Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 48 z 51 1 2 46 47 48 49 50 51
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Dylu
Ja dzisiaj przytuliłem mały pakiecik za 3.13 bo licze ,że jeszcze tupnie na 3,70. Powoli jednak się z giełdy wycofuję, śmierdzi czerownym coraz bardziej może wejdziemy w boczniaka ale na pewno za kilka - kilkanaście miesięcy będzie taniej więc ja sobie poczekam.

przy tak dynamicznej sytuacji operowanie przedzialem kilka - kilkanascie miesiecy to jak wiecznosc grin

za kilka moze byc duuuuuuuuuuzo taniej ale za kilkanascie ... nie sadze ooo

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by Dylu
Ja dzisiaj przytuliłem mały pakiecik za 3.13 bo licze ,że jeszcze tupnie na 3,70. Powoli jednak się z giełdy wycofuję, śmierdzi czerownym coraz bardziej może wejdziemy w boczniaka ale na pewno za kilka - kilkanaście miesięcy będzie taniej więc ja sobie poczekam.

moim zdaniem zrobiłeś dobry deal, Dylu ;]

wróbelki ćwierkają o rzeczach jakich się filozofom nie śniło.

widocznie jeszcze za cicho lub z niedowierzaniem, bo coś leci. testują cierpliwość?

pytanie czy lepiej kupić przed plotkami, na plotkach czy jak już jest wszystko jasne, po ptokach?

tak gwoli przypomnienia, bo mówisz bykom nie, tak samo jak Rychu, to samo zorro, saturas sceptyczny, więc hosanne śpiewam ja i pippo. więc gdzie jest ta większość eldoradowska. po której stronie jest raj?

czy właśnie takie są oznaki końca hossy? być może jak rozjedziemy 3500 pkt na w20 w przyszłym roku to pewność wzrośnie. i ludzie będą inwestować jeszcze więcej niż teraz. więc, ja się z tą moją dzisiejszą niepewnością, czuję całkiem dobrze.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by mura
pytanie czy lepiej kupić przed plotkami, na plotkach czy jak już jest wszystko jasne, po ptokach?

czy właśnie takie są oznaki końca hossy? być może jak rozjedziemy 3500 pkt na w20 w przyszłym roku to pewność wzrośnie. i ludzie będą inwestować jeszcze więcej niż teraz. więc, ja się z tą moją dzisiejszą niepewnością, czuję całkiem dobrze.

nie wazne czy kupisz teraz , za chwile czy troche pozniej bo jesli by sie wszystko mialo sprawdzic jak jest niby w IDM zapowiadane to 10% w ta czy w tamta nie bedzie mialo znaczenia grin

Co do niepewnosci kolejny raz, chyba ze setny powtorze ze strach jest najwieksza bronia hossy kasa
Jak przestane sie bac o spadki to sprzedaje wszystkie papiery i napelniam magazyny zywnoscia i uzywkami grin

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

coś czuję, że kupiłeś idm nie w tym momencie co trzeba i nie wiesz czy puścić czy czekać, wielu takich. ;]

czasem też tak mam. choć aktualnie na r-ku wszystko na zielono. szczęście.

ja się wyzbyłem już takich wątpliwości, choć jeszcze rok temu myślałem inaczej.

ale jak dostaję wpierdol, to mam pretensje tylko do siebie. cała reszta to żart.

ale podoba mi się to. i chcę zarobić. idm jest jednym z kluczy.

pozdro,M.
trza zniknąć na jakiś czas.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Ja mam IDM kupionu jeszcze za poprzednich szczytów po 3,45 wiec zebym wyszedl chociaz na zielono to musi jeszcze sporo urosnac. Zastanawiam sie czy nie dokupic, ale musialbym sprzedac troche moich toksycznych aktywow, w ktore sie niepotrzebnie wpakowalem i jestem na nich na czerwono (Have, Boryszew, Skotan, Vedia). Trzymam to wszystko z nadzieje, ze wroca chociaz tam gdzie je kupilem i wtedy sie ich pozbede. Chociaz w sumie to chyba nie jest najmadrzejsza strategia... mam jednak nadzieje na dalsza hossanne (i to moze wreszcie na malych i srednich spolkach bo jak narazie to indeksy ciagna w gore blue chipy) i na to, ze moze uda mi sie opchnac te, ktore mam "na czerwono" bez straty.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
kernel piwo hura cool ooo kasa
dolarek smile

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Kernel : shocked shocked shocked: wystawilem go przed fixingiem do sprzedazy po 68,00 a tu poszlo po 72,70 toast

Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813

Eldorado - ja jestem po prostu zadziwiony Twoim Kernelem.To Ty byłeś jego "ojcem chrzestnym" i wierzyłes w niego jak w Astartę.Po sukcesie Astarty, pod wpływem Twoich analiz,niewiele,ale kupiłem Kernela.Byłem ciekawy,uda Ci się,czy nie ? Raczej wątpiłem.Przyznasz,że Kernel był przez dłuższy okres czasu raczej niezbyt ciekawym papierem ? No i dzisiaj taka niespodzianka.Wielkie graty dla Ciebie :)To jest fachowa,inżynieryjna robota : Pozdrówka./jaja/

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ten wzrost jakiś dziwny, poszło jedno trochę większe zlecenie, obroty też nie kosmiczne, jutro możemy wrócić do poziomów z dzisiejszego ranka.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Originally Posted by andrzejek_84
ten wzrost jakiś dziwny, poszło jedno trochę większe zlecenie, obroty też nie kosmiczne, jutro możemy wrócić do poziomów z dzisiejszego ranka.
Na co mam nadzieje, bo chetnie odkupie to cos dzis sprzedalem, ale 10% taniej sonar

Dołączył: May 2010
Posty: 22
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 22
Kernel piwo
Eldo piwo

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Środowa sesja dla mnie była bardzo dobra(i jak zwykle gdy na ogólnym minus, to u mnie świetnie...), a czwartkowa jeszcze lepsza, bo "Zenek" ponad 6% na plusie i mam nadzieję, że to dopiero początek wzrostu no i Midas prawie 8% do przodu, a zanosi się na o wiele wiele więcej.

BBZ trzymam do co najmniej 1,60-1,70 a Midasa do co najmniej 5 z groszami.
Wszystko cacy, tylko ten nieszczęsny Karen dalej cieniuje... Tutaj głównie liczę na wezwanie, które za jakiś czas ma nastąpić.


Co do Kernela(którego sprzedałem powyżej 64, bo nie wierzyłem, że w tym roku wystrzeli...) to sytuacja wygląda naprawdę dobrze, ale ze świętowaniem na waszym miejscu bym jeszcze poczekał te kilka sesji, bo ryzyko ponownego zejścia w okolice 60 nadal jest duże.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Kernel niecierpliwi oddawali wczoraj w ręcę papier tym cierpliwym smile jesli nie bedzie wiekszej zwały , a racje bedzie miał Konrad z Marcinem , to lecimy tu na conajmniej 100 smile , Ukraina dogaduje się z Rosją w sprawie gazu , jesli wrocą do starej formy rozliczeń , a jest na to duzo szansa , to koszty z dzialaności Kernela zlecą mu ogromnie , to samo dotyczy ASTRY

bbz - tylko wybicie ponad 1,20 przekona mnie ,że to jest ten moment na który wszyscy czekamy , jesli nie to oczywiscie nadal warto czekać, bardzo warto smile

na ogólnym do końca roku prognozuje kiszonke , podobnie jak na walutach , w pierwszym kwartale licze na rozwalajace sie budzety państw strefy euro oraz na zejscie Edka ponizej czerwcowych minimum

POZDRO
ELDO

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Jaja to będą się 31 grudnia dziać, jeżeli EURPLN będzie się trzymać okolic 4,1 i więcej piwo

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Kolejny bardzo dobry dla mnie dzień, bo choć BBZ spadło o 3,5%, to 6% do przodu na Karenie(wreszcie coś się ruszyło) i 4 na Midasie poprawiły mi humor. Swoją drogą Midas i Karen są jeszcze na dnie, spore spadki były na obu spółkach(szczególnie na Midasie), więc bardzo możliwe naprawdę solidne odbicia, a ryzyka wielkich spadków raczej nie ma, bo ile może spadać wink?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

kolastynka cool

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
a kto lub co zasysa tak kolastynkę ? ;]

jak pisałem, tydzień temu można było brać poniżej zygla, a teraz to górne widełki, ale wątpie aby to był koniec ;]

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
astarta wśród najgorszych rekemondacji roku

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=4409028D-7859-44C7-B562-2A621DC9228A

chłopaczek z BRE trochę nie trafił laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Franek kimono [stojeipatrze.blogspot.com] smile Ciekawe co na to mlodzi, wyksztalceni, kredyciarze z wielkich miast smile Czyzby przed Nimi byla perspektywa niewolnictwa na x lat wink warosc majatku w dol,a spalata kredytu... blush

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Midas +12,5%, a zanosi się na dużo więcej, przy dobrych wiatrach nawet na dwucyfrówkę na wiosnę. Ja czekam do co najmniej 6, a potem się zobaczy. Żałuję, że przeznaczyłem na tą spółkę mniej kasy niż na inne.
Karen znowu na dnie i to dno może się jeszcze trochę pogłębić, ale w końcu powinno być jakieś wybicie.
Zaczyna mnie martwić BBZ, bo dokupiłem jeszcze "Zenka", jest to dla mnie najważniejsza spółka, a nie wygląda to dobrze- po jednodniowym wzroście błyskawiczne spadki, złe nastroje inwestorów, widmo spadków nawet poniżej złotówki :/. No nic, traktuję BBZ długoterminowo, ale jednak nie chcę zejścia poniżej 1,05.

Strona 48 z 51 1 2 46 47 48 49 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, forty, alfa, Lukasz111, burbon, cigar), 1,804 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,293
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1