|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
wszystko co ciekawe będzie działo się jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
witam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
duzo o nic - no niby tak, ale to jednak LM i jakies te wyniki dzisiaj padna, a przeciez wszystkich meczy nie trzeba grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
choc ja tak czy siak tylko 2 mecze dzisiaj, zostaje przy hokeju bo przeciez to wtorek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
witam  stooo lat  dzisiaj gramy Twoje typy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Barca - Rubin X2 Brema - Inter 1 Kopenhaga - Panata DNB 2  ogarnij!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
witam  stooo lat  dzisiaj gramy Twoje typy  dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
witam  sto lat, sto lat  Craax, jeśli o mnie chodzi to Bursaspor DNB @1.65 Tottenham under 1,5 @1.70 Valencia strzeli @1.60 Panata DNB @6.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473 |
Barca - Rubin X2 Brema - Inter 1 Kopenhaga - Panata DNB 2  ogarnij! bujaj do Fortuny ;p bo Ci podmiejski ucieknie ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ciekawe typy, bardzo wyszukane ale ciekawe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
witam  sto lat, sto lat  Craax, jeśli o mnie chodzi to Bursaspor DNB @1.65 Tottenham under 1,5 @1.70 Valencia strzeli @1.60 Panata DNB @6.00 mlody wpadaj na flache 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580 |
Witam wszystkich razem i każdego z osobna  Ja bym to dzisiaj widział mniej więcej tak: Lyon 1 Barcelona handi-1 2 Kopenhaga 1 Brema +2,5 MU 1 co Wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dobrze ze mlody gra na Panate dnb
ja zaczynam dzisiaj typy od Kopenhagen
ale zobaczymy wieczorem kto bedzie mial wiecej szczescia
oczywiscie kursy to inny biegun ale jak ktos woli przegrywac
po 6 niz wygrywac po 1,45 to jego sprawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Barca - Rubin X2 Brema - Inter 1 Kopenhaga - Panata DNB 2  ogarnij! a co znow peffki bys chciial bujaj do Fortuny ;p bo Ci podmiejski ucieknie ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ale ja z tej czworki tylko Burse i Panate bym wybral, Koguty w tym skladzie moga sobie pograc z Twente na hurra i jakies 2-2, 3-2 tam nawet widze a Valencia wg mnie moze nie strzelic bramy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
dobrze ze mlody gra na Panate dnb
ja zaczynam dzisiaj typy od Kopenhagen
ale zobaczymy wieczorem kto bedzie mial wiecej szczescia
oczywiscie kursy to inny biegun ale jak ktos woli przegrywac
po 6 niz wygrywac po 1,45 to jego sprawa lubisz jak wtapiam ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dobrze ze mlody gra na Panate dnb
ja zaczynam dzisiaj typy od Kopenhagen
ale zobaczymy wieczorem kto bedzie mial wiecej szczescia
oczywiscie kursy to inny biegun ale jak ktos woli przegrywac
po 6 niz wygrywac po 1,45 to jego sprawa tu wlasnie tylko chodzi o kurs pacyfista, Panata moze byc zmobilizowana po rosyjsku i tak naprawde moze sie jej oplacic tam wygrac, czy roznica w druzynach jest az tak wielka jak na to kursy wskazuja ? kazdy niech sobie odpowie sam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Craax, moim zdaniem dziś w Manchesterze dobra jebanka się szykuje, ale jakoś w 3-0 mi ciężko uwierzyć, chociaż takie 3-1 dla Manchesteru może być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
przestan mlody kazdy gra to co uwaza za sluszne
fajnie ze prowadzona jest od wczoraj dyskusja
wiec kazdy moze cos sobie wybrac
nie ma ludzi ktorzy maja patent na wygrywanie
dlatego to jest takie piekne i pociagajace
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Craax, moim zdaniem dziś w Manchesterze dobra jebanka się szykuje, ale jakoś w 3-0 mi ciężko uwierzyć, chociaż takie 3-1 dla Manchesteru może być. po krotce to opisalem w temacie Magika, Valencia ostatnie 5 meczy wyjazdowych w Anglii nie przegrala, idealny moment na przerwanie tej passy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|