|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Nie mozna by tak,z okazji Nowego Roku,skasować listy tych,co mają po I ostrzeżeniu -za dobre sprawowanie?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704 |
ejj roman tych z dwoma tez:) w szczegolnsoci gdy dostali je dosc dawno:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
ejj roman tych z dwoma tez:) w szczegolnsoci gdy dostali je dosc dawno:) masz siebie na mysli piszac dosc dawno?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zarejestrowany pod koniec listopada i juz o ulaskawienie blaga... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> o ile Boca moze miec prawo do takiego pytania o tyle Tobie kolego chyba osc z karpia w te swieta stanela w gardle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to tylko taka luzna dygresja bo nie jestem Conradem ale nie moglem sobie odmowic komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
hy hy, Elcottorro, bądź obiektywny, to Twoje 4 i 5 ostrzeżenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704 |
co ?ja ?kto?  hehe od listopada no w sumei tak ,ale naprawde to kolo 3 lat:) tylko gubilem hasła wrr na email:/wiec trudno bylo sie przestawic na radykalna polityke ciec i ostrzezen:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704 |
NO DZIS POWRACAM:)wiec dzis moja mi 21 latek,, 29.12.1984,, mzoe jako prezent 1 ostrzezenie udało by sie zlikwidowac:Phehe taki mały prezent:P co chłopaki:)boshe ale ja stary juz jestem:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Do tematu powrócimy najwcześniej za pół roku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704 |
hehehe dobra dobra -za pol roku to ja nei bede mial urodizn jak dzis i znow nie da rady:)hehe hehe pozdrawiam przypomne o sobei za poł oku pozdro:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Witam<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Conrad da sie z tym coś zrobić<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> dostałem na gg od kumpla:
witam!
kylo 11:16:28
jest taka sprawa poniewaz nie moge sie zaalogowac na mecz.pl na nick: kylo_masters i chodzi oto ze nie da rady odzyskac hasla w pomocy logowania, a jak sie powtornie rejestruje nie przychodzi link aktywacyjny i chcialbym abys zagadal do Conrada (priv) aby zmienil mi haslo na byle jakie w profilu przeslal Tobie a nastepnie ty mi . Oczywiscie pozniej bym sobie zmienil . Zalezy mi na tym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Orientuje się ktoś jaka jest maxymalna liczba wiadomości na skrzynce na forum?
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
U mnie 25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Zdaje się, że więcej. Własnie sobie sam wysłałem 26 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 100 |
Czy ktoś mi może odpowiedzieć dlaczego TU mogę napisać posta, a w "Świat bukmacherstwa", gdzie się tyczy mała rozprawa prawna- tego czynić nie mogę? Czyżbym został "jakoś" zablokowany?Trochę dziwne to, że "raz na ruski rok" się udzielam, a udzielić się nie mogę. Niszczycie mój wkład w ilość postów:) A poważnie- albo jest to forum, albo popierdówa popleczników buków. Bo nie wiem, co może Wami, wielce demokratyczni moderatorzy, kierować, jeśli w każdym innym dziale pisać mógłbym, a tam, gdzie pisać chcę- nie mogę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 460 |
El mechanico wydaje się mi,że po prostu ten temat zamknięto
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545 |
Witajcie, nie wiedziałem gdzie zadac to pytanie,więc wpisuję tutaj. Nie wiem jak w normalnym poscie wklejac ikonki usmiechów itp,pogrubiac,kursywę itp. Sytuacja mnie zadziwia o tyle,że gdy cytuje kogoś ,to pojawiają mi sie wspomnane ikonki, mogę wklejac linki i wszystko gra, a gdy sam zaczynam pisac(bez cytowania),to nic...:-( O ssso chodzi? To niby drobiazg,ale czasem utrudnia udzielanie się na forum. Z góry dziękuję za pomoc Bonifacy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
pogrubiasz tak - [b ][ /b] o tak
kursywa tak - [i ][ /i] o tak
Wpisujesz tekst w te "komendy"
Dalem tu spacje po "b" a takze "i", bo inaczej sie nie pojawi, ma byc nawias zamkniety zaraz za litera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie rzoumiem o co chiodzi z tymi emotami, po praotu naciksasz ikonke emota i od razu sie pojawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
tak samo pojawia Ci sie te ikonki przed podgladem wiadomosci jak i normalna odpowiezdia (nie szybka odp.) mozliwe ze popelniasz bląd w składmi, sprawdz dokladnie składnie, bo to nie mozliwe aby emoty sie nie wyswietlały piszac je z glowy.
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
pewnie korzysta z "szybkiej odpowiedzi" poniżej.
Jak sie korzysta z "odpowiedz" to wszystkie ikonki i opcje są na miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545 |
Dziekuję bardzo za pomoc. Korzystałem tylko z szybkiej odpowiedzi,bo nawet nie wiedziałe,że można inaczej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jeszcze raz dzieki, teraz jak widac powyżej wszystko gra i trąbi. Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|