|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327 |
to co ugrasz z freebeta to jest już twoje. Tak jak napisałeś wyżej grasz za 100$ z kursem po 1,3. Gdy wygrasz to 30 $ staje się twoją kasą, gdy przegrasz to próbujesz ponownie ugrać coś w konkursie Pointbet Competition by Kazow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam Ojro p.s. zgłaszam chęć udziału w konkursie !!! Spróbować spróbuję i tym razem...ale ale, dopóki trafiam to freebetem cały czas mogę zdobywać kasę czy jest tylko jeden strzał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
mechanizm:
1.stawiasz freebeta 100 na kurs 1.3 2.wygrywasz 3. dostajesz 30$ na konto i jest to gotowka 4. robisz z nia co Ci sie zywnie podoba bo juz nie ma zadnych wymagan
kazow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546 |
a czy Freebet jest "podzielny" ? tzn. np. jak kolega ma freebet 100$ to może puścić 2 osobne zakłady po 50$ np?? Pytam bo też nigdy nie korzystałem z tego typu promocji.
No i oczywiście potwierdzam zgłoszenie do konkursu, jeśli dodatkowo mam potwierdzić jeszcze na PM to proszę napisać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
juz jestes wciagniety na liste, nie wiem jak teraz wysla free bety ale raczej beda niepodzielne, jeden strzal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
a czy Freebet jest "podzielny" ? tzn. np. jak kolega ma freebet 100$ to może puścić 2 osobne zakłady po 50$ np?? Pytam bo też nigdy nie korzystałem z tego typu promocji.
No i oczywiście potwierdzam zgłoszenie do konkursu, jeśli dodatkowo mam potwierdzić jeszcze na PM to proszę napisać. Freebet`y są niepodzielne Tylko raz można postawić freebet`a. Nie ma takiej możliwości aby podzielić je na 2, 4, 5...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Witam, rano wysłałem PM, ale teraz dla pewności potwierdzam chęć udziału.
arvid
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 99 |
potwierdzam chęć udziału jeśli to jeszcze możliwe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Zgłaszam się jeśli można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Zgloszeni gracze:
katowiczanin * stryker Karlo * djmuskla panKa$a * Rzezniczek Krajan * jamez yaaho Edgar ROB77 Ronni * amkwish * Marcel * mrYoda Robinho Wychowany_Na_Nalewce Ojro G-Dave Rivaldinho * g00niek rafik99 Lancelot GBocian arvid
zostalo jedno miejsce wolne z lapanki oraz miejsca rezerwowe, jak widzicie wielu graczy rozstawionych nie potwierdzilo jeszcze
osoby z * prosze o PM z potwierdzeniem lub rezygnacja
na razie mamy jednego rezerwowego Gherman
mysle ze jeszczze z dwoch rezerwowych wejdzie do gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
hej , free bety z poprzdniego konkursu juz powinny byc na kontach ...prosze o potwierdzenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327 |
Ostatni dałem namiary na konto i u mnie już jest więc pewnie i reszta może jużgrać freebetem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A oto zasady i regulacje dotyczace freebeta General Rules of Freebet
1. To view your Freebet (following qualifying bet settlement), simply log-in to Pointbet.com and there is message that you have get a Voucher than click that banner. 2. To use your voucher, click the event, that is on Betting in Running, you will see the gold coin on the match, that is the match you can use the Freebet. Click the team you want to bet, to use your Freebet just click the voucher(animated with yellow banner) on your Betting Form. 3. The voucher represents the amount of freebet that you are eligible to get, you do not need to write down the freebet amount, just click the banner at the betting form, and it will run automatically. 4. You can not use that Freebet before the match of Betting in Running open, after the match open you must use the Freebet before the match closed. 5. Freebet only can be used once. 6. Freebet winnings exclude stake. 7. If the Result is draw or lose, than your stake is lose. 8. There is no cash alternative. 9. All decisions made by Pointbet regarding awarding the Freebet are final. 10. All freebet must be used in 1 (one) bet slip. For example, the Freebet US$ 20 cannot be used to place two US$10 bets. 11. Any unclaimed freebet will be removed from your account after expire date. 12. Close relatives of the existing member (parents, siblings, children, and member self), person living in the same households as the member, and persons giving the same email address, phone number, and bank account number with the existing member or using the same IP (internet protocol) as the existing members WILL NOT be accepted to get Freebet. 13. You must ensure that you are complying with all legal requirements in your own country as detailed in the Terms and Conditions at Pointbet.com. 14. Pointbet reserves the right at their sole discretion, to disqualify any individual who tampers with the entry process, and to cancel, terminate, modify or suspend the Program. 15. Pointbet has no responsibility for any error, omission, interruption, deletion, delay in operation or transmission, computer and communication line failure. 16. Pointbet have the right to withdraw this Program at anytime with or without cause and with or without notice. 17. The company reserves the right to make changes to these terms and conditions. Any changes will be published on the web site. From time to time; certain provisions of the Terms & Conditions may change and they will updated accordingly. Each change will be effective, and you will be deemed to have accepted such changes immediately upon such notification.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
Zalozylem dzisiaj konto na Poinbecie i przy logowaniu wyskakuje mi taka informacje w gornej czesci ekranu "Ta witryna moze wymagac nastepujacego formatu Active X kliknij tutaj aby zainstalowac" Czy komus wyskoczyl tez taki komunikat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
tak, wyskakuje kazdemu, kto uzywa IE, zainstaluj ten format, albo zmien przegladarke na inny od IE
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164 |
Witam Mam pytanie co oni dają bona bez depozytu tak nie trzeba nic wpłacać zeby wypłacic tego free beta ?? jaka jest jego wartość
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391 |
czy moge sie jeszcze zglosic:)
jesli tak to sie zglaszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam Mam pytanie co oni dają bona bez depozytu tak nie trzeba nic wpłacać zeby wypłacic tego free beta ?? jaka jest jego wartość byl konkurs i za 3 pierwsze miejsca dostawalo sie free bety, nie maja zadnej promocji i nie dawaja kazdemu free betow, od 1 stycznia bedzie 2 edycja konkursu, ale nie wiem czy sa jeszcze miejsca
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Jutro rozpoczynamy nowy konkurs POINTBET COMPETITION II. http://www.mecz.org/ubbthreads/show...2529&an=0&page=0#2172529Zgloszeni uczestnicy to: arvid djmuskla Edgar El_Darro g00niek GBocian G-Dave Gherman jamez katowiczanin Lancelot mrYoda Ojro panKa$a Patricu$ pw85 qbasmuggy rafik99 Rivaldinho ROB77 Robinho Rzezniczek stryker Wychowany_Na_Nalewce yaaho niestety nie bede mial duzo czasu na podsumowania, wiec zeby nie komplikowac sprawy wrcimy do starych zasad konkursu. Mysle, ze kazdemu bedzie latwiej. Ponizej link do obowiazujacych zasad. http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=0&fpart=1 [ mecz.org] Zmienia sie jedynie czas trwania, a jest to tym razem caly miesiac styczen 2006. Pozdrawiam i zycze powodzenia kazow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Kazow wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że kursy i zakłady na Pointbet.com mogą przeglądać tylko osoby zarejstrowane - ja taką nie jestem, więc musiałbym się zarejstrować ?!
pozdrawiam życząc wszystkim wspaniałej sylwestrowej zabawy, aby każde Wasze życzenie się spełniło, a przede wszystkim dużoooooo "zdrowia", szczęścia i cierpliowości w zakładach bukmacherskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Ojro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546 |
a ja dodam że chyba sprawiedliwiej by było jakby wszyscy oddali taką samą liczbę 30 kuponów, bo jeżeli nie gramy systemem pucharowych to wyeliminuje to troszkę kupony-wariaty, Niech wygra najlepszy a tak jest możliwe że komuś siada na początku taki pociąg i nie stawia już do końca jak przewaga tego kuponu spowoduje praktycznie wygraną, albo reszta zmuszona zostanie też ryzykować takie granie a wiemy że to bardziej zamienia sie w loterie niż wybieranie dobrych typów. To samo przy końcówce jeśli nie jest obowiązkowe 30 kuponów to wiadomo że będzie się puszczać ostatnie kupony jako pociągi licząc na "rzut na taśme" jak strata będzie bardzo duża do prowadzącego. Ma to też swoje plusy i urok. To tylko oczywiście moja prywatna opinia na ten temat na podstawie obserwacji 1 edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|