Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
#42566 29/04/2003 21:11
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Quote
Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]Widze zreszta mogłem sie tego spodziewac, temat chodz trudny zostaje byc lekcewazony przez niektroych ktorzy pisza gupoty nie na temat.

Kafel mysle ze mylisz sie bo widac czarno na bialym - jendak zglaszaja sie osoby ktorym ublizacie razem z liderem. Jeszcze raz prosze osoby poszkodawne o zglaszanie sie i opisy sytuacji im wiecej takich informacji - tym szybciej odpowiednie zmiany mamy najdzie zostana poczynione...[/qb]
Zmiany kolego to mozesz Sobie zrobic w samorzadzie klasowym w Twoim gimnazjum a nie tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#42567 29/04/2003 21:40
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Ja ostatnio na czacie bywam żadko, ale jak bywam to szanuję jego zasady i kłopotów nie mam.
Tyle w temacie.

A jednorazowym prowokatorom w stylu Bunta powiedzmy stanowcze stop Jak już ktoś wspomniał przydałoby się banowanie numerów, albo wprowadzenie opłat za rejestrację na forum...

#42568 29/04/2003 21:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Kafel Jr.:
[qb]Qwerty sluchaj wiekszosc z czatowiczow ma wyksztalcenie wyzsze, choc zdarzaja sie osoby , ktora nadal studiuja - zwroc uwage na swoje zachowanie , a nie patrz na innych ! jesli ktos uzywa, ktorys z wulgarnych slow : c***, ****a itd. - czy po tym oceniasz czlowieka? pokaz mi osobnika , ktory nigdy nie bluzni ...[/qb]
Nie miałem na myśli używania wulgarnych słów oczywiście, tylko ogólną mentalność i styl wypowiedzi, oto kolejny przykład:
Quote
Oryginalnie wysłał kanion:
[qb]Zmiany kolego to mozesz Sobie zrobic w samorzadzie klasowym w Twoim gimnazjum a nie tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]

#42569 29/04/2003 22:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Kafel chcialem zauważyć ze zachowanie lidera na czacie jak i bezsensowne wypowiedzi na forum dobitnie wskazuja na brak inteligencji. I prosze mi nie wmawiac ze on ma wyższe wykształcenie bo jakos sie tak stalo ze ludzi znam i człowieka z wyższym wykształceniem da sie poznac po sposobie wyrazania zdan, a ktos kto daje bany za odmienne zdanie, wyzywa i wysmiewa sie z innych na pewno tegoż wykształcenie nie ma.

Kolejnym przykładem nie tolerancji jest kanion ktro jak widac urzadza sobie zarty z tego powaznego problemu.

Jeszcze raz powtarzam jako stali uzytkownicy mecz.pl domagamy sie godnego poszanowania i rownosci wszystkich użytkowników. I dopoki pewne osoby ( z naszych wniąsków wyraznie wiadac ze chodzi głównie o mieszkanca białegostoku - LIDERA ) nie zostana ukarane i nie poniosa konsekwencji za swoje zachowanie, nadal bedzie istniec tzw. samowolka o ktorej była juz mowa w naszej dyskusji - poniewaz czarno na białym widać i nikt nie tego nie zaprzeczy ze własnie głownie LIDER uprawia niesamowitą samowolke..

#42570 29/04/2003 22:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
panie kafel prosze bez dowodow nie wchodzic mi z textami ze ja jestem młodszy od pana kury albo ze obrazałem kogos lub kiedys chcialem cos przejąc. nie masz ZADNYCH DOWODÓW

#42571 29/04/2003 23:33
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
Panie Bunt kończ waść wstydu oszczędz! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na mecz.pl siedze ponad 2 lata i nie mam żadnych problemów ludzie są na poziomie..a jak dostawałem kicka to za własne rpzegięcie i wybryki..czasem przyda się osoba , która nas troche przytemperuje..i wyciszy...bo emocje podczas meczów czasem są niebagatelne.
Co do Lidera..., w którego tak rzucasz błotem..to zapewniam Cię.., że gość ejst na poziomie..spooko kumpel zawsze można się do neigo zwrócić..i nie mówie tego dlatego , ze jestem z Białegostoku, bo nie miałem ejszcze okazji z nim się spotkać...ale gość jest na poziomie..nie znasz go nieoceniaj..nosa w mleko wsadz..a nie nawijasz o kimś kogo wogóle nieznasz..To tyle z mojej stronie..zastanów się co ci to da??
Pozdrawiam

#42572 29/04/2003 23:34
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
trochę się zamotałem:) matura na karku..dużo nauki zrozumcie:)

#42573 30/04/2003 00:32
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Wgryzajac sie w temat...
Na czacie jak zreszta w kazdych nieformanych grupach spolecznych instieje zjawisko lobbingu. Osoby ktore znaja sie dluzej pilnuja swoich interesow i nie dopuszczaja "nowych" do swojego grona. Kazdy ktory w jakis widoczny spodob stara sie podwazyc status quo jest mniej lub bardziej jawnie zwalczany. Takie zjawisko da sie zauwazyc juz w przedszkolu. Tylko najlepiej zorganizowane instytucje potrafia sobie radzic z tym problemem.
W Polsce majac na uwadze nasza kulturowa mentalnosc to zjawisko jest w kazdej organiazcji chlebem powszednim.
Ja jestem na czacie od ponad roku a "Banik" to moj trzeci z kolei nick...Jak do tej pory nikt nigdy nie powiedzial mi zlego slowa, nigdy nie zbanowal...wszystko jest OK.
Jezeli bunt zostales potraktowany nieodpowiednio, najpierw spytaj siebie samego dlaczego...
Nastepna sprawa to publiczne ublizanie. Oczekujesz od innych kultury a sam zachowujesz sie marginalnie...
Co do osob z wyzszym wyksztalceniem...w Polce to roznie bywa z jego zdobywaniem...( patrz poslanka Samoobrony, do sejmu wchodzila z podstawowym nie minely dwa lata,a juz w trakcie "drukowania" mgr.prawa w uczelni w ktorej rektorem jest jej kolega z partyjnej lawy...)

#42574 30/04/2003 01:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
własnie przed chwilą zgłosila sie do mnie pewna osoba ktora zostala BEZ POWODU wyrzucona z czata oto potwoerdzenie:

you were kicked from #mecz.pl by Hrabia_Lider (Ktos sie rodzi księdzem,ktos złodziejem a ktoś ****ą

TO CHYBA WYSTARCZAJĄCE DOWODY ABY LIDER ZOSTAŁ ZWOLNIONY Z OBOWIĄZKU PEŁNIENIA FUNKCJI ADMINISTRATORA..

NIE CHCEMY TOLEROWAC CHAMSTWA I NIERÓBSTWA.

APELUJE DO WŁADZ MECZ.PL PO RAZ KOLEJNY O PODJECIE DZIAŁAN.

CONRAD PROSIMY O JAK NAJSZYBSZA DECYZJE W TEJ SPRAWIE...

#42575 30/04/2003 01:27
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Wiesz co jeszcze nie masz odwagi Stsik sie przyznać ze to ty bo Condrad przypadkowo ci odblokował forum. Pisz sobie co chcesz,dopóki żyję masz dożywtniego bana na czacie MECZ.pl.
Szkoda tylko umiesz się się podszywać a nie masz cywilnej odwagi,wczesniej Stsik,teraz Bunt,za miesiąc kolejny nick,cały ty!!!!.

#42576 30/04/2003 01:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ZOBACZYSZ GNOJU - WYWALA CIE Z TAMTAD SZYBCIEJ NIŻ SOBIE TO WYOBRAZASZ A JA CIE TAM W BIAŁYMSTOKU DOPADNE SUKINSYNIE. JESTES ZEREM ŚMIE CIU

INACZEJ CIE NIE MOZNA NAZWAC

#42577 30/04/2003 01:51
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Xeo myślałem ze jesteś z Zabrza a zobacz co twój kolega Bunt robi pod twoim nickiem na czacie

Joins: xeo (ruud@=Gkomcx-1359.wroclaw.dialog.net.pl)

dymeczek is now known as LIDER_TY_***

Takimi własnie Stsik alias Bunt wchodzi nickami na czat.

Także pozdrawiam swoich Fanów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#42578 30/04/2003 01:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
you were kicked from #mecz.pl by Hrabia_Lider (Ktos sie rodzi księdzem,ktos złodziejem a ktoś ****ą

a tak lider traktuje nowy osoby na tym czacie...

#42579 30/04/2003 02:01
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
Quote
Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]you were kicked from #mecz.pl by Hrabia_Lider (Ktos sie rodzi księdzem,ktos złodziejem a ktoś ****ą

a tak lider traktuje nowy osoby na tym czacie...[/qb]
NIE NOWYCH TYLKO CIEBIE !!!! wiec nie kłam

i wypie****** bo juz sie nie chce z toba gadac...

Temat nalezy zamknac moim zdaniem !!!

#42580 30/04/2003 02:03
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Quote
Oryginalnie wysłał _Lider:
[qb]Xeo myślałem ze jesteś z Zabrza a zobacz co twój kolega Bunt robi pod twoim nickiem na czacie

Joins: xeo (ruud@=Gkomcx-1359.wroclaw.dialog.net.pl)

dymeczek is now known as LIDER_TY_***

Takimi własnie Stsik alias Bunt wchodzi nickami na czat.

Także pozdrawiam swoich Fanów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Co moge powiedziec . Bunt nie jest moim kolegą, nie znam go , nie zamienilem z nim słowa .
Jesli natomiast kos podszywa sie pod mojego nicka to świadczy to tylko o jego poziomie i wieku .
Nie wiem co mozna na to poradzic ? Na glupote nie ma rady .
Tak lacze sie z Zabrza

Pozdrawiam

#42581 30/04/2003 02:05
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]ZOBACZYSZ GNOJU - WYWALA CIE Z TAMTAD SZYBCIEJ NIŻ SOBIE TO WYOBRAZASZ A JA CIE TAM W BIAŁYMSTOKU DOPADNE SUKINSYNIE. JESTES ZEREM ŚMIE CIU

INACZEJ CIE NIE MOZNA NAZWAC[/qb]
Miałem już nie pisac ale nie mogę sie powstrzymać
"panie" Stsik własnie powyższym postem pokazałeś jaki jesteś naprawdę gdzie się podział twój styl wypowiedzi?
"Kolega" po raz kolejny pękł emocjonalnie ;
następnym krokiem bedzię temat na forum "Przepraszam więcej już nie będe wybaczcie zachowałem się jak gówniarz"

#42582 30/04/2003 02:13
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
z tym "zerem" ..hmm ... czyzby rodzina Leszka M. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#42583 30/04/2003 02:15
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To & Owo.

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, alfa, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1