|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
a Fortuna tez dzis rozliczy tak szybko zaklady z Biathlonu czy tylko totomix ? a co takie peffki sa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
nie nie  Henkel-Gregorin jaka roznica czasowa miedzy nimi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
Tchudov z Sikora po 1.5 w toto syfie trzeba brac nie wiem czy to taki prezent
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
Tchudov z Sikora po 1.5 w toto syfie trzeba brac nie wiem czy to taki prezent wczoraj równo prawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
nie nie  Henkel-Gregorin jaka roznica czasowa miedzy nimi ? Henkel ma 11 sek przewagi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
pogoda dzis dobra bedzie do strzelania? warto brac Ole ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
Tchudov z Sikora po 1.5 w toto syfie trzeba brac nie wiem czy to taki prezent wczoraj równo prawie taa, a w indywidualce było jak było.. Tchoudov kolo 1,5 minuty stracil przy tej samej ilosci pudel.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
To ja się spytam...
Agnieszka Cyl - Oksana Khvostenko 1 ? :>
Ojro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
To ja się spytam...
Agnieszka Cyl - Oksana Khvostenko 1 ? :>
Ojro? Leon dawaj peffy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
nie nie  Henkel-Gregorin jaka roznica czasowa miedzy nimi ? Henkel ma 11 sek przewagi poprosze o strone z roznicami czasowymi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
To ja się spytam...
Agnieszka Cyl - Oksana Khvostenko 1 ? :>
Ojro? Leon dawaj peffy  Nie mam  Dzisiaj gram cudze :> Myśle nad Agnieszka Cyl - Oksana Khvostenko 1 Kaisa Mäkäräinen - Darya Domracheva 1 Tim Burke - Lars Berger 1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134 |
Andriy Deryzemlya - Klemen Bauer 2 2.25
kusi mnie zagranie tutaj na Słoweńca. 10 sek straty do deryzemlyi to niewiele a w biegu o wiele lepszy Bauer. W biegu indywidualnym na 20 km ponad 2 min szybszy w biegu od Ukraińca. Prosiłbym fachowców o wypowiedź.
Ponadto standardowo coś z tego trzeba wybrać: Burke - Berger 1 1.57 Os - Boe 2 1.45 Cyl - Khvostenko 1 1.55 Pidrushna - Saue 1 1.5 Henneseid Eie - Ji-Hee Mun 1 1.5
oraz ze skoków: Kofler - Ammann 1 1.6
wszystkie typy Tobet. proszę o opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
To ja się spytam...
Agnieszka Cyl - Oksana Khvostenko 1 ? :>
Ojro? jesli ja mialbym stawiac za swoje pieniadze to... NIE Brunet juz 1,35  a bylo 1,62! dla mnie Brunet z Romanova w parze to peffa peff, ale juz taki kurs to nie gralbym czarne konie: Burke, Fak
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
To czas chyba na fortune Makarainen-Domracheva 1 @1,5 Brunet-Khvostenko 1 @ 1,3 hmm i co do tego  ktos ma jakies propozycje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
w jakim buku mozna postawic: Top 10/15
top 5 jest w bwin tylko a reszta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
To czas chyba na fortune Makarainen-Domracheva 1 @1,5 Brunet-Khvostenko 1 @ 1,3 hmm i co do tego  ktos ma jakies propozycje ? Berger-Bricis 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
To czas chyba na fortune Makarainen-Domracheva 1 @1,5 Brunet-Khvostenko 1 @ 1,3 hmm i co do tego  ktos ma jakies propozycje ? Berger-Bricis 1 wolał bym nie mieszkac  panow i pan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
To czas chyba na fortune Makarainen-Domracheva 1 @1,5 Brunet-Khvostenko 1 @ 1,3 hmm i co do tego  ktos ma jakies propozycje ? Berger-Bricis 1 wolał bym nie mieszkac  panow i pan Sleptsova-Dorin 1 ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|