choć Sosnowiec wydaję mi się bardzo groźny.. co udowodnił w poprzednim tyg. przegrywając z Mosto tylko 2-3. W sumie Warszawa też przegrała u siebie 2-3.. także myślę że może tak tb? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> || @1.3 zbyt mało jak dla mnie.

====

Underdog:

Skra - WKS Wieluń 0:3 @10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Post deleted by Giertyszek

#425071 28/01/2006 09:31
Dołączył: Aug 2005
Posty: 29
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 29
Jastrzębie(+1.5)-Skra 2 1.7

Mysle ze Skra po porazce z Czestochowa bedzie chciala pokazac ze jest naprawde silna.

#425072 28/01/2006 13:33
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Quote
Jastrzębie(+1.5)-Skra 2 1.7

Mysle ze Skra po porazce z Czestochowa bedzie chciala pokazac ze jest naprawde silna.

Pokazała że jest słaba. Cieszyli się z losowania LM a oni dostaną lanie. Przecież grają tylko 6 zawodnikami. Skra wstyd

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Post deleted by Giertyszek

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Post deleted by Giertyszek

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Post deleted by Giertyszek

#425076 29/01/2006 12:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Zaplanowany na niedzielę mecz Polskiej Ligi Siatkówki Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - PZU AZS Olsztyn został odwołany z powodu katastrofy budowlanej w Katowicach i odbędzie się w innym terminie.

źródło:www.pls.pl

#425077 03/02/2006 16:21
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Oto zestaw par na następną kolejkę:

Piła - Częstochowa 3.95 1.15 03/18.00
Bełchatów - Kędzierzyn 1.12 4.3 04/13.00
Wrocław - Warszawa 1.7 1.87 04/18.00
Sosnowiec - Rzeszów 2.51 1.38 04/17.00
Olsztyn - Jastrzębie 1.55 2.09 05/15.00

Jakieś propozycje ? Dziś pierwsy mecz kolejki i Częstochowa raczej powinna sobie poradzić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 1:3 lub 0:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#425078 03/02/2006 16:23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Pewnie że powinna, po ostatniej zadyszce Bełchatowa chcieliby zajac 1 miejsce a jesli o tym myslą takie mecze jak w Pile trzeba wygrywać. Do obrotu w sam raz bo ujemnych hcp nie gram z zasady poza wyjątkami małymi....

#425079 03/02/2006 21:03
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Kursy z Bet-at-home

Polska, Główny zakład
1 2
SKRA Belchatow - Mostostal 04-02-06 13:00 1,05 6,00
KP Polska Energia Sosnowiec - Resovia Rzeszow 04-02-06 17:00 2,75 1,30
Gwardia Wroclaw - Warszawa 04-02-06 18:00 1,75 1,75
Joker Pila - AZS Czestochowa 04-02-06 18:00 4,80 1,10
PZU AZS Olsztyn - KS Jastrzebski 05-02-06 15:00 1,45 2,20


No kursy tragedia .

#425080 03/02/2006 21:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, burbon, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, forty, Sensei, Akhu), 1,310 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,698
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1