|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,893 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,893 Likes: 12 |
Nie dali ,ale mam 2 chyba nowe po 300%
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246 |
jak to jest z tym bonusem w Vegas. Obróciłem tym 1k w 60min. Zostawili mi 400+25e depozyt. I teraz obracam x30 i po obrocie wystarczy,że zostanie mi 425e,żeby wypłacić max czy muszę mieć więcej? z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
jak to jest z tym bonusem w Vegas. Obróciłem tym 1k w 60min. Zostawili mi 400+25e depozyt. I teraz obracam x30 i po obrocie wystarczy,że zostanie mi 425e,żeby wypłacić max czy muszę mieć więcej? z góry dzięki Wypłacasz równe 425, czyli na koncie musisz mieć >= 425e. Pamiętaj, że nie można wypłacać mniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235 |
Moim zdaniem to kasyno to jedno wielkie nieporozumienie. Do momentu kiedy grasz za ich kase i jestes na obrocie to wszystko ladnie wchodzi ale od momentu kiedy wplacasz kase aby uwolnic bonus i oczywiscie zrobic regulaminowy obrot to nagle nic kompletnie nic nie wchodzi, 400 $ mozna zjechac w kilkanascie minut dlatego nigdy juz tam nie wplace bo moze jeden wygra a stu przegra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
Moim zdaniem to kasyno to jedno wielkie nieporozumienie. Do momentu kiedy grasz za ich kase i jestes na obrocie to wszystko ladnie wchodzi ale od momentu kiedy wplacasz kase aby uwolnic bonus i oczywiscie zrobic regulaminowy obrot to nagle nic kompletnie nic nie wchodzi, 400 $ mozna zjechac w kilkanascie minut dlatego nigdy juz tam nie wplace bo moze jeden wygra a stu przegra  Napisz to do supportu i poproś o usunięcie konta, bo jeszcze dadzą jakieś free i będziesz musiał biedny się męczyć z obrotem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,893 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,893 Likes: 12 |
Moim zdaniem to kasyno to jedno wielkie nieporozumienie. Do momentu kiedy grasz za ich kase i jestes na obrocie to wszystko ladnie wchodzi ale od momentu kiedy wplacasz kase aby uwolnic bonus i oczywiscie zrobic regulaminowy obrot to nagle nic kompletnie nic nie wchodzi, 400 $ mozna zjechac w kilkanascie minut dlatego nigdy juz tam nie wplace bo moze jeden wygra a stu przegra  Napisz to do supportu i poproś o usunięcie konta, bo jeszcze dadzą jakieś free i będziesz musiał biedny się męczyć z obrotem   Dobre ekonom0013 Mnie to sie takich postow juz nawet nie chce komentowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235 |
Taka jest prawda, nie mam zamiaru pisac do supportu i juz nie korzystam z ich oferty bo wplacilem juz tam ponad 200$ za kazdym razem kiedy oferuja super promocje i nic nie udalo sie wyciagnac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
to wylacz komputer i idz na spacer
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351 |
answer moze troche przesadza ale tak na serio zadziwiające jest jak łatwo sie wygrywa w tych promocjach 30-60 min free a jak trudno juz cos wygrac po wpłacie, po prostu nie wierze ze ustawienie slotów na prawdobodobieństwo wygranej jest przed i po takie same
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Taka jest prawda, nie mam zamiaru pisac do supportu i juz nie korzystam z ich oferty bo wplacilem juz tam ponad 200$ za kazdym razem kiedy oferuja super promocje i nic nie udalo sie wyciagnac. Jakie są te ich super promocje obroty od 35x do 70x??? Czy to że sypną 12$free z maksymalną wypłatą 48$? Na playtechu mam 15x obrót i bez maksymalnej wypłaty na Party Poker bonusy zwykle x20 czy 25 i też bez maksymalnej wypłaty mogę nawet milionerem zostać jak jackpota trafię. A na VRC zaczynają się obroty od x35 i wszędzie ograniczenie nawet bonus 20% ma maksymalny cashout. I co to potem za przyjemność trafić kilka tys $ i wypłacić z tego 300$? Lepiej już w ogóle nie grać niż potem cały dzień struty chodzić. Nie wiem jaka jeszcze sieć kasyn dając bonusy od depozytu ma ograniczenie maksymalnej wypłaty. Bo nie wyobrażam sobie jakbym trafił jackpota w mega fortune i wypłacili by mi 500$ z niego bo by się okazało że bonus od depozytu wziąłem i mogę tyle max wypłacić. Nie wiem do kogo możesz mieć pretensje chyba tylko do siebie skoro wybierasz takie "super oferty". Bo moim zdaniem lepiej wybrać kasyno z mniejszym obrotem i bez maksymalnej wypłaty niż takie z mega obrotem i obciętą wypłatą. Ale co kto lubi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Zgadzam się z ultra w 100%  warunki ich bonusów to kpina! Owszem, można wyciągnąć jakąś tam wartość z nich, ale są lepsze miejsca do gry za swoje niż kasyna rivala z ustalonymi max wypłat. Wszystko byłoby fajne w tych bonusach, już nawet te wysokie wymogi co do obrotu, jednak ustalanie max wypłaty od bonusu przy wpłacie to zagrywka jak dla mnie niedopuszczalna i zwyczajnie nie mam ochoty korzystać z takich ofert. A dlaczego tak łatwo wam wygrywać na 30-60min free? Nie grając za swoje i mając odległą perspektywę wygranej, gra się luźniej, przez co nie dbamy aż tak o nasze saldo. Im luźniejsza gra, tym większe wariacje, czasem właśnie przytrafi się wyjść ostro w górę. Ja już dawno wypier***iłem wszystkie rivale z dysku  nie ma żadnego sensownego obecnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
answer moze troche przesadza ale tak na serio zadziwiające jest jak łatwo sie wygrywa w tych promocjach 30-60 min free a jak trudno juz cos wygrac po wpłacie, po prostu nie wierze ze ustawienie slotów na prawdobodobieństwo wygranej jest przed i po takie same No patrz, a mi może tylko w 30% udało się przejść do 2 etapu. A co to kasyna to jakieś instytucje charytatywne? We wszystkich jest to przepływ $ w jedną stronę  W VRC ogólnie oferta bonusowa jest do dupy, po za tymi 1k, 500 free ... z której według mnie można spokojnie wypłacić 1 na 4 depozyty, ale nie mam zamiaru z nikim się kłócić, to tylko moje zdanie  . Dla mnie mogą dawać je codziennie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235 |
Dlatego te kasyno mozna traktowac tylko i wylacznie do zbijania wolnego czasu i tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
To i ja dorzucą kamyczek do ich ogródka... Wziąłem ostatnio po ciężkich ostanio porażkach u nich, bonus 300 % od depozytu, santa sramta czy podobnie, niestety nie doczytałem warunków. Otóż UWAGA - bonus 300% - obrót 35 X (bonus + depozyt) i po 7 godzinach walki okazało się, że maksymalna wypłata to 3Xbonus !!! Szlag mnie mało co nie trafił, bo przez trzy poprzednie dni umoczyłem u nich ponad 500$ nie biorąc żadnego bonusa i oczywiście gówno z tego było a tu zrobiłem minimalny depozyt i miałem już w pewnym momencie ponad 18000$ - trudno, wypłata dziś doszła a ja kasyno uninstall... Nie doczytałem warunków, przyznaję, ale nie przypuszczałem, że takie w ogóle mogą być 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2010
Posty: 13 |
Za przeproszeniem szlak człowieka trafia jak się czyta posty tych 10 letnich dzieci . Choroba czytajcie zasady promocji a jak nie chcecie w nich uczestniczyć to bez łaski . Cholera jakiś koleś pisze ,że stracił 500 euro w Vegas Regal Casino .Straciłeś pewnie 100 pln co ci mama dała na komitet rodzicielski w szkole . Po drugie czytaj goście regulamin a nie potem miarczysz na forum bo ci kasyno z bonusu za mało wypłaciło i odbierdzielić mi się od Vegas Regal Casino dzieciaczki .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638 |
Wyluzuj i poczuj atmosfere tych świąt "czytaj goście regulamin" "potem miarczysz" "i odbierdzielić mi się" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2010
Posty: 13 |
Swięta nie mają tu nic do rzeczy . Napisałem to co myślę o grach dzieciaczków w Kasynach .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235 |
Swięta nie mają tu nic do rzeczy . Napisałem to co myślę o grach dzieciaczków w Kasynach . Koles masz na koncie 3 posty i juz kozaczysz ? Jak Ci cos nie pasuje to spadaj na inne forum gdzie dostaniesz darmowego spina czy 1 Euro gratis. Nie wiesz kto jakimi stawkami obraca wiec po co zaczynasz ten temat ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
Swięta nie mają tu nic do rzeczy . Napisałem to co myślę o grach dzieciaczków w Kasynach . Koles masz na koncie 3 posty i juz kozaczysz ? Jak Ci cos nie pasuje to spadaj na inne forum gdzie dostaniesz darmowego spina czy 1 Euro gratis. Nie wiesz kto jakimi stawkami obraca wiec po co zaczynasz ten temat ? Przygadał kocioł garnkowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2010
Posty: 13 |
słuchaj głupi matole co masz ledwo 100 pare postów .Czytam to forum od samego początku , ale nigdy głosu nie zabieram . Zrobiłem to teraz po wielu latach aby skomentować debilne posty dzieci na forum jeżeli chodzi o kasyna . A spadac to możesz ty . darmowego spina juz wziąlęs z betsafe czy sportingbetu matole jeden!!!!!!!!!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|