Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Conrad #4641066 04/05/2011 14:00
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
witam,

od 3 dni nie mogę wpłacić środków na konto poprzez DotPay.pl ( karty kredytowe/debetowe - Visa, MasterCard/EuroCard itp) czy ktoś ma podobny problem ...

Bonus: Unibet
BKS #4708674 04/06/2011 15:02
Dołączył: Mar 2009
Posty: 9
a.k.a. "tread"
a.k.a. "tread"
Dołączył: Mar 2009
Posty: 9
W razie problemow z nimi, nawet nie wiadomo jaki jest ich organ nadzorczy!

Lepsze jest jednak to, ze ich support i operator chatu (tak polskiego jak i angielskiego) tez nie wiedza!

[Linked Image]

Nie polecam!

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
lol , szok ,ze tacy ignoranci pracuja na jakimkolwiek stanowisku

w dodatku gosc jest arogancki i traktuje klienta jakby ten wypisywal glupoty podczas gdy jest dokladnie odwrotnie

pewnie jakby dali bota na to stanowisko to poziom uslugi bylby na podobnym poziomie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6
Jak widac w dzisiejszych czasach kazdy moze otworzyć buka - ostatnio jak sprawdzalem to link ktory mial zawierac dane rejestrowe w jakims kostarykanskim urzedzie nie dzialal:). Na pewno nie jest to buk dla profesjonalistow, ale... Gram w tym buku od jakiś 5 lat bo ma jednak mnóstwo plusów. Ciekawa oferta (rózne linie handicapów np.w kosza), dobra oferta na polskiego żużla, sporo tenisa, recznej itp - czasami trafi sie jakaś 'okazja'. Poza tym najwazniejsza cecha tego buka - super szybkie wyplaty: wyplacasz kase przed 8 i masz tego samego dnia o 15. Zawsze. Strasznie irytuje mnie długie czekanie na większą kaskę - (moj rekord bwin- prawie 2tyg + skany dwoch dokumentow.). Nie mailem tutaj tez problemow z supportem - wyplacalem wielokrotnie 4 cyfrowe sumy i zawsze bez problemów. Wydaje mi się że jak ktoś gra uczciwie, nie kombinuje, nie robi przekrętów na bonusach to nie ma sie czym martwić. Ja moge polecić tego buka dla amatorów.

Conrad #4708882 04/06/2011 18:44
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
W ogóle cała ta dyskusja na live-chacie jest głupia. Jak się ich pytasz, gdzie masz się zgłosić, jak chcą od Ciebie wyłudzić kasę, to się nie dziw, jak odpiszą, że nie wyłudzają.

Ja już dawniej miałem dyskusję z DJ'em Sosną i on mnie także przekonywał, że nie warto grać w Betgun, ale ja mogę tą firmę polecić każdemu, kto gra za kwoty do 1000 zł. Osobiście się na nich nie zawiodłem, a ostatnio miałem nawet historię, która mnie zszokowała bardzo pozytywnie.

Grałem kilka zakładów na F1. Wygrałem 200 zł na F1 i zagrałem za całą tą kasę kilka kuponów. W międzyczasie okazało się, że dwóch zawodników zostało zdyskwalifikowanych i z moje overa sklasyfikowanych zrobił się under, a na koncie minus. Betgun na poczet długu na koncie automatycznie anulował mi pierwsze zagrane później kupony. Rzecz w tym, że te kupony w momencie anulowania były już przegrane. I ja takiego buka z czystym sumieniem polecam.

Radek_89 #4708901 04/06/2011 19:07
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by Radek_89
Ja już dawniej miałem dyskusję z DJ'em Sosną i on mnie także przekonywał, że nie warto grać w Betgun, ale ja mogę tą firmę polecić każdemu, kto gra za kwoty do 1000 zł.
To żeś autorytet podał co do opinii o bukach confused

Ten człowiek jest tak zakłamany w opiniach o bukmacherach, że szkoda czytać jego wypowiedzi.

Nie chce mi się rozwodzić ale szybkie dwa przykłady.
Polecał gorąco kiedyś Centrebet - dziś nawet nie wspomni o nich.
Polecał unibet - jak kilka miesięcy temu wielu ludziom zablokowali konta (do dziś nie odblokowali) to Sosna schował głowę w piasek i udawał, że nie czyta tematu.

Tak od siebie - betgun jest dla ludzi co chcą się "bawić zakładami" a nie grać. Takie firmy też muszą być.

Rozmowa supportu i tak słaba w porównaniu do tego co kiedyś ktoś wkleił od betclica. Kobieta przesądziła wynik spotkania ok. 80 min. meczu piłkarskiego, który został przerwany mówiąc, że wynik i tak już by nie uległ zmiany laugh

Conrad #4709615 05/06/2011 03:34
Dołączył: Mar 2009
Posty: 9
a.k.a. "tread"
a.k.a. "tread"
Dołączył: Mar 2009
Posty: 9
Rzeczywiście z samym bukmacherem problemów nie miałem osobiście. Jednak znam takich, którzy w tym momencie mają. A w ich regulaminie jest napisane jedynie:

9. Rozstrzygnięcia sporów

9.1
Wszelkie kwestie sporne będą rozwiązywane na drodze elektronicznej poprzez kontakt z adresem e-mail [email protected].

No po prostu śmiech na sali!

Czy ktoś z was wie jaki jest ich organ nadzorczy? Podlegają pod Kostarykę:

Serwis internetowych zakładów bukmacherskich betgun.com należy do grupy kapitałowej Internet Betting Group S.A. zarejestrowanej pod numerem 3101419933 w rządowym rejestrze Kostaryki (Registro Nacional Costa Rica).

Żeby było śmieszniej link "Registro Nacional Costa Rica" prowadzi do Error 404 laugh

Czy ktoś z Was wie gdzie mogę się na nich poskarżyć, bo mam znajomego, któremu zamrozili grubą kasę i nie chcą oddać?

pzdr
Krzysztof

Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Originally Posted by szachinista83
Czy ktoś z Was wie gdzie mogę się na nich poskarżyć, bo mam znajomego, któremu zamrozili grubą kasę i nie chcą oddać?
Było lepiej czyścić ciasteczka i historię w firefoxie wink

Conrad #4709626 05/06/2011 03:50
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Znam dużo bardziej renomowane firmy co klientom mroziły gotówkę,bez podania przyczyny i szukaj wiatru w polu..........radze nastawić się na tezę ,że kasa jest nasza jak ją mamy u siebie na koncie w banku a nie jak u buka na koncie....

Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
przecież Betgun to pralnia mafii,to niby kto ma rostrzygać z nimi spory

Conrad #4709743 05/06/2011 13:49
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
E
e24 Offline
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
JA na nich nie moge narzekac jak chce pograc kupony do 500 złoty to gram tam, i mam kase zawsze w mbanku po 15 jak wyplace przed 8

Conrad #4709753 05/06/2011 14:08
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Przeciez oni nawet na nowe konta po 2-3 zakladach daja limity na 300zł..

Poza tym zadnych problemow, ciekawa oferta, niezle kursy.

Conrad #4710541 05/06/2011 21:20
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Vader!! Pojechales!!! smile Za...cie podoba mi sie Twoja opinia... zarowno o drzewie iglastym, jak i o supporcie...

Ja tylko raz napisalem do supportu... i czekam ponad 3 miesiace na odpowiedz.. Byc moze oni piorami pisza, badz uwzgledniaja maszynopis...

cage20 #4711538 06/06/2011 04:05
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Gram w tym buku od jakiś 5 lat bo ma jednak mnóstwo plusów. Ciekawa oferta (rózne linie handicapów np.w kosza), dobra oferta na polskiego żużla, sporo tenisa, recznej itp - czasami trafi sie jakaś 'okazja'. Poza tym najwazniejsza cecha tego buka - super szybkie wyplaty: wyplacasz kase przed 8 i masz tego samego dnia o 15. Zawsze. Strasznie irytuje mnie długie czekanie na większą kaskę - (moj rekord bwin- prawie 2tyg + skany dwoch dokumentow.). Nie mailem tutaj tez problemow z supportem - wyplacalem wielokrotnie 4 cyfrowe sumy i zawsze bez problemów.

Napisałeś pięć postów w tym dwa pozytywne o betgunie...
Pozostawiam to bez komentarza!
Dla mnie to żałosny buczek !
Nie wart złamanego grosza....


Conrad #4711755 06/06/2011 13:55
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
Porąbany ten buk, mam rózne konta, ale ten w betgun nie ruszłem żadneh promocji, jakieśdziwne i tyle, intuicja podpowiada mi abym spróbował szcęścia gdzie indziej

jonesss #4711814 06/06/2011 15:44
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Originally Posted by jonesss
Porąbany ten buk, mam rózne konta, ale ten w betgun nie ruszłem żadneh promocji, jakieśdziwne i tyle, intuicja podpowiada mi abym spróbował szcęścia gdzie indziej

Kolegę chyba jeszcze "niedziela trzyma"
A na poważnie, dawno u nich nie grałem , ale jak grałem to limit miałem już widoczny 100 euro a powyżej do akceptacji,pamiętam ,że oferta była bardzo szeroka i różnorodna oraz bezproblemowe wypłaty
Dobrze ich kojarzę może dlatego ,że trochę ich pociągłem,niestety następstwem tego było to ,że nie mogłem skorzystać z żadnych promocji bo konto moje miało bilans dodatni z nimi

crossmen #4711893 06/06/2011 17:10
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Wiele razy przestrzegałem przed tym bukmacherem i pisałem, że wasze pieniądze nie są tam bezpieczne. Poza tym, wiele się mówi, że BetGun skupuje bazy danych. Zresztą,o czym my w ogóle mówimy? Bukmacher z licencją na Kostaryce, której nikt nie widział. Poproście na początek o numer licencji na organizowanie hazardu online i nazwę organu, który ją wydał. Powiedzcie, że chcecie sprawdzić czy firma jest wiarygodna. Macie teraz dobry przykład. Kolega @szachinista na sytuację sporną, którą według BetGun może rozstrzygnąć...tylko support BetGun. Masakra. Grajcie sobie tam jak lubicie adrenalinę związaną nie tylko z wynikami meczów. Ja wybieram firmy sprawdzone i transparentne. Najlepiej z licencją na Malcie lub notowane na giełdzie.

Conrad #4711901 06/06/2011 17:15
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Możesz udostępnić wykaz firm notowanych na giełdzie?
Z góry dzięki !!!

crossmen #4711923 06/06/2011 17:26
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Każdy porządny bukmacher ma na swojej stronie udostępnione takie informacje, tak samo jak numer licencji na urządzenia hazardu i organ ją wydający. Klient musi wiedzieć, gdzie może zwrócić się o pomoc, jeśli nie zgadza się z decyzją bukmachera lub ma inne problemy związane z jego funkcjonowanie. Co do firm notowanych na giełdzie, to tak z pamięci są to m.in. Bwin i PartyBets, Centrebet, Unibet, Betsson, Sportingbet, WillHill, PaddyPower, Ladbrokes, Betfair itd.

Conrad #4712127 06/06/2011 19:42
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
ok. dzięki

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, latajaca_holenderka, rafal08, aker), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,217
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1