Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#426509 26/01/2006 22:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Witam.

Conrad mam do Ciebie pytanie (pisałem na prv.ale nie dostałem odpowiedzi). Zaniedługo uruchomie jakąś badziewną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> stronkę o bukmacherstwie i chciałbym być w miare zgody z prawem dlatego pytam. Czy istnieje możliwość skopiowania niemal w całości postu z głównej strony mecz.pl z trescią handi azjatyckiego. Oczywiście z zaznaczeniem na górze i na dole postu skąd pochodzi artykuł.

Dzięki za odpowiedź!!!

#426510 01/02/2006 12:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
yoyo conrad ostrzezen niechce mi nikt anulowac:(no trudno:)ale chce byc modem moge ???:):):)bym wtedy pilnowal zamykal zle tematy(o fasolkach np) i banował zlych ludiz ,cenzurwoal:)np juz dobry wkoncu jestem nie?:)

#426511 01/02/2006 13:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#426512 01/02/2006 14:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Conrad, odpisz mi na priv'a

#426513 01/02/2006 18:32
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Conrad, probuje znalezc pewien temat, ktory byl na forum gdzies mniej wiecej w wakacje 2003, prawdopodobnie w private picks. Byl to jakis konkurs w ktorym bralem udzial (a takze niektorzy bardzo wazni obecnie uzytkownicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />) ale nie pamietam pod jakim tytulem.

Wyszukiwanie po autorze postu (czyli mnie) nic nie dalo. Czy to oznacza, ze temat zaginal przy przenosinach? A jesli tak to czy jest mozliwy do odzyskania? A moze jest gdzies w bazie ale wyszukiwanie po autorze ma ograniczone mozliwosci?

Nie jest to oczywiscie sprawa zycia i smierci ale zwykla ciekawosc...

#426514 06/03/2006 17:33
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
Chcialem tylko zapytac Conrada czy non stop pisanie do Aresa per "naciągaczu" (a czasem nawet stary naciągaczu jak jego wypowiedz z tematu o live do polskiej ligi na baw, zacytowana ponizej:
Quote
Jak już stary naciągacz ludzi naiwnych na płatne typu czyli Pan Ares96 się pojawił, i do tego jeszcze wychwala Expekt, to już chyba nic nie trzeba dodać...
nie jest bynamniej sprzeczna z tym oto punktem reulaminu forum:
1. Forum służy do wymiany informacji i opinii przez użytkowników. Zobowiązani są oni do wypowiedzi w sposób kulturalny i nie urągający innym użytkownikom forum. Zobowiązani są też do przestrzegania regulaminów poszczególnych działów. Należy dbać o wygląd i wizreunek forum.

I prosze tylko o krotka odpowiedz Conrada, bo nie zalezy mi na zawiazaniu dyskusji typu userzy vs admin, ale o prawde..
Pozdrawiam

Ps. Napisz mi jeszcze czy Ares dostal bana a jesli tak to za co bo chyba nie za pisanie prawdy o baw ??

#426515 09/03/2006 09:48
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Conrad czy mógłbyś odczytać swoją skrzynke?

#426516 17/03/2006 10:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
conrad mam pytanie zabrales mi moderatora golden tour

#426517 17/03/2006 10:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
conrad mam pytanie zabrales mi moderatora golden tour ale bez tego konkurs padnie bo niemoge edytowac ani nic robic wiec chyba konkurs padnie a juz wkraczal w 3 runde

#426518 22/03/2006 11:25
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
Witam
Mam pytanko do Conrada
Chcialbym sie dowiedziec dlaczego moje stare konto "PLUMEK" zostalo zablokowane???
Przeczytalem regulamin i nie widze zadnego punktu ktory bym zlamal
Prosze o wyjasnienie
pozdrawiam

#426519 22/03/2006 13:50
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
odpowiedzi poszukaj w dziale Quasi Czat, gdzie wczoraj zadawałeś to samo pytanie ( któryś z tematów piłka nożna ).

#426520 22/03/2006 14:36
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
Quote
odpowiedzi poszukaj w dziale Quasi Czat, gdzie wczoraj zadawałeś to samo pytanie ( któryś z tematów piłka nożna ).
Tylko ze mojego komentarza juz nie ma !
Widze ze ktos bardzo mnie nie lubi:(
Nie siedzialem wczoraj na necie i nie wiem co tam bylo
Ktos mi wyjasni???

#426521 22/03/2006 14:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
Quote
odpowiedzi poszukaj w dziale Quasi Czat, gdzie wczoraj zadawałeś to samo pytanie ( któryś z tematów piłka nożna ).
Tylko ze mojego komentarza juz nie ma !
Widze ze ktos bardzo mnie nie lubi:(
Nie siedzialem wczoraj na necie i nie wiem co tam bylo
Ktos mi wyjasni???

[color:"red"] Zastanawiam sie czy celowo "rzniesz glupa" czy taki jestes naprawde, pisales do mnie dzis na priv dokladnie z tym samym, odpowiedzialem Ci i wyjasnilem dokladnie dlaczego,
odpusc sobie te zagrywki bo ta zabawa skonczy sie dla Ciebie szybciej niz przypuszczasz.
Koniec tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />[/color]

#426522 23/03/2006 07:09
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Można "jakoś" zwiększyć pojemność skrzynki na prv? 30 wiadomości i już pełna, da radę coś z tym zrobić?

#426523 23/03/2006 09:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Można "jakoś" zwiększyć pojemność skrzynki na prv? 30 wiadomości i już pełna, da radę coś z tym zrobić?

Systematycznie oprozniac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Przede wszytkim "wyslane" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#426524 24/03/2006 13:00
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
Kiedy mnie odblokujecie ???

#426525 24/03/2006 14:29
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Quote
Kiedy mnie odblokujecie ???

Jak przedstawisz papiery na udowodnienie dysleksji i skan zaświadczenia od psychiatry, że to tylko problemy z głową a nie umyślne paraliżowanie forum swoimi wygłupami....

#426526 25/03/2006 13:57
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
może conard albo jakis mod mi powie dlaczego nie moge zmienic avatra??:/co wczotam pojawia sie stary:/ten nowy spełnai wszelkie warunki wymiaru itp

#426527 25/03/2006 17:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Najwyraźniej coś źle robisz, nie możliwe abyś nie mógł zmienić avatara. Sprawdź wymiary dokładnie, najwyżej zmniejsz je.

#426528 03/04/2006 19:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
urzytkownik "carvenko"

pisze z konta mojego brata "J - 23". otoz od paru dni nie moge sie zalogowac na swoje konto, podobno zle haslo. Proby jego odzyskania nic nie daly.
w czym tkwi problem?

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (haczyk, aker, burbon, forty, rafal08, JelineK, kamel, Lukasz111, betowiec, ANZELMO, Sensei, Akhu), 1,761 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,320
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1