Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
#4267546 01/12/2010 19:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
http://www.youtube.com/watch?v=-Y-Xk0IfJ-I&feature=player_embedded#!

rispekt dla tego goscia ze nie wybuchnal smiechem choc kilka razy bylo blisko laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Jeden mecz zawieszenia dla Ramosa

laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
a ile byś chciał jak za to też był jeden mecz kary?




Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ale trzeba przyznać, że w Realu komunikacja w zespole jest coraz lepsza.

W meczu z Ajaxem żeby Ramos dostał czerwoną kartkę potrzebnych było paru posłańców (Mourinho --> Dudek --> Casillas --> Ramos).

W meczu z Barceloną posłańcy nie byli potrzebni. Ramos sam się domyślił.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
i tak najlepsza jest kara dla mourinho ;]

Bzyku #4268125 02/12/2010 00:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Bzyku
Ale trzeba przyznać, że w Realu komunikacja w zespole jest coraz lepsza.

W meczu z Ajaxem żeby Ramos dostał czerwoną kartkę potrzebnych było paru posłańców (Mourinho --> Dudek --> Casillas --> Ramos).

W meczu z Barceloną posłańcy nie byli potrzebni. Ramos sam się domyślił.

Trening czyni mistrza, szczegolnie trening pod okiem takiego mistrza jak, no te, jak mu tam laugh

"Gdzie ciota nie moze tak Dudka posle"

Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
http://tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849,8745414,Fani_przesladuja_liniowego_podczas_nudnego_meczu__wideo_.html

lelu #4268136 02/12/2010 00:49
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by lelu
i tak najlepsza jest kara dla mourinho ;]

czy ja wiem, przeciez kiedys powiedzial, ze 'Barca bedzie na zawsze w jego sercu' grin



laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990

lelu #4268370 02/12/2010 02:43
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by lelu
i tak najlepsza jest kara dla mourinho ;]

No najlepsze, bo nie powinno byc zadnej kary. Obszedl regulamin, a ze zrobil to tak a nie inaczej to inna sprawa. Lepiej, ze grali na czas niz mieliby faulowac na sile.

Gaske #4268658 02/12/2010 03:56
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by Kerogh
Originally Posted by lelu
i tak najlepsza jest kara dla mourinho ;]

No najlepsze, bo nie powinno byc zadnej kary. Obszedl regulamin, a ze zrobil to tak a nie inaczej to inna sprawa. Lepiej, ze grali na czas niz mieliby faulowac na sile.
Dokładnie, jeśli klub byłby mniej zamozny i nie miał pewnego awansu do 1/16 to pewnie by sie odwołali, jak uefa udowodni co Dudek i Casillas przekazali Ramosowi, obnazyli po prostu luki w przepisach a UEFA uległa presji ze strony mediów i opini publicznej.

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
A za co Dudek dostał karę od tej mafii? laugh laugh laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Oni nie dostali kar za to, że wyczyścili sobie kartki.
Oni dostali te kary za to, że zrobili to w tak bezczelny i głupi sposób na oczach kilkudziesięciu kamer i milionów telewidzów.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by chim123
A za co Dudek dostał karę od tej mafii? laugh laugh laugh

Jezeli facet 3 lata nie rusza sie z ławki i nagle z niej wstaje to juz samo w sobie jest bardzo podejrzane grin

Bzyku #4269107 02/12/2010 05:24
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Originally Posted by Bzyku
Oni nie dostali kar za to, że wyczyścili sobie kartki.
Oni dostali te kary za to, że zrobili to w tak bezczelny i głupi sposób na oczach kilkudziesięciu kamer i milionów telewidzów.

na który brak chociaż jednego dowodu. Bo nikt nie wie co Mourinho mówił do Dudka, Dudek do Ikera i Iker do Ramosa. Ale widać UEFA potrafi ukarać bez jednego dowodu. Kary nie są duże bo Jose będzie pauzował tylko w jednym meczu. A pieniężne kary są śmieszne i pewnie klub im to pokryje. Bo jakby Real chciał to wygrałby z UEFA przed każdym sądem

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Originally Posted by pescar
Originally Posted by Bzyku
Oni nie dostali kar za to, że wyczyścili sobie kartki.
Oni dostali te kary za to, że zrobili to w tak bezczelny i głupi sposób na oczach kilkudziesięciu kamer i milionów telewidzów.

na który brak chociaż jednego dowodu. Bo nikt nie wie co Mourinho mówił do Dudka, Dudek do Ikera i Iker do Ramosa. Ale widać UEFA potrafi ukarać bez jednego dowodu. Kary nie są duże bo Jose będzie pauzował tylko w jednym meczu. A pieniężne kary są śmieszne i pewnie klub im to pokryje. Bo jakby Real chciał to wygrałby z UEFA przed każdym sądem


A Ty wiesz czy Mourinho, Dudek, Iker i Ramos nie zeznali przed UEFA, że przekazywali sobie właśnie te wiadomości, skądinąd dla wszystkich oczywiste? Proponuję zakończyć temat.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Dwóch Murzynów stoi na moście i sikają. Jeden do drugiego:
- jaka woda zimna!
- no! a jakie dno muliste!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Originally Posted by GBocian84
Originally Posted by pescar
Originally Posted by Bzyku
Oni nie dostali kar za to, że wyczyścili sobie kartki.
Oni dostali te kary za to, że zrobili to w tak bezczelny i głupi sposób na oczach kilkudziesięciu kamer i milionów telewidzów.

na który brak chociaż jednego dowodu. Bo nikt nie wie co Mourinho mówił do Dudka, Dudek do Ikera i Iker do Ramosa. Ale widać UEFA potrafi ukarać bez jednego dowodu. Kary nie są duże bo Jose będzie pauzował tylko w jednym meczu. A pieniężne kary są śmieszne i pewnie klub im to pokryje. Bo jakby Real chciał to wygrałby z UEFA przed każdym sądem


A Ty wiesz czy Mourinho, Dudek, Iker i Ramos nie zeznali przed UEFA, że przekazywali sobie właśnie te wiadomości, skądinąd dla wszystkich oczywiste? Proponuję zakończyć temat.

Tak powiedział Dudek:
Nikt nie zapytał mnie o jakiekolwiek wyjaśnienia. Nie było przesłuchania, ukarano mnie, kolegów, klub i trenera na podstawie spekulacji prasowych.

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, burbon, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea]), 2,684 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,407
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1