|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37 |
zna ktos moze wynik treviso ???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
3:2
Poszukaj na siatka.org , tam masz wszystkie rozgrywki siatkarskie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
dzis dwa mecze ligi mistrzow: roterdam-almeria kurs 1.4 na holendrow wyglada zachecajaco tym bardziej ze w pierwszym meczu almeria na wlasnym parkiecie przegrala 0:3 mysle ze holendrzy ie powini miec problemow z pokonaniem hiszpanow
tour-olimpiakos 1.16 ja osobiscie tego meczu nie gram ale gdym mial grac zagralbym dwojke nie wiem czemu tak niski kurs jest na francuzow dla mnie mecz nie do grania
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> Ortec Nesselande Rotterdam - Unicaja Almeria kurs 1,40 profesjonał. Mecz dwóch powiedzmy słabych drużyn (może to złe określenie bo grają w lidze mistrzów) powinien się zakończyc zwycięstwem gospodarzy.W pierwszym meczu bylo 0 : 3 20:25 21:25 24:26 dla holendrów. Wiadomo jednak,że gdy grają dwie drużyny o zbliżonym poziomie każdy wynik jest możliwy ale skoro na wyjeździe potrafili z nimi łatwo wygrac to dzisiejsze spotkanie też powinno zakończyc się ich zwycięstwem. Dochodzi do tego fakt,że Ortec ma jeszcze szansę wyjsc z grupy A
Ranking as per 20.12.2005 Matches Points Set Points Sets Rank Team total won lost . won lost Ratio won lost Ratio 1 GRE - Iraklis THESSALONIKI 5 4 1 9 440 363 1.212 14 4 3.500 2 BEL - Knack Randstad ROESELARE 5 4 1 9 495 468 1.058 12 8 1.500 3 NED - Ortec ROTTERDAM Nesselande 4 2 2 6 325 326 0.997 8 6 1.333 4 AUT - Hypo Tirol INNSBRUCK 5 1 4 6 429 477 0.899 6 14 0.429 5 ESP - Unicaja ALMERIA 5 1 4 6 324 379 0.855 4 12 0.333
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Już nie maja szans wyjśc z grupy patałachy jedne wygrywali 2-0 i 23-22 a skończyło się 2-3 Wogóle mecz był bardzo dziwny Takie wyniki leczą z gry u buków na jakiś czas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Rafik dlaczego nie mają już szans wyjscia z grupy? Maja trzy mecze do rozegrania i w dalszym ciagu realne szanse na wyjscie. Zaś co do meczu, to potwierdziło się znane kazdemu chyba "jak sie nie wygrywa 3-0 to sie przegrywa 2-3"...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Rafik dlaczego nie mają już szans wyjscia z grupy? Maja trzy mecze do rozegrania i w dalszym ciagu realne szanse na wyjscie. Zaś co do meczu, to potwierdziło się znane kazdemu chyba "jak sie nie wygrywa 3-0 to sie przegrywa 2-3"... to popatrz z kim będą jeszcze grac nie ma co prowadzic polemiki bo te drużyny nie powinny grac w LM pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Graja u siebie z Insbruckiem oraz dwa wyjazdy do zespolow ktore najprawdobodoniej awansuja z grupy wiec w ostatnim meczu z Iraklisem wszystko mozliwe, zalezy od podejscia Grekow do meczu, natomiast jak nie oni to kto? Almeira? gra u siebie z Belgami i z Insbruckiem, wiec zakladajac ze Holendrzy wygraja jeszcze jeden mecz z Insbruckiem Almeira musialaby wygrac obydwa bo ma gorszy bilans bezposrednich meczow z Rotterdamem.
Czy Almeira moze wygrac z Roeselare? Moze wygrac, ale Rotterdam tez moze, u siebie wygral 3-0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
zasatanawiam sie czy dzis dac na skre ale belchatowianie musza wygrac z ta podgorica poprostu musza i dlatego tez damm ten mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
z dzisiejszych meczy ktore zagralem to:
1 2 16:30 Levski Siconco Sofia 6.70 Lokomotiv Biełgorod 1.07 typ 1 6,7 (4,75)
1 2 18:30 Buducnost Podgoricka Banka 4.30 BOT Skra Bełchatów 1.18 Typ 1 4,3 (3,2)
2 20:15 Aon hotVolleys Vienna 5.75 Sisley Treviso 1.10 Typ: 1 5,75 (3,55)
Wszystkie mecze sa oplacalne w nawiasach podalem kursy takie jak powinny byc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
z dzisiejszych meczy ktore zagralem to:
1 2 16:30 Levski Siconco Sofia 6.70 Lokomotiv Biełgorod 1.07 typ 1 6,7 (4,75)
1 2 18:30 Buducnost Podgoricka Banka 4.30 BOT Skra Bełchatów 1.18 Typ 1 4,3 (3,2)
2 20:15 Aon hotVolleys Vienna 5.75 Sisley Treviso 1.10 Typ: 1 5,75 (3,55)
Wszystkie mecze sa oplacalne w nawiasach podalem kursy takie jak powinny byc. Czym kierowałeś się kolego takimi typami? Bo jestem w szoku lekkim. Grasz kursy? Czy oceniasz szanse? Za ile to grasz bo dla mnie to jest śmieszne. Chyba że traktujesz to jako zabawe i obstawiasz za 5zł Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gram kursy a szanse za mnie oceniaja bukmacherzy a ty też bukmacherstwo traktujesz zawowodo tak jak ja czy jako drogie hobby ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Buducnost Podgoricka Banka - BOT Skra Bełchatów
Pierwszy mecz Skra wygrała 3-1. Jeśli Bełchatowianie chcą wyjśc z grupy ten mecz powinni wygrac. Jednak jak to w typowaniach bywa parkiet rozstrzygnie która drużyna wygra. W Podgoricy nie będzie łatwo jednak wydaje mi się,że Skra staję się bardzo dobrą drużyną która chce namieszac w LM. Mecz transmitowany będzie na żywo w PolsacieSport. Trzymajmy kciuki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
 gram kursy a szanse za mnie oceniaja bukmacherzy a ty też bukmacherstwo traktujesz zawowodo tak jak ja czy jako drogie hobby ? Zawodostwo znaczy dla Ciebie,że się z tego utrzymuję? Jeśli tak to taki dobry nie jestem. Traktuję bukmacherkę jako możliwośc dorobienia.Oczywiście bywa z tym różnie! Ja gram mecze które buki uważają za pewne(oczywiście sam sobie też je analizuję) Nie wszytkie mecze z niskimi kursami są takie pewne szczególnie piłka nożna, jak również nie zawsze uda się ominąc niespodziankę. Dzisiaj byc może będzie to Treviso Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
mam nadzieje że ktoś skorzystał z moich typów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Udało się uniknąc wpadek w postaci Iraklisu 2-3 i Treviso 1-3 Sztuką jest omijac takie mecze mnie się udało kuponik pięknie wszedł
Maciek a ile zarobiłeś na tych 3 typach ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
noliko-cannes zagralbym dwojke na canes choc w pierwszym meczu we francji wygrali belowie 3:2 jakies info o kontuzjach ma ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 944
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 944 |
No ja dzisiaj postawiłem tak sobie z braku większej ilości spotkań z kosza na Belgów. Widzę, że ich forma z meczu na mecz rośnie. Wiem że wygrali spotkanie we Francji i żabojady będą bardziej zmbilizowani do tego żeby to spotkanie wygrać ale jednak ten mecz może zadecydować o tym kto wyjdzie z grupy a atut własnego parkietu dzisiaj przypadł Belgom więc tak dla głupot jedynka za 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
WItam.Mam pilne pytanie!!! Ile drużyn awansuje z każdej grupy?? CZy Perugia ma jeszcze sanse na awans?Proszę o szybką odpowiedź!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|