Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#426489 27/12/2005 02:32
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Nie mozna by tak,z okazji Nowego Roku,skasować listy tych,co mają po I ostrzeżeniu -za dobre sprawowanie?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#426490 27/12/2005 20:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
ejj roman tych z dwoma tez:) w szczegolnsoci gdy dostali je dosc dawno:)

#426491 27/12/2005 21:33
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
ejj roman tych z dwoma tez:) w szczegolnsoci gdy dostali je dosc dawno:)

masz siebie na mysli piszac dosc dawno?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
zarejestrowany pod koniec listopada i juz o ulaskawienie blaga... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
o ile Boca moze miec prawo do takiego pytania o tyle Tobie kolego chyba osc z karpia w te swieta stanela w gardle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

to tylko taka luzna dygresja bo nie jestem Conradem ale nie moglem sobie odmowic komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#426492 27/12/2005 22:16
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
hy hy, Elcottorro, bądź obiektywny, to Twoje 4 i 5 ostrzeżenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#426493 28/12/2005 15:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
co ?ja ?kto? tongue hehe od listopada no w sumei tak ,ale naprawde to kolo 3 lat:) tylko gubilem hasła wrr na email:/wiec trudno bylo sie przestawic na radykalna polityke ciec i ostrzezen:P

#426494 29/12/2005 11:03
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
NO DZIS POWRACAM:)wiec dzis moja mi 21 latek,, 29.12.1984,, mzoe jako prezent 1 ostrzezenie udało by sie zlikwidowac:Phehe taki mały prezent:P co chłopaki:)boshe ale ja stary juz jestem:P

#426495 29/12/2005 13:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Do tematu powrócimy najwcześniej za pół roku.

#426496 29/12/2005 15:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
hehehe dobra dobra -za pol roku to ja nei bede mial urodizn jak dzis i znow nie da rady:)hehe hehe pozdrawiam przypomne o sobei za poł oku pozdro:)

#426497 12/01/2006 18:35
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Witam<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Conrad da sie z tym coś zrobić<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
dostałem na gg od kumpla:


witam!

kylo 11:16:28

jest taka sprawa poniewaz nie moge sie zaalogowac na mecz.pl na nick: kylo_masters i chodzi oto ze nie da rady odzyskac hasla w pomocy logowania, a jak sie powtornie rejestruje nie przychodzi link aktywacyjny i chcialbym abys zagadal do Conrada (priv) aby zmienil mi haslo na byle jakie w profilu przeslal Tobie a nastepnie ty mi . Oczywiscie pozniej bym sobie zmienil . Zalezy mi na tym

#426498 14/01/2006 20:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Orientuje się ktoś jaka jest maxymalna liczba wiadomości na skrzynce na forum?

Schranzer

#426499 14/01/2006 22:14
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
U mnie 25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#426500 15/01/2006 02:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Zdaje się, że więcej. Własnie sobie sam wysłałem 26 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#426501 16/01/2006 00:40
Dołączył: Jul 2003
Posty: 100
E
member
member
E Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 100
Czy ktoś mi może odpowiedzieć dlaczego TU mogę napisać posta, a w "Świat bukmacherstwa", gdzie się tyczy mała rozprawa prawna- tego czynić nie mogę? Czyżbym został "jakoś" zablokowany?Trochę dziwne to, że "raz na ruski rok" się udzielam, a udzielić się nie mogę. Niszczycie mój wkład w ilość postów:) A poważnie- albo jest to forum, albo popierdówa popleczników buków. Bo nie wiem, co może Wami, wielce demokratyczni moderatorzy, kierować, jeśli w każdym innym dziale pisać mógłbym, a tam, gdzie pisać chcę- nie mogę.

#426502 16/01/2006 07:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 460
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 460
El mechanico wydaje się mi,że po prostu ten temat zamknięto

#426503 16/01/2006 10:18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
30

#426504 16/01/2006 11:13
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Witajcie,
nie wiedziałem gdzie zadac to pytanie,więc wpisuję tutaj.
Nie wiem jak w normalnym poscie wklejac ikonki usmiechów itp,pogrubiac,kursywę itp. Sytuacja mnie zadziwia o tyle,że gdy cytuje kogoś ,to pojawiają mi sie wspomnane ikonki, mogę wklejac linki i wszystko gra, a gdy sam zaczynam pisac(bez cytowania),to nic...:-( O ssso chodzi? To niby drobiazg,ale czasem utrudnia udzielanie się na forum. Z góry dziękuję za pomoc
Bonifacy

#426505 16/01/2006 11:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
pogrubiasz tak - [b ][ /b] o tak

kursywa tak - [i ][ /i] o tak

Wpisujesz tekst w te "komendy"

Dalem tu spacje po "b" a takze "i", bo inaczej sie nie pojawi, ma byc nawias zamkniety zaraz za litera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nie rzoumiem o co chiodzi z tymi emotami, po praotu naciksasz ikonke emota i od razu sie pojawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#426506 16/01/2006 11:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
tak samo pojawia Ci sie te ikonki przed podgladem wiadomosci jak i normalna odpowiezdia (nie szybka odp.) mozliwe ze popelniasz bląd w składmi, sprawdz dokladnie składnie, bo to nie mozliwe aby emoty sie nie wyswietlały piszac je z glowy.

Schranzer

#426507 16/01/2006 12:53
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
pewnie korzysta z "szybkiej odpowiedzi" poniżej.

Jak sie korzysta z "odpowiedz" to wszystkie ikonki i opcje są na miejscu.

#426508 16/01/2006 13:08
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Dziekuję bardzo za pomoc. Korzystałem tylko z szybkiej odpowiedzi,bo nawet nie wiedziałe,że można inaczej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jeszcze raz dzieki, teraz jak widac powyżej wszystko gra i trąbi. Pozdrawiam

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, $-man, aker, forty, ElNinho[mmdea], betowiec), 1,894 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,347
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1