No najlepsze, bo nie powinno byc zadnej kary. Obszedl regulamin, a ze zrobil to tak a nie inaczej to inna sprawa. Lepiej, ze grali na czas niz mieliby faulowac na sile.
No najlepsze, bo nie powinno byc zadnej kary. Obszedl regulamin, a ze zrobil to tak a nie inaczej to inna sprawa. Lepiej, ze grali na czas niz mieliby faulowac na sile.
Dokładnie, jeśli klub byłby mniej zamozny i nie miał pewnego awansu do 1/16 to pewnie by sie odwołali, jak uefa udowodni co Dudek i Casillas przekazali Ramosowi, obnazyli po prostu luki w przepisach a UEFA uległa presji ze strony mediów i opini publicznej.
Oni nie dostali kar za to, że wyczyścili sobie kartki. Oni dostali te kary za to, że zrobili to w tak bezczelny i głupi sposób na oczach kilkudziesięciu kamer i milionów telewidzów.
Oni nie dostali kar za to, że wyczyścili sobie kartki. Oni dostali te kary za to, że zrobili to w tak bezczelny i głupi sposób na oczach kilkudziesięciu kamer i milionów telewidzów.
na który brak chociaż jednego dowodu. Bo nikt nie wie co Mourinho mówił do Dudka, Dudek do Ikera i Iker do Ramosa. Ale widać UEFA potrafi ukarać bez jednego dowodu. Kary nie są duże bo Jose będzie pauzował tylko w jednym meczu. A pieniężne kary są śmieszne i pewnie klub im to pokryje. Bo jakby Real chciał to wygrałby z UEFA przed każdym sądem
Oni nie dostali kar za to, że wyczyścili sobie kartki. Oni dostali te kary za to, że zrobili to w tak bezczelny i głupi sposób na oczach kilkudziesięciu kamer i milionów telewidzów.
na który brak chociaż jednego dowodu. Bo nikt nie wie co Mourinho mówił do Dudka, Dudek do Ikera i Iker do Ramosa. Ale widać UEFA potrafi ukarać bez jednego dowodu. Kary nie są duże bo Jose będzie pauzował tylko w jednym meczu. A pieniężne kary są śmieszne i pewnie klub im to pokryje. Bo jakby Real chciał to wygrałby z UEFA przed każdym sądem
A Ty wiesz czy Mourinho, Dudek, Iker i Ramos nie zeznali przed UEFA, że przekazywali sobie właśnie te wiadomości, skądinąd dla wszystkich oczywiste? Proponuję zakończyć temat.
Oni nie dostali kar za to, że wyczyścili sobie kartki. Oni dostali te kary za to, że zrobili to w tak bezczelny i głupi sposób na oczach kilkudziesięciu kamer i milionów telewidzów.
na który brak chociaż jednego dowodu. Bo nikt nie wie co Mourinho mówił do Dudka, Dudek do Ikera i Iker do Ramosa. Ale widać UEFA potrafi ukarać bez jednego dowodu. Kary nie są duże bo Jose będzie pauzował tylko w jednym meczu. A pieniężne kary są śmieszne i pewnie klub im to pokryje. Bo jakby Real chciał to wygrałby z UEFA przed każdym sądem
A Ty wiesz czy Mourinho, Dudek, Iker i Ramos nie zeznali przed UEFA, że przekazywali sobie właśnie te wiadomości, skądinąd dla wszystkich oczywiste? Proponuję zakończyć temat.
Tak powiedział Dudek: Nikt nie zapytał mnie o jakiekolwiek wyjaśnienia. Nie było przesłuchania, ukarano mnie, kolegów, klub i trenera na podstawie spekulacji prasowych.