Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
#426992 28/11/2005 21:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Ale się wpier.....em. Myślałem, że postawiłem na zawody w Kuusamo, a support mi odpisał, że na wyniki mam czekać do marca. I tym sposobem załatwiłem sobie dodatkowe emocje na cały sezon narciarski 2005/2006. Po co oni k..wa wystawiają takie zakłady? Przecież nikt świadomie nie zamrozi sobie kasy na pół roku.

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#426993 29/11/2005 07:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
tez tak mialem, ale zaraz sie zorientowalem (minuta) i od razu z prosba o anulowanie zakladu, napisali ze maja reguly ale w tym wypadku anuluja i zeby byc ostroznym nastepnym razem

#426994 29/11/2005 14:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Quote
Ale się wpier.....em. Myślałem, że postawiłem na zawody w Kuusamo, a support mi odpisał, że na wyniki mam czekać do marca. I tym sposobem załatwiłem sobie dodatkowe emocje na cały sezon narciarski 2005/2006. Po co oni k..wa wystawiają takie zakłady? Przecież nikt świadomie nie zamrozi sobie kasy na pół roku.

Pozdrawiam

a co postawiłeś ? i za ile jak można wiedzieć

#426995 29/11/2005 14:52
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Przekonaj swojego przyjaciela do Unibetu a dostaniesz od nas w prezencie 100 złotych!

Osoba, którą nam polecisz po zarejestrowaniu i dokonaniu pierwszego depozytu automatycznie dostanie bonus w wysokości 100% od wpłaconej sumy aż do 100 złotych.

Jeśli następnie Twój przyjaciel postawi zakład/zakłady za przynajmniej 100 złotych Ty też dostaniesz od nas bonus w wysokości 100 złotych!

Pamiętaj, im więcej przyjaciół zwerbujesz tym więcej bonusów dostaniesz...

Kasia Davies
Campaign Manager
Unibet

Przed wypłaceniem bonusu osoba przez Ciebie zarekomendowana musi nim obrócić 3 razy. Bonus przez Ciebie otrzymany nie ma żadnych ograniczeń.


Dostałem to dzisiaj od unibetu, jak ktoś chce sie zarejestrować w najbliższym czasie i do tego dostać nawet 100zł bonusu to niech pisze do mnie na priv, skorzystamy oboje!

#426996 29/11/2005 14:58
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
Heh, po takich promocjach jakie mial Unibet to raczej nie znajdziesz kogos, kto nie ma jeszcze u nich konta, ale próbuj moze ktoś jeszcze zostal:-)

#426997 29/11/2005 15:08
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Quote
Przekonaj swojego przyjaciela do Unibetu a dostaniesz od nas w prezencie 100 złotych!

Osoba, którą nam polecisz po zarejestrowaniu i dokonaniu pierwszego depozytu automatycznie dostanie bonus w wysokości 100% od wpłaconej sumy aż do 100 złotych.

Jeśli następnie Twój przyjaciel postawi zakład/zakłady za przynajmniej 100 złotych Ty też dostaniesz od nas bonus w wysokości 100 złotych!

Pamiętaj, im więcej przyjaciół zwerbujesz tym więcej bonusów dostaniesz...

Kasia Davies
Campaign Manager
Unibet

Przed wypłaceniem bonusu osoba przez Ciebie zarekomendowana musi nim obrócić 3 razy. Bonus przez Ciebie otrzymany nie ma żadnych ograniczeń.


Dostałem to dzisiaj od unibetu, jak ktoś chce sie zarejestrować w najbliższym czasie i do tego dostać nawet 100zł bonusu to niech pisze do mnie na priv, skorzystamy oboje!

o ktorej godzinie dostales tego maila ???

#426998 29/11/2005 15:22
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
ja dostalem o 14tej.
ale mam pytanie, w jaki sposob mam polecic tego znajomego, jak to im udowodnic ,potwierdzic etc.? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#426999 29/11/2005 15:41
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
ja dostalem o 14tej.
ale mam pytanie, w jaki sposob mam polecic tego znajomego, jak to im udowodnic ,potwierdzic etc.? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Jak dokładnie o 14:07

logujesz sie a potem moje konto>znajomi

#427000 29/11/2005 15:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
ja nie dostalem tego maila a czy mimo to moge zwerbowac ta osobe ?

#427001 29/11/2005 15:48
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
Quote
Quote
ja dostalem o 14tej.
ale mam pytanie, w jaki sposob mam polecic tego znajomego, jak to im udowodnic ,potwierdzic etc.? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Jak dokładnie o 14:07

logujesz sie a potem moje konto>znajomi

dzieki. teraz tylko musze poszukac znajomych.

ja dokladnie dostalem o 14:08
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#427002 29/11/2005 17:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
wszyscy moga korzystac z tej promocji, nie tulko ci co dostali maila

#427003 29/11/2005 18:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Quote
[...]a co postawiłeś ? i za ile jak można wiedzieć[...]

A zagrałem:

Najlepsza pozycja końcowa
Uhrmann - Loitzl 1
Ahonen - Ljoekelsoey 1
AKO = 2.18
Niby tylko 10 PLN (w sumie to nie ma o co płakać) ale nie lubię jak mi jakiś zakład wisi. Do marca to ja o tych pieniądzach pewnie zapomne, bo planuje przed świętami powypłacać całą kasę od bukmacherów.

#427004 30/11/2005 09:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Dlaczego jak wysyłąm zwerbowanej osobie maila to nie dochodzi on do niej ?

#427005 30/11/2005 11:41
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Quote
Niby tylko 10 PLN (w sumie to nie ma o co płakać) ale nie lubię jak mi jakiś zakład wisi. Do marca to ja o tych pieniądzach pewnie zapomne, bo planuje przed świętami powypłacać całą kasę od bukmacherów.

ale jak trafisz to akurat bedziesz mial na wielkanoc na tuzin jajek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#427006 30/11/2005 13:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
mi tez caly czas przychodzi na email wiadomosc ze nie mozna wyslac do osoby ktora chce zaprosic bo cos nie tak jest z autoryzacja:|

#427007 30/11/2005 15:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
W sumie moglbym pomyslec o zalozeniu konta w unibecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />, powiedzcie mi tylko jaka jest minimalna wplata przy zakladaniu konta...

#427008 30/11/2005 15:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
cos jest nie tak nie moge wyslac maila do znajomego, bo na mojego maila powraca ze :"Delivery Status Notification (Failure)"

#427009 30/11/2005 15:39
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
U mnie też dwa maile wróciły ale inne doszły..
roads wysłałem ci prywatną wiadomość co i jak - jak ktoś inny zainteresowany to słać do mnie priva wszystko wytłumaczę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#427010 30/11/2005 16:04
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
Jeżeli ktoś chce się zapisać do unibetu piszcie na priv albo juru@gazeta.pl Wszystko wam wyjaśnię co i jak a ponadto dam wam typy abyście mogli szybko wyplacić kasę. Dodatkowo dożucę wam bonusa ode mnie :-) Mozecie pisać też na gg 3559672

#427011 30/11/2005 16:09
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
bez przesady panowie...
bez przesady... z tym reklamowaniem się...


a teraz poważnie...


mam wielu kumpli, którzy chcieli by obrócić ten bonusik... jest tylko jeden problem...

są pełnoletni oczywiście...
problem jest taki, że nie mają swoich kont... jakoś im nie są potrzebne... co za tym idzie nie mają też kart...

więc nie mogą wpłacić...
ok moga na poczcie... tylko jak wtedy wypłacić... skoro można tylko na swój rachunek...

ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem?

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1