|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam.
Tak szybko, bo jutro ważny mecz właśnie ze Skrą, który trzeba wygrać - Amperek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
===
Mój główny typ co do jutrzejszych spotkań to:
Jastrzębie - Skra 2 @1.50
Skra po porażce u siebie z Częstochową w poprzednim tyg. na własnym parkiecie, będzie chciała wszystkim udowodnić że był to jeden dzień słabszy... Kto oglądał to widział jaki był Mazur zdenerowany tą porażką... Jastrzębie? Noo... musi gonić w sumie Olsztyn i Czewę, ale jakoś nie widzi mi się ich jutrzejsze zwycięstwo, niby ten Bułgar bardzo dobry Kostan.. ale czy jest on w stanie jutro sam wygrać mecz? Nie sądzę, na wszystkich pozycjach to Skra ma o wieeele jak dla mnie lepszych zawodników i to jutro będzie kluczem do zwycięstwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
===
Mostostal - Gwardia 1 @1.15
Myślałem że będzie jakieś @1.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />, ale widać że po walce Wrocławia w poprzedniej kolejce z Jastrzębiem... buki doceniły to, wystawiając całkiem, całkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> @1.15 - które spokojnie można dostawić do głównego combosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Rzeszów - Piła 1 @1.20
Resovia powinna spokojnie ograć Piłę... Lecz jak już wybierać to wybrać z takim samym kursem Mosto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Warszawa - Sosnowiec no bet
No chyba jednak Warszawa... choć Sosnowiec wydaję mi się bardzo groźny.. co udowodnił w poprzednim tyg. przegrywając z Mosto tylko 2-3. W sumie Warszawa też przegrała u siebie 2-3.. także myślę że może tak tb? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> || @1.3 zbyt mało jak dla mnie.
====
Underdog:
Skra - WKS Wieluń 0:3 @10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Post deleted by Giertyszek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 29 |
Jastrzębie(+1.5)-Skra 2 1.7
Mysle ze Skra po porazce z Czestochowa bedzie chciala pokazac ze jest naprawde silna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Jastrzębie(+1.5)-Skra 2 1.7
Mysle ze Skra po porazce z Czestochowa bedzie chciala pokazac ze jest naprawde silna. Pokazała że jest słaba. Cieszyli się z losowania LM a oni dostaną lanie. Przecież grają tylko 6 zawodnikami. Skra wstyd
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Post deleted by Giertyszek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Post deleted by Giertyszek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Post deleted by Giertyszek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Zaplanowany na niedzielę mecz Polskiej Ligi Siatkówki Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - PZU AZS Olsztyn został odwołany z powodu katastrofy budowlanej w Katowicach i odbędzie się w innym terminie.
źródło:www.pls.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Oto zestaw par na następną kolejkę:
Piła - Częstochowa 3.95 1.15 03/18.00 Bełchatów - Kędzierzyn 1.12 4.3 04/13.00 Wrocław - Warszawa 1.7 1.87 04/18.00 Sosnowiec - Rzeszów 2.51 1.38 04/17.00 Olsztyn - Jastrzębie 1.55 2.09 05/15.00 Jakieś propozycje ? Dziś pierwsy mecz kolejki i Częstochowa raczej powinna sobie poradzić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 1:3 lub 0:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Pewnie że powinna, po ostatniej zadyszce Bełchatowa chcieliby zajac 1 miejsce a jesli o tym myslą takie mecze jak w Pile trzeba wygrywać. Do obrotu w sam raz bo ujemnych hcp nie gram z zasady poza wyjątkami małymi....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Kursy z Bet-at-home
Polska, Główny zakład 1 2 SKRA Belchatow - Mostostal 04-02-06 13:00 1,05 6,00 KP Polska Energia Sosnowiec - Resovia Rzeszow 04-02-06 17:00 2,75 1,30 Gwardia Wroclaw - Warszawa 04-02-06 18:00 1,75 1,75 Joker Pila - AZS Czestochowa 04-02-06 18:00 4,80 1,10 PZU AZS Olsztyn - KS Jastrzebski 05-02-06 15:00 1,45 2,20
No kursy tragedia .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka