|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Pogod widać w Pokljuke dopisuje,świeci słoneczko ok -10*C,wiaterek 6KM/H Sikora-Furcade S. 1 1,70 8/10 Bo-Sumann 1 1,60 6/10 oczywiscie moze wejsc ale ja nie h=gram w indywidualnych przeciwko takim zawodnikom jak: Sumann , Bergman, Slesingr, Greiss, Mesotitch, Burke czy nawet Hurajt
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
10km Sprint dubel Betsafe: Tarjei Boe - Michal Slesingr... Tarjei Boe @ 1,45 Emil Hegle Svendsen - Bjørn Ferry... Emil Hegle Svendsen @ 1,35 AKO: 1,96 4/10 Tym razem dubel o niskich kursach z Betsafe. Oba typy powinny bez wiekszych problemow wejsc. Oczekuje, ze zarowno Svendsen jak i Boe zrobia max. 2/3 bledy, a i tak wygraja swoje pary. Nie ma co powielac co post isch zdolnosci biegowych. EHS to top3, Boe - powiedzialbym - top10. Ferry  co za sezon... rozczarowanie za rozczrowanie. Zarowno w biegu, a juz strzelnica to WOOW. Osobiscie w Pokjuce pogralbym przzeciwko Szwedowi, ciekawe co pokaze po przerwie swiateczno-noworocznej. Slesingr... rowniez podobne rozczarowanie. Jak nie ustrzeli 10/10 to nie ma co marzyc o top20. A w tym sezonie strzelanie nie nalezy do jego zalet. Ostersund Boe 5ty (1 karna), Slesing 29ty (2 karne) Svendsen 1szy (1 karna), Ferry 57ty (4 karne) - tutaj trzeba wziazc pod uwage zatrucie Szweda Hochfilzen Boe 1szy (0 karnych), Slesingr 46ty (3 karne) Svendsen 4ty (2 karne), Ferry 11ty (1 karna)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Patrzac na sam bieg Ferry'ego w individualu to byl bardzo szybki.. zajal 3 miejsce w tym zestawieniu.. [1. Berger, 2. Svendsen +3s, 3. Ferry +4.9s, 4. Boe +7s] Strzela tragicznie.. ale jakos mam przeczucie ze w sprincie spisze sie duzo lepiej..
Boe w kazdym starcie Top 5 w biegu : )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Patrzac na sam bieg Ferry'ego w individualu to byl bardzo szybki... Zgadza sie, ale Ferry vs. EHS, OEB, Boe, M.Fourcade to zaden dog. Mysle ze Norwedzy, a w szczegolnosci Olek beda wysoko i na pewno nie gram przeciwko nim, nawet kursow >2,5-3,0 U kobiet raczej na Neuner i Makarainen. Na pewno nie przeciwko. Fajnym dogie jest Miriam, ale jej strzelanie  wiecej nie powiem... konkurs 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
najpierw to trzeba sie dowiedziec czy znow wiatr bedzie krecil na strzelnicy chyba, ze samobojcami jestescie to typujcie niskie kursy. Jak ma znow krecic to dobra opcja bedzie granie underdogow - ja osobiscie czekam za konkretnymi informacjami o pogodzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Neuner - Henkel... NEUNER @ 1,5 bwin 10/10 Henkel TOP 6? NIEEEEEEE @ 1,4 betsafe 10/10
dla mnie peffki... wg mnie Madzia jutro wygrywa, a na pewno bedzie wysoko. Henkel bez polotu i powinna sprezyc sie na Oberhof, Rupo. Za duzo ma pudel jak na nia, a wiadomo, ze w biegu rzadzi 'krolewna Madzia'
Andrea nie bedzie w TOP 6 ? Bo, Neuner, Maka, Ekholm, Domracheva, moze cosik Zidek, Sleptsova pokaza. Ogolnie jestem na NIEEEgranie na Henkel. Bedzie poza 10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Ferry  co za sezon... rozczarowanie za rozczrowanie. Zarowno w biegu, a juz strzelnica to WOOW. Osobiscie w Pokjuce pogralbym przzeciwko Szwedowi, ciekawe co pokaze po przerwie swiateczno-noworocznej. Zebys sie jeszcze nie zdziwil  nie uwazam ze Ferry jest w jakiejs beznadziejnej formie, wielu zawodnikow ma rozne etapy przygotowywania sie do sezonu a poza tym Ferry to jeden z moich ulubionych zawodnikow wiec uwazaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Dzis bardzo dobry dzien bo udalo sie trafic 4/4 i to w sytuacji kiedy kmpletnie sie tego nie spodziewalem ale tak to juz jest  Brawo Ferry Mam niesamowita satysfakcje ze chlopak dzis wygral zawody  Jakby nie patrzec czuje sie niejako jako ojciec Ferrego  Riva pewnie pamieta o co chodzi a dla mniej wtajemniczonych jakis czas temu , oj juz nie pamietam kiedy to bylo ... chyba watek biatlonowy dopier oco tutaj powstawal mocno lobowalem zwyciestwo Ferrego w jakis zawodach gdzie jeszcze nie bylo o nim w zasadzie nic slychac i o dziwo sie udalo bo Ferry wtedy wygral te zawody po kusie cos okolo 10 juz nie pamietam Poza tym cieszy dobra forma Tomka, ktory biegowo jeszcze sobie nie radzi ale wiem ze przyjdzie i na to czas bo Tomek juz nie jest nastolatkiem zeby caly puchar byc w top formie !! Ciesze sie takze z dobrej formy Cyl ktora wyraznie wyrasta na czolowa gwiazde naszego kobiecego biatlonu choc nie moge caly czas odzalowac tych 3 pudel na ostatnim strzelaniu w indywidualnym ... szkoda
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Sztafeta MIX
Czechy - Polska... Czzechy @ 1,67 tipsport 10/10
Czechy (VEJNAROVA Zdenka, TOMESOVA Barbora, SOUKUP Jaroslav, SLESINGR Michal) powinni lekko i przyjemnie pokonac nasza sztafete w skladzie Cyl, Gwizdon, Szczurek, Plywaczyk. Mielibysmy jakies szanse gdyby Czesi pudlowali, ale tutaj rowniez sa dobierania 3 naboi, wiec dla mnie nie ma innej opcji. Bieg Naszych, tffuuu czlapanie naszych pozwoli Czechom na spokojne pudlowanie. Soukup i Slesingr byli wystawiani na rowni z Sikora, a teraz maja przegrac z Plywaczykiami i Szczurkami? NIE SADZE. Poza tym, naszych poludniowych sasiadow widze jako ta ekipe, ktora moze sprawic niespodzianke. WIN @ 50,0 UB
Slownia, Ukraina, Czesi, Bialorus - ekipy ktore spokojnie moga byc w top5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Ukraina, Słowenia tak, ale Czesi i Białoruś??? Niemcy, Rosja, Szwecja, Francja, wszyscy w mocnych składach... nie widzę miejsca w top5 dla Białorusi bez Domrachevej, a z Pisarevą i Chepelinem oraz Czech, którzy wyglądają na równych ale jednak trochę zbyt wolnych, raczej miejsca 7-10 uważam.
jak najbardziej popieram typ na naszych południowych sąsiadów w parze z nami, w drugiej części zdecydowanie mocniejsi powinni być, nie widać by ktoś mógł na strzelnicy u nich zawalić, a biegowo są lepsi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Wedlug mnie dzisiejsza sztefate bierze ekipa Szwecji lub Francji, moze Ukraina wreszcie cos namiesza bo maja potencjal (choc liczylem na mocniejszy sklad) Nie wierze w ekipe rosji, licze ze beda poza top 3 : )
Z wyzszych kursow pogralem: Rosja TOP 3? nie 3.50 fonbet Francja - Rosja (1) 2.60 GB (2.40 bwin, bet24, unibet, fonbet)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
na dziś proponuje; Mixed Relay 2x6km + 2x7,5km (Pokljuka/SLO) Head-To-Head Niemcy/Ukraina Typ: Ukraina 2.30 4-1 PIDHRUSHNA Olena 4-2 SEMERENKO Vita 4-3 SEMENOV Serhiy 4-4 SEDNEV Serguei 2-1 BACHMANN Tina 2-2 GÖSSNER Miriam 2-3 WOLF Alexander 2-4 BIRNBACHER Andreas ukraina bardzo solidny skład, świetni strzelcy bez wyjatku a i w biegu nie odstają, sklad niemiec to mieszanka wybuchowa i nie zdziwie sie jak 2 karne rundy zaliczą, lekka przewaga biegowa po stronie niemiec, ale na strzelnicy beda sie szkopy męczyć potwornie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
tak tylko, ze Niemcy nawet w slabszym skladzie potrafia wygrywac wystarcczy spojrzec na dokonania Ukrainy i Niemiec w zeszym sezonie w Kanty Mansiysku i Kontiolahti Francja pograna i Czechy rowniez 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Lindstrom w sztafecie szwedzkiej zamiast Ferrego :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ja juz wczoraj pogralem win niemcow
pamietajmy ze mozna doberac naboje
a wiec po kolei
bachmann i miriam pokazaly wczoraj jak sie biega szybko mysle ze we 2 wyprowadza facetow na prowadzenie a oni to dociagna 2 razy mixed w tamtym roku 1 WIn raz 2 miejsce
co do szwedek ekholm biega wolno i zidek tez nie najszybciej obie rosjanki dosyc czlapia francuzow nie stac na wygrana i tak naprawde koncza mi sie inne mozliwosci bo wiadomo u norwegow babki zawala od razu
wczoraj @5 dzisiaj @6 dolozylem
wiem ze sytans tylko 6km u babek i 7,5 le mys;le ze przygotownie biegowe wyjdzie i zadecyduje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
no i dodatkowo jak napisal Valverde pokazne oslabiebie szwedow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
ja juz wczoraj pogralem win niemcow
pamietajmy ze mozna doberac naboje
a wiec po kolei
bachmann i miriam pokazaly wczoraj jak sie biega szybko mysle ze we 2 wyprowadza facetow na prowadzenie a oni to dociagna 2 razy mixed w tamtym roku 1 WIn raz 2 miejsce
co do szwedek ekholm biega wolno i zidek tez nie najszybciej obie rosjanki dosyc czlapia francuzow nie stac na wygrana i tak naprawde koncza mi sie inne mozliwosci bo wiadomo u norwegow babki zawala od razu
wczoraj @5 dzisiaj @6 dolozylem
wiem ze sytans tylko 6km u babek i 7,5 le mys;le ze przygotownie biegowe wyjdzie i zadecyduje a w jakich składach w zeszłym roku niemce biegały ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
włochy - norwegia 1 @1.5 wyglada na fajną lokatę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
w jednym np bieg pfeeifer i schemp
chcialem tylko pokazac ze niemcy zawsze traktuja to powaznie i mimo ze czasem biega zmieniony sklad jakby nadaja sie do tej konkurencji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Kardynal ma sporo racji.. ja sam postanowilem nie ruszac zakladow z ekipa niemiec bo sa dzis dla mnie wielka niewiadoma. Jakby nie patrzec Bachmann i Grossner wsrod pan maja zdecydowana przewaga w biegu. Jezeli nie zawala strzelnicy to po 2 zmianach Niemcy powinni prowadzic. Mozna gdzies w necie pograc zaklad kto bedzie prowadzil po 2 zmianach? bo tego nie widze poki co Lider po 1. etapie ? NIEMCY @ 7.00 bet365 lekko pograne 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|