|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 555
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 555 |
jastrzebie -1.5 seta, fenerbahce, bielsko co myslicie o takim zestawie? warto zagrac za kilka stówek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
innego wyjścia jak trentino -1,5 nie widzę jak wlazły mówi że są zmęczeni to pewnie są, druga sprawa nawet gdyby nie byli zmęczeni to po tym co widziałem na klubowych MŚ to jak Trento chce to nie ma na nich bata i dzisiaj będzie im się chciało, tym bardziej że napewno chcą się zemścić. Można też dokładny wynik 3-0, ale nie ma co być zbyt pazernym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Trentino - Skra under 180.5 kurs 1.72 expekt , stawka maksymalna - rzut oka na tabele grupy i wszystko jasne ... nawet chcac Skra nie mialaby tam zadnych szans, coz dopiero kiedy ten mecz im WISI  Zycze powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
nie sadze zeby im WISIAL ten mecz, o punkty nie graja ale zamieszac z Trentino zawsze chciliby, zwlaszcza po laniu ostatnim.
obchodze z daleka, Skra sportowo nie wygra, ale z drugiej strony moga grac na luzi i bez spinki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Dzis w zespole Olympiacosu nie zagra rozgrywajacy Zerkov.Bulgar dal do zrozumienia wladza klubu ze jesli nie bedzie zaleglych wyplat to odejdzie z klubu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
No to może ja coś skrobnę... Pierwszy mecz który wpadł mi w oko to mecz Jastrzebie-Olympiakos . W tej grupie będzie niesłychana walka o Awans do samego końca pomiędzy tymi zespołami oraz Budvą. JSW przegrał kolejne kilka spotkań w lidze działacze i kibice są bardzo zawiedzeni i sądzę że po ostatniej porażce u siebie z Zaksa dziś zrobią wszystko aby ten mecz wygrać. Jak Dlamnie JSW @ 1,40Kolejnym meczem jest Trentino-Skra. Trentino napewno pamięta sromotne lanie jakie dostali w Łodzi i dziś zrobią wszystko aby się odegrać. Tym bardziej iż sa podraznieni laniem jakie dostali tydzień temu w Finale Super Pucharu Włoch od Cuneo  Ja biorę Trentino(H 0-1.5). Do tego bardzo ładnie wygląd mecz : Dynamo Buk.-Stal Bielsko. Jeśli zawodniczki Wagnera wyjdą w pełni skoncentrowane na boisko widzę w tym meczu dużą szanse na zwycięstwo. Dynamo nic specjalnego nie prezentuje Nasz zespół ma duzo więcej wartościowych zawodniczek Dlatego ja tutaj upatruje max 3-1 dla Polek. No chyba ze zlekceważą Rumunki tak jak rok temu zrobiła to Muszyna wygraywając 1 seta bodajże do 11 a później 1-3...( Of course Rywalem Muszyny była inna Rumuńska Drużyna) Bielsko @ 1,60Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Gdzie masz całe @1.4 na Jastrzębski? Wiem, że było w paddypower, ale spadło już na @1.25.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Gdzie masz całe @1.4 na Jastrzębski? Wiem, że było w paddypower, ale spadło już na @1.25. Kursy brałem z Millenium bo tam też dziś będę grał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
a mi najbardziej ze wszystkich spotkan podoba sie Muszyna - Turczynki awans maja juz praktycznie pewny, tylko niesamowity zbieg okolicznosci sprawi ze nie wyszlyby z grupy (musialby jednak do teog przegrac w nastepnej kolejce u siebie z Crvena Zvezda 0-3 lub 1-3 co nie wydaje sie absolutnie realne)... Polki musza podejsc do tego spotkania maksymalnie skoncentrowane, wcale sie nie zdziwie jak wygraja za 3 pkt, a potem walka o tb w Rosji i awans 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
*ahh to na jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
i dodam jeszcze ze strasznie mi dzis smierdzi Cortese - moze przesadzam ale moim zdaniem przejda obok meczu, kurs @1,25 absolutnie nie do grania, kusi +1,5 na gospodynie, moze ktos znalazl gdzies hc +2,5 na Prostejov?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Nie no przestań, tam Ci podatek zje i wyjdziesz na gorsze  Ja na dziś tripel, który przedstawia się następująco: Rzeszów+Jastrzębski+Trento -1.5 @2.03 ; @1.98 Tobet ; UnibetDlaczego? Rzeszów typowa dokładka 'na podatek' jak to mówi Wojtas, którego na Malcie nie mamy na szczęście  Nie ma co i nie chce mi się zbytnio rozpisywać na temat tego spotkania, po prostu Rzeszów musi wygrać dwa razy i awansować do Challenge Round. Rywal wydaje się być łatwiejszy niż w poprzedniej rundzie (SCC Berlin) . Kurs nie rozpieszcza, nie spodziewałem się szczerze mówiąc wyższego. Więcej o tym spotkaniu jak ktoś chce, można poczytać sobie > tutaj < [ assecoresovia.pl] JastrzębskiNa początku planowałem to spotkanie odpuścić, gdyż kurs mi się strasznie nie podobał.. @1.3 na słabo spisujące się Trąby w tym sezonie? No ale jednak pobrałem, dlaczego? Ta informacja o rozgrywającym bardzo ważna, no i Jastrzębie w końcu gra o awans, szansa żeby pokazać.. że potrafią jeszcze w miarę przyzwoicie grać w siatkówkę i jakoś to wszystko sobie poukładać, bo ostatnia porażka z Kędzierzynem u siebie 0-3 na pewno boli, bo miało być przecież znacznie lepiej. I spotkanie tych drużyn widziałem... no i cóż by tutaj napisać.. Nasi nie wykorzystali I seta, później poszedł szybki II set, pobudka nastąpiła w III i IV secie, w V prowadzimy cały TB, żeby oddać przewagę z bodajże z 13-11...13-15, as serwisowy którego nie było ;] Jednym słowem czas na rewanż! No i na koniec hit dzisiejszych spotkań, czyli spotkanie pomiędzy Mistrzem Świata a Wicemistrzem Świata Trento -1.5Uderzam jednak w zespół włoski, że wygrają z naszymi 3-0 3-1. Przede wszystkim dlatego taka opcja, że Włosi muszą ten wygrać i to najlepiej za 3 pkt, żeby uspokoić sobie awans do następnej fazy, a Skra już ten awans ma zapewniony. Trento tak więc na pewno wyjdzie swoim optymalnym zestawieniem, a w jakim Skra? Która ostatnio gra bardzo dużo, i na dodatek w ndz musiała rozegrać ostrą batalię w KK (V setów) ? Nie wiem co tam nasz Jacuś planuje, ale na pewno Możdżon nie zagra.. a z jaką parą przyjmujących wyjdziemy i z jakim atakującym? Hmm.. no logicznie myśląc powinni to być mimo wszystko Kurek+Winiar i Mario, ale Wlazły ostatnio bardzo dużo gry w KK MVP... ale czy warto w meczu o NIC przemęczać swojego bombardiera? Oczywiście, że zawodnicy będą mówić, że nie mają nic do stracenia i że jadą po zwycięstwo i że to Włosi muszą dziś wygrać == Bielsko miałem grać po tym sympatycznym @1.66 w paddypower, ale jednak odpuściłem.. Dziewczyny w ogóle mnie nie przekonują swoją grą.. powinny wygrać, ale jednak odpuszczam to spotkanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
i dodam jeszcze ze strasznie mi dzis smierdzi Cortese - moze przesadzam ale moim zdaniem przejda obok meczu, kurs @1,25 absolutnie nie do grania, kusi +1,5 na gospodynie, moze ktos znalazl gdzies hc +2,5 na Prostejov? @1.55 masz w BETSAFE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Co warto jeszcze dodać, w ostatnim spotkaniu Yoga-Trento 0-3, nie zagrał podstawowy rozgrywający Raphael, zastąpił go Łukasz, oraz gwiazda i najlepszy skrzydłowy Świata Osmany. Tak więc dziś liczę na ich dodatkową moc, wypoczęci...  Ciekaw jestem bardzo jaka dziś będzie wyjściowa szóstka naszych Mistrzów Polski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Lol w bet365 Jastrzebie jzu @ 1,18 smiechu warte
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
Kto ze znanych zawodnikow gra w Sisleyu Treviso? Jak widzicie hc punktowy +7.5 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Mala awaria internetu, a tyle problemow... no nic tak na szybko, bo dzisiejszy dzien juz sie konczy ja probuje Budve @ 2,10 uni z Bledem, ktory jest juz praktycznie pewny awansu, a Budva dzis walczy o zycie i ma realne szanse na awans. U siebie cos graja, bo na wyjazdach to piach. Podoba mi się jeszcze Trento -2,5 @ 2,40 pinn chociaz pewniejsze jest under 185,5 pkt @ 1,55 uni. W sumie z dzis tyle, za duzo mi nie zostało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
No to w Trento zaprzepascili taki fajny kursik, braklo secika, jedziemy dalej ...  W ciągu dnia pewnie nie będe miał czasu, aby cos skrobnąć, wiec jeszcze teraz tak po krótce napiszę apropo zblizających się spotkań. Value widzę w Noliko @ 2,20 pinn, obie ekipy to europejskie średniaki, jednak Noliko w moim rankingu jest trochę wyżej. Sprawa awansu jest wciaz otwarta, Cuneo, Noliko oraz Teruel mają szansę na gre dalej. Jak dla mnie największe szanse z tej trójki na zajęcie 1 miejsca ma Noliko, a co za tym idzie drugie miejsce przypada włoskiemu Cuneo, a co po tym następuje? Ano to, ze Teruel musi pogodzic się z 3 mijescem i grą w CEV CUP. Noliko ma na koniec fazy grupowej mecz u siebie z Radnickim, a więc pewne 3 punkty, jakby nie patrzeć. Teruel ma wyjazd do Cuneo, chyba wiedzą co to dla nich oznacza. Nawet jak wygrają dzisiaj z Noliko to i tak szanse na awans z 2 miejsca nie ma. Albo inaczej, mozliwosc jest, ale oni nie awansują. Dlatego dzis ostatnia "rzeczywista" szansa na punkty. Noliko dobrze wie jaką szansę ma na 1 miejsce mają po pokonaniu Cuneo u siebie, mysle, ze nie beda chcieli tej sposobności zaprzepaścic tym bardziej, ze dzisiejszym meczem gwarantują sobie praktycznie pierwsze miejsce. Procz czystego zwycięstwa po @ 2,20 skłaniałbym się również, co oczywiste, pod +1,5 @ 1,621 pinnW meczu Zalau - Fried jak miałbym cos grac to chyba dodatnie hc na gospodarzy. Oni mają o co grac w przeciwienstwie do Fryderyków, ktorzy tak czy siak zostaną na 3 miejscu. A Rumunii? Graja o honor, prestiz itp Na pewno chcą zdobyc jakies punkty/sety w LM. W Bełchatowie o punkty będzie bardzo ciężko, więc jedyna szansa u siebie z Fried, ktore nie ma szans na awans, ani na spadek nizej. Zalau +2,5 @ 1,87. Jesli chodzi o zenską odsłonę LM. To skłaniałbym się ku Bergamo. Moze nie to, ze od razu wygraja na ciezkim terenie w Rosji, ale ten secik po kuszącym kursie jest do zaakceptowania jak najbardziej. Bergamo +2,5 @ 1,855 pinn. Widać, że powoli się ogarniają i grają lepiej, może nie jest to to do czego nas przyzwyzczaily, ale na seta powinnon starczyc. Francesca jak zagrasz to zajmij się tym setem dla mnie !  Szanse na powodzenie widzę też w becie na Mineralne. Turczynki awans w kieszeni, a Odintsovo niebezpiecznie goni, trzeba zdobyc punkty w tym meczu. Goski sie nie beda az tak spinac, mzoe anwet pomogą Polkom. W obliczu ciezkiego meczu w Rosji w ostatniej kolejce punkty dzis są bezcenne. A więc Muszyna @ 1,714. W Pesaro nie widze innego rozstrzygniecia jak wygrana gospodyn. Kurs @ 1,549 może nie rozpieszcza, ale to ich ostatni mecz u siebie, a przed nimi ciezki boj w Bielsku, na pewno nie lekcewaza Bielska, wiec dzis punkty bardzo potrzebne, a Baku ma w ost kolejce Bukareszt, wiec sa raczej spokojne awansu. Na koniec Cev Cup. Zaksa miala na widelcu Skrę, jednak Pawel doznał urazu. Wszystkim sie wydawalo, ze to wielki pech, ze kolejny pauzowicz po Swidrze, a tu nagle przed tb Pawel wyszedl biegac przy boisku. Niestety nie wszedl i nie pomogl chlopakom ograc Skry, ale na Unicaje juz pewnie zagra. Reguly wiemy jakie są. 2 x wygrana daje awans, nie ma sie co bawic w loteryjne złote sety. Ja jestem optymista przed tym meczem i typuje wygraną Zaksy @ 1,694.dobranoc ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Last edited by Misiek; 06/01/2011 18:31.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|