Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#42812 07/05/2003 23:13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
jaka jest minimalna stawka na zakład w Blue Square?

Bonus: Unibet
#42813 07/05/2003 23:50
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
C
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
zwykle 0,8 Euro

#42814 08/05/2003 04:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
U mnie 0,73E. W sumie chciałbym się dowiedzieć czemu akurat tyle?

#42815 08/05/2003 04:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Gdzie wy gracie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))) U najpiekniejszego buka w necie ,co ma powalajaca szate ,na waszym mniejscu przesiedlil bym kase gdzie indziej ,albo najnizsza stawke zamienil bym na butelke piwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#42816 08/05/2003 11:52
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
C
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
Witam Gy_Gy,

Szata buka ma w/g mnie drugorzedne znaczenie, w mysl ludowego porzekadla - nie wszystko zloto co sie swieci. No ale jesli Ty grasz tylko u "ladnych" bukow to Twoja sprawa i mi nic do tego.

Co do oferty to nikt nie kaze u nich grac np. US sportow (nba 1.83 - 1.83). Sek w tym, ze ja lubie czasem obstawiac indeksy gieldowe a u nich robi sie to barzdo przyjemnie.

Wiec jesli mozesz GY_GY_ powiedz mi gdzie jeszcze moge pozakladac sie w ten sposob, tylko prosze nie wspominaj o GB bo w porownaniu do BSQ ich oferta w tej dzialce jest zalosna.

Jak widzisz piekno przyrody polega na jej roznorodnosci i to samo dotyczy stawek za jakie ludzie chca lub moga grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ps. 0.73 EUR cos mi pachnie polowa GBP

pozdrawiam

#42817 08/05/2003 13:16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
mi sie podoba ze maja stały kurs na X(-1) na prawie wszystkie mecze. chyba najwyższy (3,75) spośród wszystkich buków.

#42818 08/05/2003 16:52
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

To ze napisalem tak to nie znaczy ze ja gram u najpiekniejszych bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Co do grania gieldy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,ktorej niegram ,widzialem jak mi sie wydaja w sportingbecie.
pozdro

#42819 19/05/2003 14:41
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
Free £10 bet
To claim your free bet simply register and after you have placed your first bet, Blue Square will credit your account with a £10 betting token. Please note that before you place your first bet you must first deposit a minimum of £10. This offer is limited to one per person.

I teraz mam pytanie za 100 punktów ... jeśli wybrałem jako walutę Euro to chcąc dostać ten bonus mogę wpłacić 10 Euro czy muszę równowartość 10 Funtów ? A może tylko od wpłaty w funtach jest ta promocja ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

#42820 19/05/2003 15:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Nie wiem jak jest w tej promocji, ale w 95% tego typu promocjach waluta jest nieważna tzn. czy wpłacasz w funtach, euro czy $ dostaniesz 10 jedn. w swojej walucie.
Tak przy okazji może w tym temacie ktoś mi odpowie, czy TERAZ mozna wpłacac do BS eKartą mBanku i czy są jakieś prowizje od wplat/wypłat na kartę.

#42821 19/05/2003 15:49
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Tak przy okazji może w tym temacie ktoś mi odpowie, czy TERAZ mozna wpłacac do BS eKartą mBanku i czy są jakieś prowizje od wplat/wypłat na kartę.[/qb]
Możesz wpłacać ta kartą. Ja wpłacałem kilka dni temu i nie było problemu. Nie wiem czy są jakies bonusy. Ja nic takiego nie widziałem.
scottie

#42822 19/05/2003 16:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Dzięki scottie, a czy są prowizje od wpłat i wypłat na kartę ?

#42823 19/05/2003 18:24
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Dzięki scottie, a czy są prowizje od wpłat i wypłat na kartę ?[/qb]
na wpłaty nie ma, minimalnie 10$, na wypłaty też raczej nie, ale głowy nie dam sobie uciąć
trzeba zobaczyć do tabeli z bukmacherami, gdzies na mecz.pl jest ale nie pamiętam gdzie
scottie

#42824 19/05/2003 18:27
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
znalazłem link do tabeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
tabela z bukami [mecz.org]
przydałoby się ją trochę uaktualnić np. Unibet ma już konto złotówkowe

#42825 19/05/2003 18:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
ciekawe... w moim przypadku minimalna stawka wynosi aktualnie 0.71 Euro...

#42826 19/05/2003 19:07
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
bo kurs sie zmienil

#42827 21/05/2003 12:55
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Zauważyliście, że wymieniają 2 sposoby wpłacania kasy - kartą kredytową i debetową (Visa Electron, Mastercard chwilowo niedostępny)?!
Czy to znaczy że mogę podać nr zwyczajnej karty bankomatowej? Wtedy nie trzeba by wyrabiać eKarty.
Czy mógłby mnie ktoś oświecić i ewentualnie wyprowadzić z błędu?

#42828 22/05/2003 01:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
ja wpłaciłem normalną VE Inteligo i wszystko było OK.

#42829 06/06/2003 16:23
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
wczoraj sie zarejestrowalem w bluesq (wplacilem 15euro) i odrazu zlozylem pierszy zaklad(singla)10 euro. Wydawac by sie moglo, ze po pierwszym zakladzie powinienem dostac mailem tego vouchera, a tu nic. w zakladce freebets mam dostepny "wolny zaklad" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale niestety musze znac voucher. Dodam, ze zdarzenie, na które postawilem, konczy sie w soboty.

Może coś zrobilem nie tak ? bo narazie zaden voucher mi nie przyszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#42830 06/06/2003 17:27
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
Sebau ,ja po prostu wybrałem sobie mecz kliknąlem na to co chcę obstawić i jak wyskoczył kolejny ekran z możliwością wpisania za ile chce obstawić to obok jest free bet 15 E i po prostu zaznaczasz to . Nie ubywa ci z konta bo obstawiasz za darmowego free beta , nie bawiłem się w żadne vouchery po prostu tak to obstawiłem . Zysk z tego freebeta doliczają do konta .Pamiętaj że możesz tylko raz z niego skorzystać i najlepiej zagrać za całość .Pozdrawiam

#42831 06/06/2003 18:04
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
Dzięki Sonny juz zlapalem o co chodzi. To jest prostszy sposób. Teraz mam dylemat (jaki kurs wybrac) bo musze poczekac na ciekawy typ zeby cos wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam,
sebau

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1