|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Ale się wpier.....em. Myślałem, że postawiłem na zawody w Kuusamo, a support mi odpisał, że na wyniki mam czekać do marca. I tym sposobem załatwiłem sobie dodatkowe emocje na cały sezon narciarski 2005/2006. Po co oni k..wa wystawiają takie zakłady? Przecież nikt świadomie nie zamrozi sobie kasy na pół roku.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
tez tak mialem, ale zaraz sie zorientowalem (minuta) i od razu z prosba o anulowanie zakladu, napisali ze maja reguly ale w tym wypadku anuluja i zeby byc ostroznym nastepnym razem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
Ale się wpier.....em. Myślałem, że postawiłem na zawody w Kuusamo, a support mi odpisał, że na wyniki mam czekać do marca. I tym sposobem załatwiłem sobie dodatkowe emocje na cały sezon narciarski 2005/2006. Po co oni k..wa wystawiają takie zakłady? Przecież nikt świadomie nie zamrozi sobie kasy na pół roku.
Pozdrawiam a co postawiłeś ? i za ile jak można wiedzieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Przekonaj swojego przyjaciela do Unibetu a dostaniesz od nas w prezencie 100 złotych!
Osoba, którą nam polecisz po zarejestrowaniu i dokonaniu pierwszego depozytu automatycznie dostanie bonus w wysokości 100% od wpłaconej sumy aż do 100 złotych.
Jeśli następnie Twój przyjaciel postawi zakład/zakłady za przynajmniej 100 złotych Ty też dostaniesz od nas bonus w wysokości 100 złotych!
Pamiętaj, im więcej przyjaciół zwerbujesz tym więcej bonusów dostaniesz...
Kasia Davies Campaign Manager Unibet
Przed wypłaceniem bonusu osoba przez Ciebie zarekomendowana musi nim obrócić 3 razy. Bonus przez Ciebie otrzymany nie ma żadnych ograniczeń.
Dostałem to dzisiaj od unibetu, jak ktoś chce sie zarejestrować w najbliższym czasie i do tego dostać nawet 100zł bonusu to niech pisze do mnie na priv, skorzystamy oboje!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257 |
Heh, po takich promocjach jakie mial Unibet to raczej nie znajdziesz kogos, kto nie ma jeszcze u nich konta, ale próbuj moze ktoś jeszcze zostal:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Przekonaj swojego przyjaciela do Unibetu a dostaniesz od nas w prezencie 100 złotych!
Osoba, którą nam polecisz po zarejestrowaniu i dokonaniu pierwszego depozytu automatycznie dostanie bonus w wysokości 100% od wpłaconej sumy aż do 100 złotych.
Jeśli następnie Twój przyjaciel postawi zakład/zakłady za przynajmniej 100 złotych Ty też dostaniesz od nas bonus w wysokości 100 złotych!
Pamiętaj, im więcej przyjaciół zwerbujesz tym więcej bonusów dostaniesz...
Kasia Davies Campaign Manager Unibet
Przed wypłaceniem bonusu osoba przez Ciebie zarekomendowana musi nim obrócić 3 razy. Bonus przez Ciebie otrzymany nie ma żadnych ograniczeń.
Dostałem to dzisiaj od unibetu, jak ktoś chce sie zarejestrować w najbliższym czasie i do tego dostać nawet 100zł bonusu to niech pisze do mnie na priv, skorzystamy oboje! o ktorej godzinie dostales tego maila ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145 |
ja dostalem o 14tej. ale mam pytanie, w jaki sposob mam polecic tego znajomego, jak to im udowodnic ,potwierdzic etc.? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
ja dostalem o 14tej. ale mam pytanie, w jaki sposob mam polecic tego znajomego, jak to im udowodnic ,potwierdzic etc.? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak dokładnie o 14:07 logujesz sie a potem moje konto>znajomi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
ja nie dostalem tego maila a czy mimo to moge zwerbowac ta osobe ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145 |
ja dostalem o 14tej. ale mam pytanie, w jaki sposob mam polecic tego znajomego, jak to im udowodnic ,potwierdzic etc.? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak dokładnie o 14:07 logujesz sie a potem moje konto>znajomi dzieki. teraz tylko musze poszukac znajomych. ja dokladnie dostalem o 14:08 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
wszyscy moga korzystac z tej promocji, nie tulko ci co dostali maila
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
[...]a co postawiłeś ? i za ile jak można wiedzieć[...] A zagrałem: Najlepsza pozycja końcowa Uhrmann - Loitzl 1 Ahonen - Ljoekelsoey 1 AKO = 2.18 Niby tylko 10 PLN (w sumie to nie ma o co płakać) ale nie lubię jak mi jakiś zakład wisi. Do marca to ja o tych pieniądzach pewnie zapomne, bo planuje przed świętami powypłacać całą kasę od bukmacherów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Dlaczego jak wysyłąm zwerbowanej osobie maila to nie dochodzi on do niej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
Niby tylko 10 PLN (w sumie to nie ma o co płakać) ale nie lubię jak mi jakiś zakład wisi. Do marca to ja o tych pieniądzach pewnie zapomne, bo planuje przed świętami powypłacać całą kasę od bukmacherów. ale jak trafisz to akurat bedziesz mial na wielkanoc na tuzin jajek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
mi tez caly czas przychodzi na email wiadomosc ze nie mozna wyslac do osoby ktora chce zaprosic bo cos nie tak jest z autoryzacja:|
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84 |
W sumie moglbym pomyslec o zalozeniu konta w unibecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />, powiedzcie mi tylko jaka jest minimalna wplata przy zakladaniu konta...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
cos jest nie tak nie moge wyslac maila do znajomego, bo na mojego maila powraca ze :"Delivery Status Notification (Failure)"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767 |
U mnie też dwa maile wróciły ale inne doszły.. roads wysłałem ci prywatną wiadomość co i jak - jak ktoś inny zainteresowany to słać do mnie priva wszystko wytłumaczę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
Jeżeli ktoś chce się zapisać do unibetu piszcie na priv albo juru@gazeta.pl Wszystko wam wyjaśnię co i jak a ponadto dam wam typy abyście mogli szybko wyplacić kasę. Dodatkowo dożucę wam bonusa ode mnie :-) Mozecie pisać też na gg 3559672
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
bez przesady panowie... bez przesady... z tym reklamowaniem się...
a teraz poważnie...
mam wielu kumpli, którzy chcieli by obrócić ten bonusik... jest tylko jeden problem...
są pełnoletni oczywiście... problem jest taki, że nie mają swoich kont... jakoś im nie są potrzebne... co za tym idzie nie mają też kart...
więc nie mogą wpłacić... ok moga na poczcie... tylko jak wtedy wypłacić... skoro można tylko na swój rachunek...
ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|