|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
Dobrze, że od razu po wystawieniu złapałem 193 na over SAS z NO bo przynajmniej jest zwrot .. Westbrook i jego 4-16  Nawet mi nic nie mów o SASach... a mogła być taka ładna wygrana.. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Howard nie zagra dzisiaj przeciw Atlancie? nie zagra Jakies sugestie co do meczu?  Gortat w poprzedim spotkaniu sobie nie radził.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
Howard nie zagra dzisiaj przeciw Atlancie? nie zagra Jakies sugestie co do meczu?  Gortat w poprzedim spotkaniu sobie nie radził. nic nie wiadomo Stan Van Gundy left Wisconsin hoping that Dwight Howard, Jameer Nelson, Mickael Pietrus and J.J. Redick will recover from their stomach virus in time to play Monday against the Atlanta Hawks. But Van Gundy also emphasized that he had no idea whether the foursome would be healthy enough. "Monday night, I think, is still pretty iffy for a lot of guys," he said.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
i jescze takie cos znalazlem Dwight vs.: Howard should be ready to go after missing the last two games of the trip. He averaged 21.0 ppg against Hawks in regular season and playoffs. He has been winning match-up with undersized Al Horford, although Atlanta started Jason Collins in Nov. 8 loss here.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
szkoda,ale sie nie dziwie gdyż w necie same handicupy sa bez samego zwyciestwa.. sa na necie zwyciestwa tez do obstawiania ta ale buki w ktorych nie grywam a o nie ktorych nawet nie słyszałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
Chicago?L.A.Clippers? dadza rade ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 492
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2009
Posty: 492 |
Sacramento moze powalczyc. Zagrali bardzo dobry mecz z Dallas, ale w koncowce dali ciala i przegrali 2 pkt. Jezeli zagraja taki mecz jak ostatnio to moga wygrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Dobrze, że od razu po wystawieniu złapałem 193 na over SAS z NO bo przynajmniej jest zwrot .. Westbrook i jego 4-16  Nawet mi nic nie mów o SASach... a mogła być taka ładna wygrana.. Do nich nie możesz mieć żadnych pretensji - swoje rzucili  że rywale kasztanki to inna sprawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
Tez wyczytalem, ze dwight ma dzis grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
Tez wyczytalem, ze dwight ma dzis grac potwierdzenie Howard Dwight Howard, J.J. Redick, and Mickael Pietrus will all be ready to play on Monday night. Get Dwight back into your active lineups. Redick and Pietrus are far sketchier options, and hopefully you aren't forced to rely on them as they return from illness. Dec. 6 - 11:24 am et
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
beto jak juz jestes jakie sugestie na dzis ja widze kingsow i czikago u clipersow kaman out
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
1.43 na miami w meczu z bucks? jak dla mnie warto zagrac bo co jak co ale miami zacznie w koncu seryjnie wygrywac i dzis bedzie 5 wygrana wade i lebron nie przegraja z bucks - bez przesady
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
moze i tak ale ja generalnie mam gdzies to miami zeby sie denerwowac a kurs 1.4 nic nadzwyczajnego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
potrafi przegrać z nijakimi w tym sezonie Misiami i u siebie z Pacersami. Po 1.5 to chyba nawet +10,5 na Kozły można złapać i to by była lepsza inwestycja.
Z dobrze zorganizowanymi drużynami mają problem, Kozły we własnej hali z Bogutem takie są. Jak będą wreszcie trafiać no przyzoitej skuteczności to moim zdaniem mogą nawet wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
moze i tak ale ja generalnie mam gdzies to miami zeby sie denerwowac a kurs 1.4 nic nadzwyczajnego dla mnie to dzis najpewniejszy typ do tego mozna sprobowac memphis po 5.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Howard nie zagra dzisiaj przeciw Atlancie? nie zagra zagra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
under 100 clippers ,under 95 miami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
tak, też coś słyszałem, że może zagrać, ale zerknąłem na szybko i widziałem out 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
tak, też coś słyszałem, że może zagrać, ale zerknąłem na szybko i widziałem out  zresztaą poprzednia Twoja wypowiedź jest sprzed 5-ciu godzin więc mogło się zmienć coś w jego statusie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
moze i tak ale ja generalnie mam gdzies to miami zeby sie denerwowac a kurs 1.4 nic nadzwyczajnego dla mnie to dzis najpewniejszy typ do tego mozna sprobowac memphis po 5.5 to juz wole czikago i kurs wiekszy i u siebie graja i musza pokazac sie kibica po ostatniej kompromitacji z orlando a i OKC cos zwalnia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|