Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 40 z 41 1 2 38 39 40 41
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Jose
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Jose
Originally Posted by Akhu
Na Inter z Koreańcami 1.25 smirk
to już nie można było wystawić z 1.35 laugh pfff


1,25 to jest jakaÅ› makabra wink

x2 pefffka ? grin

ciicho...zabiegamy ich laugh


'zabiegamy ich' gdzie to już słyszałem...

strach myśleć gdzie grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
APOLLYON 6.4 na sam awans, ale uważasz, że aż tak nam Afrykańce ułatwią zdobycie pucharu? wink

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by Pablo_NFG
Originally Posted by APOLLYON
Obejrzałem właśnie Incepcję... O, qrwa, nie wiem czy to dlatego, że ciągle jestem osłabiony chorobą, ale czekałem tylko aż ten film już się skończy...


Raczej osłabienie spowodowane chorobą...

PS. Polecam film "Prestiż" smile
"Ten" Prestiż z Jackmanem i Bale?


Tak, ten.


Pora spać, rano kangury czekają smile Dobranoc

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Ty najlepiej wiesz gdzie grin

Ponoć Antonio już w Interze ! hura

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Originally Posted by ARTUROS8
Originally Posted by Pogromca_(z)buków
Czy ktoś oglądał taki mecz:
All Boys - Godoy Cruz ?

Kliknęło mi się TAK na gola z karnego (Bramka z 1. rzutu karnego (czas reg.)?) Jugador walnął bramę jak się patrzy, a Bwin rozliczył jako wtopę. Pomyłka zbuka, czy może były w tym meczu jakieś karne wcześniej i świadomie pomerdali numerację tych karnych?

Ja widziałem gola z karnego dla Boys ale to było w 94 minucie i strzelił Matos , nie wiem czy o to ci chodzi smile

Tak, to właśnie przed tym karnym kliknąłem. Dzięki za pomoc. Może to skorygują, choć jak znam tego buka to nieprędko... ;-)

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Jose
Ty najlepiej wiesz gdzie grin

Ponoć Antonio już w Interze ! hura

Ooo dziś nic o tym nie słyszałem. Jakiś konkretny serwis coś napisał?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Akhu
APOLLYON 6.4 na sam awans, ale uważasz, że aż tak nam Afrykańce ułatwią zdobycie pucharu? wink
laugh
Powiem Ci, Akhu, że byłem mile zaskoczony ich postawą przeciw tym ciotom z Meksyku. Jutro czeka ich o wiele większe wyzwanie, bo naprzeciw wyjdą "wirtuozi piłki" z Brazylii, którzy na dodatek mają Argentyńczyków w składzie. Doskonale pamiętam D'Alessandro, który jako młodzieniaszek przyszedł do Wolfsburga. "Głowa" ma doskonałą nogę do wolnych. Poza tym, jest z "River" - mojej ulubionej ekipy w Am. Płd.
Ale, ja postwaiÄ™ jakieÅ› drobne na Mazembe wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Jose
Ty najlepiej wiesz gdzie grin

Ponoć Antonio już w Interze ! hura

Ooo dziś nic o tym nie słyszałem. Jakiś konkretny serwis coś napisał?


Akhu nie jestem u siebie i piszę między kolejkami, ale uwierzyłem w to info więc pewnie tak. grin

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Ja nie oglądałem ani jednego z ćwierćfinałów, ale jakoś trudno mi uwierzyć w taką niespodziankę.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Jose
Ty najlepiej wiesz gdzie grin

Ponoć Antonio już w Interze ! hura

Ooo dziś nic o tym nie słyszałem. Jakiś konkretny serwis coś napisał?
Poszedłby do Parmy, to by ich przynajmniej uratował przed spadkiem boks

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Jose
Ty najlepiej wiesz gdzie grin

Ponoć Antonio już w Interze ! hura

Ooo dziś nic o tym nie słyszałem. Jakiś konkretny serwis coś napisał?
Poszedłby do Parmy, to by ich przynajmniej uratował przed spadkiem boks

Hehe...gdzie tam Parmie do spadku wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Teraz bezpieczni. Bari i Cesena są słabe, ale takie Lecce i Cagliari, jeszcze powalczą.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Wg mnie na pewno leci Bari i Cesena.
Wątpię żeby nowy trener jakoś wielce odmienił Brescię i to ich widzę jako tą trzecią drużynę do spadku. Parma i Cagliari za mocne żeby polecieć.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Patrzę własnie na tabelę Serie A i tak mi nie pasuje to Napoli w miejscu, w którym się znajduje...
A Roma i Inter mają tak samo ciężkie zadanie - mają tyle samo punktów straty do lidera.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
hehe widze że was wzieło na rozkminke włoskiej piłki grin

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
A no Napoli jeszcze zdąży polecieć o kilka pozycji w dół.
Co do Romy i Interu, to już jutro będziecie mieć 3 pkt więcej...szykuje się niezła miazga. W Bari nie ma kto grać, szczególnie w ofensywie.
W ataku Luigi Rana no bez jaj laugh
Zastanawiam się czy nie grać jakiegoś handi, ale jeszcze się z tym prześpię.
Póki co z calcio tylko H.Verona w grze, ale może właśnie tę Romę trzeba dorzucić.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Jutro Roma ma "spacer" z Bari, ale za tydzień już wyjazd do Mediolanu na mecz z AC.
No cóż, Scudetto "ucieka", ale pozostaje jeszcze LM wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by APOLLYON
Jutro Roma ma "spacer" z Bari, ale za tydzień już wyjazd do Mediolanu na mecz z AC.
No cóż, Scudetto "ucieka", ale pozostaje jeszcze LM wink

Zagrożeni kartką w jutrzejszym meczu Milanu są: Pirlo, Ambrosini, Ibrahimovic

Wcale Milan nie musi grać pełnym składem z Romą za tydzień wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by APOLLYON
Jutro Roma ma "spacer" z Bari, ale za tydzień już wyjazd do Mediolanu na mecz z AC.
No cóż, Scudetto "ucieka", ale pozostaje jeszcze LM wink

Zagrożeni kartką w jutrzejszym meczu Milanu są: Pirlo, Ambrosini, Ibrahimovic
Wcale Milan nie musi grać pełnym składem z Romą za tydzień wink
Szczególnie ten pajac, mógłby jutro coś "wyłapać".
A tak go lubiłem... Ale po tych akcjach z kolegami z drużyny i tym, co widziałem w meczu z San Marino, to jest dla mnie idiotą. I tego zdania o nim, już nie zmienię.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Na jego temat, to o tej porze mi się gadać nie chcę smile

Widzę, że na Romę HC kurs 2.05 w bwin...nieźle blush
a na AHC -1,-1,5 1.825 w bet365

Strona 40 z 41 1 2 38 39 40 41

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,983 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1