|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
może i tak, ale jak słusznie zauważasz nie ma to znaczenia i Węgrzy dziś wygrają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
A no i nie dziwota, że przegrali 2:6 jeśli pół składu Primavery siedzi w Debreczynie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
pytanie tylko czy wegrom bedzie sie chcialo  w sumie to kasa za wygrane spotkanie noi nie bez powodu kurs na nich spadl z 3.5 na 2.5 Ok. tyle pospadał, ale z kursów otwarcia, sprzed 10 dni. Dzisiejsze ruchy nie są już tak jednoznaczne. Węgrzy są już po sezonie. Sampdoria, nawet rezerwami, też będzie chciała się pokazać. Dla mnie - no bet. Ale każdy może mieć swoje zdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
swoją drogą szacunek dla Włochów za zorganizowanie takiego pucharu z dedykacją dla Naszego wielkiego rodaka. Szczerze wątpię, by każdy papież miał taki turniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
pytanie tylko czy wegrom bedzie sie chcialo  w sumie to kasa za wygrane spotkanie noi nie bez powodu kurs na nich spadl z 3.5 na 2.5 Ok. tyle pospadał, ale z kursów otwarcia, sprzed 10 dni. Dzisiejsze ruchy nie są już tak jednoznaczne. Węgrzy są już po sezonie. Sampdoria, nawet rezerwami, też będzie chciała się pokazać. Dla mnie - no bet. Ale każdy może mieć swoje zdanie. normalnie no bet, ale w zwiazku z promo w unibet cos trzeba zagrac za te 50pln 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
http://www.sport.pl/lechpoznan/1,104429,8824876,Austriacy_wystawia_na_Lecha_rezerwy_.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
swoją drogą szacunek dla Włochów za zorganizowanie takiego pucharu z dedykacją dla Naszego wielkiego rodaka. Szczerze wątpię, by każdy papież miał taki turniej. Szkoda, że w tym roku nie ma polskiej ekpiy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ciekawe tylko jak z meczami w Grecji.
Tam są rozruchy i strajki.
Aris ( teoretycznie ) "musi" wygrać tylko, czy się odbędzie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Oglądam tą Indonezję i nie wiem jakim cudem wygrali 3 mecze w grupie  Są beznadziejni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
ktos wie jaki kurs jest na to, ze Peszko dzis nie dostanie zoltej kartki? i gdzie mozna pograc?
Dzieki wielkie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
w expie 1.34 - jak w banku, chlop dzis nie moze dostac bo inaczej pauzuje w nast fazie i juz sie wypowiada, ze za chuja zoltej nie dostanie  jakies inne buki maja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Peszko ma trochę coś z głową, ja bym mu nie ufał. Nedved też wiedział, że nie może.
A Kiełb nie zagra ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
no wlasnie, od poczatku chodzilo mi po glowie Salzburg (-1), ale dzis jakos z kursami > 3,2 na Lecha...hmmm chyba bedzie NB
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Salzburg -1 ? oo chłopie,na X2 daja 1.80 brac i nie pytac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
moze i ma z glowa, ale jak bedzie wariowal na boisku to szybko zejdzie - nie wierze aby zapracowal na zolta kartke
Wg mnie jak grac to w strone Lecha, kurs ponad 3.5 mega value tymbardziej, ze Salzburg nie ma grac w optymalnym skladzie, braki sa i paru rezerwowych powinno zagrac, kibicow takze malo, lekko pow 5 tys ma byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
najlepiej poczekać az pojawia sie sklady, ma ktos moze sklad salzbura z ostatniego meczu ? ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
najlepiej poczekać az pojawia sie sklady, ma ktos moze sklad salzbura z ostatniego meczu ? ;] Gerhard Tremmel - Rabiu Afolabi , Martin Hinteregger , Franz Schiemer , Ibrahim Sekagya - Simon Cziommer , Jakob Jantscher , Christoph Leitgeb , David Mendes , Gonzalo Eulogio Zárate - Roman Wallner
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
najlepiej poczekać az pojawia sie sklady, ma ktos moze sklad salzbura z ostatniego meczu ? ;] Na flashscore jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
dzięki  no to teraz czekamy na uefa sklad w dzisiejszym meczu i cisniemy 2x ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nic nie " czuję " z tej dzisiejszej LE.
Jak by mi ktoś na siłę kazał, to na tą chwilę ( zaznaczam - na tą chwilę )
PSV Aris
Po za 3 meczami, reszta o pietruszkę i trudno wyczuć, komu będzie się chciało maksymalnie angażować.
Jakiś system na siłę można sklecić, ale żebym był przekonany, to nie powiem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|