|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
jaka jest minimalna stawka na zakład w Blue Square?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
U mnie 0,73E. W sumie chciałbym się dowiedzieć czemu akurat tyle?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Gdzie wy gracie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))) U najpiekniejszego buka w necie ,co ma powalajaca szate ,na waszym mniejscu przesiedlil bym kase gdzie indziej ,albo najnizsza stawke zamienil bym na butelke piwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285 |
Witam Gy_Gy,
Szata buka ma w/g mnie drugorzedne znaczenie, w mysl ludowego porzekadla - nie wszystko zloto co sie swieci. No ale jesli Ty grasz tylko u "ladnych" bukow to Twoja sprawa i mi nic do tego.
Co do oferty to nikt nie kaze u nich grac np. US sportow (nba 1.83 - 1.83). Sek w tym, ze ja lubie czasem obstawiac indeksy gieldowe a u nich robi sie to barzdo przyjemnie.
Wiec jesli mozesz GY_GY_ powiedz mi gdzie jeszcze moge pozakladac sie w ten sposob, tylko prosze nie wspominaj o GB bo w porownaniu do BSQ ich oferta w tej dzialce jest zalosna.
Jak widzisz piekno przyrody polega na jej roznorodnosci i to samo dotyczy stawek za jakie ludzie chca lub moga grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ps. 0.73 EUR cos mi pachnie polowa GBP
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
mi sie podoba ze maja stały kurs na X(-1) na prawie wszystkie mecze. chyba najwyższy (3,75) spośród wszystkich buków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
To ze napisalem tak to nie znaczy ze ja gram u najpiekniejszych bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Co do grania gieldy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,ktorej niegram ,widzialem jak mi sie wydaja w sportingbecie. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949 |
Free £10 bet To claim your free bet simply register and after you have placed your first bet, Blue Square will credit your account with a £10 betting token. Please note that before you place your first bet you must first deposit a minimum of £10. This offer is limited to one per person.
I teraz mam pytanie za 100 punktów ... jeśli wybrałem jako walutę Euro to chcąc dostać ten bonus mogę wpłacić 10 Euro czy muszę równowartość 10 Funtów ? A może tylko od wpłaty w funtach jest ta promocja ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Nie wiem jak jest w tej promocji, ale w 95% tego typu promocjach waluta jest nieważna tzn. czy wpłacasz w funtach, euro czy $ dostaniesz 10 jedn. w swojej walucie. Tak przy okazji może w tym temacie ktoś mi odpowie, czy TERAZ mozna wpłacac do BS eKartą mBanku i czy są jakieś prowizje od wplat/wypłat na kartę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Oryginalnie wysłał Cyborg: [qb]Tak przy okazji może w tym temacie ktoś mi odpowie, czy TERAZ mozna wpłacac do BS eKartą mBanku i czy są jakieś prowizje od wplat/wypłat na kartę.[/qb] Możesz wpłacać ta kartą. Ja wpłacałem kilka dni temu i nie było problemu. Nie wiem czy są jakies bonusy. Ja nic takiego nie widziałem. scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Dzięki scottie, a czy są prowizje od wpłat i wypłat na kartę ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Oryginalnie wysłał Cyborg: [qb]Dzięki scottie, a czy są prowizje od wpłat i wypłat na kartę ?[/qb] na wpłaty nie ma, minimalnie 10$, na wypłaty też raczej nie, ale głowy nie dam sobie uciąć trzeba zobaczyć do tabeli z bukmacherami, gdzies na mecz.pl jest ale nie pamiętam gdzie scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
znalazłem link do tabeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tabela z bukami [ mecz.org] przydałoby się ją trochę uaktualnić np. Unibet ma już konto złotówkowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
ciekawe... w moim przypadku minimalna stawka wynosi aktualnie 0.71 Euro...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Zauważyliście, że wymieniają 2 sposoby wpłacania kasy - kartą kredytową i debetową (Visa Electron, Mastercard chwilowo niedostępny)?! Czy to znaczy że mogę podać nr zwyczajnej karty bankomatowej? Wtedy nie trzeba by wyrabiać eKarty. Czy mógłby mnie ktoś oświecić i ewentualnie wyprowadzić z błędu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
ja wpłaciłem normalną VE Inteligo i wszystko było OK.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189 |
wczoraj sie zarejestrowalem w bluesq (wplacilem 15euro) i odrazu zlozylem pierszy zaklad(singla)10 euro. Wydawac by sie moglo, ze po pierwszym zakladzie powinienem dostac mailem tego vouchera, a tu nic. w zakladce freebets mam dostepny "wolny zaklad" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale niestety musze znac voucher. Dodam, ze zdarzenie, na które postawilem, konczy sie w soboty.
Może coś zrobilem nie tak ? bo narazie zaden voucher mi nie przyszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949 |
Sebau ,ja po prostu wybrałem sobie mecz kliknąlem na to co chcę obstawić i jak wyskoczył kolejny ekran z możliwością wpisania za ile chce obstawić to obok jest free bet 15 E i po prostu zaznaczasz to . Nie ubywa ci z konta bo obstawiasz za darmowego free beta , nie bawiłem się w żadne vouchery po prostu tak to obstawiłem . Zysk z tego freebeta doliczają do konta .Pamiętaj że możesz tylko raz z niego skorzystać i najlepiej zagrać za całość .Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189 |
Dzięki Sonny juz zlapalem o co chodzi. To jest prostszy sposób. Teraz mam dylemat (jaki kurs wybrac) bo musze poczekac na ciekawy typ zeby cos wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam, sebau
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|