|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Chagall 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
craax - zobacz kiedy byla rejestracja w dniu kiedy MAKGAJWER dostal bana  wiedzial ze jako mężczyzna nie zainstnieje tutaj na forum dlatego załozył nowe konto  Wiesz, Bager, że jak zobaczyłem pierwszy post Aneczki, to pomyślałem, że to Mcgyver 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Triumf Indonezja to nie Tajlandia
tam będzie z 5 -0 najmniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
craax - zobacz kiedy byla rejestracja w dniu kiedy MAKGAJWER dostal bana  wiedzial ze jako mężczyzna nie zainstnieje tutaj na forum dlatego załozył nowe konto  odpuscie sobie głupie komentarze , bo to tylko o was swiadczy ... jest ktoś nowy to trzeba sobie na nim użyć ? wyluzuj, nie badz taki Kacper dobry duszek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
k..wa odważny jesteś ,ale gratki ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2010
Posty: 40 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
craax - zobacz kiedy byla rejestracja w dniu kiedy MAKGAJWER dostal bana  wiedzial ze jako mężczyzna nie zainstnieje tutaj na forum dlatego załozył nowe konto  to Makgajwer był kobietą ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
craax - zobacz kiedy byla rejestracja Nie stresuj się aneczka. craax to równy gość, tylko nieraz młodzi go wkurzają. Jak chcesz mieć " mocne " wejście, to podaj ze dwa typy - to Cię sprawdzimy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
akurat pograłem over o,5 u Kangurów i brameczka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
Chagall  niestety to kontra, zysk tylko 500
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2007
Posty: 572 |
panowie takie cos wymysliłem  overki Arsenal - Fulham, Borussia M - Hanover, Wolfsburg - Werder , Real - Valencia ???? prosze o sugestie  dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
craax - zobacz kiedy byla rejestracja w dniu kiedy MAKGAJWER dostal bana  wiedzial ze jako mężczyzna nie zainstnieje tutaj na forum dlatego załozył nowe konto  odpuscie sobie głupie komentarze , bo to tylko o was swiadczy ... jest ktoś nowy to trzeba sobie na nim użyć ? wyluzuj, nie badz taki Kacper dobry duszek nie jestem ,ale to nic miłego jak wchodzisz w nowe towarzystwo i na dzień dobry słyszysz ... "sp..j ch..ju " / trochę przesadziłem ,ale to celowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
panowie takie cos wymysliłem  overki Arsenal - Fulham, Borussia M - Hanover, Wolfsburg - Werder , Real - Valencia ???? prosze o sugestie  dzięki nie wiem jak bedzie z boiskami w Niemczech do strzelania goli, reszta OK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471 |
craax - zobacz kiedy byla rejestracja Nie stresuj się aneczka. craax to równy gość, tylko nieraz młodzi go wkurzają. Jak chcesz mieć " mocne " wejście, to podaj ze dwa typy - to Cię sprawdzimy. ha ha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Ale jest OVER do grania!  Ladbrokes ustawił linię 2.0/2.5  Tam będzie ze 2-2, minimalnie! Chievo - Roma Pellissier i Moscardelli w ataku Werony, grającej otwarty futbol a Roma z Tottim i Borriello a za nimi świetny Menez, na pozycji rozgrywającego. Kolejny prezent od buków dzisiejszego dnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Po kozacku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Triumf Indonezja to nie Tajlandia
tam będzie z 5 -0 najmniej Ee,kurde polubilem ten Laos... Chagall  niestety to kontra, zysk tylko 500 Dobre i to z rana,na kacu. Ja dzisiaj zainwestuje w Real - 1.5hc.Tak to widze ze rozjada solidnie.Bimingham chwile nei przegralo u siebie,a Tottenham ich umiejetnosciami powala wiec rowniez to przyloze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
panowie takie cos wymysliłem  overki Arsenal - Fulham, Borussia M - Hanover, Wolfsburg - Werder , Real - Valencia ???? prosze o sugestie  dzięki Zadaj Sobie podstawowe pytanie : Czy mam szczęście ? I graj , bądź nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 328
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2007
Posty: 328 |
mam takie pytanie.. chcialbym wplacic pieniadze i typowac mecze w internecie. gdzie polecilibyscie mi abym wplacil? Gdzie sa najlepsze kursy? Gram glownie nozna i siatkowke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
akurat pograłem over o,5 u Kangurów i brameczka  nie ciesz, nie ciesz, bo bet365 zrobi zwrot wietrzac oszustwo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|