|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
Witam.
Conrad mam do Ciebie pytanie (pisałem na prv.ale nie dostałem odpowiedzi). Zaniedługo uruchomie jakąś badziewną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> stronkę o bukmacherstwie i chciałbym być w miare zgody z prawem dlatego pytam. Czy istnieje możliwość skopiowania niemal w całości postu z głównej strony mecz.pl z trescią handi azjatyckiego. Oczywiście z zaznaczeniem na górze i na dole postu skąd pochodzi artykuł.
Dzięki za odpowiedź!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704 |
yoyo conrad ostrzezen niechce mi nikt anulowac:(no trudno:)ale chce byc modem moge ???:):):)bym wtedy pilnowal zamykal zle tematy(o fasolkach np) i banował zlych ludiz ,cenzurwoal:)np juz dobry wkoncu jestem nie?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
Conrad, odpisz mi na priv'a
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Conrad, probuje znalezc pewien temat, ktory byl na forum gdzies mniej wiecej w wakacje 2003, prawdopodobnie w private picks. Byl to jakis konkurs w ktorym bralem udzial (a takze niektorzy bardzo wazni obecnie uzytkownicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />) ale nie pamietam pod jakim tytulem.
Wyszukiwanie po autorze postu (czyli mnie) nic nie dalo. Czy to oznacza, ze temat zaginal przy przenosinach? A jesli tak to czy jest mozliwy do odzyskania? A moze jest gdzies w bazie ale wyszukiwanie po autorze ma ograniczone mozliwosci?
Nie jest to oczywiscie sprawa zycia i smierci ale zwykla ciekawosc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962 |
Chcialem tylko zapytac Conrada czy non stop pisanie do Aresa per "naciągaczu" (a czasem nawet stary naciągaczu jak jego wypowiedz z tematu o live do polskiej ligi na baw, zacytowana ponizej: Jak już stary naciągacz ludzi naiwnych na płatne typu czyli Pan Ares96 się pojawił, i do tego jeszcze wychwala Expekt, to już chyba nic nie trzeba dodać... nie jest bynamniej sprzeczna z tym oto punktem reulaminu forum: 1. Forum służy do wymiany informacji i opinii przez użytkowników. Zobowiązani są oni do wypowiedzi w sposób kulturalny i nie urągający innym użytkownikom forum. Zobowiązani są też do przestrzegania regulaminów poszczególnych działów. Należy dbać o wygląd i wizreunek forum. I prosze tylko o krotka odpowiedz Conrada, bo nie zalezy mi na zawiazaniu dyskusji typu userzy vs admin, ale o prawde.. Pozdrawiam Ps. Napisz mi jeszcze czy Ares dostal bana a jesli tak to za co bo chyba nie za pisanie prawdy o baw ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Conrad czy mógłbyś odczytać swoją skrzynke?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
conrad mam pytanie zabrales mi moderatora golden tour
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
conrad mam pytanie zabrales mi moderatora golden tour ale bez tego konkurs padnie bo niemoge edytowac ani nic robic wiec chyba konkurs padnie a juz wkraczal w 3 runde
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649 |
Witam Mam pytanko do Conrada Chcialbym sie dowiedziec dlaczego moje stare konto "PLUMEK" zostalo zablokowane??? Przeczytalem regulamin i nie widze zadnego punktu ktory bym zlamal Prosze o wyjasnienie pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
odpowiedzi poszukaj w dziale Quasi Czat, gdzie wczoraj zadawałeś to samo pytanie ( któryś z tematów piłka nożna ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649 |
odpowiedzi poszukaj w dziale Quasi Czat, gdzie wczoraj zadawałeś to samo pytanie ( któryś z tematów piłka nożna ). Tylko ze mojego komentarza juz nie ma ! Widze ze ktos bardzo mnie nie lubi:( Nie siedzialem wczoraj na necie i nie wiem co tam bylo Ktos mi wyjasni???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
odpowiedzi poszukaj w dziale Quasi Czat, gdzie wczoraj zadawałeś to samo pytanie ( któryś z tematów piłka nożna ). Tylko ze mojego komentarza juz nie ma ! Widze ze ktos bardzo mnie nie lubi:( Nie siedzialem wczoraj na necie i nie wiem co tam bylo Ktos mi wyjasni??? [color:"red"] Zastanawiam sie czy celowo "rzniesz glupa" czy taki jestes naprawde, pisales do mnie dzis na priv dokladnie z tym samym, odpowiedzialem Ci i wyjasnilem dokladnie dlaczego, odpusc sobie te zagrywki bo ta zabawa skonczy sie dla Ciebie szybciej niz przypuszczasz. Koniec tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Można "jakoś" zwiększyć pojemność skrzynki na prv? 30 wiadomości i już pełna, da radę coś z tym zrobić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Można "jakoś" zwiększyć pojemność skrzynki na prv? 30 wiadomości i już pełna, da radę coś z tym zrobić? Systematycznie oprozniac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przede wszytkim "wyslane" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649 |
Kiedy mnie odblokujecie ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Kiedy mnie odblokujecie ??? Jak przedstawisz papiery na udowodnienie dysleksji i skan zaświadczenia od psychiatry, że to tylko problemy z głową a nie umyślne paraliżowanie forum swoimi wygłupami....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
może conard albo jakis mod mi powie dlaczego nie moge zmienic avatra??:/co wczotam pojawia sie stary:/ten nowy spełnai wszelkie warunki wymiaru itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Najwyraźniej coś źle robisz, nie możliwe abyś nie mógł zmienić avatara. Sprawdź wymiary dokładnie, najwyżej zmniejsz je.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
urzytkownik "carvenko"
pisze z konta mojego brata "J - 23". otoz od paru dni nie moge sie zalogowac na swoje konto, podobno zle haslo. Proby jego odzyskania nic nie daly. w czym tkwi problem?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|