Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 35 z 41 1 2 33 34 35 36 37 40 41
javapl #4261784 28/11/2010 05:31
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by javapl
i pierwszy w historii polski półfinał smile
w 2008 w Szanghaju też byli w półfinale smile Przegrali z Bryanami.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Rog boks

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
break Roger

mathje #4261787 28/11/2010 05:33
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Haha wiedziałem, zobacz że z Expem ZAGRALIŚCIE na nich i dlatego płakaliście, a każdy normalny kibic, który nie włożył pieniędzy w ten mecz kibicował im i się cieszył,że mogą dostać lanie w półfinale turnieju kończącego sezon. A wjeżdżasz na nich, bo Ci kupon uwalili, jakie to normalne na tym forum...

to są deble, co to jest minibreak przewagi? Tyle co stąd dotąd i z powrotem. Koleś, który uważa innych za frajerów i sam na nich gra kim jest? Mega frajerem? papa

javapl #4261792 28/11/2010 05:35
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Djokovic ma czysta siatke i oczywiscie w nia wali

adingh #4261793 28/11/2010 05:35
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by adingh
Originally Posted by javapl
i pierwszy w historii polski półfinał smile
w 2008 w Szanghaju też byli w półfinale smile Przegrali z Bryanami.

Możliwe, krótką pamięć mam tongue To jeszcze lepiej,że potrafią powtórzyć taki wynik. Dziękuję Adingh za poprawę smile

Lopez #4261797 28/11/2010 05:36
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by Lopez
Djokovic ma czysta siatke i oczywiscie w nia wali

Mathje zaraz napisze,że jak Fyrstenberg dzisiaj. Djoko 0 ambicji, 0 motywacji, echhh co on gra, niech lepiej już zejdzie z kortu, frajer... laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

javapl #4261799 28/11/2010 05:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Originally Posted by javapl
Originally Posted by Lopez
Djokovic ma czysta siatke i oczywiscie w nia wali

Mathje zaraz napisze,że jak Fyrstenberg dzisiaj. Djoko 0 ambicji, 0 motywacji, echhh co on gra, niech lepiej już zejdzie z kortu, frajer... laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh
0 to on ma psyche wink

javapl #4261805 28/11/2010 05:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Uuu Roker piwo

javapl #4261811 28/11/2010 05:42
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Originally Posted by javapl
Originally Posted by Lopez
Djokovic ma czysta siatke i oczywiscie w nia wali

Mathje zaraz napisze,że jak Fyrstenberg dzisiaj. Djoko 0 ambicji, 0 motywacji, echhh co on gra, niech lepiej już zejdzie z kortu, frajer... laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Jakbys zauważył djoko ma mimike twarzy dobrze wyćwiczoną i lubi pokrzyczec w przeciwieństwie do Fyrstenberga

javapl #4261813 28/11/2010 05:43
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Originally Posted by javapl
Haha wiedziałem, zobacz że z Expem ZAGRALIŚCIE na nich i dlatego płakaliście, a każdy normalny kibic, który nie włożył pieniędzy w ten mecz kibicował im i się cieszył,że mogą dostać lanie w półfinale turnieju kończącego sezon. A wjeżdżasz na nich, bo Ci kupon uwalili, jakie to normalne na tym forum...

to są deble, co to jest minibreak przewagi? Tyle co stąd dotąd i z powrotem. Koleś, który uważa innych za frajerów i sam na nich gra kim jest? Mega frajerem? papa

laugh cóż za napinka laugh laugh laugh laugh laugh Zostałem rozjebany przez wiekszego gamonia widze niż dzisiaj był frytek :papapa:

mathje #4261816 28/11/2010 05:44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Fedex w ogole wymuszonych nie robi

mathje #4261819 28/11/2010 05:44
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
I żeby porownywac gre deblową z singlową (zawodnikow gdzie 1 jest odpowiedzialny za porazke/zwyciestwo) to tzreba byc gamoniem smile

mathje #4261825 28/11/2010 05:47
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Mathje po co jeszcze polemizujesz. Tylko się ośmieszasz.

mathje #4261827 28/11/2010 05:47
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
klasyka w wykonaniu Freda smile

javapl #4261828 28/11/2010 05:48
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Originally Posted by javapl
Haha wiedziałem, zobacz że z Expem ZAGRALIŚCIE na nich i dlatego płakaliście, a każdy normalny kibic, który nie włożył pieniędzy w ten mecz kibicował im i się cieszył,że mogą dostać lanie w półfinale turnieju kończącego sezon. A wjeżdżasz na nich, bo Ci kupon uwalili, jakie to normalne na tym forum...

to są deble, co to jest minibreak przewagi? Tyle co stąd dotąd i z powrotem. Koleś, który uważa innych za frajerów i sam na nich gra kim jest? Mega frajerem? papa

I jeszcze raz powtorze ,że nie krytykuje ich wczesniejszych wystepów,ich sukcesów tylko dzisiejszy mecz ktory oddali bez walki a nawet sportowej złosci(no momentami matka sie złoscił) a to ,że doszli tak daleko majac łatwiutką grupe(a raczej półsprawną) uważam za duży sukces grajac taki tenis jaki grają także tutaj nie możesz mi niczego zarzucic wink

mathje #4261829 28/11/2010 05:48
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by mathje
Originally Posted by javapl
Haha wiedziałem, zobacz że z Expem ZAGRALIŚCIE na nich i dlatego płakaliście, a każdy normalny kibic, który nie włożył pieniędzy w ten mecz kibicował im i się cieszył,że mogą dostać lanie w półfinale turnieju kończącego sezon. A wjeżdżasz na nich, bo Ci kupon uwalili, jakie to normalne na tym forum...

to są deble, co to jest minibreak przewagi? Tyle co stąd dotąd i z powrotem. Koleś, który uważa innych za frajerów i sam na nich gra kim jest? Mega frajerem? papa

laugh cóż za napinka laugh laugh laugh laugh laugh Zostałem rozjebany przez wiekszego gamonia widze niż dzisiaj był frytek :papapa:

napinka? tłumaczę Ci tylko,że minibreak w deblach to jest żadna przewaga, tam gemy są do 30,40 przy serwisach. A dla Ciebie to tak jakby przełamanie ze strony Isnera z Venturą nastąpiło. Odpisałem również,że skoro grasz na frajerski debel to sam nim jesteś, na to wychodzi albo po prostu coś z Tobą nie tak skoro tak o nich mówisz, a i tak grasz na nich. A Ty mi odpowiadasz bluzgami, może bardziej konstruktywnie czy nie umiesz i mam dać sobie spokój i nie tracić czasu na Ciebie? smile

Skiper #4261831 28/11/2010 05:49
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Goget where are you? Fed znowu rzucił tą butelką laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Originally Posted by Rafik 25
Mathje po co jeszcze polemizujesz. Tylko się ośmieszasz.

z Toba polemizuje? Jak nie po co piszesz?


Ps. RAcja jak cos pisz na privka to sobie popiszemy.

mathje #4261836 28/11/2010 05:51
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by mathje
Originally Posted by Rafik 25
Mathje po co jeszcze polemizujesz. Tylko się ośmieszasz.

z Toba polemizuje? Jak nie po co piszesz?


Ps. RAcja jak cos pisz na privka to sobie popiszemy.


laugh
blush Prześpi się stop

Strona 35 z 41 1 2 33 34 35 36 37 40 41

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 910 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,169
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1