|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210 |
nie wierze w to,taki zepsol a gra gorzej niz Prokom!! czasami sport moze poteznie poszarpac nerwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
typ z mecz.pl Fenerbache ..ponoc barca bardzo osłabiona dla pewnosci zagrałem +4 fenerbahce ale trzeba było zagrac -14 barcelona  a nie ponoć a osłabiona----- brak Navarro i Mickela. Jak nie znasz tych graczy to no comment. Osłabienia Barcy+ forma Feneru przemawiały za tą drużyną. Zresztą jak widzę to dopiero półtorej kwarty za nami, a już śmiejesz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
Panowie co gracie na wieczór ?  lepiej nie pytaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 489 |
Yelena Leuchanka gra dzisiaj w KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp??? Prosze o odp jak ktoś wie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 335
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 335 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
typ z mecz.pl Fenerbache ..ponoc barca bardzo osłabiona dla pewnosci zagrałem +4 fenerbahce ale trzeba było zagrac -14 barcelona  a nie ponoć a osłabiona----- brak Navarro i Mickela. Jak nie znasz tych graczy to no comment. Osłabienia Barcy+ forma Feneru przemawiały za tą drużyną. Zresztą jak widzę to dopiero półtorej kwarty za nami, a już śmiejesz?  izi men
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Panowie co gracie na wieczór ?  lepiej nie pytaj  jest szansa na bana dla tego kogoś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Yelena Leuchanka gra dzisiaj w KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp??? Prosze o odp jak ktoś wie nie gra dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
typ z mecz.pl Fenerbache ..ponoc barca bardzo osłabiona dla pewnosci zagrałem +4 fenerbahce ale trzeba było zagrac -14 barcelona  a nie ponoć a osłabiona----- brak Navarro i Mickela. Jak nie znasz tych graczy to no comment. Osłabienia Barcy+ forma Feneru przemawiały za tą drużyną. Zresztą jak widzę to dopiero półtorej kwarty za nami, a już śmiejesz?  izi men Takich Ćwoków jak Ty TOm to tutaj nie potrzeba zmien forum na pudelka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Panowie co gracie na wieczór ?  lepiej nie pytaj  zaraz skończysz swoja krótką przygodę z forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
typ z mecz.pl Fenerbache ..ponoc barca bardzo osłabiona dla pewnosci zagrałem +4 fenerbahce ale trzeba było zagrac -14 barcelona  kazał ci ktoś grać?NIE!!to po ch...teraz szydzisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Panowie co gracie na wieczór ?  lepiej nie pytaj  jest szansa na bana dla tego kogoś ? ban wisi w powietrzu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
O verbatim wczoraj wtopił na kazaniu po 1,08 i teraz sie na mnie wyżywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 489 |
Yelena Leuchanka gra dzisiaj w KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp??? Prosze o odp jak ktoś wie nie gra dzisiaj Dzięki  czyli włoszki dzisiaj -8 chyba izi:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
tom1802 spoko bez napinki. Po prostu zrozum, że nie wszystko czasem może wypalić na 100%. Podstawy do zagrania były itd. Nie powiesz, że nie. Natomiast chodzi mi bardziej o to, że ktoś napiszę, włoży wysiłek w to, a potem jak nie siądzie to besztany itd.
Zresztą widzę od niedawna jesteś, więc może nie zauważyłeś, że dawniej mecz.pl miał wiele dobrze rozwiniętych tematów. Sporo osób pisało analizy, a teraz nie chcę im się bo wiele osób wylewa na nich pomyje, gdy się pomylą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 335
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 335 |
turasy to jednak banda kretynów
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
tom1802 spoko bez napinki. Po prostu zrozum, że nie wszystko czasem może wypalić na 100%. Podstawy do zagrania były itd. Nie powiesz, że nie. Natomiast chodzi mi bardziej o to, że ktoś napiszę, włoży wysiłek w to, a potem jak nie siądzie to besztany itd.
Zresztą widzę od niedawna jesteś, więc może nie zauważyłeś, że dawniej mecz.pl miał wiele dobrze rozwiniętych tematów. Sporo osób pisało analizy, a teraz nie chcę im się bo wiele osób wylewa na nich pomyje, gdy się pomylą. ja nikogo nie obraziłem, wręcz przeciwnie sam zostałem kilkukrotnie wyzwany i gdzie tu logika
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Panowie co gracie na wieczór ?  lepiej nie pytaj  jest szansa na bana dla tego kogoś ? ban wisi w powietrzu i czeka na silny podmuch, który nastąpi w przeciągu kilku minut i stanie się co ma się stać
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210 |
28pkt HT niczym grajace z okresem baby lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210 |
Nie wiem czy ktos oglada transmisje ale muza i czirliderki z turcji kozak,to tak na poprawe humoru 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|