|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Nie my tylko Schranzer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
kurson sory, ja w ogóle nie wprowadziłem Twojego typu do excelaa.
Randall to miał być spóźniony prezent urodzinowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A już dwa dni było cicho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
witam. podałem typ za kolege. musiał wyjechac i nie ma netu pod ręką, a obiecał sobie po trafionym meczu z Mallise że będzie grał dalej ToJo w ranku. koło soboty będzie miał net to potwierdzi typa. mam nadzieję, ze nie będzie problemu. pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 322
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 322 |
znalazłem kafejke, hehe. potwierdzam mój typ podany przez Janucha. dzięki i sory za utrudnienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Ranking wrzuce dopiero w niedziele z podliczeniem wszystkich typów, dlatlego że wróciłem ze stancji i okazało się że brat robił reinstall.. a excela nie ma.. chyba że ktoś weźmie ode mnie Ranking, jeśli nie to wyśle Ranking z 3 dni w niedziele w nocy.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Wszystkich najmocniej przepraszam, ale Ranking będzie dopiero w poniedziałek w godzinach porannych 9-10, zaraz jak dotrę do Opola.
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Gotowe. Czekam na poprawki, które poprawi już za mnie Gregov <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
włodarowi coś źle policzyliście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zrobiliscie mala pomylke przy pdliczeniu moich typow od czwartku;)
Piątek -148 ( typ: Nieminen - Nalbandian (+4.5 hp)1 1.80 trafiony
Sobota –6,8 (Kiefer vs Ferrero 1 2.070 trafiony
Niedziela +6,87 Baghdatis v Roddick +7hp:1 1.9 trafiony
Poniedziałek + 15,87 Federer - Haas +7hp 2 pudło
Wtorek + 5,87 ...........
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Przecież Nieminen przegrał PIĘCIOMA gemami więc typ nietrafiony
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
... kurcze ... chciałem podliczyć zaległe rankingi ... ale niemoge zmodyfikować skryptu ... (musiałbym wprowadzic wszystkie typy).. a recznie (wklejanie i kopiowanie) .. niema sensu ... ja rozumiem że można niemieć czasu ... ale jest was chyba 3czy4 .... wzajemna wymiana ? uzupełnianie sie ... cos panowie kiepsko współpracują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
czy mozna obstawiac dokladny wynik pierwszego seta ? :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Nie zawracaj sobie głowy rankingiem tenisowym, po południu będzie zaktualizowany. W pracy nie mam możliwości , popołudnia miałem ostatnio zajęte, a wieczorem mi się nie chciało ( skutki nocnego oglądania AO ) , ot co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
czy mozna obstawiac dokladny wynik pierwszego seta ? :] nie można
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
poprawiłem typ usera inzynierk z 17 stycznia Grosjean -6,5 - Monaco na 1 . Został rozliczony jako trafny ( i dobrze ) , ale po kursie 5,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , zamiast 1,833 ( Schranzer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Ranking #21 - Poniedziałek 23.01 59 <> -743 <> 6 - 12 - 2 <> 9L <> Goget .... N.Davydenko - D.Hrbaty 3:2 @6,5 Bet365 +550 N.Petrova - M.Sharapova 2:1 @6.5 Bet365 -100 Kiefer-Grosjean 3:2 @7,0 Pinnacle +600 D.Nalbandian-M.Baghdatis 3 sety @3,11 GB +211 .... Ranking #25 - Piątek 27.01 3 <> 519 <> 9 - 13 - 2 <> 2W <> Goget
W 4 dni awans o 56 pozycji i różnica +1261 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Typy oczywiście spisałem od Chucka Norrisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
D.Nalbandian-M.Baghdatis 3 sety @3,11 GB +211 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Błąd przy przepisywaniu, w rankingu podałem oczywiście 5 setów z resztą kurs na to wskazuje bo na 3 sety był dużo niższy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Widze kontrola moderatorów nie śpi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
hehe, coś mi po prostu nie pasowało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Witam debel Coetzze/Wassen gra jednak jutro czy moge podac inny typ na Poniedziałek ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Witam debel Coetzze/Wassen gra jednak jutro czy moge podac inny typ na Poniedziałek ??? Mam ten sam problem z deblem Pala/Vizner - niestety odpowiedź negatywna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|