|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Na Inter z Koreańcami 1.25 to już nie można było wystawić z 1.35  pfff 1,25 to jest jakaś makabra  x2 pefffka ?  ciicho...zabiegamy ich  'zabiegamy ich' gdzie to już słyszałem... strach myśleć gdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
APOLLYON 6.4 na sam awans, ale uważasz, że aż tak nam Afrykańce ułatwią zdobycie pucharu? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
Obejrzałem właśnie Incepcję... O, qrwa, nie wiem czy to dlatego, że ciągle jestem osłabiony chorobą, ale czekałem tylko aż ten film już się skończy... Raczej osłabienie spowodowane chorobą... PS. Polecam film "Prestiż"  "Ten" Prestiż z Jackmanem i Bale? Tak, ten. Pora spać, rano kangury czekają  Dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ty najlepiej wiesz gdzie  Ponoć Antonio już w Interze ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Czy ktoś oglądał taki mecz: All Boys - Godoy Cruz ?
Kliknęło mi się TAK na gola z karnego (Bramka z 1. rzutu karnego (czas reg.)?) Jugador walnął bramę jak się patrzy, a Bwin rozliczył jako wtopę. Pomyłka zbuka, czy może były w tym meczu jakieś karne wcześniej i świadomie pomerdali numerację tych karnych? Ja widziałem gola z karnego dla Boys ale to było w 94 minucie i strzelił Matos , nie wiem czy o to ci chodzi  Tak, to właśnie przed tym karnym kliknąłem. Dzięki za pomoc. Może to skorygują, choć jak znam tego buka to nieprędko... ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ty najlepiej wiesz gdzie  Ponoć Antonio już w Interze !  Ooo dziś nic o tym nie słyszałem. Jakiś konkretny serwis coś napisał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
APOLLYON 6.4 na sam awans, ale uważasz, że aż tak nam Afrykańce ułatwią zdobycie pucharu?   Powiem Ci, Akhu, że byłem mile zaskoczony ich postawą przeciw tym ciotom z Meksyku. Jutro czeka ich o wiele większe wyzwanie, bo naprzeciw wyjdą "wirtuozi piłki" z Brazylii, którzy na dodatek mają Argentyńczyków w składzie. Doskonale pamiętam D'Alessandro, który jako młodzieniaszek przyszedł do Wolfsburga. "Głowa" ma doskonałą nogę do wolnych. Poza tym, jest z "River" - mojej ulubionej ekipy w Am. Płd. Ale, ja postwaię jakieś drobne na Mazembe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ty najlepiej wiesz gdzie  Ponoć Antonio już w Interze !  Ooo dziś nic o tym nie słyszałem. Jakiś konkretny serwis coś napisał? Akhu nie jestem u siebie i piszę między kolejkami, ale uwierzyłem w to info więc pewnie tak. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ja nie oglądałem ani jednego z ćwierćfinałów, ale jakoś trudno mi uwierzyć w taką niespodziankę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Ty najlepiej wiesz gdzie  Ponoć Antonio już w Interze !  Ooo dziś nic o tym nie słyszałem. Jakiś konkretny serwis coś napisał? Poszedłby do Parmy, to by ich przynajmniej uratował przed spadkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ty najlepiej wiesz gdzie  Ponoć Antonio już w Interze !  Ooo dziś nic o tym nie słyszałem. Jakiś konkretny serwis coś napisał? Poszedłby do Parmy, to by ich przynajmniej uratował przed spadkiem  Hehe...gdzie tam Parmie do spadku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Teraz bezpieczni. Bari i Cesena są słabe, ale takie Lecce i Cagliari, jeszcze powalczą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Wg mnie na pewno leci Bari i Cesena. Wątpię żeby nowy trener jakoś wielce odmienił Brescię i to ich widzę jako tą trzecią drużynę do spadku. Parma i Cagliari za mocne żeby polecieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Patrzę własnie na tabelę Serie A i tak mi nie pasuje to Napoli w miejscu, w którym się znajduje... A Roma i Inter mają tak samo ciężkie zadanie - mają tyle samo punktów straty do lidera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
hehe widze że was wzieło na rozkminke włoskiej piłki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
A no Napoli jeszcze zdąży polecieć o kilka pozycji w dół. Co do Romy i Interu, to już jutro będziecie mieć 3 pkt więcej...szykuje się niezła miazga. W Bari nie ma kto grać, szczególnie w ofensywie. W ataku Luigi Rana no bez jaj  Zastanawiam się czy nie grać jakiegoś handi, ale jeszcze się z tym prześpię. Póki co z calcio tylko H.Verona w grze, ale może właśnie tę Romę trzeba dorzucić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Jutro Roma ma "spacer" z Bari, ale za tydzień już wyjazd do Mediolanu na mecz z AC. No cóż, Scudetto "ucieka", ale pozostaje jeszcze LM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jutro Roma ma "spacer" z Bari, ale za tydzień już wyjazd do Mediolanu na mecz z AC. No cóż, Scudetto "ucieka", ale pozostaje jeszcze LM  Zagrożeni kartką w jutrzejszym meczu Milanu są: Pirlo, Ambrosini, Ibrahimovic Wcale Milan nie musi grać pełnym składem z Romą za tydzień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Jutro Roma ma "spacer" z Bari, ale za tydzień już wyjazd do Mediolanu na mecz z AC. No cóż, Scudetto "ucieka", ale pozostaje jeszcze LM  Zagrożeni kartką w jutrzejszym meczu Milanu są: Pirlo, Ambrosini, IbrahimovicWcale Milan nie musi grać pełnym składem z Romą za tydzień  Szczególnie ten pajac, mógłby jutro coś "wyłapać". A tak go lubiłem... Ale po tych akcjach z kolegami z drużyny i tym, co widziałem w meczu z San Marino, to jest dla mnie idiotą. I tego zdania o nim, już nie zmienię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Na jego temat, to o tej porze mi się gadać nie chcę  Widzę, że na Romę HC kurs 2.05 w bwin...nieźle  a na AHC -1,-1,5 1.825 w bet365
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|